• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Teda holky, jak tu mluvíte o tom alkoholu, tak já dostala chuť na pivo...ty jo a teď když nehrozí těhu, tak asi nadhodim doma, jestli nepůjdeme do hospůdky...dnes ne, přítel se mi vrátí asi až tak o půlnoci, má to domů 550 km a ještě vyjíždí až ve čtyři. :unamused: Ale třeba v sobotu... :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
Ty jo chicco, to je taky darda, že se vrací talhle pozdě..
u mě se teď zrovna stavil manžel v práci, předat autí a šel ještě na nějakou schůzku a já pak pojedu kouknou na náš domeček..

normálně pro lepší náladu, chodím ještě na jednu diskusi a tam jsme jen 4 vlastně, co jsme spolu začínaly na "špinění v těhotenství" a dvě jsme o mimi přišly, dvě pokračují dobře dál a ta druhá holčina dneska našla taky // :slight_smile:))
je to ale září plodný! :slight_smile:
25. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
Blíženko, tak to tedy o tom plyšákovi začnu vážně uvažovat :slight_smile: .

Handm, taky si myslím, že takhle na začátku by sklenka vína nemohla ublížit, jenomže ve svém stavu si mohu dovolit vyžahnout i celou flašku :grinning: , ale ty následky druhý den :confused: :pensive: :frowning2: :slight_smile: :grinning: .

Chicoolko, tak si právě objevila další pozitivum na nesnažilkování. Taky si to teď užívám, však pak budeme mít na dost dlouho útrum :wink: . Tédy 550 km. To bude chudák asi pěkně utahaný, co?

Handm, tak to je super, že nejen v naší diskuzi se projevilo září jako plodný měsíc :grinning: . Ovšem měsíc říjen není taky k zahození. Už jen ten jeho název :grinning: :grinning: :grinning: . Bohužel nasazuji antiko, tak až holt bude to listípadat :grinning: .
25. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
Jojo, holky, je to šílený. Jezdí tam 1x měsíčně na poradu a vždy mám o něj šílenej strach, aby neusnul za volantem a vždy si oddechnu, když je doma.

taurusenko, jojo je třeba hledat pozitiva, když už holt v tý situaci jsme, tak si z toho aspoň vytáhneme nějaké plus...všechno má svuj rub i líc, že? :slight_smile:
25. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
Holky tak už se s váma loučím. Přijel pro mne manžel, tak frčíme. Přeju hezký víkend a v úterý se zase přiřítím :grinning: , abych tu u Aji a Drndapetky zjistila //.:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
taurusenko, papa a krásné tři dny volna přeji. :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
Holky, já taky za chvíli!! Mejte sde krásne!!! a těším se na //
papa
25. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
tak už konečně odcházím i já, nááádherný prodloužený víkend a v pondělí jsem zase tu, pa :slight_smile:
25. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
ahoj holčičky, tak mateřská šla do pr.... :confounded: viděly jste? Fakt podpora rodin, příspěvky na mateřské si mohli strčit za klobouk...Užijte víkend... páááááááá http://domaci.ihned.cz/c1-38431420-co-vsechno-se-ukryva-ve-schvalenem-baliku-treba-nizsi-materska-a-zvyseni-dph
25. zář 2009 v 16:08  • Odpověz
Já jsem to tu říkala a nikdo na mě nereagoval, že sice zachovali rodičovský příspěvek ve výši 7.600,- a porodný na 13.000,- ale mateřskou, která se pobírá těch 28 týdnů snížili. Jako ale hlavně, že nechali ten rodičovský příspěvek stejný, ten se stejně pobírá nejdýl (3 roky), mateřská jen těch 28 týdnů a navíc i tak jí budeme mít vyšší než holky, co porodily ve 2008, jelikož na 2009 byla novela a zvýšili ten strop dle mzdy. Takže hlavu vzhůru jsme na to dobře. A on ten balíček holky není od věci. Přece nechcete, aby ti naši drobečkové vyrůstali v tak zadluženém státě.
25. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
toltec: po celou dobu, co jsi doma s dítětem se nepobírá mateřská. Promiň, jestli se mýlím, ale zdá se mi, žes to pochopila špatně, tak to radši uvedu na pravou míru:

Je mateřská a rodičovská dovolená.

Na mateřskou nastupuješ nejdříve 8 týdnů před porodem a mateřská dovolená trvá 28 týdnů (zhruba 7 měsíců). A příspěvek na tuto mateřskou dovolenou se počítá ze mzdy, kterou jsi pobírala a jak jsem psala na rok 2009 byla novelizace a zvýšili strop, takže ti, které mají plat kolem 20.000 si v těchto 28 týdnech přijdou na lepší peníze než holky, co porodily ve 2008 a dřív. A právě tuto mateřskou teď ten Janotův balíček snížil o těch cca 15%, ale i tak pokud máte dobré platy, tak na tom budete lépe, než kdyby jste porodily ve 2008 (tam zkrátka holky i co brali 60.000,- narazily na strop a byly na tom jako holky s 20.000, jednu takovou znám).

