• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
no, s klučičíma je obecně problém.. mi přijde, že jich hezkých v kalendáři moc není.. a když už, tak se v rodině už objevují anebo se na nich neshodnem..
:angry:
ale my ještě máme čas... :slight_smile:
22. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
handm: první výročí svatby? jůůů :dizzy_face: tak to by spíš chtělo nějakou speciální oslavičku ne.. třeba nějakou večeři při svíčkách, či romantickou koupel nebo něco takového :wink: a nebo by to chtělo třeba nějaké to překvápko pro manžílka v podobě třeba // co? :slight_smile: :dizzy_face:

já nakonec stejně myslím že je snad jedno jestli se v rodině to jméno objevuje nebo ne. důležité je, že se líbí vám :slight_smile:
22. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Blíž, to jooo, myslím, že to všechno zvládneme na dovolené, kam jedeme 15/10 :slight_smile: Loni jsme byli místo na svatební cestě jen po Čechách, v lázních na prodlouženém víkendu, tak to letos napravíme.. anavíc mi tam vycházejí plodné dny, kdyby tedy nebylo ještě teĎ :grinning:
22. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
žabko: pokud by měli ty jména být na chlup stejné tak bych asi taky uvažovala o něčem jiném.. u nás je to tak trochu vyřešené tím, že manžel má bratrance jen jednoho (Jirku - a to jméno nechceme). takže jelikož u mě v rodině je kluků spousta , tak pořád já jsem změnila příjmení takže úplně stejné jméno u nás nehrozí :grinning:

taky už se moc těším na kontrolu, jsem zvědavá, jestli bude něco vidět :dizzy_face:
22. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
handm: už to tu padlo několikrát - na dovolené se otěhu skoro nejlíp, takže jen do toho :grinning:
22. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
žabko: tyhle jména se mě taky líbí ale manžílek je ihned zavrhl... :unamused: a co jména pro holčičky? :slight_smile:
22. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
zatím nemám jasný favoritky, ale líbí se mi Laura, Madlenka, Anička, Maya, Lina, Johanka... no je jich moc :slight_smile:
22. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
Jojo, Blíž, já si taky myslím :slight_smile: Tak se necháme překvapit.. :slight_smile:
22. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
A pro kluky mě předevčírem napadla kombinace Kubík a Tobík :dizzy_face: a dokonce se to líbilo i manželovi.
22. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
:dizzy_face: Handm : a kampak jedete na dovču? My chtěli na poddzim taky letět, ale asi nám to nevyjde finančně, bohužel. Strašně jsme se těšili :pensive:
22. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
žabko: řekla bych že až tě začnou kopat tak budeš mít tendenci jim nějak říkat a třeba se ty jména ustálí :slight_smile: jinak Kubík a Tobík je úžasný :dizzy_face:

holky na chvilku se svámi loučím, jdu na obídek :slight_smile:
22. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
Ke jménům - chlapečka mám jasného a už dlouhooo vybraného - Tobiáše... :slight_smile: Holku nevím.

Tak teď jsem volala na gyndu, tak 19.10. jdu na kontrolu s tím mým virem a když tedy všechno dobře dopadne, tak snaženíčko bude od října. Tak držte palce, ať ten mizernej vir vyléčím. :slight_smile:
22. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Flo, nakonec na Kypr.. :slight_smile: Báli jsme se, kde bude ještě v tuhle dobu teplo, tak snad nás to na Kypru nezklame. Egypt nás totiž neláká.. Jenže manžel kvůli práci dřív nemůže..

