• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
taurusenko, tak já už možná začnu se snažením v říjnu, budu-li zdravá (jakože budu!!!). Páč jsem dala na tvou radu a už teď se objednala na kontrolu...sestřičce jsem nakukala, že mám strach, tak bych chtěla co nejdříve na kontrolu a že když zavolám po dobrání léků, tak mě nebude moci vzít hned... Ale já strach nemám, jen nechci zbytečně "provařit" 2 měsíce...a nejde jen o miminko...kdo to má 2 měsíce bez tulení vydržet, že??? :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
aji: teeeda ty jsi takhle odvážně a jdeš ke kartářce?? já nevím jestli bych tohle zvládla.. pokud ale všechno uhodla a radí ti hlavně ať se dáš psychicky do pořádku, tak na tom určitě zapracuj, pro mimíska je to určitě důležitý. navíc jestli říkala ať změníš práci, tak třeba ti aspoň tohle vyjde na první pokus.. :wink: :slight_smile:
23. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
hihih, to je pravda! :slight_smile: Chicco..!!

Tauru, tak vidíš, ono se to řízení poddá.. si šikulka! A panáka si dávej, za odměnu i na kuráž..! :slight_smile: tedy po jízdě :grinning:

Jo a Aji, ty jo, ja bych ke kartarce nešla..:slight_smile: Nějak tomu nevěřim a vím, že by mě pak hrozně štvalo pomyšlení, co mi napovídala a že bych se tím vystresla.. že mi jakoby nalinkovala život a já nemám překvappení..

musím na to školení, ahoj zatím..
23. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Jo jo, blizennec, třeba to vyjde. Mě hlavně dodalo optimismu, když řekla, že nemám zdravotní problémy, co se týče otěhotnění. Jen že mě moc ovlivňuje psychika, to je můj hlavní problém. Tak na tom zapracuju a uvidíme. Třeba to znamenalo, že na miminko budeme trochu déle čekat, což už nyní dělá celkem 9 měsíců, takže třeba už to uplynulo a bude to teď :wink: ! Jo a s tou prací mě aspoň nakopla a začnu konečně jednat. Už mě to nebaví, tak hurá do akce!
23. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
Báji, máme teď poslední snažení přirozeným způsobem. Hormony a jiná povzbuzovadla právě už neberu. Teď už je to druhý cyklus, co je nemám. Kromě listovky nebaštím nic. Však si taky od dalšího cyklu moje tělo užije. Nejdřív antiko a pak stimulanty.

