• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
chicoo: jj, takhle na začátku a takový starosti... :grinning: no hlavně aby bylo nakonec i s mimískem všechno v pořádku.. komára teda jsme v pokoji měli minulý týden o víkendu, a pokud vím , že mi bzíká takhle u ucha, tak prostě za boha taky nemůžu pořádně usnout. zkus rozsvítit ve vedlejší místnosti, třeba odletí :grinning:
24. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
žabko: no tak bezva, důležité je na všechno si dobře posvítit že :grinning:
24. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
blizennec: dobrej nápad...dneska zkusím rozsvítit vedle, snad vyletí... :slight_smile:
24. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
Zlabi, ty špěhu :grinning: ! No uvidím, buď zítra, nebo v sobotu, asi to nakonec nevydržím, jsem tak nedočkavá a už jsem 26DC, tak by mohlo jít něco vidět...
24. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
Aji, já bych to taky nevydržela, ty víš, který den byla ovulka? Já sice taky měla 27 DC ducha, ale na 100 % jsem byla minimálně 12 DPO. Dřív to určitě cenu nemá, jen bys byla zbytečně zklamaná. Ale napnutá jsem jako špagát :grinning:
24. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Myslím, že ovulka byla 12.,13.9. takže by to mělo být 13DPO. Uvidíme, každopádně hned ráno zahlásím! Buď se proletím na konec tabulky, nebo postoupím mezi těhule. Jsou jen dvě možnosti :slight_smile: !
24. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
Tak budu moc moc držet všechny pěsti, aby to byl postup směrem nahoru :dizzy_face: A kdyby ne, tak hlavně žádné depky, jasné?! Hlavní je, že víš, že otěhotění vám jde, takže to prostě dřív nebo později klapne.
24. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
Ají, ty potvůrko podivná, ty si nám nechtěla prozradit své zítřejší testování, jo ?? :wink: :grinning: :grinning: :grinning: . Tak to já na tebe taky budu myslet a držím moc palečky, aby tam byla ta druhá čárka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Jéé holky, já se tak těším až budu testit. Ale na to si ještě počkám. Ale ten čas tak letí, že za chvilku tu ten listopad bude :grinning: .
24. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
Oni koukají na fotky Pepči, a tam se u přezdívky nic nezobrazuje, jen ta přezdívka. Ale nově založené album pro mimíse by se zobrazilo a bylo by jasno. A ven s tím chci jít, až "to nepůjde řešit" - neboť do toho by mě tlačili, že je to brzo atd atd.
24. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Pepi, cože? Někdo by tě nutil se mimíse zbavit? :confused: :astonished: No to snad ne. Jak brzy? Jako že je Pepčovi teprve rok?
24. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
Pepinko,vždyť to přece záleží výhradně na tobě a tvém manželovi a každému jinému je do toho s prominutím prd. I kdyby se jednalo o velmi blízké známé a příbuzné. Tak to ti tedy fandím ještě víc (jestli to tedy ještě jde :slight_smile: ), protože překonávat ještě tyhle "překážky" bych vážně nechtěla.
24. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Pepi, už jsem tady psala, že jsme včera byli s manželem u švagrový (manželovo sestry), která má malého Toníčka (je o den starší než tvůj Pepča :grinning: ) a podle poslední verze by se chtěli o mimíska pokoušet asi tak od letošního listopadu. Oni tedy to početí neměli taky zrovna snadné, už jim hrozilo umělé oplodnění, ale pak najednou // a je tu tak úžasný kluk. Pokud jsi na druhé miminko připravená, jakože ano, tak není brzy. Někdo chce druhé za tři čtyři roky a někdo hned, na tom není nic nenormálního.
24. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
Pepi, já tedy žádné děti zatím nemám, ale myslím, že hlavní je, co chcete vy dva s manželem. Já mám sestru starší o rok a 2 měsíce, tzn že mamča otěhu asi 5 měsíců po porodu a zvládala to s přehledem. Takže ti moc držím pěsti. Brzy to rozhodně není, aspoň bude mít Pepíno kamaráda :slight_smile:
24. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Žlab, moje dvě starší ségry jsou od sebe téměř na den 13 měsíců. Jedna moje kamarádka, která bude teď v říjnu rodit, má dvě holčičky taky od sebe 13 měsíců a teď s odstupem času je ráda, protože mají k sobě blíž a víc si spolu vyhrajou.
24. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
pepibubu: Na jinem tematu jsem ti psala takovou moji zvedavou otazecku na to, cos tam napsala a moc rada bych si od tebe vyprosila odpoved:
pepibubu: V prvním těhu jsem byla schopná pozřít jen tvarohovou aktivii... Zlomilo se to až začátkem 4. měísce

