• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Aji, ty jo, tě snad pošlem testit rovnou :grinning: :grinning: a co prsa???

holky, vidět tohle naši chlapi, tak si řeknou, že jsme všechny šáhlý.. co tady řešíme :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
Handm, ale když ti končí plodné dny, třeba je vajíčko ještě na cestě, vydrží 24hodin. Takže nic nepodcenit a dnes na to šupnout. :grinning:
22. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
handm, mně to naštěstí prošlo :slight_smile:
Šla jsem na to mazaně .. Říkám - víš, tak se jmenovala i ta ségra od Diesla z Rychle a zběsile a on na to: hmm, to je pravda, a ta byla moc hezká (sem věděla, že se mu líbí :grinning: ) a on na to: no vždyť Mia je přece nádherný jméno, tak naše holčina bude Miuška :grinning: A když jsem to chtěla jednou změnit, on že nééé :grinning:
22. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
no to zas joooo :slight_smile:
já jsem si je prodloužila totiž Ajo podle toho babywebu, protože jsem přesně nevěděla, od kdy bych tak počítala tu první MS porevizní, a zároveň netuším, že, jak dlouhý mám cyklus, takže jsem si to tak nějak odhadla :slight_smile: Ale manžel spokojen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Flo, jojo, to si šikulka! :slight_smile: Takhle se na ně musí, ještě ti pak bude tvrdit, že to byl vlastně jeho nápad, což je uplně nejlepší :slight_smile: :slight_smile:
22. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
handm: pokud by ti vážně končili plodné dny , tak šance na otěhu tu pořád je.. :wink: většinou je to tak tři dny před ovu a den po ovu, takže večer šupky hupky na snaženíčko :slight_smile:
jinak se zatím cítím naprosto v pohodě. děkuji :wink: jen sleduju ale to si teď uvědomuju i zpětně, že už od minulého týdne docela dost piju a když se třeba dvě tři hoďky nenajím tak je mi tak trošičku divně, ale většinou to spraví nějaké jablíčko nebo nějaká taková maličkost - teda zatím :grinning: , samozřejmě tedy pokud není čas obědu nebo večeře :grinning:
22. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
Holky - jaký je váš názor na různé typy vitam´ínů s listovkou? Jedna doktorka nedala dopustit na Femibion,je drahý, ale zřejmě kvalitní. Druhý doktor že prý jedině Pregnium. Osobně jsem si taky koupila na doporučení v lékárně Centrum Materna - když to prostudujete, je tam toho nejvíc složek, nejvíc vitamínů a minerálů. Nevadí mi cena, ale mám brát co nejvíc listovky, tak co myslíte?
22. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
Handm, prsa právě mám taky trochu naducaný a trochu pobolívají. Ale holky, nezakřikněte to, já si pěkně počkám až do pondělí. Pak otestím a dám vám vědět. I když v pondělí budu pryč, tak se na net dostanu asi až v úterý. Ale nebojte, hned vám to poběžím oznámit. A doufám, že budou radostné zprávy a ne špatný. :wink:
22. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
Jojo Blíž, já to budu jistit nejméně do příštího týdne, kdy má přijít MS... nebo by měla.. kdyby byla pravidelná a byla..
ty jo, to jsem zvědavá..
Máte vy vlastně už nějaká jména předtipovaná Blíženko?? :slight_smile:
22. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
flosmanka: no na chlapi se holt musí rafinovaně :wink: kamarádka teď čeká holčičku a strašně moc chtěla Sofinku. Její manžel z toho nadšenej ze začátku nebyl, ale ona na to šla taky rafinovaně. Začala říkat "jdeme se Sofinkou..." nebo "dneska mě Sofinka moc vyspat nenechala" apod.. No a nakonec se to ujalo u něj a malou Sofinku čekají cca za měsíc a týden nebo tak nějak :slight_smile:
22. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
aji: to je jasný, že tady chceme jen ty dobré zprávy, tak doufám že to tak bude.. :wink:

handm: jistota je jistota :grinning:
22. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
handm: k těm jménům.. už jsme o tom i mluvili a možná to ještě bude boj :grinning: u kluků se mě osobně líbí třeba Štěpán, Dominik, Vítek a Tomáš. Manžel by chtěl když to bude kluk aby byl po něm - Martin. To jméno se mi moc líbí, vždycky jsem chtěla kluka Martina, jenže mě se prostě nelíbí dávat malému jméno po otci... Eventuelně jiná jména navrhoval Michal a na to druhý si vzpomenout nemůžu. Jediný na čem jsme se shodli byl Tomáš, takže uvidíme jak to dopadne nakonec :grinning:
22. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
holčička by se mi líbila Laura, Šárka, Karolína, Krystínka taky není špatný. to bylo opět jediný jméno (Krystínka) na kterém jsme se shodli oba. no v jménech máme docela jiný názory..
jo u těch klučičích jmen jsem zapomněla ještě napsat Jakub, to se mi taky moc líbí a manžílkovi ne :angry:
22. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Bliz, no to jsou hezký jména. A co holčičí, mluvíš jen o klukách, co když to bude holčička?
22. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
aji: nějak jsem to odklepla jen s klučíčíma jménama tak jsem holčičí musela napsat zvlášť :grinning:

u nás to ještě asi bude boj, je ale možný že třeba za dva měsíce se mi bude líbit něco jiného.. co já vím :slight_smile:
22. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
vypadá to že na to budu taky muset nějak rafinovaně :grinning: :grinning: tedy až budeme vědět co to je, tak si bříško pojmenovat a uvidíme jak dopadneme :grinning:
nebo nemáte holky ještě nějaký fígle na tohle. jak třeba řešíte to že se vám líbí jiná jména než manželovi/přítelovi?
22. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Jéé, Blíženec, manžel je taky MArtin :slight_smile: a já zase chtěla bych klidně tentokrát byla pro Martina a tedy jméno po tatínkovi, i když toho nejsem fanda, ale velkej martin nechce :slight_smile:) štěpán a Tomáš se nám taky moc líbí, ale Tomáš je rodiné jméno, které si drží od pradědečka, dědečka, stejdu a bratrance jejich strana...

Aji, tak prsa jsou taky dobré znamení... ty jo, budu myslet na tebe celý víkend, jestli přineseš dobrý zprávy!! Ale potichoučku, abychom to nezakřikly!! :slight_smile:
22. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahoj vespolek, jedna snažilka mě poprosila přes Ip o přidání do tabulky, tak se činím :slight_smile:

22.9.2009

Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 8.tt ... TP 9.5.2010 ... další KO 8.10. - jednovaječná dvojčátka
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 7.tt ... další KO 18.9.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.

Snažilky:
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 41 DC ... 1. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 34 DC ... 7. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 32 DC ... 5. snažení
lolynka: .......... 29 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 2. snažení
hedik: ............ 22 let ... 1 dítě ... 26 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 5. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 16. snažení
handm: .......... 30 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 2. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 33. snažení
syll:................. 25 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 2. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnž
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 1. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 12 DC ... 1. snažení
Jarmulka...........23let ... 1dítě ... 11DC ...2.snažení
Karol84: .......... 25 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 0. snažení
Garp776: .........33 let ... 1 dítě ... 9 DC ... 6. snažení
majinka2:..........34 let ... 1 dítě ... 9 DC ... 1. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 2. snažení
nikohlava21 ..... 21 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 10. snažení
slunickosedmitecne..30 let... 0 dětí..3 DC.. 18. snažení
22. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
Mně se z klučičích líbí Vojtíšek a manželovi se nelíbil. Tak jsem o tom furt mluvila, když se někdo zeptal, jaký chceme jména až najednou manža říká, no čoveče, vždyť to není zas tak špatný, tak já souhlasím s Vojtíškem. A bylo to. No anebo si řekněte, že manža vymyslí třeba pro holku a ty pro kluka, ať to je spravedlivý.
22. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
handm: taky jo?? no docela dobrá náhodal.. nebyla jsi to náhodou taky ty, kdo tu psal, že je taky blíženec??? :grinning: u nás tyhle jména právě vůbec nejsou a mě se strašně líbí.. uvidíme jak to nakonec dopadne, na Tomášovi jsme se shodli oba, to se mi líbilo úplně vždycky, i když na prvním místě je u mě jiné jméno...
22. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
aji: nevím jestli při takovém "kompromisu" bysme se třeba nepokousali :grinning: :grinning: . horší by bylo kdybysme prvního měli kluka, já dala jméno jemu a když by se po čase podařilo druhé a byl to opět kluk tak by to byla asi sranda. nebo bysme se třeba taky mohli "pohádat" kdo dá jméno prvnímu mimču a kdo bude až na druhém místě... :grinning: i když mi se vlastně nikdy nehádáme, to by mohlo být zajímavý...