Handm, bylo by to fajn, kdyby "to" znamenalo //, ale jsem přesvědčená, že mě to IUI potažmo IVF nemine. Ovulaci jsem tedy díky ovutestům neprošvihla, navíc mě taky docela píchalo u vaječníků v té době, tak jsme se s manželem snažilkovali o 106, ale teď mám asi tak druhý třetí den v bříšku pocity jako před MS. Tak jsem jen zvědavá, jestli mi nedorazí zase po třech týdnech jako minule. A nebo je to tím stresem z řízení. Nevím.
23. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
chicoo: no tak to je jasný, kdo to má vydržet.. :grinning: je ale fajn, že tě ta sestřička vážně objednala už teď.. taky mohla říct že si máš vážně zavolat až to dobereš, tak takhle aspoň neztratíš možnost tulení v dalším cyklu :wink: :slight_smile:
23. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
taurusenko, tak to je dobře, žes jsi zase řídila a ještě budeš...a že je to příjemný pocit takhle předčit samu sebe?...neboj se, rozjezdíš se a za chvíli budeš řidička jako fík. Tohle chce prostě jen trénink...taky se do toho musím vložit, abych pak mohla s mimísem aspoň na nákupy...páč s kočárkem chci tedy nakupovat jen to nejnutnější...a pilovat řízení už s miminem je tedy dost na palici, pak bude mít člověk nejen svůj strach, ale ještě strach o mimi...a to bude jedině další důvod, proč nejezdit...
23. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
Chicoolko, tak ty nejdeš do lvíčátka jo ??? :wink: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: I když, jestli se začnete snažilkovat ke konci října, tak už by to lvíčátko mohlo být :wink: . Určitě budeš v pořádku. Ty léky pomůžou a je fajn, že ses objednala. Alespoň víš, že nebudeš muset čekat ať už na výsledky nebo snažilkování :grinning: .
23. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
tauru: no a nebo je tu ještě třetí možnost co ty pocity můžou znamenat..... :wink: :slight_smile:
jo a je fajn že s tím řízením se snažíš, jak už psaly holky, tak je to vážně o cviku, takže za chvíli ti to půjde jedna báseň :slight_smile: hlavně vydržet :wink:
23. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
blizennec: taky jsem ráda, já jí tam toho napovídala, aby mě objednala a ona už asi držela tužku v ruce a jen čekala, až se dovykecám a hned mě objednala, ale já si myslela, že to tak hlace nepůjde, tak jsem jí tam odvyprávěla, proč mě má objednat. :grinning: No koukám na sebe jak v tý tabulce zase pěkně stoupám výš a výš, ale vím, že padnu dolů, na jednu stranu je to pohodová jistota a jsem v klidu, protože to vím, ale celkem mi chybí ta naděje, že třeba už těhu budu...těším se už jenom na tu naději, ale zároveň doufám, že si zachovám svůj dosavadní klídek... :slight_smile:
23. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
Chicoolko, taky jsem do toho šla jen a jen kvůli mimískovi :grinning: . Jen díky němu se snažím ten strach přeprat :slight_smile: . To je zajímavý. Ještě toho špuntíka nemáme a už takhle hezky pomáhá "mamince" :grinning: :grinning: :grinning: .Je mi jasné, že s mimískem v autě bych byl ještě víc nervóznější. Navíc chceme s manželem kupovat v budoucnu nové autíčko, tak abych se to "naučila" ještě v tom starém, kde by případný ťukanec tak nevadil.
23. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
baji jo jo chtěli bychom to z jedný vody :slight_smile:))) myslím že stejně nějakou dobu to potrvá tak raději začínáme už ted......
aja.....taky chodím občas ke známý vyložit karty , někdy se trefí, někdy ne......třeba když jsem začala vztah s MM tak mi říkala že na svatbu to rozhodně nevypadá, no a během měsíce mě požádal o ruku :grinning:
23. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
taurusenko, jdu do ráčka nebo do lvíčátka...lvíčátko začíná 23.7., tak uvidíme :wink: No vidíš, že nebudu muset čekat na výsledky, jsem ani moc neřešila :grinning: nějak předpokládám, že budu zdravá, tak jsem myslela jen na to, abychom už se mohli tulit a snažilkovat...na prvním místě však tulit až pak snažilkovat :wink:
23. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
chicoo: já už taky vymejšlela různý výmluvy proč by mě měla objednat hned, a ne až to ty léky doberu, no a nakonec jsem tam musela volat kvůli úplně jinýmu důvodu.. :wink: :grinning:
23. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Chicoolko, tak to máš stejný pocity jako momentálně já. Na jednu stranu je vážně uklidňující vědomí a přesvědčení, že spadnu v tabulce zase dolů. Nemusím se stresovat. U mne je to ale dané tím mým dobrým/nedobrým upnutím na IUI. Ale myslím si, že i dva měsíce v klidu tělíčku prospějou. I když, jestli to nedostanu do 8. října (kdy jsem si stanovila testování), tak budu pěkně nervózní.
Chicool,určitě si ten svůj pocit klidu a vyrovnání zachovej, protože je moc důležitý. A v listopadu poznáš, že ne jen pro tebe :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .
23. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
taurusenko, to jsme na tom úplně stejně...my též budeme kupovat v budoucnu nové autíčko, tak se to chci ještě učit v tom starém, mně se v něm jezdí strašně dobře...jsem i přítelovi říkala, že si ho pak nechám na ty nákupy a tak. Já už jsem ten strach víceméně překonala, teď chci jen vypilovat své řidičské dovednosti, páč ještě mi to občas při rozjezdu cukne a to já nemám ráda, připadám si jako začátečnice... :grinning:
23. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
Chicoolko, tak to máme podobný nápady. Akorát u nás to navrhl manžel, že bychom měli ze začátku ještě dvě auta. No, bude záležet především na financích. U nás to je ale otázka tak jednoho dvou let, takže to až tak nehoří, ale vzhledem k tomu, že jsem začala, tak bude dobré mít ještě to naše krásné staré autíčko :grinning: . S tím rozjezdem. Včera mi to chcíplo před kruhákem :pensive: , ale normálně jsem v klidu nastartovala a jako profík se rozjela. Manžel mě pochválil :slight_smile: . Ale víte, co mi dodalo pocit jistoty a ubralo strachu ??? Jedno veliké úžasné nalepovací Z !! :grinning: :grinning: :grinning: Říkám si, že ostatní řidiči berou ohled na začátečníka a lecos mu prominou :grinning: .
23. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
tauru: myslím si, že Z by měli mít na autě všichni začátečníci... :grinning: nemířím tím vůbec nic proti tobě, ale je lepší když řidič za tebou ví, že se to teprve "učíš", nechá si alespoň třeba větší rozestup protože ví že ty pojedeš stejně pomalu a ve vhodný chvíli tě předjede, protože ví, že ty s ním např. závodit rozhodně nebudeš.. :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
taurusenko, tak u nás je nové autí taky horizont 2 let :wink: Přítel řekl, že bude ve 2011. Já jsem sice vznesla námitku, že bychom už ho měli mít ve 2010, že to bude už i mimi :slight_smile: Ale pak jsme se shodli, že ještě počkáme. Staré auto už je hodně staré, ale je to silné auto a jezdí pěkně, jen sem tam musíme opravit rez, sem tam se nám někdě něco klepe, ale přítel je šikovný, opraví si to často sám. Takže teď musí projít STK a pak za 2 roky už bude nové...
23. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Holky, tak my se od vcerejska zacali taky snazit, i kdyz z me strany to bylo hodne neplanovane, ja chtela pockat do Vanoc :sweat_smile: . Mame totiz doma sestimesicniho kuliska. A pro povzbuzeni chronickych snazilek: podaril se nam naprosto necekane a neuveritelne, po pul roce bez MS a chronickych gynekologickych obtizich, bez jakekoli lecby! No, tak ted budeme cekat, kdy se nam podari poridit mu sestricku (na chlapeckem jmenu se totiz nemuzeme s manzelem shodnout :grinning: ).
23. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
holky já u nás to vypadalo že budem mít ráčka a nakonec porod vyvolávali páč se malýmu nechtělo ven a máme doma lvíčátko :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Blíženko, taky si to myslím. Je to stejné, jako když jede autoškola. Manžel mi říkal, že i Schumacher se učil řídit a musel do autoškoly :grinning: . Mně to opravdu hodně pomohlo zbavit se to obrovského strachu a nikdy bych nevěřila, že se díky tomu zklidním a přestanu zbytečně panikařit.

