• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ají, někdy mám pocit, že to co ti řekla ta tvoje kámoška, tak říká většina lidí a to jen z toho důvodu, že se o tom všude mluví a oni se s tím "světovým" názorem stotožnili, protože je nikdy nic takovýho nepotkalo. To je přesně jako u mojí mámy. Má samý řeči o tom, že na to máme přestat myslet a hned v druhý větě z ní vypadne, že i v únoru měla třicet plodných dnů :angry: . Vykašli se na ty řeči. Dokud neskáčeš při MS ze mostu, tak jsi v pohodě. Až ta tvoje kámoška bude mít nějaký problém, a to jakýkoliv, zkus jí říct, ať na to nemyslí, že se tím blokuje a uvidíme, jakou na to bude mít reakci.
Moje kamarádka má dva chlapečky a oba se narodili císařem. U prvního uběhlo od prvních porodních bolestí do císaře 36 hodin. A doktoři toho císaře pořád oddalovali. Druhý šel císařem automaticky, protože byl stejně veliký a rovněž nesetoupil, takže tam ten přepoklad císaře byl opravdu veliký. Ale okamžitě ho takhle dopředu vyžadovat, nevím nevím.
25. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
Holky, tak třeba zabírá se otřít o trenky :grinning: :grinning: :grinning: ! Tak já to třeba vyzkouším :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
Holky, už jsem klidná. Šéf odešel, tak už mám taky klid a za dvě hoďky už tady nebudu. Přijede pro mne zase manžel a až přežiju tu jízdu smrti, tak pojedeme nakupovat a protože dnes neorbitracuju, tak uvařím nějakou dobrou večeři a když bude chuť a nálada, tak si s manželem otevřem láhviku. Tím chci nepřímo handm naznačit, že těhu nejsem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Pochopitelně to nemohu vědět 100%, ale jsem o tom pevně přesvědčena. Asi jako drndapetka. Tu ale taky pořád přesvědčuji, že těhotná být může :grinning: . Je to kvůli tomu, že si to moc přeju, abych jí v úterý našla v tabulce mezi těhulkama. Přeju jí to opravdu hodně. To samé u Aji a jsem ráda, že na mne počká :wink:. Alespoň budu mít to překvapení pěkně schované až do úterka :grinning: .
25. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ajíííí :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: , ale můj manžel nosí slipy :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
25. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Tauru, já viděla dokument o dětech narozených císařem. Prý nic nemůže nahradit to, co dítě zažije, když přijde na svět přirozenou cestou. Tělíčko se mu jakoby nejdřív zmáčkne v těch cestách a jakmile vyleze ven, nutí ho to se nadechnout. Pak ti dají mimi na hruď a ono cítí hned maminku a hledá si cestu k prsu. Když rodíš císařem, dítě ti vezmou a ty jsi v narkóze, takže dítě vůbec nezažije ten první kontakt s maminkou. Prý z toho můžou být i nějaké komplikace, špatné kojení a tak, takže že bych hned dopředu vyžadovala císaře, to vůbec ne.
25. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ají, tak to jsem ani nevěděla. Ta kámoška u druhého chlapečka měla lokální anestezii. Jednak kvůli malému a taky, aby u "toho" byla, protože u prvního císaře měla celkovou narkózu a o ten prvotní kontakt právě přišla. Byla kvůli tomu a vlastně je do dneška z toho docela smutná.
25. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ježiš, já mám dneska den...všechno mi padá zroky, všechno rozbíjím....navíc mě prudí děsně jedna kolegyně, která dělá v kanclu v Pze, mám poslední dobou pocit, že proti mě něco má, tak je nějaká nepříjemná, má jízlivý řeči a zadává mi úkoly, který vůbec nemusím dělat, protože není moje nadřízená....nevím, o co jí jde :angry:
25. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
Holky, vadí když je výtok žlutej? :astonished: Nesvědí, nepálí, nezapáchá.....pardon, je to takový blbý téma :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
Tauru, to nevadí! Tak se otři o slipy! Můj taky nosí slipy! :grinning: Čoveče, abychom ty naše nemuseli přeonačit na trenky. Prý slipy jsou špatný pro spermijky.
25. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
tak jsem zpět :slight_smile:
některá jste tu psala, že je dobrý se na mimi "připravit" a naznačit mu že na něj jsme připraveni, tak možná já jsem tomu trochu pomohla, protože od začátku září jsme u tchýně a od té doby spím v peřinách s potiskem žiraf.. prostě dětský obrázky žirafek :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Drndi, já myslím, že nevadí, že je výtok žlutej. Spíš by vadilo kdyby zapáchal, to by značilo zánět. Takhle to snad nic nebude, třeba to je ten těhu výtok :wink:
25. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
drndi: já myslím, že to bude buď takovej ten "předmenstruační" výtok a nebo těhu výtok .... :wink: :grinning: jedno z toho určitě musí přijít.. :grinning:
25. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Blíženko, tak to jsi tomu určitě napomohla. Žirafy, to je vono! :grinning: Já si asi koupím taky nějaký pěkný povlečení, třeba s medvídkama :wink:
25. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
bliz: A těhu výtok je žlutej???!!! :astonished: :confused:
25. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
aji: a já pořád přemýšlím, jak je to možné... nepočítala jsem s tím už jen proto, že jsem si říkala, že budu mít takový ty stresy co si budu denně povídat s tchýní a prostě jak to tam zvládneme... :grinning: :grinning: počkej až jí řeknem, že jsem otěhotněla právě proto, že mi dala povlečení s žirafama :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
Drndi, prostě máš takový den blbec, viď ? :slight_smile: :slight_smile: Taky jsem se před chvíli musela uklidňovat pro výměně názorů se šéfem. Na tu bábrli z Prahy se vykašli. Když děláš svojí práce dobře a svědomitě, tak ti může nějaká taková .. políbit ...... záda :grinning: :grinning: . S tím výtokem bych to viděla stejně jako Aja. Pokud, jak píšeš, nesvědí, nepálí ani nezapáchá, tak bych to neviděla na něco špatného. Prostě se ti tam něco čistí. Asi si tam mimísek gruntuje bydleníčko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

