• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ajo, od toho tu jsme :wink: . S tím kontryhelem nemám vůbec žádnou osobní zkušenost, ale pravdou je, že tu holky psaly, že se ten cyklus dost protáhnul, nebo dokonce MS nedostaly a musely na vyvolávačku. Tak snad to bude doopravdy to těhu :slight_smile: :slight_smile: .
30. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky!!! Tak dneska hlásím lepší náladu, i když včera večer mě mírně přepadla depka, když známá pyšně ohlašovala těhu a že končí v březnu v práci....
ale už dobrý! :slight_smile:
Jsem zas naladěná pozitivně, vítám nové snažilky!!! :slight_smile:
A Aju, ještě to vypadá nadějně, když MS nedorazila.. mě přišla, a narozdíl od tebe co se ti prodloužil cyklus po revizi, mě se výrazně zkrátil.. první po revizi jsem dostala MS 29 den a ted už 26...
:slight_smile:
30. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
ahojky holky, nevíte prosím vás když jsem místo menstruace jen 2 dny slabě špinila zda by se mohlo jednat o těhotenství nebo je to jen rozhozený cyklus?
30. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj handm, tak to je super, že máš dobrou náladu. U nás začalo svítit sluníčko, tak se taky hned lépe pracuje :slight_smile: . Taky jednou budeš pyšně ohlašovat těhotenství a až se mimísek narodí, tak pýchou praškneš :grinning: :grinning: :grinning: . S tím 26. DC tě budu asi následovat. Vše, no vše, vlastně BT tomu nasvědčuje, jinak se cítím úplně v pohodě a MS si nepřipouštím. 26. DC mám ale až zítra, tak uvidím.

Jellyy, udělej těhutest a uvidíš. I když bude negativní, tak pokud se menstruace nerozjede a špinění bylo dva dny, a pak skončilo, zkus test za cca. pět dní. :slight_smile:
30. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahoj holky, dneska mám den blbec. Malej ráno na ránu, velkej taky,pak mi ještě jedna studentka zamávala, protože jsem jí nedokázala tu angličtinu nalejt do hlavy bezpracně a chtěla jsem po ní aby se učila....
30. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahoj Tauru, u tebe je ale ještě možný všechno, neboj.. třeba nepřijde mrcha jedna mrcha.. :slight_smile:
Tady zase naopak prší, hrůůza, pošli nám sem prosím slunko! :slight_smile:

A pak opravdu pýchou prasknu, ale trochu se taky budu bát... :confused: celý těhulenství asi...

Jelly, zkus testnout, já když otěhu, tak jsem taky špinila místo MS..
30. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
taurusenka, první těhu test jsem si dělala minulý pátek a právěže vyšel negativní a menstruace pořád nikde tak to zkusím v pátek znovu, děkuju za radu :wink:
30. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
handm, jj zkusím a uvidíme :wink:
30. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahoj pepi, tak tyhle dny blbec taky nemám ráda. Sice je často nemám, ale když jsou, tak stačí :confounded: . Ale musím tedy konstatovat, že jsi vážně divná učitelka. Chtít po studentech, aby si učili. Já ti nevím. Nemáš nějaký divný učební postupy ?? Asi by to chtělo ten přístup přehodnotit. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Příště té studentce zaraž trychtýř do hlavy a zkus zkrz něj potlačit učebnici angličtiny, třeba to pomůže :grinning: .

Handm, tak u nás je opravdu hezky. Takže trochu toho sluníčka posílám do celých Čech :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Moc se mi líbí ta věta.... u tebe je ale ještě možný všechno ... to je hezký :grinning: :grinning: :grinning: . V těhotenství se budeme buškat (bát se) všechny, protože to prostě k tomu patří. Taky se na ten strach netěším. Teď jsem koukala do jedné diskuze, kde jedna snažilka psala, že o mimíska přišla v 36 tt. :frowning2: :cry: :frowning2: .
30. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
Jellyy, s odstupem jednoho týdne je to úplně ideální. Móóóóc přeju, aby na tebe ty // vykoukly. :slight_smile:
30. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
dobré ráno holky :slight_smile:
30. zář 2009 v 10:22  •  snaží se  • Odpověz
taurusenka, děkuju a dyžtak dám potom vědět jak to dopadlo :slight_smile:
30. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Tauru, jo, myslím, že se v těhu budeme bát všechny. Kór ty z nás, co prodělali nějaké komplikace...Ale my se tu budeme navzájem na koníkovi podporovat a tím to všechno lépe zvládneme!
30. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
katyna6: ahojky
30. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
Taky přeju dobré ranko. Aji, nevadí!!! Kdyby už náhodou nebyly // teď, budou příště a tělíčko i psychika bude víc vyladěná, takže to vůbec není a škodu :wink:

Kkattkko, neboj, o hematomu jsem toho taky hodně načetla a myslím, že to vůbec nemusí malé ohrozit. Jak psaly holky, hlavně hodně odpočívej, nenamáhej se a uvidíš, že budete oba i s prckem v pořádku :wink:

Také vítám nové snažilky a přeju brzy radostné zprávy.

