• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky, děkuju, doufám že bude všechno v pořádku a v červnu se toho druhého broučka dočkáme !! Ještě si budu dělat zítra další test jestli čárečka sílí, snad jo, teď když už jsem venku z toho prvotního šoku tak by mě mrzelo kdyby nebyla, ale snad už bude stejná, v tu sobotu byla ještě trochu světlejší a už tu zkušenost z minulého roku že zeslábne a za par dní to dostanu mám, tak doufám že to není tenhle případ, ale pořád se uklidňuju a docela to zabírá :sweat_smile: !

Len: klidně se přidej, tady se opravdu těhulí jedna radost ! A ten test zi za pár dní zopakuj, pokud bude čárečka sílit tak seš pravděpodobně těhu a pokud už žádná nebude tak jsi byla těhu a mimčo to nezvládlo a odešlo než se pořádně chytlo a nebo taky jsem někde četla že může být slabě falešně pozitivní test když máš cystu, ale to nevím jestli je pravda ! Testni si znovu za pár dní a uvidíš, ale přeju ti aby to vyšlo :grinning:
27. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
:slight_smile: Ahoj Len!!!!! Jak psala Janinka - klidně být těhu můžeš!!!! :slight_smile: Také bych zopákla test tak dva dny po prvním testu a uvidíš!!!! Ale i slabá čárka JE ČÁRKA!!!!!!! Moc ti přeji aby tam byla zase a aby sílila!!!!!!! A klidně se přidej!!! Buď to udělej sama nebo napiš kolik ti je let,kolik máš dětí,kolikátý den cyklu jsi a kolikáté to je snažení a někdo z nás tě tam určitě moc rád přidá :slight_smile: ... Jinak přeji pěknou neděli a užijte si prodloužený víkend :slight_smile: !!!!!
27. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Tak jsem to uz dneska nevydrzela a znovu jsem si udelala test a je tam opet ta stejna slaboucka carecka-mam teda jiny test a prijde mi, ze je o malinko silnejsi, ale stale slaba :frowning2: stale ale spinim, tak jsem z toho zmatena, no uvidime. Snazit jsme se zacli ted v zari, min. tyden jsme meli svatbicku, deti zatim nemame :unamused:
27. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se,že se neozývám ale mám rozbitý pc. Tak mám příležitost jen o víkend. A jak se jinak máte? Jak užíváte prodloužený víkend??
27. zář 2009 v 16:25  • Odpověz
Janikaves, to je úžasná zpráva! Tak moc moc gratuluji, i když zatím potichoučku a držím palečky :dizzy_face:

