• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Tak tu nikdo nejste, tak já už jdu zas domů. Zítra ráno zase přijdu. Pa.
23. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
tak to, holky, vypada, ze to asi dostanu, prijde mi, ze mne zacina bolet v podbrisku, jako kdyz to mam dostat a malilinko jsem spinila :frowning2:..... to je tim, jak jsem o tom zacala mluvit :slight_smile:. No, uvidime :slight_smile:
23. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
23.9.2009

Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 8.tt ... TP 9.5.2010 ... další KO 8.10. - jednovaječná dvojčátka
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 7.tt ... další KO 18.9.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.

Snažilky:
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 42 DC ... 1. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 35 DC ... 7. snažení
lolynka: .......... 29 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 2. snažení
hedik: ............ 22 let ... 1 dítě ... 27 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 5. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 16. snažení
handm: .......... 30 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 2. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 33. snažení
syll:................. 25 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 2. snažení
majdalena: ...... 27 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 2. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnž
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 1. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 13 DC ... 1. snažení
Jarmulka: ........ 23 let ... 1 dítě ... 12 DC ... 2.snažení
Karol84: .......... 25 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 0. snažení
Garp776: .........33 let ... 1 dítě ... 10 DC ... 6. snažení
majinka2:..........34 let ... 1 dítě ... 10 DC ... 1. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .... 21 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 10. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 1. snažení
slunickosedmitecne..30 let... 0 dětí..4 DC.. 18. snažení
Motol .......... 24let ... 1 dítě ... 1 DC ... 5.snažení
23. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
Dobrou noc všem holky!!!!! A tulit se ,tulit se, tulit se !!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Ahojky, taky to v\padá, že to dostanu, což je problém, protože zítra jsem objednaná ke gynekoložce. Nevím, co dělat, když to zítra dostanu. Mám to zrušit ?
24. zář 2009 v 00:10  • Odpověz
24.9.2009

Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 8.tt ... TP 9.5.2010 ... další KO 8.10. - jednovaječná dvojčátka
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 7.tt ... další KO 18.9.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.

Snažilky:
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 43 DC ... 1. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 36 DC ... 7. snažení
lolynka: .......... 29 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 2. snažení
hedik: ............ 22 let ... 1 dítě ... 28 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 5. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 16. snažení
handm: .......... 30 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 2. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 33. snažení
syll:................. 25 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 2. snažení
majdalena: ...... 27 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 2. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnž
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 1. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 14 DC ... 1. snažení
Jarmulka: ........ 23 let ... 1 dítě ... 13 DC ... 2.snažení
Karol84: .......... 25 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 0. snažení
Garp776: .........33 let ... 1 dítě ... 11 DC ... 6. snažení
majinka2:..........34 let ... 1 dítě ... 11 DC ... 1. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .... 21 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 10. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 1. snažení
slunickosedmitecne..30 let... 0 dětí..5 DC.. 18. snažení
Motol .......... 24let ... 1 dítě ... 2 DC ... 5.snažení
24. zář 2009 v 07:16  • Odpověz
Dobré ránko snažilky :slight_smile:. Tak jsem to za tím volantem včera zvládla :slight_smile: a večer jsme byli s manželem u švagrový. Mají třináctiměsíčního Toníčka a byla s ním neskutečná sranda. Nejdřív na nás koukal nedůvěřivě, protože nás dlouho neviděl, ale rychle se otrkal a začala řádit. Moc se těším až budeme mít taky takovýho špuntíka. :grinning:

Kuratkol, pokud to jen vypadá, že to máš dostat, tak tu prohlídku neruš. Například když jsem se objednávala do poradny, tak mě sestřička upozornila, že i když to dostanu, tak mám přijít. Pochopitelně jsem to dostala (i když jsem s tím nepočítala) a paní doktorka mě vyšetřovala i přes MS vaginálním ultrazvukem. Nic moc příjemný pocit, to vyšetření když to máte :confounded: .
24. zář 2009 v 07:20  • Odpověz
Holky, teď jsem si přečetla v diskuzi "snažilky podzim 2009 aneb letňátka 2010", že beruska1989, která je v naší tabulce těhulek, byla včera na ultrazvuku a řekli jí, že čekala dvojčátka, ale jedno už nežije :frowning2: :cry: :cry: :pensive: a kvůli tomu jí hrozí potrat :frowning2: :cry: . Snad se nebude zlobit, že jsem to sem napsala. Nejsou to moc dobré zprávy po ránu, tak snad to dopadne dobře a mimísek bude v pořádku. Moc jí to přeju.
24. zář 2009 v 07:26  • Odpověz
Ahoj taurusenko, tak to je super, že jsi to za volantem zvládla. :slight_smile: S beruskou1989 jsem to taky teď četla, to je něco, snad to dobře dopadne a aspoň to jedno děťátko se udrží.
Jinak holky, já skvěle využívám čas, co se nesnažíme, cvičím, jím zdravě a pravidelně a už začínají být znát výsledky...tak z toho mám radost. No musím shodit to, co jsem na sebe během léta naplácla. :slight_smile:
24. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
:slight_smile: Ahojík holky a dobrý ránečko všem ..

