• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
23.9.2009

Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 8.tt ... TP 9.5.2010 ... další KO 8.10. - jednovaječná dvojčátka
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 7.tt ... další KO 18.9.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.

Snažilky:
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 42 DC ... 1. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 35 DC ... 7. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 33 DC ... 5. snažení
lolynka: .......... 29 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 2. snažení
hedik: ............ 22 let ... 1 dítě ... 27 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 5. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 16. snažení
handm: .......... 30 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 2. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 33. snažení
syll:................. 25 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 2. snažení
majdalena: ...... 27 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 2. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnž
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 1. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 13 DC ... 1. snažení
Jarmulka: ........ 23 let ... 1 dítě ... 12 DC ... 2.snažení
Karol84: .......... 25 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 0. snažení
Garp776: .........33 let ... 1 dítě ... 10 DC ... 6. snažení
majinka2:..........34 let ... 1 dítě ... 10 DC ... 1. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .... 21 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 10. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 1. snažení
slunickosedmitecne..30 let... 0 dětí..4 DC.. 18. snažení
23. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoj Chicco, jak se vede?!
23. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
dobré ráno holky :slight_smile:

majinka: tak to jsem na tom s tebou úplně stejně.. myslím tím že vždycky když jsem měla ovu, tak jsem měla úplně, jak říkáš ty, nehoráznou chuť na sex :grinning: :slight_smile: :grinning: ne že jindy by chuť nebyla ale v době plodných dnů to bylo prostě snad o tisíckrát víc :grinning:

handm: takže sis nakonec vážně koupila obyčejnou listovku :grinning: to paní musela asi zírat co? no má prostě smůlu, tak ten objednaný femibion má aspoň do zásoby a prodá ho někomu jinému :slight_smile:
23. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
dobré ránko holky,
tenhle týden vás asi budu zas trochu zanedbávat, máme ve škole soustředka pro dálkaře, taky honím všelijaký resty na poslední chvíli, no jako obvykle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
no a taky se mi blíží plodné dny, tak budeme muset víc času trávit v ložnici :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
jé blíženko, to je fajn, že tu jseš, ještě jednou moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Flo, mám se docela fajn, mám docela dobrou náladu dneska. Začla jsem jednat a sháním si novou práci, sice před plánovaným těhotenstvím to není nejlepší nápad, ale jsem fakt nespokojená a taky se to přeci nemusí povést hned, tak ještě můžu klidně rok pracovat. Uvidíme, odpověděla jsem asi na 2 nabídky, plus jsem si zažádala o spolupráci u jedné firmy na přivýdělek.
23. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
co ta petka? tam to asi vypadá na zatoulanou mrchu :unamused: zkoušela testíkovat?
taky koukám, že máme dvě další horké adeptky na // :wink:
23. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Úúúúúúúúffff, tak už jsem vás dočetla :grinning: . Ahoj snažilky :slight_smile: . Přeju vám hezký den a rovněž vítám nové snažilky. :slight_smile: Včera jsem tu nebyla, protože jsem pracovala přímo ve firmě u klienta a na internet se mi moc nechtělo, protože tam byl espaňola (majoritní vlastník ze Španělska :angry: ).
Ahoj handm, myslím, že je fajn, že máš listovku, i samotná je dobrá. Buď ráda, že neměli testy, aspoň tě to nebude lákat, jako mě. Já už mám doma zase další testy a chci sice testovat až v pondělí, pokud nedorazí MS, ale už teď mám nutkání :grinning: , tak nevím, zda to vydržím!
handm: vede se dobře...ale mám toho v práci dost, tak sem mrkám jen chvílema...co ty?
23. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
aji, teď jsi mi připomněla s tou prací, nevím, jestli jsem vám tu psala, že MM dostal výpověď? tak už má práci novou :dizzy_face: trochu jsem se bála v tý krizi, s hypoškou na krku, no ale vypadá to, že to dobře dopadne :wink:
ajo tak držím pěsti, ať se brzičko poved buď těhu nebo nová práce :wink: ...nebo obojí :wink: :grinning:
23. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
taurusenko, ahoooj, já jsem si říkala, kde se touláš... a ty umíš španělsky??? :wink:
23. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
Aji, zkus to vydržet :wink: . Už je to jen pár dnů a je lepší ta jasná tlustice než jen náznak :wink: . Taky mám doma asi pět testů, ale minule mi přišla MS o týden dřív, takže jsem pochopitelně netestila a teď to taky vypadá, že testit nebudu, protože mám úplně šílenou BT. Pozitivní ovutest byl v sobotu a teplota mi vůbec nestoupá a když, tak druhý den zase klesá. Je to prostě úplně jiné než předchozí cykly.
Tyyyjo, Aji, tak to jsi tedy žena činu! Ale je to dobře.. když budeš mít víc práce v nové případně a starosti kolem toho, tak se nebudeš soustředit na snažení a třeba to klapne hned :slight_smile: tak uvidíš, držím palce, ať seženeš něco super..
já si nedovedu moc představit, že bych dělala práci, co mě nebaví.. to se mi stalo dvěma roky asi, sice to vypadalo jako super job, ale nakonec jsem tam vydržela jen rok.. jak přišla dobrá nabídka, byla jsem pryč...

Baji, ty jsi učitelka? nebo co? Mě zaujala ta soustředění.. možná si to tu psala, tak se omlouvám..
A Drnda by mě taky zajímala... jestli testla nebo co..

Blíženko, ahoj, přesně tak.. mě trochu naštvali, když říkali, že ve tři tam bude femibion, šla jsem tam před šestou a nic...

