• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Teda mě se udělalo nějak špatně, jsem se blbec málo najedla na obědě, tak jsem si ještě dala teď takovej ohromnej hamburger, fuj, to jsem ale prasátko nenažraný! :confounded:
23. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
To je pravda. Třeba když jsem někdy úplně zničená a jen tak si lehnu na gauč, odpočívám a koukám na telku, tak si uvědomím, že kdyby tam byl mimísek, tak bych na odpočinek mohla zapomenout. Ale to prostě k tomu patří. Teď jsem si vzpomněla na rčení, které má ráda moje ségra a už má ta svoje dvě vytoužená malá torpéda (dvě holčičky, které jí dávají pořádně zabrat :grinning: ). "Vnoučata jsou odměna za to, že jsme nezabili vlastní děti" :grinning: :grinning: :grinning: . Když spolu telefonujeme, tak jí občas ani přes ten křik z povzdálí neslyším, pak mi vždycky řekne - nemějte děti :grinning: :grinning: .
23. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ají, časem ten jídelníček vychytáš a nebudeš baštit věci, které mimískovi vadí :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
23. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
Taurus, jo jo, takovýhle věci si budu muset odpustit! :wink:
Jinak k těm dětem, já si právě myslím, že člověk časem dospěje do takového věku, kdy prostě ty děti chce, někdo dříve, někdo později. Pro mě to je jakési povýšení našeho vztahu s manžou, už jsme spolu 5 let, 2 roky od svatby. Pořád sami, zatím máme teda pejska, jezdíme na dovču, chodíme si posedět do hospůdky. Už je to stereotyp a chtělo by to oživení v podobě mimíska...
23. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ají, vnímám to podobně. Beru to jako završení našeho vztahu. Manžel si už to miminko snad přeje víc než já. Navíc kolem nás je spousta malých dětí, tak to pak zamrzí, když nemáme to vlastní. Viděla jsem to na něm, když jsme byli spolu nedávno v porodnici. Kamarádce se narodil chlapeček a to dojetí na něm bylo znát.
23. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
Hezké odpoledne holky

aji-koukám,že jsi byla u kartářky,já jsem takhle taky trošku ujetá.Ne,že bych se tím nějak moc řídila,ale za poslední půlrok jsem narazila na 3,úplně náhodou.No,uvidíme co z toho všeho,co mi napovídaly,bude nakonec pravda :grinning:
23. zář 2009 ve 13:58  •  snaží se  • Odpověz
ahoj holky,
nezlobte se, ze k vam lezu, ale jdu pro radu :slight_smile:
taky jsme se zacali snazit o 2. mimco ted o zari, dnes je to 29ty den a jeste to nemam, test negativni, prodelala jsem ted virozu s atb., myslite, ze to na to muze mit vliv?
jinak posledni 4 mesice jsem to dostavala 20ty den, takze ted bych mela zpozdeni uz 9 dnu.
tak ja vubec nevim, jak na tom jsem. Jestli to mam tak rozhazene, ze ted to naopak budu mit dyl :-/.
23. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj katy, jo já jsem taky zvědavá, jestli z toho něco vyjde. Ale aspoň mě to trochu nakoplo, hned jsem začla hledat práci a aspoň jsem poslala pár životopisů, za to zatím nic nedám. Taky chci trochu ozdravit tu psychiku, to takhle nejde, abych furt myslela na mimi, pak to naschvál nepůjde. Tak aspoň mi otevřela oči, i kdyby neměla pravdu, tak se trochu hnu z místa.
23. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahoj Katy :slight_smile: .

Mjanco, nevím, jestli by viróza a antibiotika měli vliv na zpoždění MS. Možné to pochopitelně je. Devět dní už je docela dlouhá doba. Ten tvůj cyklus mi ale přijde docela krátký. Takový si ho měla i předtím ?? Myslím tím před Lucinkou, nebo to takové bylo až po porodu. Jde o to, že se ti teď může srovnávat / prodlužovat cyklus.
23. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
taurusenko: pred Luckou jsem brala ha a mela jsem to vzdy pravidelne po 28 dnech, po porodu jsem to dostalal po 6ti mesicich a mela jsem to pravidelne po 28 dnech, az na posledni 4 mesice, kdy to je po 20ti dnech a tento mesic porad jeste nic. Naposledy jsem to mela 25. 8., snazit jsme se zacali plus minus od 5.9., takze kdyby se to povedlo hned, byla bych priblizne 14 dnu tehotna.... a to nevim, zda test uz ukaze
23. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
Mjanco, já bych ještě počkala, to není nic hrozného když je 29.den cyklu a ještě jsi to nedostala. Je možné, že se ti cyklus prodlužuje a viróza na to mohla mít klidně vliv.
23. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
aja-tak doufám,že to klapne!jak budeš v práci klidná a spokojená,pak hned přijde i to ostatní a budeš ještě spokojenější :grinning:

mjanca-nachlazení a nemoc může mít na zpoždění vliv,ale 9 dní se i mně už zdá docela dlouho.Asi bych pár dní ještě počkala a pokud bude těhu test negat.tak na gyn.co jiného?ale doufám,že ti to vyjde! :wink:
23. zář 2009 ve 14:12  •  snaží se  • Odpověz
no, ja si preju byt tehu, a jsem hrozne nedockava, zda jo nebo ne :slight_smile:.. tak diky za rady, ja jeste pockam :slight_smile:
vam vsem preju, at se brzo zadari :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Mjanco, test ti ukáže pozitivní asi po 10-14ti dnech, takže to už by eventuelně mohl být pozitivní. Počkej ještě chvíli a kdyžtak si dojdi radši na gyndu.
23. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Aji, myslíš po 10-14 dnech od oplodnění nebo od kdy?!
23. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
Mjanco, test může být klidně i v po 14ti dnech negativní. Zkus počkat dva tři dny a udělej si testík znovu, třeba už bude HCG hodně a test bude pozitivní. Pokud bys´ale měla zpoždění déle než 14 dní, tak bych pelášila na gyndu. Jakou značku testu si použila ???
23. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
no, ja si koupila test z dm drogerie, tak nevim, nakolik je spolehlivy
23. zář 2009 v 15:07  • Odpověz
Mjanco, v této diskuzi jsme se shodly, že je nejlepší mamatest. Pokud máš možnost si ho koupit, tak zkus spíš tenhle. Nevím, nakolik jsou spolehlivé testy z DMdrogerie, protože si všechny testy (těhu i ovu) kupuju v lékárně. Balení je po dvou proužkách, tak zkus zítra z ranní moče jeden a druhý zkus za další dva spíš tři dny. :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
Tauru, a ten mamatest funguje od kdy? jakoze kdy ti ukaze // ? po jaky dobe?! :slight_smile:
ja vzdycky prave taky mela z drogerie, uplne obyc...
23. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
ok, diky, zkusim:slight_smile: Jdeme s Luckou ven, tak zatim ahoj.
23. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
Handm, tam je tuším výsledek do tří minut. Je to určitě na něm napsáno a citlivost má od 25 jednotek HCG, což je docela dobrý. Zkuste se podívat na citlivost těch těstů, které jste si dělaly, pokud máte obal ještě doma a pokud je tam třeba 50 (a nějaká měrná jednotka, nevím, jak je ta zkratka), tak to není tak citlivé. Například v krvi se už mohou objevit i dvě jednotky HCG, takže když se prodávají testy až od 50 jednotek, tak to není tak citlivý a musí se čekat déle.

Mjanco, hezky si to venku užijte. :slight_smile:
23. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
Handm, teď mi došlo, že jsem to pochopila špatně. Ty si myslela jak dlouho po oplodnění, viď ? :slight_smile: U některé těhulky se to může ukázat slaboulinkou čárkou už třeba 13 DPO (takhle se to ukázalo myslím Žlababce), ale je jasné, že čím později, tím je čárka silnější. Kupříkladu já jsem se teď rozhodla, že pokud budu testit, tak až 19. DPO, protože to určitě dostanu dřív. Takže vlastně ušetřím za testík :grinning: .
23. zář 2009 v 15:39  • Odpověz
Tauru, ty si expert! :slight_smile: Díky moc!! Já mám ještě čas na testování, jen jsem zvědavá :slight_smile:) Děkuju
23. zář 2009 v 15:42  • Odpověz
Handm není zač. Tady testíky probíráme docela často. Koukala jsem do tabulky a jsi přede mnou :wink: . Takže to vypadá, že ještě tak deset dní na testování počkáš, viď ?
23. zář 2009 v 15:50  • Odpověz
jojo, tak nějak tauru.. já se nechci nijak stresovat..:slight_smile: i když samozřejmě bych ráda věděla, na čem jsem, ale holt všechno nějakou dobu trvá, tak si počkám, jestli přijde mrcha mrcha, nebo jak to myslí...)
zatím žádné příznaky nepocituju, ale to je normalni, ani nevim, kdy na me prisly priznaky posledne..
23. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
Přesně tak Handm, nestresovat se je moc důležité :slight_smile: .

Tááák, snažilky, končím v práci, manžel už je tady, takže frčíme. Mějte se moc hezky a zase zítra :slight_smile: .
23. zář 2009 v 16:02  • Odpověz
Ahoj, tauru, hezky řiď!! :slight_smile: užijte si večer!
23. zář 2009 v 16:04  • Odpověz
Také se loučím a mažu domů. Papa.
23. zář 2009 v 16:26  • Odpověz
Taky mizím pro dnešek! pa
23. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
Holky, tak jsem tu ještě na chvíli nakoukla. Koukám, že zase řešíte testění, teda vy mě pokoušíte :grinning: ! Ale já už budu silná a vydržím to do toho pondělí.
23. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.