• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj Majdalenko !!!!!!! Tak podle mě nezáleží,jestli je barva více či méně tmavá, ale že jsou čárečky zhruba stejně tmavé - snad jsem to napsala srozumitelně. Takře dle mého názoru příjde ovulace zhruba v příštích 24 - 36 hodinách. V testu píšou vždy 24 - 48 hodin,ale někde na webu psala mudr že je lepší o něco dříve než pozdě :slight_smile: . Ale milovat se klidně můžete i dnes - spermíky si tam 100% umí počkat!!!!!!!!!! Tak šup šup ať je Vás víc :slight_smile:
22. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
flo no ani nevíš jak bych ráda zamávala pozitivním testíkem ale vzhledem k tomu že jsme 9DC tak je to fakt nemožný :grinning: :grinning: :grinning:

renko to chápu, pozitivní případy dokážou povzbudit......no nevím jak to chodí, mě to takhle moje dr řekla že bude lepší je dát pryč nešlo to laparoskopicky , měla jsme je na stěně dělohy tak je museli vyříznout..........
22. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
Jarmu: já si teda sice teplotu neměřím, ale hlen jsem poslední dva dny měla taky a včera mě navíc bolel hrozně ten podbříšek, byla jsem včera 12DC, tak jsem si poprvé zkusila udělat ovu test - večer. Ale nic, jen jedna čárka a druhá slabounká, tak tam píšou že teprve ovu přijde. Ale prý se před ovu testem má omezit příjem tekutin a já před tím vypila 0,5l čaje s citrónem a sklenku coly - tak nevím ..
22. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahoj Holky Renko74 a Jarmulko,budete to mít těžší asi to snažení o mimi,ale já Věřím,že to dáte a doufám,že moc brzo,a teda obě vás moc obdivuji,že do toh jdete,pokud to jde Nikdy se Nevzdávej!!!
22. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahoj Ájo , děkuju za odpověď. Vím,že některý holky,co mají také krátký cyklus mývají ovu třeba 9 DC,ale víš jak :slight_smile: . Víc hlav víc ví!!!!! Tak já se raději podělím ,,o zkušenosti,, a nechám si poradit . Podle kalendáře mi mají začít plodné dny až dnes,ale vím,že kalendář je na prd. Tělo si to řídí podle sebe a né podle kalendáře. No,jak včera tak předevčírem jsme se snažili :slight_smile: .... Moc bychom si miminko přáli,ale nečekám,že by se nám zadařilo hned na druhý pokus. I když teda Terezka byla na třetí pokus,ALE .... To byly profouknuté vejcovody,měla jsem ještě oba vaječníky a oba vejcovody a o spoustu ,,problémů,, méně :unamused: . Ale my si to mimčo prostě ,,VYDUPEME,, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Jo a jo a jo :slight_smile:
22. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
:wink: majdo podle toho, co jsem včera četla v letáku na ovu, tak tvůj test je pozitivní, takže ovu je :slight_smile: Tak šup do postele a na snažení :wink:
22. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
Jarmulko, jasně, že si mimi vydupeme. Bude to dřina, ale co bychom pro mimíse neudělaly!Já jsem teď 2 měsíce po revizi a nějak jsem se upnula k tomu, že bych mohla hned zase otěhotnět. Ale asi takové štěstí mít nebudem. První těhu, co byl potrat, tak jsem otěhotněla až po půl roce od vysazení HA, takhle dlouho ale čekat nechci! :angry:
22. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahoj Flos!!!! No,má se minimálně dvě hodiny před testem omezit příjem tekutin,protože jinak je moč dóóóst naředěná a ono toho hormonu tělo neprodukuje takové množství - takže proto to omezení tekutin. Takže v tvém případě si myslím,že jsi si tu moč teda naředila :slight_smile: !!!! Takže bych brala ten test s rezervou,ale raději bych ho považovala za pozitivní a tulila se - když jsi ho dělala už včera. A nebo pokud máš ještě jeden,tak ho zkus a uvidíš. Pokud budou čárky stejné,včerjší test nebyl ovlivněn,pokud ne,mohl být ovlivněn. Je to těžké hodnotit,také záleží,kolik dní mají tvé cykly?????????
22. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
Áji,právě naopak!!!!!! Jen šup šup!!!!!! Po revizi a říká se že celkově po jakém koliv zákroku,který se provede,je tělo ,,čistější,, - zkrátka že se líp - rychleji těhotní!!!!!!!!!! Tak víš co????? Dáme závody!!!!!! Která dřív :slight_smile: !!!! :slight_smile:
22. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
Jarmul, tak jo! Která dřív! Já mám v neděli dostat MS, tak uvidíme, kdyžtak pak budu v pondělí testit a dám vědět. Ale nějak to necítím, možná, že na to pořád myslím a hlídám se. Musím trochu ubrat a nemyslet na to a pak najednou objevím // a to budu zírat! :confused:
22. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
Jarmu: cyklus mám 28dní, ale plodné dny by měly přijít cca dnes. Každopádně tulení proběhne asi až zítra, neboť dnes je ještě manža v Praze a vrátí se až zítra :slight_smile:
22. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
Dobré ranko, holky, tedy vy jste toho večer nakecaly :slight_smile:))
Aji, ty jo, to jsem taky zvědavá, jak bude testění u vás, když "máme pohnojeno"...
my včera nic, protože manželovi bylo blbě od neděle, ale už dneska prý je ready :grinning: :grinning:
tak jsem zvědavá... :slight_smile:

