• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
ahoj holky, tak uz zase citim, jak se telo chysta na MS a zacinam byt zklamana... Ach jo, tak zase priste. Clovek si myslim, jak to bude raz-dva a budeme cekat mimi a ono to proste bude opravdu az za nejaky cas... :rolling_eyes:
30. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
aja-tak to opravdu vypadá hodně dobře,taky budu držet palečky! :slight_smile:
30. zář 2009 v 11:02  •  snaží se  • Odpověz
můžu se přidat k zářiovým snažilkám?
je mi 25 jsem čerstvě vdaná a jsem 4 DC
30. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahoj Majdi, nesmutni... někdy přece může vypadat příchod MS jako příchod // :slight_smile:)
ja si taky myslela, že si usmyslím, a budu těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ona příroda jedna ví asi co děla... no...

a jinak tedy moje MS mě přepadla bez příznaků... normálně jsem mívala všechny možný i nemožný symptomy a teď nic... asi jsme to vážně nějak "prošťouchli" s manželem při "tulení" ...
ale neva, příště už ji nepozvem :slight_smile:)
30. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Myslela jsem si to, katy. Vím, že peníze jsou vždycky až na prvním místě, ale v tomhle případě je to právě ta světlá vyjímka. Nejsem sestřička. Ale pracuju ve firmě, která má své kanceláře na poliklinice. Na našem patře je ultrazvuk a zubaři, takže tu je dost často slyšet nářek a křik dětí, které si nechtějí sednout do křesla. Občas je to opravdu srdcervoucí.

Ajo, 28 tis. nástupní plat je úplná bomba. To by bylo skvělý, kdyby ti to vyšlo. Ale ještě skvělejší by byl mimísek, že mám pravdu ?? :wink: :wink: :wink:
30. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
No koukám, že přijdu docela o pěkný peníze. To jsem se panečku mohla mít, ale tak jako tak miminko kvůli tomu neodložím a ta opatření se mají týkat jen roku 2010. A jelikož ještě těhu nejsem, tak mi mateřská může zasáhnout částečně i do roku 2011 a tím bych aspoň na pár měsíců mohla získat víc. Tedy pokud to opravdu bude platit jen na 2010. :grinning: Tak aspoň malé pozitivum pro nás, kterým se ještě nezadařilo. :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
Chico, ahoj, to je pravda, že to má být jen 2010, ale buh vi, co vymysli :slight_smile: Anebo jestli to pak nebude prostě platit furt po celou dobu mateřské stejně, protože ji začneš čerpat třeba v 2010.. no uvdiime :slight_smile:

Bajoch, urcitě vitej! :slight_smile:
30. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
Handm, to věřím, že se u vás sluníčko dere, protože u nás se zase trochu stáhlo :grinning: .

Majdi, dokud MS není, tak je to dobrý. U mne to bude teď asi jako u handm. Žádné velké příznaky, ale určo dorazí. Minule jsem jí nečekala vůbec a přiřítila se mrcha už po třech týdnech. Tak do těhu jsem šla s tím, že to hned tak nebude, protože moje ségra čekala na první těhu 13 měsíců a na druhé 14 měsíců. Takže jsem věděla, že to nebude raz dva, i když jsem v to doufala. Jenomže teď je z toho raz dva třicetři, tak to už by chtělo nějakou tu breberku do bříška :grinning: :grinning: :grinning: .

Ahoj bajochu, vítám tě do zářijových snažilek :slight_smile: . Holky budeme i zítra zářijové nebo už říjnové ???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
chicoola-tak tomu se říká opravdu optimista,ale máš pravdu.Aspoň ať z toho máme aspoň něco,když už se nám zatím nezadařilo :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 11:12  •  snaží se  • Odpověz
Ahojky děvčata :slight_smile: Zdravím z práce.....v Brně taky prší a prší a mě se chce spát a spát :confounded: :pensive: A to tady mám vydržet do somi do večera , brrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
Tauru, neboj, u nas už taky zas nic, ani paprsek :slight_smile: mraky vyhravaj..
30. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
tauru: Tak si představ....prsa zase bolí ( už mě z toho klepne asi pepka :frowning2: ), bolí ale zas jinak než bolely před tím.....poslední 3dny BT nad 37. No já Ti nevím, ale pořád nějak doufám, že možnááá....nechci to zakřiknout....poprvý jsem na těhu přišla 56DC a podruhý 63DC, takže čekám a čekám....zatím žádná vyvolávačka :wink:
30. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
ahoj drdni-sluníčko už k vám posílám,tady se už ukázalo,za chvíli ho tam máš :grinning: .Co testík,pořád ještě se neukázaly //?
30. zář 2009 v 11:17  •  snaží se  • Odpověz
Drndiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
tak jsem tedy na tebe OPRAVDU zvedava jak blaaaazene... :slight_smile:
30. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
Ale pssssssssssssst, drndiiii !:slight_smile: at to nevyplašíme! :slight_smile:
30. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
tauru: Holt si musím zvyknout, že mám delší cykly, moje tělo to tak prostě chce a je tak nastavený, takže ani ta revize mi cyklus nedokázala upravit....tím pádem mám ovulky později, ale nevadí mi to...nechci do sebe cpát hormony a vyvolávačky, věřím v moc přírody-ta si nějak přece musí poradit, ne? :slight_smile: I když si tady mezi Váma na vrchu v tabulce už připadám, jak nějaký exotický zvíře na pozorování :frowning2: :astonished:
30. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
Drndi zdravím brňačku :wink:
30. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
katyna: Děkujiiii, ..... :wink: Já mám rodiče ve Vyškově a tam je vždycky lepší počasí než v Brně, tak uvidíme jestli jsem to sluníčko dojde. Jinak // nic, testovala jsem v sobotu.
30. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
handm: no vidíš, to je klidně možný, že se ta nižší mateřská bude prostě týkat těch, co porodily ve 2010 bez ohledu na to, že jim zasáhne i do 2011. No je to všechno ve hvězdách. Uvidíme po volbách, co tam chlapci vymyslí.

