• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
handm: jj DPO = dní po ovulaci :slight_smile: koukni na mě, já taky přesně nevím, kdy byla ovu, tudíž jsem ani nemohla napsat který DPO jsem byla když jsem testovala. jen vím že to byl 32DC, bylo to 3 dny po očekávané ms, a už byly // krásně vidět...
jinak teda zatím nezvracím a je mi fajn, doufám že to tak i zůstane.. :wink:
25. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
hadm: Protože při prvním a druhým těhu mi bylo děsně špatně, teď mi je fajn (teda až na tu rýmu, bolesti zad a za krkem, hlavy )....leze na mě jen chřipka....navíc dnes ráno mi klesla BT z 36,8 na 36,6, takže jestli klesne zítra tak tiu je mrcha a nebudu muset ani na gyndu :slight_smile:
25. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Dobré ráno holčiny!

ahoooj drdni, tys tu pořádně dlouho nebyla. A ještě nás napínáš s testem. Hele, já ti řeknu, mě je to teď taky úplně jedno, protože vím, že za září těhu nejsem a celkově jsem se nějak uklidnila. Tak uvidíme, jestli to vydrží, až zase začne snaženíčko.

Holky, musim vás pobavit. Včera jsem si dělala na facebooku test, kdy umřu (takový ty všelijaký blbosti, co se tam nabízí, kdo je na FB, tak ví), no a vyšlo mi, že umřu 13.9.2025 a že mě zastřelí můj vlastní syn. Holky, je to teda blbej kvíz a s takovýma věcma si já nerada zahrávám, bylo tam ale napsáno, že je to legrace, tak jsem to zkusila...ale víte, co mě jako první napadlo? Řekla jsem si: dobrý, tak dítě mít budu. :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
drndi: třeba právě proto že jsi měla tolik práce, tak ses soustředila hlavně právě na tu práce a právě proto tě // příjemně překvapí :wink: každopádně uvidíš zítra že :slight_smile: navíc pokud bude test vážně neg. tak bude jedině dobře když ms dorazí přirozeně a nebudeš muset na vyvolávačku..
25. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Handm, no já vybírala kočárek jen tak letmo, když jsem byla těhu a pak přišel potrat, takže jsem to nějak neřešila. Ale aspoň už mám předvybráno :wink:
25. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
chicool: Tak to jsi ještě dopadla a s tím testem dobře, víš co vyšlo kámošce? Že prý se v 70ti letech řízne žiletkou při holení intimních části těla a vykrvácí :grinning: :grinning: :grinning: Jsou to opravdu hovadiny, ale pobaví to , to jo.
25. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
blizennec: To těžko....právě že na to nebyl čas....snažilkovali jsme se s mnaželem naposled před týdnem... :frowning2:
25. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
chicoo: ahoj :slight_smile: hele a když píšou že syn , takže to bude kluk to je jasný ne :grinning: :grinning: navíc pokud vám to za měsíc vyjde a narodí se příští rok 2010 tak v roce 2025 mu bude jenom 15!!
25. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
BLíž, jsem taky pro ty DC.. jsem ráda, že se orientuju aspon v nejakych zkratkách :slight_smile:)

Drndi, ale tak pořád je právě naděje a vždycky nemusí být hrozně špatně! Někdo to má při každým těhu jinak..Tak uvidíš! My budem držet palce, aby to byly // a ne ta mrcha mrcha :slight_smile:

Aji, tak to máš dobý :slight_smile: Předvýběr je důležitej..!
Ahoj Chico, koukám, že priority jsou jasny! Hlavně že bude dítě! :slight_smile:
25. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
hadm: jako myslíš, že by mě bylo při prvním a druhým těhu blbě a při třetím vůbec? :astonished: To je myslím málo pravděpodobný.....navíc ty prsa by bolet při těhu ale měly, to je skoro nutnost...ale mě nebolí, takže si šance vůbec nedávám.
25. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
drndapetka: holka zlatá, každá těhotná ženská, která už doma jedno dítě má, ti potvrdí, že měla pokaždé jiné příznaky. Takže naděje tu je dost veliká. :wink: Ale je super, že jsi v klidu a případně smířená s negativním výsledkem...
25. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
chicool: No jsem s tím negat.výsledkem smířená natolik, že nevím, co bych dělala ( jak bych se smířila) s tím výsledkem pozitivním :grinning: :confounded: :astonished:
25. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
:grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: drndííí :slight_smile:
25. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
drndapetka: :grinning: :grinning: :grinning: tak se holt během dneška budeš muset kapku připravit na to, že tam může být i pozitivní výsledek. :wink: Každopádně by ti to v tabulce těhulek mooooc slušelo. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
právě, drnda je tak nahoře ve snažilkách, že by bylo hrozně nespravedlivý, aby spadla dolů na konec takbulky...
25. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
drndapetka: a dostaneš se zítra na net, abychom znaly ať už jakýkoli výsledek?
25. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
chicool: jj, dostanu, jsem zase v práci, takže bych se po deváté hodině ozvala :slight_smile:

hadm: jéé, ty jsi hodná.....