muj dotazek: tos musela ze zacatku dost zhubnout, ne? Jak jsi to mela v prvnim tehu s vahovym prirustkem v prvnim trimestru? Myslis, ze je tohle dedicne? Ze to muze byt podobne, jako to mely nase matky?
24. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
majdo, zhubla jsem asi 3 kg.... ale pak jsem stejně dost nabrala :grinning: Jak to měla máma nevím, zase tak důvěrnej vztah s ní nemám, abychom řešily takovéhle věci :grinning:
24. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Tauru, já vás chtěla nečekaně překvapit :grinning: ! Ne, chtěla jsem testit až v pondělí, ale asi na to vlítnu zítra, protože na jiné diskuzi mi bylo řečeno, že 27DC už by to mohlo být vidět. Sice třeba v neděli dostanu MS a mohla jsem ušetřit za test, ale když já jsem tak zvědavá :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
Holky, jj, moje matinka... Jedno dítě je až dost.... Navíc když jsem Honzovi dala kluka, tak mi má dát pokoj s dalšíma, zvlášť v dnešní době...
24. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holky!!!! Tak nejdříve Berušce hodně síly!!!!!! Bohužel se to někdy stává :frowning2: ale věřím tomu,že druhé mimi se udrží a zaplní tvou náruč!!!! A ty budeš moc šťastná!!!!!!! Ono se říká,že pokud je jedno miminko slabší,tak ,,daruje,, svou sílu ( živiny atd ) druhému mimi v bříšku,aby bylo aspoň to druhé plné síly a zdravíčka. Někde jsem četla,že to říkají : sourozenecká láska,darování života silnějšímu - nebo tak nějak. Určitě to dopadne dobře!!!!!!! Hodně moc síly a optimismu BERU !!!!! :slight_smile: Jinak tady je hnusně :angry: Jsem chtěla vyrazit ven na procházku,ale vypadáto,že asi zmokneme :unamused: .... Jinak jsem byla u mudr na kontrole,tak jsem jí ukazovala svůj graf a zápisky a podle ní OVU teprve příjde prý tak za 2 - 3 dny - odpovídá to všemu - teplota,čípek,hlen ale taky výška endometria a velikost oocytů. Holky není to málo : 12. den cyklu výška endometria 8mm a velikost oocytů 15mm ??????? Prosííííííííím prosíííííííííííííííííím!!!!!!!! Napište jaké máte vy zkušenosti!!!!!!!!!!!!!!!! :unamused:
24. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
to jsem citovala prosím, to není můj názor. Matinka je nadšenou voličkou Paroubka a nějak nechce pochopit že já, matka od dítěte, volím pravici. A já zase nechápu že to nechápe :grinning:
24. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
Koukám, že se tu řeší rozestup sourozenců, já mám ségru o rok starší a je to strašně bezvadný. Své děti, dá-li pánbůh, bych také chtěla mít chvíli po sobě, chci obě mateřské sfouknout najednou a pak jít do práce, nechci se po prvním dítěti vrátit do práce, být tu půl roku a jít na další mateřskou. Jednak jim to tady nemůžu udělat a jednak se chci práci věnovat zase naplno až potom. Ale jak to půjde, je ve hvězdách, třeba se druhé mimi dařit nebude, že jo. To se uvidí. A navíc tohle všechno se může časem změnit, i můj názor na to, že. Takže tak.
24. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
chico, já počítala s tím, že pokud se nám zadaří do půl roku, tak budem borci.... že to klapne první měsíc překvapilo i nás :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
Chico, já mám stejný názor jako ty. Taky bych to takhle chtěla. Ale třeba změním názor, až budu mít jedno dítě, budu si umět představit jaké to bude se dvěmi a rozmyslím si to. Ale 2 děti bych chtěla určitě, jedináčka nechci.
24. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
PEPI nejdůležitější je,co cítíš TY !!!!!!! A pochopitelně i manža! Jenže nosit mimi,starat se atd budeš především TY !!!! Je to tvůj život,tvé tělo,tvé rozhodnutí!!!!! Nenech si do toho mluvit a užííívej si TO !!!!!!! Je to to nejkrásnější,co nás ( holky ) může potkat!!!!! :slight_smile: Ty to zvládneš a odměnou ti pak bude úsměv tvých andílků!!!! Není nic krásnějšího než když tě obejme tvé dítě,usměje se atd.... Je to náááádhera!!!!!!!!!! Nenech se ovlivňovat!!!!!! A užívej si s mimi v bříšku :slight_smile:
Ají, tak to jsem na to opravdu zvědavá. Tak se hlavně zítra hned ukaž a pochlub se :slight_smile: :wink:.

Tedy Pepinko to si asi něco vyslechneš, až se tvoje mamka dozví, že jsi těhulka :confounded: . Myslela jsem, že takový ty názory, dát chlapovi kluka a pak ať se zboří svět už je v dnešní době za námi, ale koukám, že ne. Kdyby mi tohle předhazovala moje máma, tak by ten náš vztah byl ještě hlouběji pod bodem mrazu, než je teď. Tak se drž a nenech si tím kazit radost z dalšího mimíska :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
určitě mě to neovlivní, jen nechci do konce 3 měsíce poslouchat ty kecy, když to stejně k ničemu nepovede :slight_smile: Na mimi se těšíme moc...
24. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jo pepi, přesně tak, záleží na tom, co chcete vy s manžou a určitě se raduj z druhého mimča :wink: !
24. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
Honza je skvělej táta, a vím že mi pomůže maximálně jak bude moct. Bez toho jakej je (a jak zlatý dítě je Pepča) bych asi tu kuráž neměla, to přiznávám.
24. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
aja.83: to je právě ono, ten můj názor se může pak s prvním dítětem změnit, třeba nebudu vůbec mít síly na další a raději ho odložím, ale 2 děti chci rozhodně taky:

pepibubu: no tak to jste borci tuplovaní, když se zadařilo hned první měsíc :wink:
24. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
PEPI to je úúúžasnýýý - to co píšeš!!!!! Že malej je andílek a že Honza je skvělej tatínek!!! :slight_smile: No Vám jen závidět!!!!! :slight_smile: Vždyť by to byl hřích toho ( té možnosti ) nevyužít,když je vše tak jak má být!!!!!! A Pepíček určitě sourozence uvítá!!!!!! Možná to bude z kraje těžší - než se sžijete,ale my jsme HOLKY ŠIKOVNÝ !!!!!!! :slight_smile: Ale uvidíš že ve výsledku budeš spokojená maminka dvou krásných andílků :slight_smile:
24. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.