Taurus, ahoj..
baji: mooooc děkuji :dizzy_face:

aji: teda ty jsi nedočkavá.. :grinning: vím že je to hrozný s tím čekáním, ale pokud testneš dřív, tak akorát budeš zklamaná když tam případně nic nebude a budeš se uklidňovat že je to moc brzy... vydrž aspoň do toho pondělka, pak už si myslím, že to prostě buď určitě bude a nebo ne... :wink: samozřejmě že ta první možnost je přece jen lepší :slight_smile: :grinning:
ajo, plně tě chápu, já si včera nakoupila testíky a hned si udělala aspoň ten ovu :wink: úplně jsem se těšila na to vzrůšo s čůráním na papírek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
Baji, děkuju. Já myslím, že v tomhle musí být člověk trochu odvážnej, nechci jen nečinně sedět a trápit se v současné práci. Už delší dobu to není ono a proč se bránit jiným nabídkám, třeba lepším. Navíc to co jsem teď našla bych měla v místě bydliště, to by bylo super. Tak moc gratuluju, že má novou práci a hlavně ať se mu tam líbí a je spokojen.
23. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
Chicco, já taky za chvíli musím pryč.. máme nějaké dementní školení, budu tam tvrdnout až do půl jedny nebo kolika.. mě z toho klepne. to je tak PLODNĚ strávený čas, že by jeden....:frowning2:

Aji, nakonec jsem ráda, že neměli.. přesně jak píšeš, jen bych pak byla třeba zklamaná, že tam nic není, kdybych nevydržela a testla..počkám pěkně na 30DC a pak se uvidí.. :slight_smile:

taurus, já těm teplotám moc nerozumím, ale třeba to, že je to teď uplně jiný, něco znamená :slight_smile: Tak hlavně poctivě snažit snažit a hlavně si to užívat!! :slight_smile:
23. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
baji: tak to je super, že si manžel našel práci a že je vše na dobré cestě...
23. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
handm, ale ne, "na stará kolena" dělám ještě dálkově VŠ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a jsem teď ve víru konce zkouškového :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
holky koukám že to tady máme všechny stejný, no ruku na srdce která z nás necítí to nutkání udělat test už pár dní po ovulaci žeeeeee????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no my takhle počali i vašíka, tolik mě to ovládlo že jsme MM znásilnila hned za dveřma jak jsme přišla domů a byl z toho vašík :slight_smile:))))))
23. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
Baji, ahaaa, tak to joo!:slight_smile: tohle vždycky hrozně obdivuju, při práci nebo rodině dělat ještě školu.. to si neumím představit...
A super, že manžel našel tak rychle práci, je to teď asi dost peklo, ale zas asi kdo je šikovnej a umí, tak mu to jde!:slight_smile: Hlavně ať se mu tam líbí a je spokojenej, pak budou i "rybičky" veselejší.. :slight_smile:
tauru, teda... :confused: a teď máte poslední volné snž, co? bereš nějaký léky nebo hormony tenhle cyklus?
aji: no tak to moc držím palečky ať to klapne s tou prací :wink: já už o změně práce taky vážně přemýšlela, ale v mojí situaci už to teď nemá cenu... :grinning:

baji: no a jak testík dopadl?? pozitivní na plodné dny??? :grinning:
23. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
Maji, jojo, přesně.. :slight_smile: A se znásilněním koukám to je zajímavý :slight_smile: to na něj zkusím příště :grinning: :grinning:
a koukám, že máš Vašíka.. manžel by hrozně chtěl tohle jméno.....
23. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
holky díky, snad ta nová práce bude ok :wink:
maji, koukám, že taky chcete dítka brzo po sobě :wink:
23. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahoj chicoolko, španělsky neumím. On mluví anglicky, německy a pochopitelně španělsky. Já mluvím jen česky :grinning: . Veškeré záležitosti probírám s českou ředitelkou společnosti, takže je to pak dobrý.
Jo a abych se pochlubila nebo spíš nepochlubila s tím řízením. Tak jezdila jsem v pondělí i úterý a dnes asi taky pojedu. V pondělí jsem skončila tím způsobem, že jsem na tři loky vyhltla asi tak trojtýho panáka tulamórky a utápěla se v pocitu nasr...štvání, křivdy, strachu, úzkosti, lítosti a melancholie. Prostě se mi vrátily ty moje zážitky z autoškoly, ale včera to bylo dobrý. Dokonce jsem už jela i přes město. Ten stres mi ale pěkně zvýšil teplotu. Na digitálu jsem měla za normální situace 35,3 a včera jsem naměřila 37,1. Je to ale dobrý na odbourání myšlenek na mimíska.
23. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
bliž, zatím neg., ale slabá čárka už byla, tak se ovu blíží, tipuju to na vášnivý víkend :wink: :grinning: :grinning:
nic já už fakt musím něco dělat, dokud prtě spí, tak zas někdy :wink:
23. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
Jinak handm, já mám takový pocit jak ty, že nám to prostě teď hned napoprvé nevyjde. Nějak to cítím. Ale to neva, aspoň se budu soustředit na hledání práce a nebudu tolik myslet na mimi a pak to půjde samo.
Holky já se vám přiznám, včera jsem byla u kartářky. Ty jo, já nestačila zírat, všechno uhodla, i že mě potkalo něco smutného, že teď jsem strašně psychicky v nepohodě a že moc myslím na to, co bych chtěla. Prý miminko přijde, ale bude to trvat déle, musím si dát nervy do pořádku a být v klidu a taky trochu opečovávat můj vztah s manžou, prý se pomalu odcizujeme...No nevím, třeba to je blbost, ale má pravdu a já jsem aspoň začla na tom pracovat. Taky mi řekla, ať změním práci. No tak uvidíme.
23. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
majinka: to já manžílka tenkrát znásilnila hned po ránu, bylo to nějaký silnější než já :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.