• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
teprve se tu snažím zorientovat každopádně už jsem pochopila že proti tobě drndi jsem snažilka začátečník :slight_smile:
30. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
Drndi, žádná pepka. Vydržaj pijanier :grinning: :grinning: . S tou teplotou je to úžasný. Hoď mi sem prosím ještě jednou odkaz na tvůj grafík, ať se taky pokochám :slight_smile: . Nejsi sama, kdo doufám, že se ti objeví //. A navíc, pokud si měla takhle dlouhé cykly, je ta šance ještě větší. Jen se to prostě nechce objevit na těhutestíkách. Ovulku si měla taky kolem 29. DC, když si těhu zjistila 56. a 63. DC ???
30. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Drndi, uvidíš, každopádně naděje tu stále je! Já to taky ještě nedostala a jsem 32DC, na testu ale bílo :sweat_smile: , tak se nechám překvapit.
30. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
No, mylsím, že včera byly nějaký skvrny na slunci, protože ty depky by se daly včera sbírat!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale hlavně, že tě manža podržel, že byl hodnej a nezlobil se! Pro ně je to taky těžký asi, i když neprožili to co my.. neměli tu fazolku v sobě, viď?! je super, že při tobě stojí..!!!!

Oni jsou někdy na zabití, ale někdy jsou to zlatíčka! Vidím to doma... manžel mi taky včera říkal, ať nejsem smutná.. a hrozně mi pomohl tím, jak se choval..

A ten pobyt je uplně super nápad!!! i kdyby teď nebyly //, tak tam se oba zklidníte, odpočinete a uričtě už "zahřmí" zase!! :slight_smile:
30. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
Ty jo Aju, ta tvoje dvojčárkovaná nás taky napíná!!!!!!! :slight_smile:
30. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
Drndi, to s tou dovolenou je vážně skvělý nápad. Hezky si to tam s manželem užijte a hlavně si odpočiňtě od toho každodeního shodu. Klídek, pohoda .... .
30. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
Tak tak drndi takovej pobyt jen doporučuju....na svatební cestě jsem absolvovala masáže a whirpool 2X
teď jsem druhej den v práci a další dovolená v nedohlednu :unamused:
30. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
drndi: tak dovolená? Jů, to se máš. Mě dovolená hrozně pomohla, hodila mě do klidu a ještě teď z toho čerpám. :slight_smile:
30. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
taurusenko, tak přítel má výsledky: žádný hpv virus nemá, "jen" ureaplasma. Vůbec jsem netušila, co to je, ale teď koukám na net a způsobuje to právě záněty pochvy a výtoky. Takže možná k tomu hpv mám toto. Ale je mi dost divné, že hpv virus přítel nemá a já ano. :angry: Jo, možná je jen přenašečem a nemá to, ale já si o tom myslím tedy své. No bude se na tu ureaplasmu léčit, tak snad se toho zbavíme. A hpv viru už nepřemýšlím a věřím, že budu OK. Nevíš náhodou něco o tom ureaplasmatu?
30. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
Chicoolko, tak to je dobře, že ten HPV nemá. Co je to ureoplasma netuším, ale není to pro mne úplně cizí slovo. Někdy jsem ho určitě slyšela. Každopádně se určitě musí léčit, protože takhle bys´mohla ty záněty přeléčovat donekonečna. Asi se vážně objevilo obojí najednou - zánět i HPV. 100% budeš v pořádku. Zánětu se zbavíš, protože ten by podle mne opravdu mohl bránit početí a ohledně HPV se pak domluvíš s doktorkou. Pokud to bude alespoň trochu možné.
30. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
Chicool, tak snad to bude dobré, každopádně ať se přítelák léčí, jinak budeš mít záněty furt. A potom bude vše v pořádku a mimi brzičko přijde :wink:
30. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
Kopíruju z netu:

Mikrob Ureaplasma urealyticum

Vážený pane doktore Uzle, mám dotaz - před týdnem mi zjistili po gynekologickém vyšetření bakterii ureaplasma - chci se zeptat o co přesně se jedná, jaké mohou být následky - bylo mi řečeno, že už ji v těle můžu mít několik let a neléčenou, čímž můžu mít srůsty ve vejcovodech atd., což mě v mém věku 24 let dost děsí. Prosím o Vaši odpověď - také by mě zajímalo, jestli máte svou ordinaci a přijímáte i nové pacientky.

Ureaplasma urealyticum je sexuálně přenosný mikrob, který opravdu může žít v těle bez příznaků a infekce by měla být přeléčena antibiotiky.Může sice v určitých případech vyvolávat vejcovodové srůsty, ale proč hned myslet na nejhorší? Většina infekcí proběhne bez následků. Vzhledem k pokročilému věku už praxi neprovozuji, obraťte se laskavě na někoho z mladších kolegů.