Ají, taky jsem to tu kdysi kdesi psala :slight_smile: :slight_smile: . Koukala jsem na dokument ohledně plodnosti muže a pokusem tam zjistili, že je jedno, jestli chlap nosí trenky, slipy nebo boxerky. Spermijkám vadí přehřívání a když po nějaké době zabrali termokamerou tři chlapi, kteří se účastnili pokusu a každý měl na sobě jeden ten druh spodního prádla, tak tam nebyl rozdíl. Ani jeden nebyl přehřátel :grinning: :grinning: :grinning: . Můj manžel kdysi nosil trenky, ale asi tak v dospělosti přešel na slipy a má výbornej spermiogram.

Blíženko, tak to mám asi útrum, protože žádný dětský motivy doma nemám. Stačil by plyšák do pelíšku ???? :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
Tauru, tak tos mě uklidnila, manža nechce nosit nic krom slipů. Mně to nevadí, jen kdyby měl být do budoucna problém, tak bych ho přeonačila. Takhle nemusím, to je fajn. Plyšák do pelíšku taky dobrej, holky, já spím s medvědem :grinning: !
25. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
drndi: já měla taky trochu výtok minulý týden, jenže nemůžu přesně říct, jestli to bylo k těhu, protože mi z prevence zjistili ten zánět a gyndr říkal, že jsem k tomu mohla pozorovat i výtok.. žlutej jsem ale určitěneměla, byl světlej... ale jak říkám nevím jestli to bylo k těhu a nebo k tomu zánětu. každopádně každý tělo může reagovat úplně jinak, to už tady někde padlo několikrát.. :wink: testni a dozvíš se.. :slight_smile:
25. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
tauru: Teď si mě skvěle rozesmála s tím gruntováním.... :grinning: To je úžasný :sunglasses:
25. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
Blíženko, tak to povlečení se žirafama prodejte jako oplodňovací zázrak a utržíte za to velký peníz :grinning: :grinning: :grinning: .
25. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ají, s plyšovým ??????????:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Tak to jsem ráda drndi, alespoň se ti trochu zlepšila nálada :grinning: .
25. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
Tauru, jooo, s plyšovým :grinning: ! I když manža někdy chrápe, jak medvěd, to je pravda. :grinning:
25. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
tauru: já spím taky s plyšákem, medvědem, kterej když sedí má cca 30-40 cm , teď přesně nevím... je pravda ale že když jsme byli v pronájmu tak seděl na nočním stolku a až od začátku září se mnou spí přímo v posteli.. tak teď nevím, jestli k tomu otěhu pomohl medvěd v posteli a nebo žirafy na peřině.... :grinning: :grinning: :grinning:

no nevím tauru, jestli by s tím tchýně souhlasila.... :grinning: nejdřív bysme jí museli říct co to má vlastně doma za povlečení... "prodám povlečení s žirafím potiskem, značka do měsíce zaručuje otěhu" :grinning: :grinning: :grinning: no už vidím ten titulek :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ještě , že jdu za půl hodinky dneska domů, bude mě střídat brigádnice....už se moc těším na manžela, poslední týden ho vidím jen večer v posteli :frowning2:
25. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Holky, tak já se s vámi pomalu loučím, užijte si prodloužený víkend a v úterý se ukážu a budu hlásit zprávy! Mějte se a pilně snažílkujte, ať někdo zase ohlásí //! :wink:
25. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ají :grinning: :grinning: :grinning: .

Blíženko, tak to abych si vzala taky nějakýho plyšáka do postele :slight_smile: .
Náhodou ten titulek je dobrý. Dej to na koníka do aukce a uvidíš ten šrumec :grinning: .
25. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ají, měj se hezky, taky si užij prodlouženého volna a v úterý fofrníkem na koníka, ať tu máme po ránu samé dobré a čerstvé zprávičky pěkně dokřupava vypečené :slight_smile: :grinning: .
25. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
aji: ty se máš že už jdeš domů, hezký prodloužený víkend, a ať jsi to i ty, kdo v úterý zahlásí // :wink:

drndi: to je fajn, že tě vystřídá brigádnice, alespoň si pěkně odpočineš a užiješ si doma manžílka :slight_smile:

tauru: to by se mě mobil asi netrhnul co?? a nebo uvést email - to by mi to zase zahltilo schránku co :grinning: no každopádně počkám dokud toho drobečka nebudu mít zdravého v náručí a pak o tom možná popřemýšlím... :grinning: :grinning: a plyšáka si určitě pořiď a uvidíš za měsíc :grinning:
25. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Tyyjoo, tady se to rozjelo zase :slight_smile:

Holky, manžel tedy nosí takový ty "trenkoslipy" nebo co to je.. takovy ty bavlněný trenky na telo...ne ty volňáky, ani slipy...:slight_smile: tak nevím, co pomáhá! :slight_smile:

Ají, těšíme se na // :slight_smile: zprávy!!
A já spím tedy s rybou z nema! Ta co se nejí, co je kámoš.. ten pruhatej... :slight_smile: Ani nevím, jak se jmenuje...možná nemo?! :grinning: a místo polštářku mám takový něco mezi žirafou a krávou :slight_smile: tak snad to pomáhá...

Drndi a myslím, že dokud nezapáchá, tak ok.. uplně normální..A může to být fakt těhu výtok...
asi budeš muset pro testíky.. :slight_smile: abyhcom ti dali pokoj..
a tauru, zatím malé množství alkkoholu by nevadilo :slight_smile: :wink:
25. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.