• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj kkattko, to bude určitě dobrý, spousta holek májí hematomy a v pořádku miminko donosí ! Buď v klidu, nic nedělej, buď prostě moc opatrná !!! Já si doktora plánuju na konec příštího týdne a už teď se mi tam nechce, ale vůbec :confounded: !!

Tak se mi zdá že to krásné počasí je fuč a s tím hnusným co se dneska ukázalo přišlo i těhulí deprese, já jsem taky taková přešlá a doufám že zítra už mi bude fajn, jinak to do toho jara teda nedám :unamused: !! Prostě bude líp a hotovo :angry: !!!!!

Dobrou
29. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
ja si moc preju, aby to dobre dopadlo, ale nejak se na to dr netvarila. Mam prijit 13. rijna. Ted uz vas budu cist casteji, mam v praci zase volneji.
29. zář 2009 ve 21:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
30.9.2009

Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 9.tt ... TP 9.5.2010 ... další KO 8.10. - jednovaječná dvojčátka
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 8.tt ... další KO 18.9.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //

Snažilky:
drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 49 DC ... 1. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 42 DC ... 7. snažení
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 33 DC ... 5. snažení
aja.83: .................... 26 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 2. snažení
Taurusenka: ............. 30 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 33. snažení
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 2. snažení
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 2. snažení
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnž
flosmanka: ............... 29 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 1. snažení
baji: ........................ 31 let ... 1 dítě ... 20 DC ... 1. snažení
Jarmulka: ................. 23 let ... 1 dítě ... 19 DC ... 2. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 0. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 17 DC ... 6. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 17 DC ... 1. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 18. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 8 DC ... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 5 DC ... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 3. snažení
kebule82: ................. 26 let ... 0 dětí ... 2 DC ... 17. snažení

Nekomunikující snažilky:
lolynka: .................. 29 let ... 0 dětí ... 34 DC ... 2. snažení
30. zář 2009 v 06:51  • Odpověz
Ahoj holky, přeju vám krásné ráno a úspěšný den :slight_smile: . Dnes už máme poslední zářijový den. To to uteklo :fearful: . Jsem zvědavá, pro kolik snažilek bylo ještě září úspěšné :wink:.

Kkattkko, to mě mrzí, že není všechno tak jak by mělo být. Ale taky jsem tady četla o spoustě maminkách, které v těhotenství měli hematom. Určitě to bude všechno v pořádku. Stejně jako u všech "našich" :slight_smile: těhulek.
30. zář 2009 v 06:56  • Odpověz
Dobré ránko, ikdyž u nás od ráno jen prší a prší a je pořádná kosa
30. zář 2009 v 07:10  • Odpověz
Ahoj medan, tak u nás to docela jde, ale letní počasí už holt nebude :dizzy_face: . Spíš než na to počasí si musím zvykat, že je dlouho a brzy tma :slight_smile: .
30. zář 2009 v 07:13  • Odpověz
taurusenka:no jo no
30. zář 2009 v 07:27  • Odpověz
co jinak nového?
30. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
Je nová těhulka :slight_smile: Janikaves. A s velikou netrpělivostí očekáváme, že se ozve Aja, jak dopadlo její testování. Doufám, že nám oznámí // :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Bylo by to super skvělý bomba :grinning: .
U mne už třetí den klesá BT tak předpokládám, že to každým dnem dostanu. Myslela jsem, že už dnes nejpozději zítra, ale dneska to asi nebude. Nějak se necítím na to, že by MS měla dorazit. :fearful: :zipper_mouth: :dizzy_face:
30. zář 2009 v 07:50  • Odpověz
Dobre rano, dneska se mi zdalo, ze jsem zacala krvacet a musela do nemocnice a uz jsem nemela v brisku nic. Krasne sny :frowning2: Ach jo.

A nevim, jestli je to s tim tehu spojeny, nebo ne, ale od toho, co jsem je mi priserna zima. Manzel chodi v tricku a trenyrkach a ja mam mikinu, teply ponozky, salu a deku. Nikdy jsem takova nebyla, to jen takovy vedlejsi postrreh. Jinak tu mame taky hnusne.