Včera jsem se skoro nedostala na net, tak co nového? U mne pořád stejně, jen včera proběhlo zase tulení a nevím, měla jsem takovej dobrej pocit, nechci to zakřiknout :dizzy_face: Jak to bylo minule až k slzám romantický, včera hodně vášnivý, až mě to překvapilo :grinning: :grinning:
A co vy? Co máte v plánu na víkend (kromě tuleníčka :grinning: ) ..
Já mám zcela neobvykle volný i pondělí, tak se chystáme v sobotu někam na výlet. Ale nemá být moc hezky, tak vůbec nevím kam :confounded: Neznáte někdo něco zajímavého v okolí okr. Nymburk nebo Ml. Bolka? Nějakej dobrej tip :wink:
24. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
flosmanka: tak vašnivý tuleníčko, jo? No to je na početí nejlepší :wink: Jinak ještě nevím, jak využijeme prodloužený víkend, chtěla jsem někam vyrazit na kolech, ale asi fakt moc hezky nebude...no uvidím, až se vrátí přítel, co vymyslíme.
24. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
:slight_smile: Tauru, to je super s tím řízením .. Já mám malinko problém :cry: Řidičák jsem si ještě neudělala a je mi skoro 30let. Teď, když chceme mimí, tak všichni vč. manži mě nutí, ať si ho honem udělám. Vím, že to je nutný, ale .. Mám v sobě nějaký blok, strašně se bojím - nedokážu ani říct čeho. Ale řekla bych, že už to hraničí až s panickou hrůzou, už se nějak i bojím jezdit aautem jako spolujezdec. Ne teda nějak moc, ale jsem vždycky ve stresu. A představa, že bych měla řídit já? Nepřadstavitelná :cry: Nedávno jsme byli u sousedů na grilování a všichni se tam do mě pustili a mě to bylo tak líto, že jsem musela odejít a doma se vybrečela. Néé proto, že bych se litovala, ale proto, že vím, že měli pravdu, ale já nevím jak to překonat, chjooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
24. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím!
Flo, teda vášnivý tuleníčko, no teda, ty se máš. U nás včera nic nebylo, manžílek byl nějakej naprděnej a řekl mi, že snad nemusíme každej den...Jinak ten výlet bych ti poradila třeba nějaký zámek (Mnichovo Hradiště, Dětenice - tam je to super, je tam starověká krčma a tam moc dobré pochoutky a sranda), nebo do Českého ráje někam na skály-Drábské světničky, Příhrazské skály)
Holky, my zas jedeme na prodloužený víkend do Prahy, poraďte mi nějaký zajímavý výletek..
24. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
flosmanka: no tím, že se do tebe budou lidi pouštět a nutit tě do toho, ti ničím nepomůžou. Já být tebou tak prostě zkusím do té autoškoly jít. Je mi jasné, že ten strach tam je, ale v autoškole se ti nic nestane, vždy vedle tebe bude někdo, kdo ti případně pomůže a až autoškolu doděláš, bude už jen na tobě, zda tě to chytí a budeš chtít jezdit nebo ne. Já taky nejsem bůhvíjaká řidička, taky mám v sobě spoustu obav, jelikož moc neřídím, ale snažím se to překonat a musím říct, že ten strach už tam ani není, nebo je minimální. A lepším se. Máš z toho strach, protože je to pro tebe něco neznámého...ale když v autoškole kápneš na dobrýho instruktura, začne tě to bavit a ten strach odbouráš. Zkus se poptat po dobré autoškole a instruktorovi a prostě to zkus. :wink:
24. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
Jo Flo, zkus si najít nějakou dobrou autoškolu, kde to s tebou proberou vše od začátku a pěkně pomalu. Hodně záleží na dobrém instruktorovi, já měla štěstí. Teď jezdím jak drak a to mám teprve půl roku řidičák. Ještě to auto by to chtělo, zatím si půjčuju taťkovo. :sweat_smile:
24. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj Chicoolko, tak to ten čas využíváš správně :slight_smile: . Mimísek se pak snadněji zabydlí v hezkém a renovovaném "domečku" :grinning: :grinning: . O to samé se momentálně pokouším i já. Pravidelně 3x v týdnu orbitracuju a s tím jídlem se to taky snažím nějak zvládnout. Na váze to bohužel vidět není, pouze na mé kondici a dobrého pocitu ze sebe samé, a to je vlastně taky důležité. :slight_smile:
Holky, vy jste se asi nekoukali na předpověď počasí na nově, tam na ty tři volné dny bylo krásné sluníčko. Takže by nemělo pršet. My zatím nevíme, jaký budeme mít program. Ale předběžně bychom chtěli jet na hory na nějakou delší procházku, a pak taky musím doma uklidit a vyprat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :slight_smile: .