Chcioolko, tak my se taky spíš kloníme k tomu roku 2011. STK jsme prošli před měsícem, takže by to tak vycházelo do další kontroly, ale jestli se zadaří a budeme mít dvojčátka, tak musí být nové auto dřív. Jednak kvůli bezpečnosti a taky kvůli prostoru.

Verusko, děkuju za povzbuzení :slight_smile: . Takové příběhy člověku dodávají víru. Ale jinak tě vážně obdivuje. S půlročním mimískem jít do dalšího těhu. Tak držím pěstičky, aby se brzy zadařila ta holčička :grinning: .
23. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
Májinko, ale moc krásný lvíčátko :grinning: :grinning: .
23. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
taurusenko, já jsem chtěla nové auto dřív, ne až ve 2011, ale co jsme s ním teď naprosto v pohodě zvládli ujet tu dovolenou a to bylo 1000 km a ono nás nezradilo a jelo parádně, tak jsem řekla, že v pohodě do 2011 vydržíme, že je to náš brouček. My už jsme s ním toho nacestovali, několikrát jsme v něm spali, mám to auto ráda, těžko se s ní budu loučit, tak snad si ho necháme na moje ježdění a na rodinné ježdění budeme mít nové... :slight_smile:
23. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
Chicool, tak to máte super auto. Nejsem si jistá, jestli by si manžel s tím naším troufnul jet na takovou dlouhou cestu. Zatím nás úplně zradilo jen 2x. Poprvé jsme vezli mámu do nemocnice a podruhé, mimochodem úplně na tom stejným místě, když manžel vezl do nemocnice mne na tu laparoskopii. Asi má něco proti špitálům :grinning: . Každopádně už teď říkáme, že když projedeme tím jedním kritickým místem, tak už nás doveze kamkoliv :grinning: .
23. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
Mame hodne miminko, ktere miluje cizi deticky. A jeden jedinacek (manzel) mi doma staci :grinning: . Uz se moc tesim, jak budu zase tehulka. :sunglasses:
23. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
Holčinky, já se k vám přidávám, chtěla bych ráčka nebo lvíčátko anebo to je jedno. Hlavně nějaký. Ale prostě mám nějaké tušení, že teď to nevyjde, takže říjen a listopad to jistí. Zkrátka do Vánoc tu budem všichni těhule, ať se děje co se děje. :wink:
23. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
Ajo, souhlasím. Je jedno jaké znamení, hlavní je miminko :slight_smile: . Bylo by to úžasný, kdyby se to většině do těch vánoc povedlo. Moc se na ty // těším. :slight_smile:
23. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
taurusenko, no já z toho měla obavy jet s ním na dovolenou, ale přítel mu věřil, má ho přece jenom dlouho, dýl než mě :grinning: Původně jsme si chtěli půjčit jeho služební, ale jeho šéf by mu napočítal dost za kilometr :angry: , tak jsme byli hrdí a jeli svým a ještě že tak.
23. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Tak jsem vás krátce dočetla, jsem proškolená (bylo to k ničemu :grinning:) a ted jdem s kolegou na oběd, vrátil se po dovče, tak bude se zážitkama jen hemžit :grinning: :grinning: :grinning:

Já mám neteřinku ráčka a je tedy pěkně umíněná :slight_smile:) Ale jsou jí tři, tak má nárok docela a potřebovala by sourozence jako sůl :slight_smile:
A mě je vlastně jedno, co to bude.. jen ryby moc nemám ráda.. přijdou mi prostě opravdu leklý...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.