• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Chicool, vždycky je lepší jet svým autem :slight_smile: a dobře, že jste to takhle dobře zvládli.

Holky, naše firma má kanceláře na poliklinice a na našem patře je i ultrazvuk. Teď tam sedí maminky s tak krásnýma mimískama :dizzy_face: . Chjo chjo, už aby byli i u nás :slight_smile: . A protože na našem patře jsou i zubaři, tak se často ozývá i příšerný křik a pláč už trochu větších dětí :slight_smile: .
23. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Handm, tak to nemohu posoudit, protože ryby ve svém okolí nemám. Jinak my máme synovce ráčka, neteř kozoroha, druhou neteř lvíčka, druhého synovce taky lvíčka a teď třetí neteř už by měla být váha.

Už mám zase ty svoje předmenstruační pocity v bříšku. Jestli mi to zase přijde po třech týdnech, tak budu muset volat do poradny, jestli už mám začít brát tu antikoncepci, nebo jestli ještě není moc brzy a nemám ještě jeden cyklus počkat :angry: :frowning2: .
23. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
byla jsem na obídku ale už jsem zpět :slight_smile:
jak se tu bavíte o těch horoskopech, tak jsem teď koukala, že kdybych měla TP 28.5. jak mi vypočetla těhu kalkulačka na netu, tak bych měla blížence/blíženku jako jsem já.... :grinning: :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
tauru: pokud to ale dostaneš dřív , tak tím dřív bude IUI ne?? :wink: :slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
Já měla "bývalou tchýni" rybu´a jednu spolužacku z gymplu a to bylo opravdu na zabití.. já tyhle leklý lidi bez života nemusím...

Jinak u nás je to samej beran anebo váho/štír, tak jsem zvědavá, krom neteřinky a švagrový ty jsou rak a něco:slight_smile:

Nebooj, to nebude taurus určo MS!!!
23. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
handm: hmmm, my máme v rodině jen berany, býky a blížence...takže to už jsem propásla...takže vůbec nebudu vědět, co od těch povah mám čekat, pokud tedy budeme hrát na to, že věříme na horoskopy, i když já jsem beran a dost mě to vystihuje, no uvidíme. Každopádně v životě nemám jen dobrou zkušenost se štírama a ti jsou od 24.10. - 22.11., takže v lednu přerušuju snažení :grinning: :grinning: :grinning: ba neeeee, dělám si legraci :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
jinak žádnou rybu taky neznám, takže posoudit nemůžu.. ale lev je moje babička :wink: u nás to jsou prozměnu samý vodnáři (moje dvě ségry, sestřenka, teta), berani (máma, děda), blíženci (já, strejda, švagrová), jinak ostatní jsou tak nějak rozházení.. :slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
Blíženko, tím si právě nejsem moc jistá, protože mi ty stimulační injekce musí schválit pojišťovna a to údajně trvá + - 6 týdnů. Doktorka počítala, že bych mohla přijít na kontrolu na konci října a to už bych je mohla mít schválené. To víš, že kdyby to IUI uspíšilo, tak budu ráda :slight_smile: . I když na ty "injekce" se moc netěším. Záměrně jsem dala to slovo injekce do uvozovek, protože bych měla dostat pero, se kterým to doufám zvládnu. :slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
chicoo: neboj, do té doby už určo budeš těhu, takže přerušování žádný nebude :wink: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
taurusenko, to je něco, tak uvidíš. Kdyby to přišlo po 3 týdnech a ty už jsi mohla hned pak začít brát antiko, tak zase rychleji přijde IUI a věci se dají do pohybu.
23. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
tauru: myslíš takové to pero jako třeba mají diabetici?? to určitě zvládneš, mám takový pocit, že tohle musí zvládnout už některé školní děti, takže to složité nebude.... jsi šikovná holka a pokud je to pro mimíska, tak je to pro dobrou věc :wink: :slight_smile:
třeba na ty injekce nakonec nebudeš vůbec muset... :slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
Handm, ale když ona té MS nasvědčuje i BT. Pořád stoupá a klesá a navíc po ovulaci nestoupla ani jeden den na teplotu, která je u mne běžná tzn. 36,9. Teď mám mááááx. 36,6. Dnes např. 36,5. No, necháme to koníkovi, ten má víc krásných hlaviček :grinning: .
23. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
taurusenko, s perem to zvládneš a věř že tě taková životní zkušenost jenom a jenom zocelí. Někdy si říkám, kolik toho ty ženský v životě vytrpí, co všechno je potká, co musí řešit, ale s každé situace vylezeme silnější a odolnější. A jak se říká, každá překážka umožní urazit další kus cesty...uvidíš, až tuhle překážku zdoláš, že tam bude čekat něco nádherného a na nějaký "injekce" si ani nevzpomeneš... :wink:

blizennec: já doufám, že budu těhu do Vánoc, takže znamení neřeším...a stejně nakonec záleží víc na výchově a genech...
23. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Chicoolko, kdyby tomu tak bylo, tak bychom mohly splnit to naše předsevzetí, že začneme pracovat na mimískách současně (málem jsem napsala spolu, ale to by vyznělo hloupě :grinning: :grinning: ), protože to bych měla teoreticky podstoupit IUI ke konci října :slight_smile: . Jééé, teď si zase přeju, abych to už dostala. Prostě, studený hadr na hlavu :grinning: :grinning: :grinning: .