Flosmanko, tak to jsme s tím řízením na tom podobně s tím rozdílem, že já už řidičák mám a za celých dvanáct let jsem toho nenajezdila jako teď za poslední čtyři dny :grinning: . Dnes zase pojedu. Manžel pro mne přijede a pojedu tu samou trasu, abych už věděla kdy zabočit, kde je rovinka, kde kopec, abych získala větší sebedůvěru. Včera to až na jedno duc duc duc do kopce (podřadila jsem a pustila rychle spojku) bylo dobrý. Manžel mě zase pochválil. Jako spolujezdec se nebojím jezdit, ale s tím montováním mého okolí do mého řízení to moc dobře znám. Už jsem to tu jednou psala. Sice to nebylo tak drsné, že bych kvůli tomu uronila slzu, ale taky mě na tom štvalo spíš to, že prostě svůj strach nedokážu překonat. Dokopal mě k tomu až potencionální mimísek, který snad do vánoc dorazí do "svého budoáru". Včera jsem jela a poznamenala jsem, že mě to snad ještě nedejbože začne bavit. Pak se mne na to manžel s úsměvem ptal ještě doma, jestli mě řízení začalo trochu bavit a odpověděla jsem mu, že mám spíš radost sama ze sebe než z toho řízení. Nejsem si ještě vůbec jistá a jsem móóóóc ráda, že jsem to zatím alespoň takhle zvládla. Docela mě to taky stresuje. To taky jednou manžel poznamenal, že by mě tomu neměl vystavovat, pokud bych byla případně těhotná. Tak jsem ho velice rychle vyvedla z omylu, že těhotná budu snad až v tom listopadu. :slight_smile:
24. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj tauru, tak to jsi šikulka, že se pěkně snažíš jezdit autíčkem. Za chvíli budeš ostřílená řidička :wink: ! Auto bude potřeba, zvlášť až bude prcek. A ten bude brzy, takže honem do učení! :wink: Já taky viděla pěknou předpověď počasí na víkend a pondělí, tak jsem ráda.
24. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
Souhlasím s vámi Ajo a Chicool, dobrý a klidný instruktor je lepší než naleštěný ferarri v garáži, protože když někdo jako třeba já narazí na hovado, tak má na pár let a možná i na celý život vystaráno.
24. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
Ají, děkuju za pochvalu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Ale aby nebyly všechny zásluhy pouze na milovaném manželovi a na mne, tak musím veliký kus zásluh přidělit i vám. Jak jsem se tady o tom s vámi bavila, tak jsem měla najednou větší chuť to zkusit. Tak snad to vyjde a až bude mimísek budu už klidnější a budu to řízení lépe zvládat.
24. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
Dnes jsem si doplňovala grafík na fertilityfriend a už mi to vyhodilo zajímavé údaje. Podle těch výsledků, jsme se milovali ve správné dny a dnes jsem 5. DPO. Taky tam bylo uvedeno, že těhutestík mám zkusit 8.10., což jsem si naplánovala už asi tak před deseti dny, takže se mi to moje rozhodnutí jen potvrdilo. Bohužel BT mi pořád nestoupá tak, jak by měla, tak nevím, co to znamená :unamused: . Jen abych nezačala mít anovulační cykly :confounded: .
24. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
24. zář 2009 v 08:58  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj Katy :slight_smile: .
24. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Holky jsem strašně zvědavá na drndapetku. Dnes už je 43. DC, tak už by mohla pomalu začít testit. Jestli měla tu ovulku 29. den, tak by dnes byla 14.DPO. Doufám, že zvědavostí nepuknu :grinning: :grinning: :grinning: . Ale asi má teď frmol v práci a k tomu ještě školu.
24. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
taurusenko, jojo využívám ten čas fakt skvěle a jsem ráda, že tu nesedím se založenýma rukama a aspoň jsem se k tomu dokopala. Já se nevážím, váha pro mě není důležitá, takže ty výsledky vidím jen v zrcadle a dle kalhot...zatím jsou tedy fakt minimální, ale půjde to dolů víc...tak mám radost a má mysl je teď upnutá k zlepšování postavy. No zkrátka vytáhla jsem si z toho čekání jedno velké pozitivum. Protože před tím jsem pořád měla strach (nebo jsem se na to aspoň vymlouvala), že kdybych třeba byla těhu, že bych tím cvičením miminku ublížila. Teď ten strach (výmluvu) nemám, takže jsem se do toho fakt opřela. :slight_smile:
24. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Taurus, tak třeba jste se trefili. 8.10. nám pak přineseš radostné zprávy :wink: ! Já budu testit v pondělí, v úterý se snad dostanu na netu, nejdéle ve středu pak v práci, tak vám dám vědět. Ale moc si od toho neslibuju, spíš mě začíná pobolívat břicho jakoby před MS. Tak uvidíme. Spíš jsem smířená s negativním výsledkem, pak můžu být jen překvapená. :astonished:
24. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
tauru-jsi šikovná,blahopřeji.A taky si myslím,že čím víc budeš jezdit,tím víc budeš klidnější a bude tě to bavit.Já měla řidičák od 19ti,ale víc jezdit jsem začala až někdy ve 25.Ale to jsem se pořád bála,jet,kde jsem to neznala.A až teď,posldení rok,co bydlíme s přítelem spolu,se mnou doslova"vymete kde co",ale jsem jen tím víc ráda,protože on je úžasně klidný spolujezdec a vůbec mi do toho nekecá.A taky se mi v uatě dobře relaxuje,pustím cedo,otevřu okýnko a kochám se :grinning: :grinning: :grinning: ,ale to musím jet sama.A až bude mimi,tak je autí fakt k nezaplacení.
24. zář 2009 v 09:05  •  snaží se  • Odpověz
no nic holky,musím se s váma teď rozloučit.jsem po noční,tak jdu chvilku hají,zatím pa :slight_smile:
24. zář 2009 v 09:08  •  snaží se  • Odpověz
ahoj holky přeju dobré ráno....................
aja...no mě s venouškem taky bolelo břichi jako na MS a docela dost :grinning:

souhlasím s tím že auto a řidičák je s mimoušem k nezaplacení, my s vendou dojedem kam potřebujem nejsem na nikom závislý je to fakt výhoda.......

jinak u nás včera nic já odpadla do postele jak zralá hruška, ale dneska si to s MM vynahradíme, už se těším :sweat_smile:

s berus je to smutný ale znám holčinu který se to taky stalo , ten jeden plod se vstřebal a donosila zdravou holčičku......................
24. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
:slight_smile: Holky vy jste fakt zlatíčka, ale já se tak bojím .. No jo, ale kvůli tomu mimísovi do toho budu muset jít :astonished: Ovšem, to překonám sama sebe v největším strachu co jsem kdy měla - asi :fearful:
Aji, v Dětenicích jsme už byli, ale jen na zámku, v tý knajpě ne. Ale to je spíš lepší s partou než sami dva. Ale díky za tip ...
Holky jste zlatíčka moje, díky
24. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Chcicoolko, tak to je super, že ses do toho tak opřela :slight_smile: . Měla jsem stejné obavovýmluvy jako ty. Taky jsem si pořád říkala, co by kdyby a pak, když mi přišla MS v době, kdy už jsem si myslela, že jsem těhu (i když těhutesty byly negativní) a hned na to jsem se objednala do poradny, tak jsem se naštvala a řekla jsem si, že takhle to dál nejde. Začala jsem spoléhat na lékařskou pomoc při početí, zbavila jsem se stresu z netěhotnění a šla do hubnutí. Jak už jsem psala, výsledky nejsou nijak závratné co se týká kil a pohledu do zrcadla, ale cítím se mnohem líp. Tím orbitracem se mi neuvěřitelně zlepšila kondice a to si myslím, že je taky hodně důležité. Navíc až budu brát ty stimulanty, tak je veliká pravděpodobnost, že po nich příberu. Nemusím, ale můžu, tak nechci pak vypadat jako kosatka, kterou by greenpeace chtěli vracet do moře.

Ajo, to my jsme se do těch dnů trefili :slight_smile: . Podle ovutestů o tom není pochyb, ale takhle už jsme se trefili několikrát. A ještě k tomu ta BT :confounded: . Na výsledky tvého testení se moc těším. Jsem zvědavá :grinning: . Hlavně nás nenech dlouho čekat a ty // nám co nejdřív oznam. :grinning:

Katy, děkuju. Snad to vyjde a budu normálně a v klidu jezdit. U mne to ale ještě zdaleka není o tom relaxování. Naopak, jsem hodně vystresovaná a když vylezu z auta tak dost hicuju. Je to dané i tím teplem v autě, ale myslím, že mi teplota vylítne i díky tomu stresu. Můj manžel je taky z 99% klidný a díky němu se v tom autě už tak neklepu. Přeju ti "dobrou noc" :slight_smile: :slight_smile: .
24. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.