• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
ahoj holky, tak jsem si včera dělala cvičně test č. 2, a "výherní čárka" začala nabíhat takřka současně s tou kontrolní a je hodně silnější než v pondělí :slight_smile: a ani to nebylo z první ranní moči :grinning:

Nic, Pepča spí, tak toho jdu taky využít a hodit krovky.
24. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Flosi, u mne je to taky obrovské překonávaní strachu a ještě dlouho ho překonávat budu. Ale jestli ti můžu poradit podle svojí zkušenosti, tak já se vžila do situace, že už mimíska máme a neuměla jsem si představit to překonávání svého strachu s mrňousem na zadním sedadle. Mně prostě ten potencionální mimísek dodal obrovskou odvahu tu zkusit. Pro toho špuntíka udělám přece cokoliv, tak proč by jedním z toho "cokoliv" nemohlo být i řízení. Navíc věřím, že to ušetří spoustu času, který pak můžeme trávit spolu. Takhle jsem o tom začala uvažovat a šla do toho. Pak bych si akorát vyčítala, že jsem to nezkusila, že jsem to vzdala a teď sice není pozdě, ale už je to trochu náročnější, když se musím starat o miminko. Toť vše. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jestli to chceš taky zkusit, podívej se po té autoškole, jak radily holky a hlavně si zjisti ty reference. A víš co? Zkus jenom sednout do auta a chyť se volantu a představ si, že bys´měla nastartovat a rozjet se. Jestli nebudeš mít extrémě silný strach a nevystřelíš z auta s pocitem paniky, tak do té autoškoly určitě běž a řidičák určo uděláš. :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Pepi, tak to je super. A nechceš testíky vyfotit a vložit do alba, abychom se taky mohly pokochat ??? :slight_smile: :slight_smile:
24. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
taurusenko, no já jsem si právě řekla, že pak ještě přiberu v těhotenství a je fakt šílený přibírat už před otěhotněním, abych se pak valila jak lokomotiva. Můj sen je mít v těhu jen to krásný bříško a nikde zbytečně žádný špeky. Teda hlavní sen je být těhu, ale když myslím na těhu, tak se takhle vidím, že prostě budu mít jen to bříško. :grinning: Člověk neví, co bude, jaký přijdou chutě a stavy, ale ani v těhu se nechci zbytečně přejídat. A teď když mám tu možnost trochu pohubnout, tak jdu do toho. Jinak ty výsledky jsou u mě zatím minimální, ale jak říkáš i ty, cítím se mnohem líp. A kdo ví, třeba i mírné pohubnutí potom přispěje k rychlejšímu otěhu, i když nadváhou fakt netrpím a řeším tak maximálně 3-5 kg. Uvidíme, uvidíme. Ale rozhodně se nechci trápit kvůli dosavadnímu neotěhu a ještě navíc postavou. S tou postavou můžu alespoň svými vlastními silami něco udělat. :wink:
24. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Radši ne, je tu dost lidí kteří sem chodí na fotky co to ještě nemají vědět :frowning2:
24. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Pepi, myslíš sem na koníka ? nebo u vás ? Protože u svého jména máš uvedený 6tt, takže všechny poznáme, že těhulka už jsi. Ale ta fotka pochopitelně není vůbec nutná. Jen jsem se zeptala. A jak se jinak cítíš ?? :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Chicoolko, tak to já řeším mnohem víc kil, a proto je mi divné, že nejdou dolů :angry: . Vždycky, když jsem nasadila přísnější režim a cvičení, tak to šlo docela rychle a po určité době se to na chvíli zastavilo, ale teď nic. Možná je to vážně ještě těma hormonama. Každopádně nepolevuju a snažím se dál :grinning: .
24. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Pepi, tak to je supr, že čárečka sílí, aspoň už je to víc než jistý! :wink: Moc ti to přeju, Pepča bude mít sourozence :dizzy_face:
24. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
dobré ráno děvčata :slight_smile:
tak jsem si konečně změnila nastavení, už mě nebavilo koukat se na to slovo "snž" :grinning: teď jen doufám, že celou dobu bude vše ok, a postupně se budou čísla jen zvyšovat :wink: :slight_smile:
jinak u mě dnes nálada nic moc, někde jsem chytla úplně strašnou rýmu, takže jsem se v noci v podstatě skoro nevyspala.. :frowning2: nevíte o nějakých dobrých kapkách do nosu? jsou vůbec všechny kapky do nosu vhodný i pro těhu, nebo to musí být taky něco spešl...?
24. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj blíženko, já bych ti doporučila vincentku do nosu, prý to je teď nějaká novinka, snad dělají nějaké kapky. Anebo nosní sprej s mořskou vodou, prý to pomáhá a mají i různé příchutě-šalvěj a tak. Zkus se na to zeptat v lékárně. Já měla teď taky rýmu, ale naštěstí jsem se jí už zbavila. Držela se mě víc něž týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky, taky přeju dobré ranko :dizzy_face:
Bliz, kapky si kup s mořskou solí a vincentkou, když řeknš v lékárně, že jsi těhu, paní bude určitě vědět :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Blíženko, taky jsem si říkala, kdy už snž změnít na tt :slight_smile: . Hned to vypadá líp :slight_smile: . Číslíčka se budou určitě zdárně zvyšovat až do 40 a pak už tu bude mimísek :slight_smile: .
Na rýmu používám olynth, ale jestli je vhodný pro těhu nevím. Každopádně v lékárně ti určitě poradí, které jsou a které nejsou vhodné. V těhu je to s těma lékama oříšek, ale určitě nějaké kapky seženeš. Nebo pak už jen svařit vodu se solí a inhalovat, pít čajíčky s medíčkem a citrónkem a šup pod peřinu :slight_smile: .
24. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
aji, žabko: děkuji, skočím si tam hned po obědě. ještě jednu takovou noc a v práci asi usnu. docela mi to tedy dělá problémy trochu už dneska.. navíc mi z toho tak jednou za čtvrt hodiny slzej oči, no hrůza. myslíte že takové nachlazení nemůže mimíska ohrozit??
24. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
tauru: já si říkala, zaplať za to že je alespoň čtvrtek. skočit to na mě takhl třeba v noci z neděle na pondělí, tak tu v práci na všechny budu prskat bacily celý týden a navíc bych se ani nevyspala, jak v noci pořád smrkám.. dokonce už teď začínám přemýšlet jestli na zítřek radši nezůstat doma a pořádně se zavrtat do peřinky :slight_smile: je to sice jen rýma, ale ono se to nezdá, ale jak jsem těhu tak mě to i celkem zmohlo a teď tu usínám :unamused:
24. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
Blíž, já myslím, že to mimíska neohrozí. Hlavně se poraď v lékárně, co smíš v těhu a co ne, to by mu mohlo ublížit. Tak se brzy vykurýruj!
24. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Blizenko, neboj, rýma mu nic nezdělá. Horší by byla nějaká chřipajzna nebo něco, na co by se měly brát léky, protože ty je brát teď nemůžeš. Uvař si čajík aodpočívej a ono bude zase dobře :dizzy_face:
Jinak ty tt vedle jména vypadají super! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
No jo holky, vypadají dobře, já už chci taky tt! :wink:
24. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
no chřipka to naštěstí není - teda doufám :slight_smile: nic jiného mi není, než že smrkám :slight_smile: bolest v krku nic, teplota ani nevím, neměřila jsem se , ale ani se mi nezdá že bych jí měla, takže snad to nic vážnýho vážně není :grinning:

žabko: jj čajík už jsem si uvařila a po obídku si uvařím další, snad to ze mě "vyteče" ještě rychleji :grinning: :grinning: jj je to krásný koukat se radši na tt než na snž viď :dizzy_face: :dizzy_face:
24. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
aji: tak před měsícem bych řekla to samý.. takže neboj určitě se dočkáš :wink:
24. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
Jo jo, snad to brzy vyjde. Holky, teď mi volali z jedne firmy, že se jim líbí můj životopis na internetu a že by mě chtěli pozvat na pohovor. Je to v Hradci, tak bych sice musela dojíždět, ale třeba by to bylo za víc peněz a lepší práce. Jo a to by byl gól, kdybych v pondělí zjistila že jsem v tom. To by bylo dilema. :sweat_smile:
24. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
tak to je bezva aji, že už takhle brzy máš odezvu :wink: na pohovor klidně běž, tím nic neztratíš a navíc zjistíš přesnější info k té práci. pokud bys to na dojíždění neměla tak daleko a bylo by to za lepší peníze, tak by se to určitě vyplatilo ne :slight_smile: no a kdybys v pondělí zjistila, že jsi těhu, tak bys měla po starostech a práci bys nakonec ani měnit nemusela... oni tě stejně dřív jak na příští týden nepozvou :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Holky, koukali jste včera na Přešlapy na primě? Docela dobrý, ne? Manža koukal se mnou a říká - ještěže si taky nevedeš ovulační kalendář, jak tam byla ta Schneiderová...To neví, že to mám všechno pod kontrolou a ovulku taky hlídám :grinning: !
24. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
Aji, na pohovor určitě běž, bylo by to bezva, ne? Pondělí je za chvilku, takže brzy budeš vědět, na čem jsi a budeš se moci krásně rozhodnout :wink:
24. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
Chjo, jsem se strašně přejedla toustíkama a teď mi je nějak těžko od žaludku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi se buud muset na chvilku natáhnout. Jsem totiž doma a hlídám tu elektrikáře :grinning:
24. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
Zlabi, to je fakt. Jsem na to zvědavá. Věci se dali do pohybu a najednou těhu přijde, ani by se to snad nehodilo...Ale neee, co to plácám, vždyť my bychom už tak strašně moc chtěliiiii!
24. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
teda žabko, ty dneska dovolenkuješ , ty se máš :wink: copak máte s elektřinou? nebo jen děláte nové rozvody?
24. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
blizennec: jééé, ty máš rýmu...to jsou starosti hned takhle zezačátku, co? Napřed ten zánět a teď tohle.

