• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky!!!! Koukám,že se tady zatím nic moc neděje.... No jsem úúúúplně napnutá ze zpráviček,které by tu dnes mohly zaznít :slight_smile: !!!!! Tak holky co jste v tabulce snažilek nahoře,kde jste??????? Nenapínejte nás!!!!!! :astonished:
29. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Chico, ahoj, jojo, uz to tak vypadá.. vcera sice jen pár kapek a dneska se to rozjelo, takže jsem tak 1-2DC :slight_smile:)

snažím se myslet pozitivně, aspoň to zkusíme pak spolu, až ty se taky budeš moct snažit! :slight_smile:
29. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
handm: tak jsem ti dala 2 DC. :wink:

Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 9.tt ... TP 9.5.2010 ... další KO 8.10. - jednovaječná dvojčátka
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 8.tt ... další KO 18.9.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //

Snažilky:
drndapetka: ........... 24 let ... 0 dětí ... 48 DC ... 1. snažení
Kuratkol: ................ 27 let ... 0 dětí ... 41 DC ... 7. snažení
janulkav: ................. 22 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 5. snažení
aja.83: ................... 26 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 2. snažení
kebule82: ............... 26 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 16. snažení
Taurusenka: ............ 30 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 33. snažení
syll: ........................ 25 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 2. snažení
majdalena: .............. 27 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 2. snažení
chicoola: ................. 28 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnž
flosmanka: ............... 29 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 1. snažení
baji: ........................ 31 let ... 1 dítě ... 19 DC ... 1. snažení
Jarmulka: ................. 23 let ... 1 dítě ... 18 DC ... 2. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 0. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 16 DC ... 6. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 16 DC ... 1. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 18. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 7 DC ... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 4 DC ... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 2 DC ... 3. snažení

Nekomunikující snažilky:
lolynka: .................. 29 let ... 0 dětí ... 34 DC ... 2. snažení
29. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahoj handm, asi to dostanu cca ve stejný den cyklu jako ty. Teplota mi už druhý den klesá a podle minulého cyklu mi MS přišla 12. den po pozitivním ovutestu, takže ve čtvrtek se k tobě přidám :slight_smile: :slight_smile: .

Taky se těším na Aju. Snad nám ty // nebude dlouho tajit :wink: :slight_smile: .
29. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj Tauru, mě jen překvapilo, že je tu tak rychle.. sice jsem ji čekala, tento týden, ale 26 dní mi přijde docela krátká.. nu což, nedá se svítit...
Překvapilo mě to o to víc, že jsem neměla žádné MS příznaky.. vůbec nic, obyčejně mě bolívaly hrozně nohy (což už dneska jo), ani břicho jsem neměla nafouklý jako obvykle.. no prostě žádné varování...
Ale jak říkám, aspoň ze mě bude mít radost doktorka, že jsem poctivě dodržela 2MS neotěhu... :slight_smile:

Ajuuuu, kde si???????????? :slight_smile: Pojď s dobrými zprávami...
29. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahojky holčiny, jakpak je po třech dnech volna?Já jdu do práce až zítra :grinning:
29. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Handm, takhle jsem "zírala" :confused: :confused: :confused: minulý měsíc, kdy mi MS dorazila přesně po třech týdnech 22. den. To se mi nikdy předtím nestalo a taky žádné příznaky. Pouze mi klesala BT. Menstruační bolesti se ale záhy dostavily :rolling_eyes: . Jsem na to tedy teď zvědavá. Alespoň už začtu baštit tu antiko a hned se objednám do poradny :slight_smile: .
Takže stejně jako u tebe i mne je na tom něco pozitivního :grinning:
29. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahoj drndi, to se máš, ale ty si určitě pracovala i o tom prodlouženém víkendu, viď? :confounded: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: U mne v práci je docela klid. Každou chvilkou za mnou dorazí tatínek, aby mi předal dárek pro ségru, ke které o víkendu pojedeme, protože on se tam teď nedostane. Už se taky musím vhrnout do zkompletování našeho dárku, abychom mohli v sobotu předat ten "originál" v plné parádě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
29. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Tauru, jojo, dělá si co chce ta mrcha MS.. :slight_smile: 22 dní je tedy taky mazec.. i když u mě by to vlastně taky vycházelo takhle ještě víc krátké, kdybych nepočítala 1DC toho minulého jako začátek špinění, ale pořádně až den krve.. (booože to jsou popisy, omlouvám se :grinning:)