A další gratulace a zároveň přivítání nové těhulce len.dl. Já myslím, že se stává i to, co tobě, že přijde menstruace a přesto jsi těhotná. Navíc, jak sama píšeš, byla jen slabá a krátká :slight_smile: Pro větší jistotu zajdi k dr, ale já myslím, že jak máš // , tak je to jasný :dizzy_face: A nebo testík zopakuj ještě s odstupem pár dnů a uvidíš, že čárka bude sílit. Mimochodem, ms dorazila podle očekávání? Kolikátý den od ovulky jsi byla, jeslti to poznáš?
27. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
No tak ja bych nepredbihala s tou tehulkou :wink: porad jeste spinim, takze neni vyhrano :frowning2: MS dorazila presne na den, ja mam cyklus 24-25 dni takze s tou ovulkou si nejsem jista
27. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
len.dl, dej tomu pár dnů a zkus testík znovu. Já mívala cykly tak 29-32 dnů a teď jsem měla 27 DC slabýho douška, čárka pořádně zesílila až o pár dnů později :wink: S takhle krátkými cykly zkušenosti nemám, ale i tak moc držím palečky, aby to dobře dopadlo :wink:
27. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
Ja si prave myslim, ze ta "MS" ktera prisla tak slabe je prave kvuli tomu, ze mam tak kratke cykly, tak uvidim za par dni. Kazdopadne pokud by to vyslo, tak by se nam to podarilo hned na prvni pokus :astonished: akorat manzel v te dobe uzivat antibiotika, tak doufam, ze nemaji vliv na kvalitu spermatu a mimi by nemelo nejake poskozeni :frowning2: ale snad ne. Ale jak rikam, ja tomu proste stejne jeste neverim, ze jsem tehu. Ted jsem koukla na tvuj pas a mas tam, ze cekas dvojcatka? Tak to ti gratuluju. Jak dlouho jste se pokouseli o mimi?
27. zář 2009 v 17:58  • Odpověz
len a kdy jsi zkoušela ten první test? já vím, že mně to sílelo jednou za dva až tři dny a to vždy nepatrně.
Jé dvojčátka to jsem ani netušila tak to moc gratuluji :grinning:
27. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
Včera jsem si delala prvni test, dneska druhy a skoro zadna zmena v sile carky tam neni :frowning2: ale carka je tam porad :slight_smile:
27. zář 2009 v 18:09  • Odpověz
Tak hlavní je že tam čárka je počkej teď tak dva dny a uvidíš, nechce to testit každej den
27. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
a jakej máš test? mbně strašně vyhoval a přišel mi nejlepší mamatest
27. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
Len,změna v síle čárky může být vidět i po dvou dnech - je to normální!!!!! HCG totiž stoupá pozvolna ( teda né,že by úplně pomalinku,ale zkrátka z kraje to HCG nemá takový ,,grády,, :slight_smile: jako později. Takže to,že nezesílila o moc,ještě nemusí znamenat nic hrozného!!!!! Zkus to později a uvidíš. Nebo si skoč na krev a budeš v tom mít úplné jasno :astonished: . Každopádně tfuj,tfuj,tfuj !!!!!!!! A věř,že ,,to,, tam JE !!!!!
27. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
Len, je normalni spinit v dobe, kdy jsi mela mit ms, i kdyz jsi tehule. A ja mela na teste dve carky az po 6 tydnech, jeste v 5. tydnu jsem byla u doktorky a nic nevidela a na teste jen /. Hlavu vzhuru! My se ted snazime o druhy... tak drzte palce. Uz to prvni miminko bylo zazrakem!
27. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
Verusko copak???? :unamused: Jakpak to že první mimi bylo zázrakem????? Nevím jestli jsi o tom tady psala - nečetla jsem to. My se také snažíme o druhé mimi a také to nemáme jednoduché ( hodně zkráceně jsem o tom napsala u sebe v albu.... ) ...
27. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
holky tak jsme si dneska dělala ovu testík, a ta testovací čárka byla silnější než kontrolní ....no a co myslíte???
No jasně MM není doma, jsou s vendou na chalupě a vrátí se až zítra :grinning:
no není to pech ??????? :grinning:
27. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
Majinko ale to ještě přeci není nic ztraceno!!!!!! OVU test pokud se ukáže jako pozitivní - což u tebe bylo , tak znamená,že OVU příjde cca za 24 hodin!!!! Takže zítra máš největší pravděpodobnost na otěhotnění!!!!! :slight_smile: No tedy ale pokud chceš holčičku,tak to zítra ,,vypadá,, spíš na kluka - klučičí spermijky jsou rychlejší,ale holčičí vytrvalejší,žijí déle.... Ale každopádně nic není 100% takže já bych se zítra na manžílka vrhnula!!!! :grinning: Brou noc všem....
27. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
jarmul :grinning: :grinning: no neboj já zítra udělám rodeo :slight_smile:))ani ne tak kvůli ovu ale už mi fakt chybí :grinning:
jo a další kluk by nám vůbec ale vůbec nevadil :grinning:
taky dobrou ...............................
27. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
28.9.2009

Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 9.tt ... TP 9.5.2010 ... další KO 8.10. - jednovaječná dvojčátka
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 8.tt ... další KO 18.9.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //

Snažilky:
drndapetka: ........... 24 let ... 0 dětí ... 47 DC ... 1. snažení
Kuratkol: ................ 27 let ... 0 dětí ... 40 DC ... 7. snažení
janulkav: ................. 22 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 5. snažení
aja.83: ................... 26 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 2. snažení
kebule82: ............... 26 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 16. snažení
handm: .................. 30 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 2. snažení
Taurusenka: ............ 30 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 33. snažení
syll: ........................ 25 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 2. snažení
majdalena: .............. 27 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 2. snažení
chicoola: ................. 28 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnž
flosmanka: ............... 29 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 1. snažení
baji: ........................ 31 let ... 1 dítě ... 18 DC ... 1. snažení
Jarmulka: ................. 23 let ... 1 dítě ... 17 DC ... 2. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 0. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 15 DC ... 6. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 15 DC ... 1. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 18. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 6 DC ... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 3 DC ... 1. snažení

Nekomunikující snažilky:
lolynka: .................. 29 let ... 0 dětí ... 34 DC ... 2. snažení
28. zář 2009 v 07:23  • Odpověz
Přeji krásné pondělní ráno prodlouženého víkendu !!! Lend HCG stoupá každé dva až tři dny a že je tam ta čárečka pořád je velmi dobré znamení :grinning: ! A ten mamatest jsem taky sháněla objela jsem asi šest lékáren u nás a všude mi řekli že ho momentálně nemají a v jedné lékárně mi paní řekla že vypadla dodávka pro českou republiku a neví kdy dorazí :angry: !