K.
30. zář 2009 v 07:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Ahoj holky, po 4-denní pauze vás zase zdravím. Nejdříve hlásím, že na testíku opět pouze jedna čárka! Zatím jsem ale MS nedostala, tak malá naděje tu ještě je, minule se mi 2 čárky objevily až týden po vynechání MS. Ale moc v to nedoufám, dělala jsem i mamatesty, ty už by myslím něco ukázali, testila jsem v pondělí - 30DC. Včera mě navíc přepadla nějaká střevní viróza, lítala jsem na záchod o stošest, hrůza, navíc křeče v žaludku, nic příjemného. Naštěstí jsem měla dovču, tak jsem ležela, dnes už jsem v práci a je to lepší, snad bude vše ok.
30. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
Koukám, že máme další těhulku - Janinkaves - moc gratuluju! Pěkně se nám to nahoře v tabulce těhulek zaplňuje, škoda, že se zatím nemůžu připojit.
Kkattkko, to mě moc mrzí, že máš ten hematom, ale třeba to nějak překlepeš, tohle měla moje kamarádka, sice měla strašný nervy, protože ji řekli, že hematom může prasknout a vzít s sebou embryjko, ale přestála to a mimi se udrželo, jen stále ležela a nesměla se namáhat. Teď už má roční Michalku. Takže držím pěstičky, ať to dobře dopadne.
30. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
Kačko, takový ošklivý sny :fearful: . Je prostě znát, že se tím hematomem vedle mimíska moc trápíš. Ale neboj se, určitě to bude v pořádku a při příští kontrole už to budou jen samé dobré zprávy :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: . Jen aby na tebe nelezlo nějaké nachlazení, když jsi teď tak zimomřivá. Hodně se opatruj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
30. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
No, a jak ma probihat opatrovani? Opatrujete se nejak? Vedeme na to tema doma docela rozsahlou diskuzi. Manze by si pral, abych nic nedelala, ale vuuubec ni. A me to priserne rozciluje...
30. zář 2009 v 08:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Dobré ráno.

kkattkka: to je mi líto s tím hematomem, ale určitě to dobře dopadne. Šetřit se musíš, v tom má manža pravdu, ale nedělat vůůůbec nic, to je na palici, to věřím.

aja.83: tak to je škoda, že nebyly dvě //, ale jak říkáš, naděje tu ještě je :wink:
30. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahoj všechny, chtěla bych se k vám připojit. Vaše diskuze se mi moc líbí. Já mám za sebou 5 měsíců "snažilkování" ale zatím nic. Ale mám takový zvláštní pocit, že by to tentokrát mohlo dojít, tedy jsem v 22 DC takže je ještě brzy se ujišťovat, ale snad to klapne :slight_smile:
30. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
Holky dik za podporu.

Gratuliju Janikaves a moooooc drzim palce Aje!

K.
30. zář 2009 v 08:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Ahoj Ajo, tak už jsem se těšila na ty // a ten testík zase ukázal jen jednu :frowning2: .Ale je zvláštní, že ti ještě nedorazila MS :wink: :wink: :wink: .
30. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Kkattkko, s tím opatrováním jsem to myslela tak, aby si nedělala nic, co tebe namáhá. Vesměs se nejedná o činnosti, ale o způsob, jakým ty činnosti vykonávaš. Například pokud budeš chtít jít nakoupit a půjdeš pomalou vycházkovou chůzí, koupíš nákup o váze 3 kg a nepůjdeš s tím domů přes Aljašku, tak si myslím, že ti to neublíží, jako když poběžíš třicetikilometrovou rychlostí, hodíš metrák nákupu na záda a pošupajdíš stejnou rychlostí domů. Stejně jako běžné domácí práce, když budeš chtít doma uklidit a celá uřícená a unavená budeš mít uklizený celý byt za dvě hodiny, tak to bude horší, než když si to v klídku a pohodě rozdělíš na méně náročné etapy. Je to podle toho, jak se cítíš. Včera jsem se o tom zrovna bavila s kolegyňkou. Kdyby vyšlo IUI, tak se to bere od začátku jako rizikové těhu a hrozí mi nemocenská. Holky, neumím si představit být osm měsíců doma jen se čtyřhodinovýma vycházkama. To by mi vážně hráblo. :confounded:

