• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
aji: přesně tak nějak jsem to myslela :grinning: mám listovku kde je napsáno že jedna tableta obsahuje 200mg kyseliny listové tak je jasný že to tak fakt je, protože jiný vitamíny neobsahuje.

handm: pokud už sis ho objednala tak ani nemáš na výběr :grinning: každopádně až ho dobereš a uvidíš jak s ním budeš spokojená, případně ho zase můžeš vyměnit za něco jiného :wink:
jinak kamarádka v pohodě, teď už si to užívá naprosto se vším. už je měsíc na neschopence a TP má 1.11. jestli jí to fakt vyjde, tak bude mít krásné datum :dizzy_face:

já jinak žádné jiné vitamínky taky neberu. manžílek mi teď "ordinuje" samý přínus přírodních vitamínků, takže mi připravuje do práce ovoce, mléčné nápoje, jogurty apod :slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
To jsem ani nevěděla, že se listovka prodává jako samostatný produkt. Každý doktor i lékárna doporučuje rovnou to nejdražší:slight_smile:. Živena jsem dost dobře, ryby každý týden, tak snad máte pravdu. Femibion na měsíc stojí 360 Kč - aspoň tady v Budějkách:slight_smile:.Centrum pouhých 186 Kč.
22. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
Holky píšu jen svou zkušenost ano přibrala sem po femibionu a proto se divim těm letákům co píšou může se brát před,během a po těhu,ale lékaři to doporučují jen v 1trimestru brát,vemte si ,že většinu vitamínů tělo vyloučí protože takovou dávku během dne nespotřebuje,a ted to přechází i do placenty a když ste těhu tak ke konce těhu už dítě je vyvinuté a vlastně jen přibírá na váze a roste a to vitamíny ještě podporují
22. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
a určitě je lepší vzít si jablko než se cpát vitamíny ,ale teda listovku podporuji a myslim,že ta stačí,ale nikomu to samo neberu byl to jen můj názor
22. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
renko: no já když tenkrát šla do lékárny pro kyselinu listovou, tak mi ta lékárnice nejdřív nabídla taky něco jinýho (už nevím přesně co). ptám se na cenu a ta byla cca 300,- (možná že to nakonec byl ten femibion) tak říkám, že to je moc drahý, že chci zatím jen tu obyčejnou protože zatím se jenom snažíme a že mi jí doporučila kamarádka.. takže jsem pořídila balení 60 tablet za cca 42Kč a spokojená jsem :slight_smile: to už je dost velký cenový rozdíl..
22. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
tak jsem tedy opravdu zvědavá, co to se mnou udělá :slight_smile:) Jetsli přiberu, aniž budu těhu, tak to hodím do řeky :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
handm: když nebudeš spokojená tak je nech koňovi :grinning: :grinning: a kup si obyčejnou listovku :wink:
22. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
blizenec,tak tak :slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
jojo, blíženec, to udělám. Anebo budu jíst víc špenátu :slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
handm: pozor ale ať ho není až příliš abys pak neměla svaly jak pepek námořník, to u ženských není hezký :grinning:
22. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
Ahoj, tak jsem zpět od ušaře, ale moc mě nepotěšil. Závada je prý ve vnitřním uchu, ale ani po 20 ti minutách študování ve svém breviáři léků nenašel žádný, který se smí v těhotenství. Takže pokud to samo neodlehne, budu nahluchlá ještě 6 týdnů :frowning2: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
ještě toho trochu :slight_smile: Blíženec.. se teď druhý měsíc snažím shodit to 1,5 2 kila, co jsem nabrala při tom prvním těhu (jak se tělo vyděsilo, že jsme dva, začalo zakládat na zimu) a teˇ%d tohle
22. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
Já myslím, že s tím přibíráním je to taky individuální. Beru femibion zhruba od té doby, co jsem zjistila těhu (tak měsíc) a ještě jsem nepřibrala ani kilíčko :sweat_smile:
22. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
handm: třeba na tvoje tělo budou tyhle vitamíny působit dobře, každý tělo je jiný a každý to přijímá jinak, takže dokud nevyzkoušíš, tak to prostě bohužel nepoznáš :slight_smile:

žabko: a jeje... tak to je mi moc líto.. a co to vlastně máš?? jakto že ještě 6 týdnů, to ti potom nějaké léky předepsat už může??
22. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
žlababi, ty jo... to je pech.. :frowning2: a za 6 týdnů co? jdeš na kontrolu s mimiskama?? co je tedy síla, tak dlouho ...
22. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
Handm, nene, za 6 týdnů k ušaři, že budeme mít za sebou 1. trimestr a uvidí se, co dál :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se špuntama jdeme za 2 týdny
22. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ahaa, tak to jo, žlababa...:slight_smile:) utíká ti to pěkne, naskakují ti ty týdny hezky! :slight_smile:

Jinak jsem koukala do zamlklinek a mám podobný pocity.. když už tě vidím.. Jakože sice holky občas sleduju, ale přijde mi tam tolik smutku a smutných příběhů, že tam už moc nechodím..Chci se dívat dopředu a ne se pořád týrat něcím, co se stalo a co už nezměním.. i když holky jsou tam fajn...
ale tady se krásně hlásí // o 106, je to hrozně fajnéé
22. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
Bliz, ani mi vlastně nic moc neřekl, jen že je to ve vnitřním uchu, že hůř slyším hluboké tóny a že to potřebuje prokrvit, ale nic mi na to nemohl předepsat. je to jakobyste měly strašnou rýmu a zalehlé uši, ale bez té rýmy...
22. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
žlab: a něco jako zavřít uši, zacpat nos a jakoby fouknout by nepomohlo?? mě to občas na zalehlý uši pomáhá..
22. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
blizenko, já už zkoušela všecičko možný, profukovat, čistit... tohle je ale trošku jiný, je to takovej divnej tlak a nejhorší je to, když jsem někde, kde je víc zvuků najednou, to mi tam pak úplně hučí :astonished:
22. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
Já jsem zkrátka po tom zamlklým těhu ochotná brát cokoli. Navíc mám ten gen MTHFR. Jo a ještě otázka - špinění před menstruací delší jak 3 dny - prý je to nedostatečná funkce žlutého tělíska. Vzpomínám si, že zrovna poslední MS před otěhotněním u mně bylo špinění asi 4-5 dnů před MS, ale nevěnovala jsem tomu pozornost. Ale vzhledem k tomu výsledku, nevím. Prý se na to bere Utrogestan. Můžu ho i při trombóze? Dneska si každý musí být sám sobě doktorem, mám takovou zkušenost. Když chci dítě, nejdřív musím vystudovat medicínu:slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
Renko, taky mám jedno MA za sebou, bez zjevné příčiny. Teď beru pro jistotu utrogestan a ten femibion a pevně věřím, že tentokrát už bude příroda geneticky i jinak spokojená :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
žlab: to jak to popisuješ, tak něco podobnýho jsem kdysi taky zažila ale už je to tak 9,10 let.. byli jsme tenkrát na nějakém výletě a z ničeho nic jsem přestala slyšet na jedno ucho.. měla jsem podboný pocity jak ty, naštěstí mě to ale hned druhý den přešlo takže jsem byla ráda, protože to bylo fakt nepříjemný..
teď už jen doufat, aby to co nejdřív odeznělo.. :wink:
22. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
renko74: tak zkus na to žluté tělísko zinek, ten podporuje funkcčí akitivitu žlutého tělíska. A můžeš si ho naordinovat sama bez receptu. Já měla teď taky 3 dny špinění před ms, ale nevěděla jsem, že za to může žluté tělíško... hm, zkusím to s tím zinkem.
22. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
žlababa, určitě bude!! :slight_smile:

Renko, já mám taky po MA a teď budu taky zkoušet femibion.. normální listovku i utrogestan sjem brala při tom těhu, ale nepomohlo to...
22. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
žabko ze začátku určo nepřibereš,já začala až tak od 4měsíce po kilu a 6měsíc o 6kilo hned sem to vysadila,ze začátku v pohodě,ale až poroste bříško tak to začíná,ale každé tělo je jiné :slight_smile:
22. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
handm: máš pravdu. Zinek zkusím, i když myslím, je součástí všech těch multi...vitamínů pro těhu. A máš pravdu, když je genetika špatná, nepomůže nic. Ale naději stejně máme a zkusíme co se dá. Inu, co nás nezabije, to nás posílí :sunglasses:
22. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
jo a zítra nastupuju do nemoc. na tu kyretáž - to je paradox, vlastně jsem už v 10tt, ale od 6tt je jasné, že srdíčko tam není a až teď jdu na odstranění váčku. Snad to dobře dopadne, do úterý se hodím marod, čekám, že se z toho pěkně sesypu, i když jsem si to rozumově vysvětlila, ale anestezie je mrcha. Hormony už mě opustily, tak je to lehčí. Žádné bolesti prsou, břicha, prostě nic. Jenom přemejšlím, co dál.
22. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
Ty jo, renko, oni tě nechali takhle dlouho se tím trápit? Mě vzali týž den, co to zjistili, na sál.. a druhý den hupem domů...
Tak snad to bude bez problémů a brzy budeš zas v pořádku, hlavně psychickém..:slight_smile: a budete moct zkusit to znovu! :slight_smile:
22. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
Renko,tak at ti to dobře dopadne :wink: ,a hned jak bude ok tak začnete pracovat na mimi,sem četla,že umlklé těhotenství je normální jev a často o tom ani nevíme,a pak v pohodě odnosíme mimi celých 9měsíců bez komplikací,je i jasný,že pak máš strach aby to zase tak nedopadlo,ale dočkáš se mimi,moc vám to všem přeji opravdu :wink:
22. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.