A co nějaké dobré zprávy dneska??? // kde jste??
22. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
Ájo,teda - ty už teď v neděli?????!!!!!! Uááááá!!!!!!! Třeba se právě zadařilo a ani o tom nevíš!!!!!!!! Já u Terky vůůůůůůůůůbec nic necítila!!!!! Pracovali jsme na mimi,ale právě kvůli tomu,že jsem NIC necítila,tak jsem neměla naději!!!! Říkala jsem si,že zase nic,dokonce jsem si tím byla jistá,že se nezadařilo!!!!!! Zkrátka stejný rpůběh jako když jsem to měla dostat. A hle!!!!!! Ona tam ta naše ,,potvůrka,, BYLA !!!!!!!!! Nemohla jsem tomu uvěřit!!!!!!!!! Za to udruhého i u třetího ( vždy to zkončilo potratem ) jsem přesně věděla,že JSEM!!!!!! Ani testy to ještě nazaznamenali,ani doktorka nic neviděla,ale JÁ to věděla!!!!!!!!! No a za 14 dní na UZV už tam mimi vždy bylo :slight_smile: ... Bohužel nám nebylo přáno :frowning2: . Ale TEĎ,teď už to výjde!!!!!!!! :slight_smile:
22. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
Flo,tak pokud to víš,sleduješ se delší dobu,tak víš sama nejlépe jak tvé tělo pracuje :slight_smile: . Každopádně až se manža vrátí tak šupky dupky pro miminko - přece holky nebudeme tady dole v té tabulce trvdnout!!!!!!! Nahoře je lépe!!!!!!! Takže mimísci - žádné dlouhé přemlouvání - příští léto Vás chceme vidět v kočárku :slight_smile: !!!!!!
22. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
:slight_smile: ano, přesně tak . Pojďte k nám prcci. Já se na to strašně těším, jak budeme vozit kočárek - pyšně :grinning: A že bude naše dítko nej .... na světě :wink:
22. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Flo, koukala jsem do albíčka, že už máte jména :slight_smile: Krásná je Mia, ale mě by to neprošlo :slight_smile:
22. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Handm, já jsem taky zvědavá, ale mám takový pocit, že se nezadařilo. Nevím, nějak to cítím. Musím se připravit spíš na negativní testík, pak aspoň nebudu zklamaná. Pohnojeno je a stejně prd. No co, když to nevyjde, aspoň se děloha ještě víc zahojí a třeba příští měsíc to vyjde. Tak to dneska na to skočíte, když už je ready, viď? Musíme to pojišťovat co to jde :grinning: !
22. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Jarmul, já si radši říkám, že to asi nevyjde, protože pak nebudu zklamaná. Blbec jsem dělala už v sobotu test a byl negativní, tak od té doby mám takový pocit, že se nezadařilo. To je takovej smutnej pocit, když nevidím //. Vždycky mě to zdeptá, ale stejně se neubráním tomu, abych si ten test udělala. Ale co, tak příští měsíc bude kdyžtak další naděje, nic není ztraceno. :wink:
22. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
k těm jménům - já jsem si s manželem vysnila Sofii. Možná už je to profláklé a asi se to nebude zdát konzervativním rodičům, ale jednak si myslíme, že tohle jméno je naprosto běžné ve světě (jenu nás je Žofie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a jednak význam toho slova - moudrost jaksi vyjadřuje to, proč jsme se pro třetí dítě rozhodli ve 35 letech. Tohle není z mladické nerozvážnosti jako naše první, ani neplánovaně z vášně jako druhé. Tohle je výsledek psychického dozrání :wink:
22. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Renko, Sofie je moc hezké jméno. Já ho chtěla dát taky, jenže u manži neprošlo. Ten má vysněnou Kristýnku a přes to nejede vlak :wink: ! Ale mě se naštěstí Kristýnka líbí, takže to asi bude tak.
22. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Aji, neblázni, ten sobotní test neznamenal nic.. vždycky je blbý se takhle dopředu vystresovat, ale neva, v neděli bude líp.. :slight_smile: Určitě, vždyť tady všichni drží palec.. :slight_smile:
i když samo bude lepší, že si připavena na horší variantu a myslíš na to takhle pozitivně..
Skočíme asi, i když mi vlastně nejspíš už plodný dny skončily nebo skončí právě dneska, ale nevadí :slight_smile: tulíme se, že chcem :slight_smile:, je to tak přirozenější :grinning: :grinning: Ale jistota je jistota :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Jo, Sofie je hezká, má ji kamarádka, ale přijde mi, že je právě teď hodně oblíbená.. A Kristinka (měkce a krátce) je moje zlatá neteřinka.. :slight_smile:
U nás je to pro holku jednoduché, tam se nám líbí jmen - když jsme vybírali u prvního těhu, ale kluci, to bude oříšek.. každému se líbí úplně neco jiného...