Vítám novou snažilku evisku123 :slight_smile: :slight_smile:.
30. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
ahoj holky zdravím všechny přeju dobrou náladu do dnešního uplakanýho a pošmournýho rána............
ani se nedivím že tu kolujou depky, to počasí tomu úplně nahrává...
ale příští týden by se mělo ukázat sluníčko tak doufám se s ním vrátí i dobrá nálada :grinning:

aja ...ty brdo tak jsme myslela že u tebe ty dvě čárky budou na stopro...ale naděje tu je :sweat_smile:

kkatka, no ono nedělat nic je hrozně náročný a myslím že to ani není moc prospěšný prostě akorát zvolni tempo, tauresenka to napsala moc hezky.......
30. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
Evisko, vítám tě, moc držím pěstičky, aby to teď už vyšlo! :wink:
30. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
Holky, já se právě divím, protože před potratem jsem měla cyklus jak ze škatulky, MS chodila vždy po 28-30DC. Ale to ještě nic neznamená, teď jsem 32DC, třeba to může být nějaký rozházený po té revizi. Uvidíme, ale včera jsem si musela vzít endiaron na tu mou virózu a pak jsem si přečetla, že ho nemůžou těhotný, tak snad 2 tablety by nevadily...
30. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
Ajo, endiaron by určitě neměl vadit. Je to taková střevní dezifekce a navíc, myslím si, že u tebe toužebně očekávané těhu by bylo v tak ranném stádiu, že to neublíží :wink: :slight_smile: :slight_smile: . Ajo a kolik MS si měla po revizi ?? Promiň, už je nás tu tolik, že si to nepamatuju :pensive: .
30. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
AhojTauru!!!!! Tak se ta moje teplota zase zvedla :fearful: - vůůůbec už ničemu nerozumím ..... Hodím ti graf,tak jestli bys koukla prosím :frowning2: .... http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.ashx?token=3GiS37TBu1pk5ztZs8b6nj3qJ3Kg1uZTeRo06evgKE6Y6GRs9OgQgS4l5%2b24P%2f0ikeeVorcpqsG4jAjP%2foCMgz4uD57LD5HxrfJTBypt4k8%3d Holky,je tohle vůůůbec normální???????? Takový skoky ????? No snad v tom není cysta bo tak něco :frowning2:
30. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
Jinak všechny zdravím a přeji příjemně prožitý poslední zářijový den!!!!! :slight_smile: I když venku není počásko nic moc teda :unamused: . Ale tak zase nějakej pěknej filmek,čajíček,něco dobrýho k tomu,postýlku,deku a miláčka !!!!! Jj, to by zrovna dneska šlo :slight_smile: !!! Áji,tak zatím na testu nic???? :frowning2: No jo,tak to my jsme se dohodli,že do toho vlastně jdeme ,,spolu,, tak to já teda taky těhu nejsem.... :slight_smile: Také jsem zvědavá,komu ještě září ,,přineslo,, mimi !!!! :astonished:
30. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
Jarmulko, to je skvělý, že se ta teplota zvedla. Nehledej v tom nějaký problém. Jestli bude zítřejší teplota taky vysoká, tak je to víc nadějné. Psala jsem ti, že to chce ještě dva spíš tři dny ještě vyčkat. A zatím mi to vychází, teď jsem zvědavá na zítřejší a páteční teplotu. Jéééééé, už aby byl pátek a bylo to trochu jasnější. Každopádně ten vzrůst teploty je dobrý. U mne byla dnes ranní teplota opět nižší, takže by měla přijít MS, ale dnes fakt nepociťuji, že by měla dorazit. Tak snad zítra nebo pozítří. Jarmulko, podle toho, co si psala, si měla mít ovulku kolem 25. září, takže teď když půjdou teploty nahoru, táááááááák ................ :wink: :wink: :wink: co myslíš ??? No přece že se ta ovulka jen potvrdí :grinning: :grinning: :grinning: . Držím pěstičky :slight_smile: .
30. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Tauru, po revizi jsem měla zatím jednu MS a ta byla 28DC.
Jarmulko, teplotka na vzestupu, to je paráda! Držím pěsti, ať to vyjde. A jestli v tom teda jedeš se mnou, tak na mě koukej počkat, ať jsme v tom spolu! :grinning:
30. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Ajo, tak v tom případě jsou tady jen dvě možnosti. Buď si těhu a testík nás napíná jak kšandy :grinning: nebo se ten cyklus trochu natáhne, aby se tělíčko dalo dokupy. Já hlasuju pro první možnost a doufám, že můj návrh projde v nadpoloviční většině :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
30. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Jarmulko, pro uklidnění jsem ti našla na stránkách měření bazální teploty odkaz na hodně divokou TĚHUkřivku, tak se na ní mrkni a pak ohodnoť tu svojí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:. Myslím, že dojdeš k závěru, že jí nemáš tak divokou :wink:, jak si myslíš. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/51279.html/
30. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
Tauru, to jsi moc hodná, že mi takhle fandíš. Tak uvidíme, já bych taky byla pro první možnost :wink: ! Taky jsem pila dost ten kontryhel a někdo tu říkal, že natahuje cyklus, třeba to taky bude tím.
30. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.