• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ají, měj se hezky a určitě ti budu držet pěsti, ať se tam ta druhá čárka ukáže :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
Držím Áji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
24. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
aji: tfuj tfuj tfuj ať to vyjde , držím palečky , hezký zbytek dne :slight_smile:
24. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
jarmulko pokud jste pracovali na klučíkovi a narodila se terezka, tak z toho, co jste chtěli, musela asi něco podvědomě vytušit už v bříšku.. takže vám klučíka "nahrazuje" aspoň v tom chování jak píšeš :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
aji: držím palečky a těším se na zítra na info, snad to vyjde, aby zase ubylo snažilek a přibylo těhulek :wink:
24. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
Tak už se s vámi opět loučím. Musím tady ještě rychle něco dodělat a za chvíli přijede manžel, aby opět nastolil řidický dril :grinning: :grinning: :grinning: . Přeji hezký zbytek dne a zítra se na vás moc těším. :slight_smile:
24. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
tauru: měj se hezky a opatrně řiď... :wink: :slight_smile:
24. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
taurusenko ahoj a ať ti jde řízení autíčka :wink:
24. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsem se nestihla skoro připojit, ráno jsem měla nějakou pracovní schůzku, pak pracovní oběd a teď jsem tu dodělávala resty a koukám, že než jsem ready, tady už nikdo skoro není.. Tak aspoň vás v klidu dočtu! :slight_smile:
24. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
Ajii, držím palce!! Ať tam jsou ty // dálnice!! :slight_smile: Taky se moc těším na testování, i když mám čas.. příští týden bych mohla v tuhle dobu (jako ve čtvrtek).. dneska mě tak píchlo na levé straně podbřišku, že jsem si myslela, co se neděje..
ale nevím, co by to mohlo být..
Taky jsem marně vzpomínala, kdy mi poprvně při těhu přišlo s mým tělem jinak, ale nějak si to nemůžu vybavit.... Jestli to bylo až po testování nebo před nebo co..

Tauru!! Držím palce na řízení! Už se z tebe stává profík, jen tak dál!! :slight_smile:
24. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
handm: já tu ještě jsem :wink:
24. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
ahoj handm: já tu ještě jsem :slight_smile:
24. zář 2009 v 15:07  • Odpověz
Jinak k tomu rozestupu dětí, já mám bráchu o pět a půl roku staršího a máme úžasný vztah! Miluju svýho staršího brášku ochránce!! :slight_smile: I když nebylo to plánováno, naši chtěli dřív, tak po třech letech, ale nešlo to.. a když to vzdali, tak jsem se pak objevila na světě. :slight_smile:
Ale manžel má zas sestru o rok a půl mladší a to je...zabít.. :grinning: :angry: ale myslím, že je to dané trochu tím, jaký ona je spratek :grinning:
Já bych si představovala něco mezi.. jakože aby naše děti (když "pámbu" dá) byly od sebe tak tři roky :slight_smile: že to je ideální.. chtěla bych se v mezírce mrknout do práce aspoň na chvilku, neztratit úplně kontakt, i když doufám, že když to půjde budu trochu moct pracovat i během mateřský z domova...
24. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
Ahoooj! :slight_smile: A já už myslela, že tu dělám monology :slight_smile: to je fajn, že tu jste! :slight_smile:
24. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
handm: já akorát ne na všechno občas stíhám odpovídat nebo reagovat, protože dnes je tu trochu víc práce, ale i přesto sem stíhám koukat :grinning:
jakpak se dnes máš? co manžílek, už se vykurýroval? :wink:
24. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
Já mám dneska taky více práce, tak vás dneska moc nestíhám, ale naštěstí dnes nejste až tak upovídáné, takže číst stíhám, ale reagovat už ne :slight_smile:
24. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
Blíž, to nevadí! Jen hezky pracuj, já taky dopoledne nestíhala ani číst ani vás šmírovat :grinning:

Teď už je to dobrý, díky za optání, dopoledne to byl trochu chaos, ale už je to ok, takže můžu vklidu dodělat a odpovídat, co potřebuju atd...:slight_smile:
Manžel se vykurýroval, musel to být nějaký bacil, rpotože v úterý už byl úplně ok. ale říkala mi kolegyně, že to teď nějak řádí, ty střevní problémy, že syn to má taky...
Teď má zas jen manžel moc práce, takže ještě že mi skončily ty plodné dny, protože teď sedí do půlnoci u počítače, dkyž v sedm přijede z práce a ráno v půl sedmé odjíždí, takže se u nás doma tulení moc nepěstuje, teď :slight_smile: A skončí to tak před dovolenou počítám.. :slight_smile:
24. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
Jak ti je?! blíž? všechno v pořádku vlastně?!