A jinak jsem si byla dneska v lékárně pro Femibion a pani mi dala nějaký a čtu, že je až od 13. týdne, a ted do 13. týdne neměli, takže mi ho objednala.. by člověk nevěřil, že taky někde něco nemají... :frowning2: to už budu třetí den bez listovky, doufám, že to tělu snažící se otěhu nějak nevadí zásadně..
22. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Jo handm, tulit se musíme pořád. Já jsem za to ráda, máme teď s manžou takový jakoby lepší vztah, sice oba víme, že prahneme po miminku a tak se pořád tulíme a tulíme, ale je to hezký.
Jinak já jsem už týden děsně nafouklá-jako břicho, nevím, z čeho by to mohlo být, přitom nejím nic nadýmavého, ale je to fakt otrava. Nemáte s tím někdo zkušenost, nevíte co na to zabírá?
22. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
aji, já takhle byla nafouklá jak balon, když jsem zjistila, že jsem těhu.. jakože předtím, než jsem dělala testy.. balon a prsa, to mě prozradilo :slight_smile:)
tak třeba?!!
Ale taky jsem to dřív mívala před MS, když jsem ještě brala HA.. je to celé propojené...
22. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Áji,já jsem takhle nafouknutá každý měsíc před MS :frowning2: ... Ale pokud to u tebe není obvyklé nemusí to znamenat nic,ale taky může :slight_smile: ... Neboj,už brzy se dozvíš,jak to vlastně všechno je! A pak tě budu muset ,,dohnat,, !!!!! :slight_smile: Ale neboj,já ti šlapu na paty :slight_smile: !!!!!!!!!!
22. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
dobré dopoledne holky :slight_smile:
aji: a nemůžou to být třeba zaražený prdíky?? :grinning: no a nebo to třeba může znamenat i něco jiného ... :wink: já takhle nafouknutá byla v pátek, čekala jsem že dorazí ms protože v pátek měla, no a koukej jak jsem dopadla, v pondělí jsem testila :slight_smile: :dizzy_face:

handm: takže manžílkovi už je lépe? jak jste dopadli včera, bylo nějaký tuleníčko? :wink:
22. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
Holky, já klidně budu nafouklá jak balon, jen když to bude příznak těhu :grinning: ! Prdíky to nejsou, asi bych je neměla týden a hlavně, sem tam je pustím, tak zaražený nejsou :grinning: !
22. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Blizennec : koukla jsem na fotečky - náááádherný testík!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: A moc hezká maminka a tatínek!!!!! Téda,to bude krásné mimi !!!! :slight_smile: Tak ať pěkně v bříšku roste :wink:
22. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj Blíženko! :slight_smile: Jak ti je?! Nějaké příznaky?? Nevolnosti atd?? :slight_smile:
Děkuju jinak za optání, už je mu oka. celý den se nějak povaloval a pracoval z pelechu, pil hořký čaj a jedl piškoty a večer ještě nebyl uplně ok, takže brzo vytuhnul a já ostatně taky :slight_smile: takže ani ň :slight_smile: ale dneska to napravíme, případně.. :slight_smile: říkal ráno, že už je mu úúplně dobře...

jak jsem psala, mě podle babywebu stejně dneska nejspíš končí nebo už skončili plodný dny, takže už to bude jen pro radost, což je taky super, než pro radost a mimi dohromady,. že :slight_smile:) žádné násilí .-D
22. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
drndi: děkuuuuju :dizzy_face: no hlavně aby bylo zdravé a vše šlo tak jak má... :wink:
jak to vypadá s tebou, testila jsi už???
22. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.