žlab - tobík a kubík je super!! Tobias i Tobiáš se mi taky moc líbí, ale manžel je proti - že prý se mu nelíbí ty jména se š na konci a Tobias že je zas moc cizí... s ním je to těžký.. líbí se mu Ferdinand, Rudolf, Václav...
22. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Dobrou Blíž! :slight_smile:
Já už chci taky vybírat jména :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .... Holčiny tichounce Vám závidím!!!!! :slight_smile: - ale jen v dobrém slova smyslu!!!!!
Je Chicoola, to by bylo super! že by to bylo takhle hezky zaléčený už??? budem držet palce..
22. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Jarmul, nesmutni.. My vybírali a vybírali, a nakonec MA.. Takže teď taky nic.. jen se v tom občas přehrabuju, abych byla připravená :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
22. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
Handm: my chtěli taky Kypr - zamilovala jsem se do něho .. Teda líbí se mi místo Ayia Nayipa (nebo jak se to píše), hotel Nissiana (byli tam známí a prý úžasný a co jsem viděla fotky :dizzy_face: ) .. Jenže je to drahý a teď na to není :cry:
22. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
handm: no já v to doufám, že už to bude zaléčený...prášky a čípky mi vycházejí na 10 dní, ale ona to chtěla, abych je brala přes ms, že se s ní pak něco odplaví, takže brát je začnu až 1.10. ...do toho bude ms...takže 19.10. kontrola...a hned poté by měla přijít ovulka, takže snaženíčko v říjnu stihnu, tedy pokud budu zdravá...a já zdravá budu... :grinning: No a vzhledem k tomu, že máme s přítelem zakázané tulení, tak tam pak bude nastřádáno i dost spermijek...pokud si nepomůžeme do té doby jinak :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
Flo, my tedy nebudem na Ayia Napa nebo jak se to píše, ale kus odsud.. a je fakt, že Kypr je dost drahej :stuck_out_tongue_closed_eyes:, naštěstí ale manžel má nějaké příspěvky od zaměstnavatele, takže nás to nebdue tolik bolet... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak bychom taky jeli... víš kam... :frowning2:

Chico, to je super!! říjen je na snažení jako dělaný!!!! a nastřádané spermijky chápu.. my měli asi tříměsíční zásobu, když jsem otěhu, pak revize a šestinedělí.. pak to lítalo..
i když jsme taky museli uvolňovat napětí jinak :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
alienka24 a flosmanka: holky, tohle je fakt super, ze se ma clovek s kym poradit... Rozhodne nemam chut takove veci resit s pritelem :confounded:
22. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
Holky,já testit nebudu a jinak test sem si dělala včera a byl neg.a dneska dojde ms,takže do toho jdem zase na novo
22. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
:wink: majdo - není vůbec zač .. Vím to, včera jsem si ho dělala taktéž .. Jenže já tu druhou čárku neměla skoro vidět
22. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
no já ji neměla vidět vůbec :frowning2:
22. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
motol: nezoufej, však tvůj čas také přijde... :wink:
22. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
flosmanka: muzu se zeptat co delas? Mam na mysli povolani:slight_smile:
22. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
Já pracuji v Sazce, prodávám vstupenky do O2 Arény a dále vyplácím vysoké výhry :wink: Pročpak?
22. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
flosmanka: jen tak:slight_smile: Ja se tady zatim citila tak nejak cizi, taj si tady hledam nejakou blizkou dusi:slight_smile:
Snazite se nejak vedome se trefit do teoreticky plodnych dnu?
22. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
:slight_smile: aha, třeba někdy vyhraješ milionyyyy a uvidíme se osobně :grinning:

Víš, my jsme začali se snažením až teď v září, jsem 13DC, takže jsme 1. snažilkování měli až v sobotu, ale za to to stálo za to :grinning: Bylo to jak poprvé, no neskutečný .. Zatím to teda vůbec neřešíme, i když vím, kdy to asi tak je nejlepší a zrovna nám to vychází šikovně, zítra se miláček vráti po 3 dnech, tak to nejspíš bude snažilkování a víkend máme taky oba dva volný, tak to bude 100% :grinning:

A ty pracuješ kdy? Koukala jsem, že jsi z Brna ..A vy se snažíte jak dlouho?
22. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
:wink: tak mi Majdi napiš údaje o tobě podle tabulky a já tě tam přidám, ať si nepřipadáš tak cizí :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.