Snažím se na tom hledat pozitiva - tak aspoň vím, že tělo pracuje jak má, funguje..
Tauru, promin, jsem sklerotik, ale proč že budeš baštit tu antikoncepci??
29. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj drndi! Tak snad si odpočineš aspoň!! dneska! Testila si? Anebo si půjdeš pro tu vyvolávačku??
29. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
Holky já jsem z toho všeho úplnej jelen :unamused: !!!!!! Měřím si BT. Minulý týden v úterý jsem byla u mudr aby se koukla,jak to u mě vypadá - to kvůli mým problémům s bříškem.... Byla jsem 11 DC ( poslední cyklus trval jen 27 dní,ale obvykle trvá 31 - 32 dní. Změřila mi endometrium a bylo vysoký 7 mm a folikul měl 10 mm . Prý je to v pořádku a OVU by měla dorazit za 4 - 5 dnů .... JENŽE !!!!! :frowning2: Dle BT zatím neproběhla a já nevím,jestli se zase něco nepodělalo :frowning2: - holky mám šílený strach!!!! Od operace ( 24.5.2009 - vzali mi vaječník + vejcovod v levo ) mám neustálé problémy. Už 3x se mi udělala totiž na tom vaječníku cysta ( vždy 5 - 6 cm v průměru :frowning2: ) a dvakrát jsem ležela v nem. - chtěli mi ten vaj. vzít - ,,zlobí,, . :frowning2: Holky můžu Vám sem vložit odkaz na můj graf???? Kouknete na to někdo??? Bojím se,aby nebyl vyloženě anovulační... Nebo třeba jestli někdo z Vás měl také takový graf a ovulka pak přišla????? Vím,asi to moc řeším,ale s mýma vyhlídkama.....
29. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
hadm: Netestím, čekám. První porevizní mrchu jsem dostala sama od sebe po 8týdnech, takže ještě čekám. Chci, aby to přišlo přirozeně.
29. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
JAsny, drndi.. ono je to asi lepsi! :slight_smile: Clovek pak neni zklamanej!! Hlavně aby bylo tělo ok! A hlava taky! :slight_smile:
29. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
jarmulka: určitě sem odkaz dej, já grafům nerozumím, ale někdo ti poradí... :wink:
29. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
Handm, tu antikoncepci mi předepsala doktorka v poradně, že prý to pomůže před tím IUI. Speciálně jsem se na to ještě ptala k čemu je to dobré, ale zapomněla jsem to. Nemám pamatováka na ty lékařské termíny a postupy. Každopádně to beru tak, že tělo si nejspíš bude myslet, že je těhotné, tak to třeba pak s tím IUI lépe vyjde. Nevím. Ptala jsem se ale na to ségry a řekla, že by to mohlo pomoct, tak tu antiko budu od prvního dne cyklu baštit a hned se objednám do poradny.

Jarmulko, ten odkaz sem dej. Mrknem na to a buď ti poradíme nebo ne, jiná varianta není :grinning: :grinning: .
29. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
Tak tady je : http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.ashx?token=3GiS37TBu1pk5ztZs8b6nj3qJ3Kg1uZTeRo06evgKE6Y6GRs9OgQgS4l5%2b24P%2f0ikeeVorcpqsG4jAjP%2foCMgz4uD57LD5HxrfJTBypt4k8%3d Zeleně tam program vyznačil plodné dny,ALE já byla u mudr a tak vím,že v tu dobu OVU nebyla!!!!! Zajímalo by mě prostě,jestli je to vyloženě anovulační graf nebo jestli je ještě šance že OVU příjde... ???? :unamused: Jinak se měřím pokaždé ráno ve stejnou dobu,na stejném místě :slight_smile:
29. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahoj holky,přeji hezké dopoledne :slight_smile:
29. zář 2009 v 11:40  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj katy :slight_smile:

Jarmulko, kolikátého bylo ten 11.DC ???
29. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
ahojky tauru :slight_smile:

