• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
Ahojky, tak já adeptkou nebudu.... Měla jsem vždy 28 denní cykly, tentokrát jsem už skoro 40.DC a MS nikde. Byla jsem u doktorky a našla mi cystu.... Těhotenství z krve nepotvrzeno, dělala test, aby mohla začít řešit cystu.
24. zář 2009 ve 23:39  • Odpověz
kuratkol, tak to me mrzi...
25. zář 2009 v 00:44  • Odpověz
25.9.2009

Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 8.tt ... TP 9.5.2010 ... další KO 8.10. - jednovaječná dvojčátka
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 7.tt ... další KO 18.9.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.

Snažilky:
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 44 DC ... 1. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 37 DC ... 7. snažení
lolynka: .......... 29 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 2. snažení
hedik: ............ 22 let ... 1 dítě ... 29 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 5. snažení
aja.83: ........... 26 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 2. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 16. snažení
handm: .......... 30 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 2. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 33. snažení
syll:................. 25 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 2. snažení
majdalena: ...... 27 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 2. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnž
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 1. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 15 DC ... 1. snažení
Jarmulka: ........ 23 let ... 1 dítě ... 14 DC ... 2.snažení
Karol84: .......... 25 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 0. snažení
Garp776: .........33 let ... 1 dítě ... 12 DC ... 6. snažení
majinka2:..........34 let ... 1 dítě ... 12 DC ... 1. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .... 21 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 10. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 1. snažení
slunickosedmitecne..30 let..0 dětí..6 DC.. 18. snažení
Motol ............. 24 let ... 1 dítě ... 3 DC ... 5.snažení
25. zář 2009 v 00:47  • Odpověz
Dobré ráno holky, hlásím neúspěch - ráno na testu pouze jedna /! Tak zase nic, sice MS zatím nedorazila a ještě je tu naděje, že ovulka byla později a test to zatím neukáže, ale už se spíš smiřuju s negativním výsledkem...No jo, trochu depka, ale nedá se nic dělat! :wink:
25. zář 2009 v 06:40  • Odpověz
Dobré ránko snažilky a těhulky :slight_smile: .

Ají, tak to mě mrzí, že tam byla jen jedna /. A ráno jsem na tebe ještě myslela, že už třeba testíš :slight_smile: . Každopádně dokud není MS, naděje přetrvává. Zkus další testík až v to pondělí, jak si měla původně v plánu a uvidíš :wink: .
25. zář 2009 v 07:35  • Odpověz
Ahoj tauru, jo, zkusím až v pondělí, už se nenechám ukecat :wink: ! A uvidíme,jestli přijde MS. Ještě není vše ztraceno. Já jsem buď paranoidní nebo fakt těhu, protože mě bolí prsa, v podbřišku jak před MS a taky jsem už ten týden strašně nafouklá - břicho. No ale může to být třeba k MS, i když jsem takovýho příznaky nikdy nemívala. No uvidím, nechám se překvapit.
25. zář 2009 v 07:54  • Odpověz
Ahojte, ja kdyz byla tehu, tak jsem mela // az v 6. tt. Do te doby nic. A to uz mi bylo davno blbe a curala jsem u kazdyho patniku :grinning: .
25. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
Verus, tak to je divný, ale dává mi to aspoň naději.
25. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobré ráno holky!!!!! ˇAji to mě taky mrzí,ale neboj!!!!! Když to nedopadne tento měsíc,tak příští!!!!!! Věř,že tam někde ta ,,mrška spermijka,, :slight_smile: na tebe čeká!!!! A o to šťastnější pak budeš,až si budeš říkat,že to zase určitě nevyšlo a mimi tě překvapí pozitivním testíkem!!!!! To budeš koukat!!!! Já to tak měla taky. Byla jsem si několikrát jistá,že určitě jsem a prd. A když jsem si byla jistá,že to zase nedopadlo,tak už jsem těhu BYLA !!!! Dělala jsem si 3 testy - nemohla jsem tomu uvěřit!!!!! :slight_smile: Neboj,i TY se dočkáš a budeš super maminka!!!!!! :slight_smile:
25. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
Jinak koukám,že Žlababa má termín porodu na mé narozky!!!!!! Tak to holka musí dát!!!!!!!!! Já budu slavit své narozeninky a taky si připiju na zdravíčko jejího miminka!!!!!! :slight_smile:
25. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
Stejně máme ty naše dny cyklu pěkný - máme to tak,že tak každý třetí den bychom mohli čekat na zahlášení další těhulky :slight_smile: .... Už se moc těším na to,kdo bude další,protože to tady určitě nám všem dodává energii :slight_smile:
25. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po dlouhé době, mám toho poslední týden opravdu nad hlavu :angry: Včera jsem byla služebně v Praze, všude zácpy a kolony, dojela jsem pozdě domů, lehla a spala jak mrtvola :slight_smile:

MS pořád nic, ještě jsem netestovala, ale zítra ráno budu. Spíš počítám s neg.výsledkem, protože kromě toho, že na mě leze chřipka jak hrom mi je dobře. Podbříšek žádné reakce, mám jen takový bíložlutý hustý výtok po celý den,prsa nebolí už 3dny vůbec.....takže to vypadá, že letím v pondělí na gyndu a uvidí se , co se mnou udělají. Doufám, že nemám taky cystu jak kuratkol :frowning2:
25. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
aji: Podle mě jsi testovala brzo. Víš co říkala chicool? :slight_smile: Nejlepší je testovat 15-18DPO.
25. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
aji: Vím, že je to těžké na to nemyslet. Já za poslední týden jsem si na testování nevzpoměla vůbec ani jednou, je to tím, že mám hodně té práce.....a začíná mi to být i jedno, protože vím, že těhu na 100% nejsem, mám stopro problémy s něčím jiným. Když si nejsi jistá s ovulkou, tak ještě týden vydrž, stojí to za to! Třeba MS už nedojde :wink:
25. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky,
aji, jee :frowning2: ale nehazej flintu do obilí!!! :slight_smile: Ono to přijde!! V pondělí už budou //..
Kuratko, to je mi líto.. ale hlavně že se na to přišlo a může se to léčit, mrcha jedna cysta
a drndi, ty nás tedy napínáš.. :slight_smile:
25. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahoj Drndi :slight_smile: , tak už jsem si myslela, že nám oznámíš ty // a ty si ještě netestovala :slight_smile: :slight_smile: . Ty už jsi jak já, taky jsem si 100%, že těhu nejsem a stejně, pokud MS nedorazí do 8.10., tak budu testit. Ale ona dorazí a řekla bych, že mnohem dřív. Hlavně se vyléči z té chřipky. Není to vůbec nic příjemného a navíc, když teď máš toho tolik, tak aby tě to pak neskolilo.
25. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
Kuratkol - a co ti bude doktorka dělat s cystou? Mě gyndař taky zjistil cystu v děloze, ale nic s ní nedělal. Prý se může sama vstřebat.
25. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
Handm - neházím flintu do obolí :grinning: , jdu do boje a vyhraju ho :sunglasses: !
25. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
Drndi, hustý výtok může znamenat těhu. Teď jsem to zas někde našla mezi prvními příznaky těhotenství. Tak uvidíš, ale kdyžtak si dojdi radši k doktorovi, ať máš klid.
25. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
Jojo, souhlasím s Aju ohledně toho výtoku Drndi, navíc taky píšou, že i jakoby příznaky chřipky mohouo tak vypadat tehu...myslím, že jsem to kdysi viděla někde na futurebaby.cz (příznaky těhu)

Aju, to je dobře.. dokukd není MS, tak je naděje.. :slight_smile:
25. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
holky, tohle jsem teď našla.. :frowning2:((

Česká obchodní inspekce (ČOI) při kontrole dětských kočárků objevila tři výrobky nevyhovující normám. Musí být proto neprodleně staženy z trhu. Z hlediska zdravotní nezávadnosti nevyhověly kočárky Quinny Speed a Maxi-Cosi Mura. U obou výrobků ČOI objevila zvýšený obsah karcinogenních látek první kategorie v držadlech a rukojetích. Třetí kočárek, který neprošel testováním, je značky Colleto (model Austin 4). Ten je nebezpečný kvůli nedostatečně zaoblené hraně u hlavy dítěte. Inspekce doporučuje lidem, kteří tyto výrobky již zakoupili, aby je reklamovali u prodejce.

Takže si vybereme jiné... :slight_smile:
25. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Handm, to je dobré vědět. Já mám favorita už dlouho, Espiro Atlantik, má ho paní u nás v ulici a prý je s ním spokojená. Taky není moc drahý. Ty jo, to Colleto má moje kámoška, jestli bych ji to radši neměla říct.
25. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
no, aju, asi jo.. psali tam, ze se to ma reklamovat, tak bych jí to řekla...! jestli má ten model...
tfuj, že to s tím vůbec si dovolí prodáívat.. navíc pro miminka..

Ty jo, ty už máš vybraný kočárek?? :slight_smile:) jsem nějak pozadu.. :-P
25. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
dobré páteční dopoledne :wink:

aji: to je škoda, čekala jsem že už konečně zase někdo zahlásí // :slight_smile: třeba ale byla ovulka dýl a ještě nebyl ten správný čas na testování, držím palečky na pondělí :wink:

drndi: říkala jsem si ,že ses tu dlouho neukázala. myslela jsem, že už jsi testila a ty nás tak napínáš... :wink: jsem zvědavá na zítřejší zprávy , doufám že budou pozitivní :grinning:
jeee holky mě se dnes změnila 5tt na 6tt :dizzy_face: :dizzy_face:
Ahoj Blíž! :slight_smile: Jak je?! všechno ok? nezvracíš? :slight_smile:)

Jo holky, jak říkáte, že je nejlepší testova nějaké dny po ovulce (to je to vaše DPO, předpokládám :grinning:), tak ale já nevím, který den přesně jakoby začala :slight_smile:... beru to jen přes ty plodny dny, takže když otestuju někdy po MS (když nepřijde :slight_smile: tak je to oka? nebo ještě později?
25. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
hadm: Já nemám ani proč Vás napínat, protože vím, že těhotná prostě nejsem......
aji, handm: já vůbec nechápu, že takový kočárek pustí vůbec do prodeje... řekla bych že nejdřív by vše měli zkontrolovat a vůbec a pokud případně nebude něčemu vyhovovat, tak ho vůbec neprodávat. pak na to doplácí maminky s miminkama, vždyť ty to vůbec nemůžou tušit, že je zrovna tento kočárek nebezpečný.. :unamused:
Drndi, jak to můžeš vědět?! :slight_smile:
25. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
blzennec: Bylo by to moc fajn, ale pochybuju, že bych Vám oznámila pozitivní výsledek: Jsem smířená s tím, že dostanu v pondělí na gyndě vyvolávačku a budem se snžit pěkně odznova.
25. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.