Blíženko, jojo. Je to podobné tomu pro diabetiky. Možná i stejné. To víš, že to zvládnu. Ale je to takový sebezapření píchnout sama sebe :grinning: .
23. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
taurusenko, teď jsi mě rozesmála, s tím "spolu"... :grinning: :grinning: No vidíš, to by bylo vážně skvělý, kdybychom začaly současně :slight_smile: tak uvidíme, jak se to vyvrbí...
23. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
tauru, chicoo: abyste se pak třeba náááhodou nepotkaly třeba v porodnici.... :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
Chicool, taky si myslím, že ta výchova je moc důležitá. Možná mají lidi v jednotlivých znameních pár věcí společných, ale přesto jsou každý jiný. Např. můj manžel, moje máma a moje nejstarší neteřinka jsou kozorohové a každý je úplně jiný. Manžel je moje milovaný zlatíčko, s mámou nemám nejvřelejší vztah, spíš bych řekla, že je hluboko pod bodem mrazu a neteřinka je naše úžasné sluníčko, i když je jí taky dost.
Jinak jak si psala o té cestě. Tak v mém případě asi neplatí rčení, že není důležitý cíl, ale cesta, kterou k němu směřuješ. No, nevím nevím. Docela bych to švihla nějakou zkratkou :grinning: :grinning: .
23. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
Blíženko, tak to si myslím, že bychom to měla každá hodně daleko do té porodnice. Když už jsme u těch porodnic. Dřív byl prý takový předpis, že když žena neporodila ve zdravotnickém zařízení, tak neměla nárok na porodné. A jedna moje kamarádka mi vyprávěla, že její maminka už to do porodnice nestihla a porodila v sanitce cestou do porodnice někde pod mostem (bylo to v lednu). Pak jí to porodné ale dali, protože usoudili, že i sanitka je zdravotní zařízení. Od té doby se té kamarádce směju, že se nenarodila v Mostě (jak všude uvádí), ale pod mostem. :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
tauru: koukala jsem odkud každá jste ale člověk nikdy neví kdy to na něj přijde... třeba jedna z vás bude někde na výletě poblíž města té druhé a začne rodit... :grinning: život je jen náhoda :grinning:
a ten předpis dnes tauru už neplatí? to jsem nikdy neslyšela. hlavně je to pěkná pitomost, protože některá žena porodí vážně tak rychle, že to do nemocnice prostě nestihne... slyšely jste třeba to o té ženě která porodila někde v zácpě na dálnici?? nevím jak dlouho je to zpět, ale naštěstí to prý dopadlo dobře. :slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
Blíženko, to je fakt, že život je jen náhoda :slight_smile: . Ten předpis už podle mne neplatí dávno. Kamarádce je 31 let. A pravda je, že poprvé jsem to slyšela od ní. Ale když si vezmu, co všechno v 70. letech platilo, tak se tomu ani nedivím. O té mamince, co rodila na dálnici, si to pamatuju. Rodil tatínek za pomoci telefonu a ještě ke všem to bylo v zimě, takže si vážně užili. Ale naštěstí do dopadlo dobře pro miminku i pro maminku.
23. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
taurusenko, jojo přesně tak, určitá znamení mají určité prvky stejné, ale vždy záleží na výchově a na tom, jak ten člověk vyrůstal, člověka prostě životem ovlivní spousta věcí...třeba takový rozvod rodičů a už je ten jedinec rázem jiný. Jinak to s tou cestou a cílem je mé oblíbené motto: Není žádná cesta ke štěstí, štěstí je cesta, ne cíl cesty. Ale máš pravdu, občas je dobré švihnout to zkratkou... ale já to spíš chápu tak, že člověk se pořád těší na to, až bude tohle a až bude tamto, že si občas zapomíná vychutnat kouzlo přítomného okamžiku. Tuhle jsem si to uvědomila, když jsem vzpomínala na seznámení s mým přítelem, že jsem si tak přála, abychom už spolu byly dýl, abych věděla, kam to spěje, jestli to má budoucnost apod., a při tom na naše oťukávání tak ráda vzpomínám a někdy si říkám, jestli jsem si to dostatečně užila pod tíhou těch myšlenek, jestli nám to vyjde. Snad jo. Bylo to totož krásný. Takže neupínejme jen zraky k tomu, až bude mimino, ale užívejme si každý den!!!
23. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
tauru: jj to je přesně ono. když jsem to tenkrát slyšela, tak jsem docela zírala, že nakonec všechno dobře dopadlo.. ono holt ale v tu chvíli co má člověk v zácpě na dálnici dělat. pokud jsou na všech operátorech takový pohotový sestřičky (nebo jak to pojmenovat, kdo tam sedí) a takový pohotoví tatínci (přeci jenom by za to zasloužil madaili, někteří chlapi se z takový situace sesypou :slight_smile: ) tak to by se člověk ani nemusel bát, kde porodí... :grinning: :slight_smile: tedy pokud jde vše bez komplikací, to je jasný
23. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
To je fakt chicool, taky ráda vzpomínám na naše seznámení. Přestože jsem ho ze začátku nechtěla, což mám do dneška na talíři :rolling_eyes: , tak pak jsem si rázem po dvou měsících přála, abychom byli spolu alespoň dva roky, abychom se mohli vzít :slight_smile: . Do dneška mu říkám, že se těším, až spolu budeme dvacet let, protože to nebudu vyžadovat objímání a mazlení dvacetkrát denně, ale třeba už jen pětkrát :grinning: :grinning: . Pravdou ale je, že si občas musím připomenou, že můj život je i bez mimíska hezký. Mám životní lásku, práci, která mě baví, mám kde bydlet, co jíst, s kým si popovídat ..... tohle vše si musím občas nechat proběhnout hlavou a hned je ten svět hezčí a veselejší :slight_smile: .
23. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Blíženko, nejsem si jistá, jak by se zachoval manžel v té situaci, ale strach o mimíska a o mne by ho podle mne asi vyburcoval k činům a sesypal by se až pak :grinning: .
23. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
Tak jsem tu z oběda! :slight_smile:

Tauru, ta teplota tě určitě ejn zlobí! :slight_smile: Tak prostě holt uvidíš, co to bude.. a určitě už to bude dobrý..Chodím ještě na jednu diskusi a tam holčina už stimulovala nějak před tím IVF či co, hrozně problémům s tím a když už jí měli zavádět nějak, tak zjistili, že je těhu. najednou přirozeně ..
zázraky se dějí, jinak bychom tu nebyli ani my :slight_smile:
23. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jééé, holky, taky krásný začátky.. to člověk skoro u toho brečí...
23. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
Handm, tak doufám, že sis pochutnala :slight_smile: . S tou teplotou opravdu nevím. Kdybych nedělala ovutesty a nepíchalo mě u vaječníků, tak bych ani nevěděla, žei ovulace proběhla, protože křivka tomu vůbec nenasvědčuje. Taky bych byla móóóóc ráda, kdyby to vyšlo přirozeně bez lékařských zásahů, ale jsem ráda, že když to nejde, tak mám další možnosti jak mít mimíska.

Mně před chvílí volal manžel, tak dnes pojedu tu samou trasu co včera a světe div se, je mi to tak nějak jedno. Asi mě ta úzkost předpadne až za volantem. :slight_smile:
23. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
taurusenko, tak tak. Já si také vždycky musím uvědomit, že to, kde jsem dnes, bylo taky kdysi mým přáním a že to přání se splnilo. Tak si to musím vychutnat a nechvátat s dalším přáním, protože to dělám ustavičně...byla jsem na SŠ, snila o VŠ, když jsem byla na VŠ, moc jsem si přála, abych už byla v práci a už se nemusela učit, vše se to postupně plní, takže i to miminko se splní, ale nesmím pořád upínat zraky k tomu, co si přeju, musím si také užívat ta splněná přání. Já vím, že to tak v životě chodí a že to je to, co člověka posouvá dál, ale fakt v tom všem zapomínám na to si vychutnat dnešek. A určitě přijde den, kdy budu mít to miminko a já se budu obracet zpátky a vzpomínat, jaké to bylo, když jsme se s přítelem mohli sebrat a vypadnout bez ohledu na nikoho. Určitě si na to vzpomenu, jakkoli moc budu své dítě milovat. Ale teď jsem tady, tak si to musím vychutnat...
23. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
jojo, docela to šlo :slight_smile:

to je jasný taurus, každý by chtěl přirozeně, ale zas je super, že ty další možnosti do budoucna vůbec jsou! :slight_smile: I když třeba nebudou potřeba!! :slight_smile:
A s tím řízením, to je dobře, že je ti to jedno.. taky už pomalinku získáváš jistotu a to je dobře! Za chvíli budeš jezdit jak Schumacher :slight_smile:
23. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
Holky, vy tady filosofujete, ale je to tak. Musíme si užívat každé chvíle. Zatím jsme sami a můžeme si kdykoliv někam odjet, dojít si na pivko, posedět s přáteli. Pak už to s mimčem bude jiné. A hlavně pořád máme kolem sebe dost pozitiv, abychom se z nich mohly těšit - partnera, práci, rodinu. Takže to ještě chvíli vydržíme a pak se mimíska taky dočkáme.
23. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.