Jste všichni moc hodné, ale raději si nedávat naděje - proto ani už nestresuju.....když tam budou //, tak se s tak se s tím smířím určitě rychle :grinning:
25. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
Drndi, taky ti moc držím palečky! Zítra se sem asi nedostanu, tak budu mít překvápko až v úterý.
25. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
drndi: jestli budou // tak si myslím že se s tím určitě smíříš mooc rychle :grinning:

holky přidala jsem do albíčka takový ten čínský kalendář početí - dle něho by to měl být kluk !!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
bliz. Mě by vycházela holka, ale kartářka mji říkala, že budu mít první kluka a prý strašně zlobivýho :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Jee, drndi, co děláš za práci, že musíš i v sobotu :frowning2: blééé
aji, to nás budeš napínat tedy pěkně dlouho...

mě u toho prvního taky podle tohohle vycházela holka :slight_smile:
25. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
drndi: proto tedy nevěříš že bys teď už mohla být těhu?? :grinning:
jasně že zlobivýho, každý dítě přeci zlobí... :grinning: navíc si myslím že je to daný i hodně výchovou, hlavně ale aby to bylo zdravé :wink:
25. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahoj babinče :grinning:
Aji, nevadí, když nebudou // tentokrát, aspoň bude tělíčko příště ještě víc připravené :wink:
Bliz, nevolnosti čekej až tak za týden dva, mě se kupříkladu ty po ránu držely jen asi týden kolem 7 tt a teď je mi por ánu úplně dobře, ale zle se mi udělá, když se najím :grinning: Ale pořáíd si myslím, že proti tomu, co tady tak porůznu čtu, je to zatím procházka růžovým sadem.

Ahoj drndi, vítej po dlouhé době, cp v práci? Jak se to vystříbřilo? Už máš brigádnici?

Jinak jsem si ten test na facebooku dělala taky a vyšlo mi, že se asi ve 47 otrávím jídlem :sunglasses:
25. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
ahoj žabko :slight_smile: no dnes ráno ještě než jsem vstala z postele (před zazvoněním budíku) mi bylo trošičku šoufl od žaludku, ale nějak jsem to ještě rozdejchala.. říkáš že to bude ještě horší?? :astonished: to mám dobrý vyhlídky :grinning: tak trošku s tím počítám to je jasný, ale tak trošku pořád doufám, že by se mi to třeba mohlo aspoň trošku vyhnout :grinning:
25. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky, jsem ted teprve 18DC, cca asi 4-5DPO a zaludek mam jak na vode... Uz uz si myslim, ze budu muset jit na WC a vrhnout, ale dycky to nejak rozdycham... vcera vecer to bylo hlavne, kdyz jsem se najedla a bylo mi desne blbe. Z jidla to urcite nebylo. Byla jsem unavena a tak jsem zalezla do postele. Rano to ovsem nebylo lepsi:( Kdy se tak asi doporucuje nejdriv testovat? Asi az kolem data pripadne menstruace, ze? To jsem teda zvedava, jak to vydrzim... :confounded:
25. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
hadm: Já jsem vedoucí v jedné prodejně, normálně víkendy hnedělám, ale jelikož mi jedna prodavačka odešla na neschopenku - je těhu, tak tu musím být za ni a střídat se s druhou prodavačkou dlouhej-krátkej týden, než se dozvím, co s ní bude - jestli do práce ještě chodit bude nebo ne....do té doby nesmím přijmout novou prodavačku :frowning2:

zlab: ahojky, no brigádnice je, ale může oddělat jen 50hodin za měsíc, což mi moc nepomůže, ale aspoň něco....jakpak se cítíš těhule? :wink:
25. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
majdi: A neleze na Tebe nějaká střevní chřipka? Je teď takový období, kdy všechny tyto možný nemoci vykukují....takhle brzo by Ti ještě být nemohlo, i kdyby byla ovulka 12DC, to je fakt hodně brzo....můžou Tě třeba bolet prsa nebo bříško už 5DPO, ale to se většinou stává jen vyvoleným :grinning:
25. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
Drndi, ahaa, ted si vybavuju, ze uz si to asi tady psala, omlouvam se.. no to je taky dobry, ze nesmis prijmout novou silu...:frowning2:(

Majdi, asi bych vydrzela, byt tebou. Ja jsem dneska 23Dc a držím taky. Sice nemám žáídné nevolnosti, ale myslím, že ti test nic neukáže., takhle brzy. Ale jsou tu větší odborníci :slight_smile:
25. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
majdi: test ti takhle brzy bohužel ještě nic neukáže :frowning2: takže určitě zkus vydržet, i když je to těžký...
25. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
asi spis jen magorim a urcite uplne zbytecne.... :sweat_smile: Diky za rady, jste zlate:slight_smile:
25. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.