Po uplynutí mateřské přecházíš na rodičovskou dovolenou a tu můžeš zvolit na 2, 3, 4 roky a tento příspěvek už nezáleží na výši platu. Na 3 roky vychází příspěvěk 7.600,- a ten chtěla původně Janotův balíček zkrouhnout na 6800,- Ale to zůstává!!! Takže já si myslím, že to všechno dopadlo dobře. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2009 v 16:30  • Odpověz
Holčiny, dneska jsem toho měla v práci nezvykle nějak moc, takže jsem vás ani nestíhala sledovat. Tak aspoň přeju krásný prodloužený víkend a všem, co budou testovat moc drřím pěsti.

A k tomu Janotovu balíčku už ani nic radši nedodávám, jen bych byla moc ráda, kdyby mi nějaký poslanec vysvětlil, jak chce z jednoho rodičáku např 7600 uživit 2 děti zároveň :grinning:
25. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
Tak jsem tabulku krapínek upravila, to slunickosedmitecne mělo moc dlouhé jméno a štábní kultura musí být, tak jsem přidala tečky :sweat_smile:

26.9.2009

Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 9.tt ... TP 9.5.2010 ... další KO 8.10. - jednovaječná dvojčátka
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 7.tt ... další KO 18.9.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.

Snažilky:
drndapetka: ........... 24 let ... 0 dětí ... 45 DC ... 1. snažení
Kuratkol: ................ 27 let ... 0 dětí ... 38 DC ... 7. snažení
lolynka: .................. 29 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 2. snažení
hedik: .................... 22 let ... 1 dítě ... 30 DC ... 0. snažení
janulkav: ................. 22 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 5. snažení
aja.83: ................... 26 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 2. snažení
kebule82: ............... 26 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 16. snažení
handm: .................. 30 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 2. snažení
Taurusenka: ............ 30 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 33. snažení
syll: ........................ 25 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 2. snažení
majdalena: .............. 27 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 2. snažení
chicoola: ................. 28 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnž
flosmanka: ............... 29 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 1. snažení
baji: ........................ 31 let ... 1 dítě ... 16 DC ... 1. snažení
Jarmulka: ................. 23 let ... 1 dítě ... 15 DC ... 2. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 0. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 13 DC ... 6. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 13 DC ... 1. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 18. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 4 DC ... 6. snažení
26. zář 2009 v 06:51  • Odpověz
Ahoj holky....

Jen upřesnění, to, že se bere JEDNA mateřská ať máte dětí kolik chcete, ale není výmysl Janotova balíčku... I maminky dvojčat prostě pobírají mateřskou na dítě B - řečí úředníků. Neboli lidsky přeloženo, pouze na to mladší děcko.

A trochu mě štve, že se každej rozčiluje, jakoby to bylo nadoživotí, přitom ty změny jsou POUZE PRO ROK 2010.
26. zář 2009 v 07:12  • Odpověz
Ahojte holky, nevím jestli si na mě ještě pamatujete, rušila jsem se asi před čtrnácty dny z tabulky že nejsme ještě připravení na děťátko že je na to asi ještě brzo a včera jsem to měla dostat a nedostala a dneska jsem si dělala test a jsou tam // !!!!! Nevím co mám dělat, jsem trochu na nervy a mám strašný strach aby to všechno dopadlo jak má !

Jinak vás tady přůběžně sleduju a gratuluju novým těhulkám a tržím pěstičky Drndě a Aji !

Panebože já mám strach !!!
26. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
Janííííííí klíííííd gratuluju... To zvládneš, hlavně se nestresuj!
26. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
janinkaves: moc moc gratulujiii, to je krásná zpravičkaaa dnešního dne :slight_smile:
26. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Jen já jsem jaksi zmatená, dnes jsem 21DC, a dnes teda mě bolí pěkně podbřišek, nevím z čeho, měřila jsem si dnes teplotu, i když teda tak o 2 hodinu po probuzení, a měla jsem 37,3 :confused: , ale to se asi nepočítá to nebylo hned pro probuzení. Tak nevím, asi nejsem normální. Snad není teprv dnes ovule, no jsem zmatená, co si o tom myslite :unamused:
26. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
Holky děkuju, ale pěkně se třepu :pensive: . Pepi to nejde se nestresovat, já s tím jaksi nepočítala měla jsem za to že jsme ovu prošvyhli a i když se celý den usmívám jak blbeček tak mám strašně malou dušičku ! Před tím než jse si řekli že to zkusíme už v září tak jsem si řekla že je to jedno kdy otěhotním a když jo tak na to nebudu myslet že miminko stejně nepřijde dřív jak za devět měsíců a do té doby s emůže stát spousta věcí ale prostě nejde to a pořád mi jdou myšlenky hlavou co když se zase něco stane, co když to zase nevyjde, nemůžu na to prostě přestat myslet a chodím se pořád dívat na test jestli se mi to nezdá a zároveň mám strach že se mi to zdá ! Já nevím !!