Tak jsem se vás holky snažila aspoň trošku dočíst,ale co jsem hlavně hledala-jak dopadla aja...a ono nic!Kde se nám toulá?
29. zář 2009 v 11:49  •  snaží se  • Odpověz
Tauru to bylo 22.9.2009 ... Vidíš tam něco hodně špatnýho???? :frowning2:
29. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
Jarmulko, nevidím :slight_smile: , jen z toho grafu nebylo zřejmé od kdy mám počítat ten 4-5 den, kdy podle doktorky mělo dojít k ovulaci. :wink:
No, podle mne tam vzestup teploty je, ale pak mi není jasný ten skok dolů, nahoru, dolů. Uvidíme, jaká bude teplota zítra a pozítří. Každopádně nezoufej. Pokud teplota v následujících dnech půjde nahoru, tak by to vypadalo vážně nadějně :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: .
29. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahoj holčiny, od včerejška na mě sedí nějaká můra nebo co, tak jsem sem radši ani nelezla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale dneska jsem byla zvědavá na Aju, tak nakukuji a ona nikde :confused: Ale tuším vlastně, že psala, že má dneska volno, tak že napíše až ve středu.
Co jinak, jak se máte?
29. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jarmulko a ovutesty si neděláš ?? Vložila jsem do svého alba svojí současnou křivku BT a taky není zrovna ukázková. Nebýt ovutestů, tak bych neuměla ovulku správně přiřadit. Většinou to bývá tak, že teplota v luteální fázi neklesne pod nejnižší teplotu při ovulce a přesto to u mne nastalo. Taky je tam jasný ten dvoudenní pokles, takže zítra nebo pozítří mi dorazí MS.
29. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
taurusenko, mám na tebe zase jednu obrovskou prosbu. Mohla by ses sestry zeptat, zda se ten hpv virus léčí přáškami a čípkami Entizol? Jde o to, že mi napřed sestřička řekne, že je tam zánět a že vůbec o nic nejde, s klidem mě objedná za měsíc, pak mi doktorka řekne, že je tam hpv virus a hrozí mi rakovinou a silně po vyléčení doporučuje očkování a neprovede ani další cytologii, jestli už náhodou tělo samo viru svou imunitou neodolalo. Pojala jsem podezření, že žádný virus nemám, že mě do očkování chce natlačit, protože z toho mají bonusy. Asi vypadám jako blázen, ale nemůžu se teď toho pocitu zbavit. :frowning2: Jde o to, že mě kdysi pořád tlačila do změny antikoncepce (do dražší), přestože mi ta má maximálně vyhovovala a vzhledem k tomu, jak je někdy těžké najít HA, která vám vyhovuje, tak jsem se nedala, ale bylo mi jasné, odkud vítr vane, že z té mé už nic neměla, tak proč to nezkusit. A vzhledem k tomu, že jsem našla výsledek testu očkování už infikovaného jedince, samozřejmě s výsledkem nula, tak mi ten pocit podezření narůstá. Nechci jí křivdit, ale v dnešní době mi to klidně připadá dost možné. :unamused: :unamused: :unamused:
29. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
Žlab, a jakápak můra na tobě sedí? Třeba bychom jí odehnaly :slight_smile: . Aja mi v pátek právě psala, že sem v úterý napíše co a jak. Tak taky nevím co se děje.
29. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
taurus, asi na mě doléhá ten strach z předchozího nevydařeného těhu. Jsem přesně v té době, kdy se to posledně provalilo a tak jsem z toho taková nesvá. Do toho mi úplně přestalo být špatně, což mé psychice úplně nepřidává. Na kontrolu mám jít až příští týden, tak strašně moc doufám, že bude všechno ok...
29. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
Tauru děkuju,že sis na mě udělala chvilku času!!!!! No OVU testy nedělám :frowning2: - chtěla jsem to zkusit nejprve takhle a kdbych v tom moc tápala a ovulka nebyla jasná ( jako že u mě není :angry: ) tak bych si je příští měsíc koupila.... Jo ještě jedna věc - hned po probuzení jsem dnes měla teplotu 36.5 °C a za 15 minut - pořád jsem jen ležela,naprosto nic jsem nedělala - jsem se změřila znovu ( chtěla jsem vidět,zda bude nějaký rozdíl ) a teplota byla 36.8°C . Vím,že se ale počítá jen ta teplota hned po probuzení. Jen jsem zkrátka chtěla vidět,jak moje tělo reaguje a skok o 3 desetiny za čtvrt hoďky mě docela zarazil - jsem nečekala takový rozdíl.....
29. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
Chicoolko, pokud to moc nespěchá, stačila by ti odpověď příští týden v pondělí ?? Teď o víkendu jedu za ségrou (slaví narozky), tak bych se jí zeptala. Myslím si, že pokud na to vyloženě nespěcháš, tak bude lepší se zeptat osobně než přes SMS??
Ale abych napsala co si myslím. Na to samé jsem se tě přece už jednou ptala, že mi přišlo dost zvláštní, že ti nejdřív sestřička řekne o "banálním" zánětu způsobeném nejspíš tampónama a objedná tě k doktorce až za měsíc a při kontrole se dozvíš, že to není zánět ale HPV. Neřekla ti třeba doktorka, že máš zánět a k tomu HPV ?? Nebo ten původně avizovaný zánět vůbec nezmínila? Když mně doktorka řekla, že mám pozitivní HPV, tak mi žádné léky vůbec nenabízela. Rovnou mě informovala o vakcinaci. Jenomže z důvodu možného potratu jsem jí odmítla. Nijak mě do ní netlačila a při posledních kontrolách se o nich už vůbec nezmiňovala. http://www.farmaceutika.info/entizol .... to je odkaz na to, k čemu se entizol používá a vůbec to není na virová onemocnění, ale na bakteriální, což by zase odpovídalo tomu zánětu. Asi ti chce doktorka přeléčit ten zánět a pak ti dát tu vakcínu proti HPV, ale to by se podle mého muselo to snažilkování opět odsunout.
29. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
Žlabi, naprosto chápu tvůj strach. Nikdy jsem neprožila to co ty a moc si přeju, aby mě to nepotkalo. Když jsem si tak nějak zkusila představit, že bych byla do vánoc těhotná, tak mě taky přepadl strach z toho, zda bude vše O.K. a to těhotná nejsem!! Ale všechno bude v pořádku. To, že ti není špatně přece neznamená, že se děje něco špatného. Už jenom deset dní a uvidíš ty svoje drobečky on-line :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Jarmulko, ty tři desetiny stupně jsou docela dost na 15 minut, ale opravdu se musí brát ta první teplota. Používáš rtuťový nebo digitál ??
29. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
Tauru používám rtuťový - já nevím,moc těm digitálům nefandím - jednou měří tak,jednou tak.... :unamused: Tak jsem ,,vsadila,, na klasiku
29. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.