Chicoo, v pohodě! Jak říkám, apsoň vás dočtu. :slight_smile:
24. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
handm: tak to je super , že už je mu dobře. jestli ti plodné dny skončily, tak nevadí, že teď tak hodně pracuje ne :grinning: :grinning: horší by to bylo, kdyby právě teď začínaly :grinning: vy plánujete nějakou dovolenou, jeeee a kam??
no u mě dnes pro změnu nic moc.. to asi zjistíš, jestli budeš dočítat :wink: dostala jsem šílenou rýmu a pro samý smrkání jsem se v noci pořádně nevyspala, takže teď tak trošku usínám.. ale jinak zatím vše v pořádku, akorát mě nějak trochu začalo píchat v podbřišku a přešlo to jako v takový tlak trošku.
24. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
Blíž, jojo, 15/10 odlétáme na Kypr.. už se hrozně těším, je to právě tak, že jsme museli s dovčou počkat až přes to jeho super pracovní období! :slight_smile: Tak snad tam bude ještě teplo...
Tak snad ti bude dobře, blíženec!!! Hlavně žádné léky, asi, že.. čaj a ležení..! A píchání máme dneska skoro všechny, jak koukám.. ale u tebe asi roztahování dělohy, ne?!
24. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
handm: já myslím, že by teplo ještě mohlo být, sice to nebudou parna na napadnutí, ale to je lepší, ne? Hlavně, aby jste se mohli koupat, viď. No ale závidím, že máš dovču ještě před sebou, to je vždycky hned optimističtější. Ale tak aspoň, že je každý následující měsíc 1 státní svátek. To je taky pozitivní. :slight_smile:
24. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
handm: no na Kypru by ještě snad teplo být mohlo, akorát asi ne ty hicáky. každopádně závidím vůbec nějakou dovolenou :wink: třeba pokud to s tím otěhu nevyjde u vás teď , tak na dovče je velká pravděpodobnost přeci, vychází ti tam případně ty plodné dny? :wink: :grinning:
jj žádný léky nechci, byla jsem v lékárně, holky mi tu poradily vincentku na tu rýmu, tak snad se aspoň vyspím, přes den mi to až tolik nevadí :slight_smile:
s tím pícháním doufám že je to roztahování dělohy a že je všechno ok :wink:

chicoo: teď je dokonce státní svátek hned v pondělí, tak to krásně vychází na prodoužený víkend, nádhera :slight_smile: co plánujete?
24. zář 2009 v 15:41  • Odpověz
JOJo, ono je to fakt lepší, že nejsou až ty obří hice, to já zas nemusím.. My jsme měli dovču v červenci, to jsem byla ještě těhu.. ale rekonstruovali jsme v bytečku koupelnu.. takže žádný odpočinek. Mysleli jsme, že ani nikam nepojedem, ale když jsme prošli tím MA, tak jsme řekli a co, pojedme, peníze budou a my ne...hlavně že jsme zdravý a musíme nějak vydechnout..
tak sjem ráda
a Blíž, ano, vychází mi tam plodné dny :slight_smile:) :grinning: :grinning: to si manžel nevydechne, když teď přijde MS.. anebo už nepřijde a pojedem pěkne ve třech :grinning: :grinning:

Taky se nemůžu holky dočkat prodlouženého víkendu.. to bude pohodička.. nějaký výlet, sem tam nějaká návštěva a tak..
Co plánujete??
24. zář 2009 v 15:53  • Odpověz
My zatím ještě nic plánovat nestihli, přítel je teď mimo, vrací se zítra...ale asi taky klasika, nějaký výlet, návštěvy, no hlavně, že to volno bude, ať už budemě dělat cokoli, ne? :grinning:
24. zář 2009 v 16:03  • Odpověz
handm: uvidíš, že nejdýl z dovolený se vrátíte už ve třech... dovolená funguje skoro vždycky :grinning:

jinak mi teda zatím taky nic naplánovaného nemáme, ale já jsem ráda, že je hlavně volno. takže i kdybysme nic nevymysleli, tak budeme minimálně odpočívat :slight_smile: nemáte někdo nějakej parádní tip? jsem z prahy takže někde v okolí prahy, středočeský kraj atak ...
24. zář 2009 v 16:07  • Odpověz
Holky, loučím se, pádím domů. Papa.
24. zář 2009 v 16:15  • Odpověz
holky taky se pro dnešek loučím.. pa :slight_smile:
24. zář 2009 v 16:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak si čtu jak jste si hezky povídali :o)
Jarmulko: Krásný příběh, úžasné, jsem četla a úplně si to představovala :slight_smile:

Handm: Jééé ty letíš na Kypr? No nádhera, měli jsme to letos taky v plánu, ale nakonec jsme byli v Turecku, což bylo teda úúžasné. A pak jsme dali ještě týdenní Bulharsko :slight_smile:
+Někdy bych chtěla do Aya Napa...slyšela jsem krásné recenze :o)

Holky řekla jsem si , že začnu zdravě jíst, třeba i ta zdravá strava je taková předpříprava na mimi :slight_smile: co si myslíte?
Tak už 3dny se snažím jíst pravidelně a v malých porcích. :slight_smile:
24. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
Ahoj Syll, zrovna se chystam zmizet :slight_smile:
jojo, na Kypr, do Protarasu, v te destinaci co píšeš jsme si nebyli schopni nějak vybrat hotel.. :slight_smile: Ale prý Protaras taky krásný, tak se těším.. Turecko mě nějak neláká a Bulharsko už počítám velká zima :slight_smile:

A zdravou stravou rozhodně nic nezkazíš!:slight_smile:

Tak hezký večer, já doma alespoň něco udělám.. vypadá to tam jak po výbuchu..
!:slight_smile:

papa
24. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
Dobrou noc holky!!!!! :slight_smile: Jsem zvědavá,jestli se někdo z nás zítra přesune do tabulky těhulek :astonished: Koukám,že nějaké adeptky tady MÁME!!!!!!!!!
24. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.