Syll nevím co by to mohlo být, jak máš dlouhý cyklus ? Já když jsem čekala prvního Fildu tak jsem měla cyklus po 34 dnech s tím že OVU byla tak 25DC a a teď po tom druhém porodu jsem si měřila teplotu abych věděla jestli správně funguju a ovulka přišla 21DC z 28deního cyklu tak je klidně možné že to ovu je a tu teplotu neber v potaz musí to být opravdu hned po probuzení mě se dokonce změní o par desetin i jen když jdu na záhod i dvě hodiny před vstáváním a měřením a nebo když jen po probuzení zjistím že jsem nespala min. ty čtyři hodky v kuse a ještě teda ležím abych to splnila, pokud mi to malý dovolí, tak třeba mám po probuzení 36,7 a pořád ležím ani se z postele nezvednu změřím se po půl hodce znovu a mám třeba 36,9. Musí se to opravdu dodržovat po probuzení jinak je to strašně zavádějící. A nebo máš zaražené prdíky na to teda taky strašně trpím hlavně na pravé straně :grinning: !
26. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jani, já taky v pondělí chodila každou chvíli na ten test koukat :slight_smile: a ve středu jsem si dělala ještě jeden, zda mi tu čárku někdo neukradl :grinning: a neukradl, naopak ještě zesílila a to mě uklidnilo.
26. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
Janinko MOC MOC MOC gartuluji!!!! Neboj,počáteční rozpaky jsou úúúúplně normální!!!! Pocit štěstí se střídá s pocitem strachu a obav jako na houpačce.... Ale za pár dní to přejde a pak už se budete jen těšit na druhé mimi :astonished: !!!!! Držím palečky a přeji ať mimi krásně roste !!!!!!!!!! BLAHOPŘEJI !!!!!! :slight_smile:
26. zář 2009 v 15:39  • Odpověz
A chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :astonished:
26. zář 2009 v 15:41  • Odpověz
Ahojky holky, moc moc se omlouvám, že píšu až teď, ale ráno když jsem došla do práce, tak nešel internet, byla jsem pěkně nakrknutá :angry: Nepodařilo se mi ho rozjet celý den, ale nebojte, o nic jste nepřišly, na testu jsem měla jen jednu /. S tím jsem také počítala, takže mě to ani moc nemrzelo. Poslední dobou jsem se nějak hodila do klidu, a je mi nějak jedno kdy otěhu. bylo by teda krásný to stihnout do Vánoc, ale vím, že to prostě jednou přijde, tak to nehrotím a nestresuju. Navíc teď v říjnu jedem s manželem na dovolenou a na březen máme už zaplacenou zálohu na hory, tak si prostě říkám, že se budu soustředit na jiný věci.

Přemýšlela jsem jestli mám letět na gyndu, když MS nějak nepřichází, ale postvila jsem si hlavu, že prostě nechám pracovat přírodu a počkám ještě na to jestli MS nepřijde sama. Nechci zbytečně tělo zatěžovat vyvolávačkou. Možná jsem hloupá, ale mám pocit, že to tak bude lepší. Jinak výtok mi pokračuje dál, dneska mi občas mravenčilo v prsou ( což by mohl být těhu příznak), ale jak říkám-.....jsem naprosto v klidu :grinning:
26. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
drnda: A míváš tak dlouhý cyklus normálně ? Já teda ne a tak jsem šla k mudr, která mi řekla, že mi tu délku způsobila cysta, kterou mám na vaječníku. :frowning2:
27. zář 2009 v 00:12  • Odpověz
janinkaves: jéééé, tak to moc gratuluju a přeju jenom a jenom, aby všechno bylo v pořádku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jestli dovolíš, navrátím tě do tabulky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Je to krásný.