zlababa: dobré dopoledne :slight_smile:
22. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
Holky, když tu máme tu tabulku, co Kuratkol, Motol a Lolynka - kdy budete testit? Chceme zase slyšet dobré zprávy!
22. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
já mám takový pocit že Lolynka se tu nějakou dobu neobjevila.. a nebo se tu objevuje když tu nejsem :grinning: v poslední době totiž moc nedočítám, jak jste ukecané, jen to většinou zběžně přeletím.. :slight_smile:
22. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Blíženec, kdepak, já jsem váhy :slight_smile: mám přesně měsíc do narozek dneska :slight_smile:
Když už nás je problém v klučičích jménech ten, že já mám 8 bratranců a bráchu a jména hezká jsou doooost přebraná :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj žlababa, jak je?! Nějaké příznaky? Jak se daří dvěma bublinkám?? :slight_smile:
22. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
handm: tak to se omlouvám, asi to tu říkala některá jiná :slight_smile:
týý jo, ty budeš mít narozky? chystáš nějakou oslavičku nebo nějaký grilování či něco jiného? :wink:
já třeba mám 7 bratranců a naštěstí moje vybraná jména v tom vůbec nejsou :grinning: :slight_smile:
22. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
Já vás vůbec nestíhám číst :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím teď trochu pracovat a za hodinku zas mažu na to ušní, chtějí mi udělat audigram, protože to ucho se zatím nelepší a nic tam vidět není. Ale je to faaakt děsný, jsem jak nablblá, půlku hlavy mám jakoby ucpanou :unamused: :confounded:
Bublinkám se snad daří dobře, ale na kontrolu jdu až za 2 týdny a už se nemůžu dočkat :slight_smile: A příznaky pořád stejný, večer odpadávám v 9 a od rána až do oběda chodím jak zombie. No ale dneska výjímečně mi je celkem dobře, tak abych to nezakřikla :sweat_smile:
22. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
:slight_smile: nic se nedeje, blíženec.. ani nechystám, 30 jsem měla loni, takže 31 už není důvod k oslavě :slight_smile: Navíc máme ještě 3/10 první výročí svatby, takže myslím, že to sfouknem při jednom :grinning:

to máš dobrý, protože u těch mých docela jo.. třeba Kuba, Filip, Lukáš, Tomáš, Honza, Michal...
22. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
žlab, tak hlavně že ti snad něco zjistí o tom uchu a pak zaléčí.. I když jako nahluchlá mamína dvou rošťáku nebo rošťaček by to taky bylo dobrý, aspoň bys neslyšela ten řev, až začnou stereo jednou :grinning: :grinning: :grinning:
ne vážně, ať to dobře dopadne a zjistí, kde je problém a vyřeší ho.. :slight_smile:
úplně chápu, že se nemůžeš kontroly dočkat!!
22. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
handm, se jménama pro kluky máme podobnej problém. Moc se mi líbí Lukáš a Ondřej, ale oba už v rodině jsou - brácha manžela a jeho bratranec. A to bychom prckům neudělai, aby měli na chlup stejné jméno i příjmení :angry:
22. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.