Jinak ty tt jsou fakt krásný, to mi přijde tady na koníkovi super...jinak bych tedy k tý diskuzi měla spoustu výtek...třeba v jiných diskuzích, kde někomu odpovídáš, tak stačí kliknout na jeho jméno a nemusíš se s tím jménem vypisovat. Ale to už je věc vedlejší, hlavně, že tu spolu můžeme klábosit.

Já jsem se teda dneska taky vyspala naprd. Celou noc mi bzučel komár u ucha. A když jsem rozsvítila, tak jsem ho nemohla najít a já prostě spím špatně, když vím, že tam komár otravuje. :grinning:

aja.83: tak to je super, tož to hodně štěstí na pohovoru!!! A dilema zatím neřeš, až to dilema bude dilemem, náležitě to tady s tebou probereme ze všech stran a najdeme vhodné řešení, což. :wink: :grinning:
24. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
aja.83: jooo, na ty Přešlapy jsem koukala, moc se mi ten díl líbil a budu na to koukat, pěkně jsem se u toho nasmála a s tou Schneiderovou mi to přišlo trefný vzhledem k tomu, jak to tu probíráme :grinning:
24. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Bliz, nahoře v patřejsme ještě dodělávali nové rozvody. Dole je to hotové od loňska a v patře teď konečně pan elektrika osazuje zásuvky a věší lustry, takže si na sebe už i posvítíme :grinning:
24. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Aji, špehuju tě v jiné diskuzi, koukám, že se chystáš na testování už zítra :grinning: :grinning: :grinning: tak moc držím palečky abudu se těšit na zprávu!
24. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.