katyna6: optimismus musí bejt...skoro na všem se dá něco pozitivního najít :wink:

drndapetka: ahooooj holka, takže naděje ještě je. A u těch dvou těhu ti test do 56DC i do 63DC ukazoval jen jednu / nebo jsi zkrátka testovala poprvé a podruhé až tak pozdě?
30. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
bajoch: No huráááá, konečně nějaká brňanda :slight_smile: Hned vyzpovídám :grinning:
30. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
chicool: Testovala jsem průběžně asi do 40DC, ale pak už mě to přestalo bavit, tak jsem s testováním přestala a úplně na to zapoměla....no a pak mi začalo být hrozně zle, tak že ze srandy udělám test a byly tam //. A po druhé to bylo tak, že jsem dostala 49DC vyvolávačku, odjela s manželem na svatební cestu do Paříže, a počítala s tím že MS dojde, jenže utekloo 14DC a ona prostě nikde, tak sjem letěla k doktorovi a ten mi dal další injekci, vzala krev....na druhý den volal, že je zvýšené hcg....a v ten den jsem si taky udělala test a byly tam //-samotnou by mě to ani nenapadlo testit, když jsem čekala na MS :grinning: Jsem prostě zvláštní případ :grinning: :dizzy_face:
30. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahoj holky, jen k vám nakukuju a vidím i známé "tváře " z jiné diskuse :grinning:
Drndapetka: že by brzy //? :dizzy_face:
30. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
to neva, Drndi, ze si zvlastni pripad.. naplňuje nás to tu optimismem, že možný je oprvadu leccos!!:slight_smile: Tak jen to nezakřiknout a třeba....
vždyť si říkala, že si na to vůbec teď nemyslela, jak si měla hodně práce, takže teď by to nejspíš se povedlo.. akorát.. budu držet palec!! !:slight_smile:
30. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
chicool: Prostě vždycky otěhu,když to nejmíň čekám, takže to teď taky nečekám :grinning:
30. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
drndapetka: no tak ty jsi opravdu zvláštní případ. Takže ještě neházej flintu do žita, protože v takovémhle případě tu ta naděje je...a jaká. Moc držím palečky, aby to objevení dvou čárek bylo jako v předchozích těhu, ale ten průběh těhu aby byl opačný a tys miminko donosila do konce a porodila úžasného drobečka!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
handm: Nemyslela, to jo, bylo mi to jaksi fuk....ale taky nebyl moc čas na snaženíčko....Včera na ěm už ale padla depka a obulela jsem to,....ráno jsem zas vstala a je mi to jedno....nevím, co je to za stavy, ale mám pocit, že brzo mi asi hrábne... :astonished: :confounded:
30. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
Drndi, to je myslim uplně normální.. hodně práce, málo času, spousta starostí.. pak přijde tohle počasí a člověk aby pomalu začal myslet na prášky..
depky jsou teď skoro na denním pořádku! :frowning2: počasí jedno podzimní.. už zas aby bylo slunko, aspon to babí léto kdyby se ještě na chvilku vrátilo..
anebo že byste vyjeli někam na víkedn prodlouženej, dovču nebo tak.. aby ti oprvadu nehráblo..
i když kdyby nakonec byly // , tak by bylo po depkách :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
chicool: Zvláštní je, že normálně mi MS vždy přicházela v rozmezí 35-45DC, ale když se mi natáhl dýl, tak jsem hned byla, zvláštní.....ale třeba to je ještě následek té revize, i když bych teda spoléhala na to, že mi spíš ta revize cyklus zkrátí....holt na mě nepůsobí nic :wink:
30. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Drndi, u každé je to jinak.. mě to zas revize evidentně zkrátila až moc.. 26Dc...
ono si nevyberes...
30. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
hadm: Manžílek mě včera utěšoval, tulil se ke mě a hladil po vlasech...bylo mu mě asi líto....normálně když brečím, tak spíš nadává proč bulím, ať přestanu, že se přece nezbořil svět, ale včera byl taky na měkko.
Jinak jedem za 9dní na wellnes pobyt, tak se moc těším....budem zavření celý 4dny jen na pokoji....budem chodit na masáže, do whirpoolu a na bazén, budu ho mít celýho jen a jen pro sebe-což je pro mě opravdu vzácnost :grinning:
30. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.