Jarmulko a s tím pohlavím jsem to u druhého taky zkoušeli a snažili se udělat holčičku a nakonec jsem podle grafu zjistila že se mi posunula ovulka a stihli jsme to přesně v den ovu a byl z toho druhý chlapec tak na tom něco je :sunglasses: !
28. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
:slight_smile: Ahoj holky, vůbec vás nestíhám dočítat .. Copak je nového? Gratuluji novým těhu :grinning: My jsme s manžou měli volný víkend, tak jsme se věnovali sobě a sobě a jen sobě :dizzy_face:
Nicméně mě pořád pobolívá ten podbříšek, a nevím čím to je. Mám z toho celkem obavy :unamused: Ve čt-pá jsem měla mít ovulku, ale neměla .. Dělala jsem si testík, a druhá čárka nikde .. Přitom jsem celý týden měla ty pocity ovulky.

Dnes jsem bez manži, tak se budu jen a jen poflakovat :grinning:

Mějte se krásně a zatím pa, pa
28. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
QAhojky holky.
Jak jste si užili prodloužený víkend? já jsem se už trochu vzpamatovala po státnicích a teď hurá vzhůru k dovolené a ke snažení :slight_smile: Ještě jedna ms a začínáme holky já už se tak těším :grinning:
28. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
Dobré ránko holčiny :grinning:
29. zář 2009 v 06:25  • Odpověz
29.9.2009

Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 9.tt ... TP 9.5.2010 ... další KO 8.10. - jednovaječná dvojčátka
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 8.tt ... další KO 18.9.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //

Snažilky:
drndapetka: ........... 24 let ... 0 dětí ... 48 DC ... 1. snažení
Kuratkol: ................ 27 let ... 0 dětí ... 41 DC ... 7. snažení
janulkav: ................. 22 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 5. snažení
aja.83: ................... 26 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 2. snažení
kebule82: ............... 26 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 16. snažení
handm: .................. 30 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 2. snažení
Taurusenka: ............ 30 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 33. snažení
syll: ........................ 25 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 2. snažení
majdalena: .............. 27 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 2. snažení
chicoola: ................. 28 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnž
flosmanka: ............... 29 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 1. snažení
baji: ........................ 31 let ... 1 dítě ... 19 DC ... 1. snažení
Jarmulka: ................. 23 let ... 1 dítě ... 18 DC ... 2. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 0. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 16 DC ... 6. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 16 DC ... 1. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 18. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 7 DC ... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 4 DC ... 1. snažení

Nekomunikující snažilky:
lolynka: .................. 29 let ... 0 dětí ... 34 DC ... 2. snažení
29. zář 2009 v 07:14  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Tak dnešní dočítání netravalo tak dlouho :grinning: .

Móóóóóóóc gratulujůůůůůůůů Janinkaves k těhotenství a přeju, aby všechno dopadlo na výbornou :grinning: :slight_smile: :slight_smile: .
29. zář 2009 v 07:15  • Odpověz
Dobré ránko,
přeji krásné ráno a moc hezký den :grinning:
29. zář 2009 v 07:45  • Odpověz
Ahojk holky, tak jsem si dneska rano delala dalsi test-ten posleni jsem delala 27., takze jsem pockala 2 dny a carka je porad stejna, stale spinim, takze tomu tak nejak porad neverim :frowning2: tak jsem si rekla, ze dalsi test si udelam az v patek, snad to vydrzim. Ja ted presne nevim, jaky test mam, taky jsme chtela mamatest, ale nikde jsem ho taky nesehnala, ale ja si myslim, ze ted vsechny testy jsou uz na dobre urovni :wink:
29. zář 2009 v 07:47  • Odpověz
Dobré ráno holčiny,

dnes budu mít napilno, tak vás asi nebudu moc stíhat, ale jsem zvědavá na aju.83. Ta říkala, že bude testovat v pondělí, že? No tak kdepak jí máme?
29. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Dobré ranko,
gratuluju Janinka k // a věřím, že u Len.dl to bude taky tak a jen lepší!!!
Těším se na Aju!! Snad taky přinese // dobré zprávy a ne jako já...
náš prodloužený víkend sice super, včera jsme ale nějak "prošťouchli" MS.. takže jsem si krááásně sešupem sjela dolů na dno tabulky... sice je hodně rychlá, vlastně 26-27 DC, no, ale aspoň ušetřím za testy, že...
takže tak..
sice se snažím utěšovat tím, že aspoň budou dodrženy ty dvě MS počkat jak říkají doktoři po revizi, ale jsem z toho trochu smutná.. asi jako každá tady, když místo // přijde MS..
ale nedá se nic dělat, musíme to překonat a dívat se dopředu!!!
Optimismus především!!
29. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
handm: takže jsi dneska 2 DC? Já abych opravila tabulku. Jinak si z toho nic nedělej, zadařit se jednou zadaří. Všechny tomu věříme, tak musíš taky. Já na dno tabulky spadnu za chvíli taky, pak už snad zase konečně přijde snažení...uvidíme...
29. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.