Jinak tfuj, tfuj, tady v Praze je teda počasí tak na to, zůstat v pelechu
30. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj zlabi, tady v Chlumci máme venku taky hnusné počasí. Ale jsem v práci, tak to nějak neřeším. A jak se vede mimískům a tobě? Koukám, už to roste - 9tt, toto utíká.
30. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
zlababa07: ahojky...i na moravě by se dneska při tom počasí krásně spalo :slight_smile:
30. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
aja-taky jsem tě včera netrpělivě vyhlížela :wink: ,ale ještě není nic ztraceno a i kdyby ms přišla,do Vánoc dárček do bříška určitě bude.Aspoň já to mám tak naplánované,tak uvidíme :grinning:

a jinak u nás je počasí taky na draka,od rána zataženo,chvilkama prší :angry:
30. zář 2009 v 10:34  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj katy :slight_smile: .

Jellyy, to určitě, abychom věděli, jestli je o další zářijovou těhulku víc :slight_smile: :slight_smile: .

Ajo, určitě. Ten strach je normální, přirozený, proto překonat ho je nemožné, ale určitě se dá zmírnit. Když bude podle všech vyšetření vše v pořádku, tak se nebudeme bát tolik. Kačenka má teď strach kvůli tomu hematomu, ale myslím si, že to bude všechno v pořádku. Od toho uklidňování jsme tady jedna pro druhou. Je to něco podobného, jako když jsem psala o tom, že kdo otěhotní pětkrát do měsíce, nemůže plně pochopit ty naše strasti a každoměsíční zklamání. Stejně tak se nemohu plně vcítit do toho, co zrovna Kačenka prožívá a je to dobře, protože hromadný strach vyvolá paniku, která je zbytečná. Jsem přesvědčená, že bude vše v pořádku a Kačenka bude příští léto maminka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: překrááááááááááááááááásného mimíska :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
30. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
Holky, neříkejte mi, že je hezky jen v severozápadních Čechách ??? A to jsem vám poslala trochu sluníčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Jasně, Katce určitě všechno dobře dopadne a brzy bude maminkou. Někdy si příroda zahrává a zkouší nás, nakonec je ale vše v pořádku. :wink:
30. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
Tak jsem si na internetu přečetla o kolik budu mít nižší mateřskou. No, sice jsem tolik nečekala, ale lepší, než drátem do oka, že. :fearful: :zipper_mouth:
30. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
Tauru a o kolik? Já myslela, že to nakonec nesnížili... :confused:
30. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
tauru-já to taky četla :angry: :angry:

aja-je to podle hrubé mzdy,mně to půjde dolů o 3 tisíce,což je docela dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 10:54  •  snaží se  • Odpověz
aja-http://www.novinky.cz/ekonomika/180257-materska-se-ma-snizit-o-tisicikoruny.html

koukni tady
30. zář 2009 v 10:54  •  snaží se  • Odpověz
Konkrétně u mne to dělá přes 2000,- , takže budu mít jen o pět stovek více, než na rodičáku. Jenomže při něm si můžu přivydělávat. To sice při mateřské taky, ale ne u svého současného zaměstnavatele. No nic no, kvůli tomu přece těhulkování neodložíme, viďte ?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Holky, teď je v čekárně u ultrazvuku tolik mimískůůů :fearful: :slight_smile: :slight_smile: . Doktor na ultrazvuk se tam ve středu střídá s ortopedem, takže jdou mimískové na kyčličky.
30. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
tauru-no to rozhodně ne.Mně od snažilkování neodradí asi už vůůůůůbec nic! :grinning: .Ty jsi taky sestřička?kde pracuješ?
30. zář 2009 v 10:58  •  snaží se  • Odpověz
Ty jo holky, to snad není možný. No já jsem zvědavá, jak dopadnu s novou prací, byla jsem včera na pohovoru a pokud to vyjde, mohla bych mít 28tis. nástupák, což bych si hooodně polepšila a i měla větší mateřskou. To ale uvidíme, jak to bude, jestli do té doby, než mě vezmou, náhodou neotěhotním :sweat_smile: ! Ale byl by to dobrej job!
30. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
No, taky jsem na to koukala holky.. nějak nevím, jak se z toho fakt pak má žít.. na nějaké úrovni.. Já přijdu docela o dost.. :frowning2:
ale snad to bude lepší pak s rodičovskou...
A ROZHODNE NEBUDU NIC ODKLADAT :slight_smile: aby pak moje dítě neříkalo, že si pro něj do školky přijde babička :slight_smile:)

jééé, tauru, ty koukáš z práce na UTZ?? :slight_smile: to je pěkný...
a trochu slunka se k nám povedlo protlačit, už se dere zpoza mraků...
30. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Je, aju, tak to zní dobře!! Budem držet palce, aby to s novou prací vyšlo..:slight_smile:
30. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.