• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
renko: jakto že jsi čekala takhle dlouho??? :astonished:
no tak hlavně aby to všechno dobře dopadlo, byla jsi brzy doma ale hlavně - abys byla co nejdříve v pořádku a mohli jste zase brzy začít se snažením :wink:
22. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
to se taky divim,že když to dr zjistil,že tě neposlal hned na kyretáž a nechal tě trápit takovou dobu :angry:
Můj doktor tvrdí, že příroda si pomůže sama a kyretáž je příliš drastická. Tak jsem chodila a chodila...a nic. Sem tam špinění nebo kapka krve. Doktor v nemoc. na mně koukal jak na blázna.Takže jdu. Snažit se zas začnu tak v únoru, když bude vše OK. Jenže co ty blbý myomy, rostou jak mrchy!!! Těch se bojím nejvíc, jestli to má vůbec cenu...
ty jo, tohle jsem ještě neslyšela, že by se mělo chodit a že si příroda pomůže...
vždyť tam člověk může dostat nějaký zánět nebo tak,ne?!
No tak hlavně, že už jdeš.. revize asi je drastický zásah, ale zase už se nemusíš trápit, že v sobě nosíš... :zipper_mouth: ty jo, někteří doktoři jsou fakt zvláštní...
22. zář 2009 v 15:26  • Odpověz
no jasně většinou začneš krvácet a tělo vyloučí samo jako když ms,ale pokud nic a pořád ti tam zůstával váček ,tak se divim,že tě neposlal
22. zář 2009 v 15:33  • Odpověz
tak jsem to myslela Motol - jakože když už to tělo nevyloučilo doteď, samovolným potratem, tak se mu asi nechce to vyloučit... tak proto bych chápala nutnost revize..
22. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
promin handm,asi sem to blbě přečetla :unamused:

Rendi a když ted pujdeš do nemocnice,nechceš se zeptat ještě jinýho gyn na ty myomy co by stím dělal on ,slyšet taky jinej názor?
22. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
ale myslíme to stejně :wink:
22. zář 2009 v 15:38  • Odpověz
Motol jojo, presne tak..
Tak hlavně aby byla renko v pořádku!!
22. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
to je hlavní,aby byla v pohodě po všech stránkách :slight_smile:
22. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
dítko ti spí, motol?? .-)
22. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
je už mm doma,takže ted na něj nejsem sama,ale za chvilku vyrážíme ven,jen čekám,až se staví kámoška a co děláš ty handm?
22. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
ahá, to máš dobrý! :slight_smile: že i manžel chodí hezky brzy z práce :slight_smile:
já jsem ještě v práci.. máme pondělky a úterky hektický a dlouhý, ale ještě stíhám v mezičase drbat tady :slight_smile:)
ale šla bych taky ven, když je tam tak krásně..
22. zář 2009 v 15:52  • Odpověz
tak a jsem tu sama :slight_smile:
22. zář 2009 v 16:07  • Odpověz
jeee tady nikdo není ... jen jsem se přišla rozloučit, tak hezký zbytek dne pro všechny co jsem ještě přijdou :slight_smile:
22. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
Ja jsem tu, ale sama :slight_smile: tak hezky vecer, blíženec
22. zář 2009 v 16:39  • Odpověz
Taky už dneska můžu zmizet, tak zítra ahoj, hezký večer!
22. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
Asi už ste všichni doma z práce co Holky?já dorazila z prochajdy a konečně sedim,nohy mě bolí jak něco :confounded:
22. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahoj holky, srazka s blbcem uz me presla :slight_smile:
22. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
ty brdo jak tak koukám tak není vůbec šance dočítat :slight_smile:))
já dorazila skorem v pět domů z práce, vyzvedla malýho, a večer jsme tulili když začínají ty plodný dny :grinning:
holky máte to taky někdo že ovulku poznáte podle nehorázný chuti na sex????????????? :grinning:
22. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
karol tak to je výborná zpráva :slight_smile:)))

ad diskuse listovka, já brala obyčejný acidofolum , železo s listovkou :sweat_smile:
22. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
majinka, ja mam nehoraznou chut na sex cely mesic :wink:
22. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz
ja brala acidofolan/obyc. listovku/tedka acidum folicum
22. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak se mame? ZLAB: DEKUJI MOC ZA PRIDANI DO TABULKY.
22. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz
ahoj nikohlava :slight_smile:
22. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz
Ahoj holky, přeji vám pěkný den! Jste tu někdo?
23. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
:slight_smile: Brý ránko děvčátka .. Tak jak se máme při středě?

Já jsem opět měla včera celkem slušný průjmík (už mě to postihlo i v pátek) a to jsem nejedla nic, po čem by mi mohlo být ouvej .. A ráno jsem se vzbudila, a mám zas další aft :angry: Už třetím týdnem se mi pořád vrací :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám pocit že mě z toho asi za chvíli trefí :grinning: Já nebyla nemocná ani nepamatuji, a teď mám poslední dobou pocit, že se rozpadám :slight_smile: Už začínám přemýšlet, jestli to třeba nemůže být tim Femibionem, časově to tak odpovídá. Začla jsem ho brát 1.září a cca v tý době se mi udělal 1.aft :unamused:
23. zář 2009 v 07:51  • Odpověz
Ahoj flo, no tak třeba by to i mohlo být tím Femibionem. Ale třeba jsi jen oslabená a něco na tebe leze, mně se vždycky dělají afty, když mám nějakou chřipajznu. Navíc prý teď řádí nějaký střevní chřipky.
23. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
Ahoj Aji, dnes nějak nestíhám v práci. Jj, taky jsem to už slyšela, že něco řádí :angry: Doufám, že se to jen pokouší a přejde to, nic moc příjemného :fearful: A jak se vede dnes tobě :slight_smile:
23. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
Dobré ranko holky! Koukám, že jste toho od včera moc nenamluvily .) fajn, nemusím dočítat x stránek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, nakonec muj femibion není.. šla jsem si pro něj do tý lékárny a paní že ještě nedošel, že snad až zítra, tak jsem říkala, že to nemá cenu na něj čekat takhle dlouho.. a koupila jsem si obyčejnou listovku :grinning: :grinning:.. .pani ze mě měla radost.. no ale co, to my vysvětlete, proč se v dnešní době něco objednává... :slight_smile:

jinak šla jsem si dneksa koupit do drogerie nějaký testíky a neměli.. to mě taky pobavilo :slight_smile: tak někdy příště, aspoň mě to nebude svádět..
já mám nějak pocit, že se nám to tentokrát nepovedlo napoprvé... :frowning2: nu což, necháme se překvapit... :slight_smile: za týden má dorazit mrcha, tak ...
23. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.