• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Jojo, v hrubým
21. zář 2009 ve 22:51  • Odpověz
mirucha. Aha, tak to mě teda ještě taky pár tisíc chybí.....to ten průměrnejn plat v mým okolí si nikdo nemá :astonished:
21. zář 2009 ve 22:52  • Odpověz
Můžu si i lehnout, problém je v tom, že sestřičky dělají 12tky, takže pro ně je noc normální pracovní pracovní doba a ani doktoři moc ohledy neberou. Ale dá se to vydržet, sice jsem pak vždycky fakt unavená, všechno mě bolí, jsem protivná, ale nedá se nic dělat. A pak mám dělat mimčo :slight_smile: Radši se pořádně vyspím :grinning:
21. zář 2009 ve 22:54  • Odpověz
A nebudeme si povídat o něčem veselejším?
21. zář 2009 ve 22:56  • Odpověz
autor
mirucha: No tak to je celkem náročný.... Není to proti zákonu tolik hodin ? Já teda jsem nad průměrem republiky, ale to je tím, že jsem v Praze momentálně....
21. zář 2009 ve 23:02  • Odpověz
No, je to proti zákonu, ale oni nám to rozdělili jakoby na 2 úvazky. Ale víš, jak to je. Zkus se vzepřít. :unamused:
21. zář 2009 ve 23:06  • Odpověz
Ahoj holky
21. zář 2009 ve 23:10  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
21. zář 2009 ve 23:12  • Odpověz
Tak jak se mame-
21. zář 2009 ve 23:13  • Odpověz
Jako v pondělí v noci :grinning: A co ty?
21. zář 2009 ve 23:13  • Odpověz
Docela to jde. Chybi mi akorad to mimi. :frowning2:
21. zář 2009 ve 23:18  • Odpověz
Užívej si noci ještě dokud žádný nemáš. :slight_smile:
21. zář 2009 ve 23:21  • Odpověz
:slight_smile: Dobrý ránko všem ..

Holký, jsem dnes nějaká smutná. Ráno po cestě jsem se dozvěděla, že jedna naše sousedka teď v pátem měsíci přišla o miminko - chlapečkovi zjistili, že má velikou hlavičku a našli mu v ní nádor :cry: Nakonec po zákroku musela porodit mrtvé mimí .. Omlouvám se, moc to sem nepatří, ale je to fakt hrozný. A další kamarádka, co po 10 letech snažení konečně čeká po posledním IVF dvojčátka, holku a kluka, tak chlapeček se jí začíná tlačit do rodidel - ještě jí zbývají 4 měsíce :unamused: Ale zatím se to prý podařilo zastavit .. TAk snad to bude o.k., po tolika letech čekání si je zaslouží a já věřím, že budou prcínkové o.k. :slight_smile:

Tím vším chci říct, že jak jste tu včera některá psala, že donosit a porodit zdravé miminko je v dnešní době zázrak, tak skutečně ano. Člověk by si toho měl nesmírně vážit, je to zázrak :dizzy_face:
22. zář 2009 v 07:31  • Odpověz
Je to šílený. Sousedce upřímnou soustrast.
22. zář 2009 v 07:32  • Odpověz
22.9.2009

Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 8.tt ... TP 9.5.2010 ... další KO 8.10. - jednovaječná dvojčátka
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 7.tt ... další KO 18.9.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla //
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //

Snažilky:
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 41 DC ... 1. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 34 DC ... 7. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 32 DC ... 5. snažení
lolynka: .......... 29 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 2. snažení
hedik: ............ 22 let ... 1 dítě ... 26 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 5. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 16. snažení
handm: .......... 30 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 2. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 33. snažení
syll:................. 25 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 2. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnž
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 1. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 12 DC ... 1. snažení
Jarmulka...........23let ... 1dítě ... 11DC ...2.snažení
Karol84: .......... 25 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 0. snažení
Garp776: .........33 let ... 1 dítě ... 9 DC ... 6. snažení
majinka2:..........34 let ... 1 dítě ... 9 DC ... 1. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 2. snažení
slunickosedmitecne..30 let... 0 dětí..3 DC.. 18. snažení
22. zář 2009 v 07:35  • Odpověz
:confounded: bohužel, je to hnus .. Ale pryč na jiné téma :slight_smile: Jak se cítíš? Už jsi to vše vstřebala :grinning:
22. zář 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahoj holky a všechny nové snažilky!Některé z vás se ptaly na mou kyretáž. Tak ještě jednou - je mi 35 let, mám kluky 12 a 10 let. Teď po letech, co mi našli myom (a včera druhý) a řekli mi, že časem budu muset dát dělohu pryč, tak jsem si řekla, že ještě naposledy tu dělohu zaměstnám a zkusím holčičku. Povedlo se v srpnu hned napoprvé, ale ani v 6.tt ani v 8..tt nebyla srdeční akce, čili zamlklý potrat. Nikdy jsem to nezažila.dycky jsem těhotněla jak blázen. Prý je to náhoda a plod se ani nevytvořil. můj gynďař nejdřív říkal, že s tím můžu normálně chodit, že gest. váček sám odpluje s krví.Ovšem chodila jsem s tím týden, mírně špinila a byla nervozní, tak jsem šla ještě do nemocnice. Tam mi řekli, že musím na kyretáž a našli i druhý myom 37x37 mm.Prý je to ale pro těhotenství jedno, jestil mám jeden nebo dva.Tož nevím. Prý hrozí předčasné porody a tak...Obdivuju Jarmiulku a dává mi chuť to zkoušet. Možná je na tom mnohem hůř než já a přesto má naději. Teď si odbudu kyretáž a po zimě(kvůli chřipkám) se začnu ještě jednou snažit.Dám si nemocenskou hned od začátku, kašlu na to.Moc si to třetí ještě přeju...
22. zář 2009 v 07:40  • Odpověz
:wink: Renko, tak to budu držet všechny palečky, ať to klapne ..
22. zář 2009 v 07:50  • Odpověz
Ahoj renko, vždyť jo, chce to pevné nervy a zkusit to znovu. Moc držím pěstičky! Já myslím, že myomy by neměly těhotenství vadit, mně zase zjistil gyndař cystu, ale řekl, že pokud se nebude zvětšovat, ničemu to nevadí a prý se může sama vstřebat nebo odplavit při menstruaci. Tak uvidím, mám taky za sebou revizi dělohy po zamlklým těhu, takže bych nerada šla zase na operaci kvůli cystě.
22. zář 2009 v 07:51  • Odpověz
ahoj holky přeju všem krásné dobré ráno :slight_smile:))))
u nás se dneska spinkalo do sedmi malej spí čím dál líp, už v noci dá těch 11-12 hodin v kuse, je to paráda :grinning:

flo jj souhalsím že je to skutečně zázrak....taky znám pár takových případů ze svého okolí člověka to sebere co????

malej se mi tu prdelí pod stolem už jsme po snídani tak pomalu vyrazíme ven na prochajdu , v půl dvanáctý přijde mamka na hlídání a já vyrážím za prací

:slight_smile:
22. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
Dobré ráno holky, vítám nové snažilky.
22. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
Také vítám nové snažilky! Pěkně se tu rozrůstáme! Tak všem přeji brzy krásné //! :wink:
22. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
renko já byla na operaci myomů ještě před tím než jsme přišla do jiného stavu , prý právě kvůli případným problémům v těhu......taky jsem měla dva................no a i tak se nám první těhu nepovedlo, zamlklý potrat v 9tt.....................a mmoje dr mi taky řekla že potrat v prvním trimestru je velmi častý, rozhodně nic neobvyklého................. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
držím palečky at se vám povede vytoužená holčička..............
22. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
Maji, bohužel je to tak, potraty v prvním trimestru jsou opravdu časté, já jsem další příklad a každý týden se dozvídám o dalších. Je to tak nespravedlivé, proč se to vůbec děje. Někdo si přeje mít miminko, chce být dobrým rodičem a nejde jim to, někdo dítě ani nechce a má jich kupu a zdravých. Ach jo. Ale musíme doufat, že i na nás se brzy usměje štěstí.
22. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:
22. zář 2009 v 08:36  •  snaží se  • Odpověz
Dobré ráno holky !!!! :slight_smile: Zdravím RENKO74 - téda,to je smutný :frowning2: . Ale neboj, MY ,,TO DÁME,, !!!!!! Určitě na nás na všechny někde ty mimískové čekají!!!!!!!!!! Holky prosím,poradíte mi ?????? Měřím si bazální teplotu ,pozoruji čípek a hlen .... Dnes jsem 11 DC - celkem můj cyklus trvá 27 dní. Celou dobu jsem měla teplotu na chlup stejnou - 36.7 °C ,dnes ráno se zvedla na 36.9 °C . Předevčírem jsem měla čípek měkčí,ale né měkký a včera už byl špatně dosažitelný,byl dost vzadu ale zdál se mi stále stejně měkký. A hlen jsem měla předevčírem jako lotion a včera ten bílek jak popisují nauč. literatury - hóóóódně elastický :slight_smile: . Tak jsme se včera milovali,ale cca od 1 ráno mě šíííííleně bolelo břicho,takový divný tlaky - až do dnešního rána - do 8 hodin,pak to přešlo a teď už jen cítím,že to břicho je bolavější,ale nic hroznýho. Myslíte si,že už jsem mohla mít ovulaci??????? Že by vycházela na přelom 10 - 11 dne cyklu???? Omlouvám se za román,ale chtěla jsem napsat co nejvíce faktů :wink:
22. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
:slight_smile: tak co? NEbudou dnes zase nějaký nový // jako včera :grinning:
22. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj holky, muzete mi nekdo poradit s ovu testikem? Rada bych se zeptala, jak vypada opravdu pozitivni ovu testik. Jsem z toho celkem zmatena. Ten muj (fotecka v albu) vypadal velmi pozitivne, ale obe ty carecky nebyly uplne tmave, spis obe stejny odstin... tak nevim. Priznaky ovu mam normalni, jen jsem jeste nikdy pred tim netestovala a z navodu testu mi to nebylo uplne jasne.
22. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj maji - překvapuje mně, že jsi byla na operaci myomů. Mně už tři doktoři řekli, že malé myomy (do 4cm) nemá cenu operovat, že by mi porušili dělohu, riziko srůstů a roztržení dělohy...já nevím. Osobně bych taky ráda na operaci ale připadaly mi jejich argumenty rozumné. Prý to budou jenom sledovat. Ale máme v okolí případ, že paní byla těhotná, dítě donosila, ale nakonec myom praskl a ona zemřela :cry: .To je život. Možná náhoda, nevím.Ale potřebuji nějaké pozitivní příklady ze života:slight_smile: :wink:
22. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
Jarmulko, myslím, žes už mohla mít ovulaci. Máš celkem krátký cyklus a mě při ovulaci také pobolívá břicho, plus ten bílkový hlen, takže to byla asi ona. Tak třeba se zadařilo :wink: ! :wink:
22. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.