drndapetka: fakt jenom jedna? Tak na tebe bych si bývala vsadila a prohrála bych. Jinak ten stav, co teď máš, je asi dost podobný tomu mému. Mně je teď taky úplně všechno putna. Jak říkáš, jednou to přijde, tak se nebudeme hroutit, že? S tou vyvolávačkou nevím. Já osobně bych tam zatím taky nešla, ale já fakt všeobecně k doktoru běžím, až když už je mi fakt špatně a pouze v případě neodkladné nutnosti. Ale tomuhle nerozumím, to ať ti raději poradí jiné dívčiny.
27. zář 2009 v 07:23  • Odpověz
Máme tu pár holek, který už by mohly taky hlásit nějaký výsledek, jak jsou na tom a dlouho jsem je tu neviděla, dám je do nekomunikujících, abychom viděly, kdo z nás komunikujících je na řadě, ok? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: V případě, že se ozvou, vrátíme je zpátky... :wink:

27.9.2009

Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 9.tt ... TP 9.5.2010 ... další KO 8.10. - jednovaječná dvojčátka
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //

Snažilky:
drndapetka: ........... 24 let ... 0 dětí ... 46 DC ... 1. snažení
Kuratkol: ................ 27 let ... 0 dětí ... 39 DC ... 7. snažení
janulkav: ................. 22 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 5. snažení
aja.83: ................... 26 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 2. snažení
kebule82: ............... 26 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 16. snažení
handm: .................. 30 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 2. snažení
Taurusenka: ............ 30 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 33. snažení
syll: ........................ 25 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 2. snažení
majdalena: .............. 27 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 2. snažení
chicoola: ................. 28 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnž
flosmanka: ............... 29 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 1. snažení
baji: ........................ 31 let ... 1 dítě ... 17 DC ... 1. snažení
Jarmulka: ................. 23 let ... 1 dítě ... 16 DC ... 2. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 0. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 14 DC ... 6. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 14 DC ... 1. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 18. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 5 DC ... 6. snažení

Nekomunikující snažilky:
lolynka: .................. 29 let ... 0 dětí ... 33 DC ... 2. snažení
hedik: .................... 22 let ... 1 dítě ... 31 DC ... 0. snažení
27. zář 2009 v 07:29  • Odpověz
Ahojky holky,
omlouvám se, že jsem se vůbec neozvala ale v pátek jsem dělala státnice a vůbec jsem to nestíhala nějak.
Ale už jsem zase tady koukala jsem na seznam kdo našel // a moc držím palečky.
U nás zatím není nic nového jen to že už se nám kvapem blíží náš začátek snažení :grinning:
27. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
Těhulky:
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //

Snažilky:
drndapetka: ........... 24 let ... 0 dětí ... 46 DC ... 1. snažení
Kuratkol: ................ 27 let ... 0 dětí ... 39 DC ... 7. snažení
janulkav: ................. 22 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 5. snažení
aja.83: ................... 26 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 2. snažení
kebule82: ............... 26 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 16. snažení
handm: .................. 30 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 2. snažení
Taurusenka: ............ 30 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 33. snažení
syll: ........................ 25 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 2. snažení
majdalena: .............. 27 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 2. snažení
chicoola: ................. 28 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnž
flosmanka: ............... 29 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 1. snažení
baji: ........................ 31 let ... 1 dítě ... 17 DC ... 1. snažení
Jarmulka: ................. 23 let ... 1 dítě ... 16 DC ... 2. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 0. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 14 DC ... 6. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 14 DC ... 1. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 18. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 5 DC ... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 2 DC ... 1. snažení

Nekomunikující snažilky:
lolynka: .................. 29 let ... 0 dětí ... 33 DC ... 2. snažení
27. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
chico: to víš, že jsem to pochopila... co je mateřská a co je rodičák... na rozdíl od socanů rozhodně :grinning: štve mě to z toho důvodu, že mi vypadl za těch 7 měsíců rozdíl cca 40 tis. což mi přijde na to, že pak bych chtěla být doma s prckem 2 roky a hned zvládnout dalšího docela dost.. téměř komplet prachy na výbavičku. Ale už jsem to vstřebala, jsou to hajzlové jeden vedle druhého beztak a co předváděli ve čtvrtek nemělo obdoby. Ale balík schválený být měl to žádná, ale dle mě by stačilo postavit dva kilometry dálnice za reálnou cenu a jsme na tom, kde se sebralo rodičům. cca 1,4 mld. a tak bysme mohli jít do položek o kterých se nemluvilo...
Nové těhulince gratuluju!
27. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky, chtela bych se pridat k vam do debaty. Od zari se snazime o mimi, ve ctvrtek jsem jakoby dostala MS, ale byla strasne slaba a dneska uz nic, vcera jsem to nevydrzela, protoze sé mi to zdalo divny, tak jsem si koupila tehu.test a objevila se tam slaboucka carka. Tak jsem z toho zmatena, jestli je mozny, ze jsem tehu. Jak je to s temi testy? Kdyz jsou negativni, tak tam neni vubec nic, nebo se muze stat, ze je tam slaboucka carka a tehu to neni?
27. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.