MUDr. Radim Uzel
30. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
taurusenko, jsem ráda, že ten hpv virus nemá. Tohle oba vyléčíme. Četla jsem právě, že to může bránit otěhu, což mi svým způsobem vlilo optimismus do žil, že jsem našla příčinu dosavadního neúspěchu. No a uvidíme, co s tím hpv... Jinak jsem ráda, že se třeba přítelovi neprokázali chlamydie. No vše je na dobré cestě. Ale myslím, že než se vyléčíme, než obeháme kontroly, tak snaženíčko nejspíš proběhne až v listopadu. Tím se hlásím do naší původní motivačky. :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahojky Holky,chicolo tohle je časté,taky sem měla partnera,který to na mě přenesl,ale může to přenýst i žena způsobené změnou poševního prostředí,je dobrý používat intimní mýdla Lactacid i preventivně ,já na tohle dost trpím,takže nepoužívám sprcháče a na spodek jen intimní mýdla a chlap před sexem vysprovat
30. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
Chicool, teď mě taky napadlo, že jsem si koupila přes internet nějakou sedací koupel pro ženy, je to s bylinkama a píšou tam, že je to na správnou činnost ženských orgánů, proti gynekolog. zánětům a podporuje otěhotnění: http://www.nadeje-byliny.eu/Prirodni-koupele/page-2/349-Prirodni-koupel-sedaci-koupel-pro-zeny.html
30. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
motol: jééé, děkuji za radu. Sprcháče já nepoužívám, používám intiní mýdlo - ne Lactacid, nějakou jinou značku. Chlap před sexem vysprchovat? Fakt jo? No tak jo, řeknu mu to. :wink:
30. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Chicoolko, to je dobře, že se ten zakopaný pes vykopal :grinning: . S těma chlamydiema buď vážně ráda, protože jsem je dvakrát prodělala a naštěstí vyléčila. Jak už jsem dříve psala, mojí dřívější partneři nebyli zrovna vzorem věrnosti. Každopádně už na ně přes čtyři roky nemám pozitivitu (co jsem se svým manželem), což je super.
Tak to jsem ráda, že se mnou do toho listopadu půjdeš. Pokud mi dorazí MS zítra, tak před 21. říjnem (před dobráním 21. antipilule) jdu do poradny a co jsem se tak dočetla, tak na IUI by to vycházelo tak 14.DC, podle toho, jak zareaguju na stimulanty, takže listopad nám to jistííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: .
30. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Tauru a chico, držím vám palce na listopad! :wink:
30. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
Díky Aji :slight_smile: . Moc si s manželem přejeme mít pod vánočním stromečkem dáreček v bříšku.
Pro upřesnění - v mém bříšku :grinning: :grinning: :grinning: .
30. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
chicolo,určitě hygiena je důležitá u obou sprcha před i po sexu,eliminuješ tak množení vemsi že to máš celej den v kalhotkách či slipech pěkně se to paří a množí :unamused: a je jedno jakou máš značku intimního mýdla,určitě na spodek není dobrej sprcháč,tak hlavně at ste brzo ok :wink:
30. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ano, a já věřím, že těch dárečků bude víc, nejlépe kdybychom my všechny tady měly na vánoce dárečky v bříškách. A pak už se jenom budem podporovat a přejmenujeme se na těhulky ze snažílkování v září a budem čekat, jak se bude rodit jedno mimčo za druhým. To bude krása! :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
Taurus,tak doufám,že to vyjde jak tobě ,tak i nám :slight_smile:
druhé dítě se fakt dělá těžko :unamused:
30. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Holky! já věřím, že těm co nevyšlo září, vyjde ten říjen.. je to muj oblibeny měsíc, tak to by bylo, aby nam neprinesl štěstí!! :slight_smile:
30. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jj Áji,to by bylo fakt krásný!!!! A do deníčků si budeme vkládat fotky našich pupíčků s :astonished: !!!!! A budeme si sdělovat dojmy,postřehy a tak :grinning: ... No tak HOLKY !!!!!! Bylo to fajn být mezi snažilkama,zkusili jsme si to,ale teď už se přesuneme do těhulek,nééé???? Říká se,že v nejlepším se má přestat : takže jsme si to zkusili ,mezi snažilkama jsme byli a tak teď holky šup ,, do těhulek,, :astonished: :slight_smile: !!!!!
30. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jasně holky, zaberem a dopracujem to na těhulky! Vždyť jsme holky šikovný :grinning:
30. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Tauri,téda,to už se ti to taky krátí!!!!! Tak si vychutnávej poslední cca měsíc ,,samoty,, :slight_smile: !!!! Protože po IUI už Vás bude určitě víc!!!!! :astonished:
30. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
Aju, ty krasne na tom pracujes.. jen kdyby se ty tvoje // neschovavaly :slight_smile:)
30. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj holky, to je dneska ale hnusně :angry: od rána prší a je zima a za chvilku jdu na pohřep, nej kamošce umřel tatínek :frowning2: !! Ale depka mi už pomalu začíná přecházet a říkám si co se má stát to se stane, tak ale doufam že nic zlého :angry: !!

Taky vítám nové snažilky a strašně moc držím pěsti Aji a Peťce aby to vyšlo a když ne teď tak do vánoc určitě :sunglasses: !! A Jarmulko ta teplota vypadá opravdu moc nadějně mě ta teplota taky tak dvakrát tento cyklus poskákala, možná že si byla i nervozní a ovu se jednou chystala a neproběhla a tak se znovu za par dní zachystala a tentokrát proběhla, to je prý běžné, stačí trochu stresů nebo nemoci a je to :grinning: !!
30. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
tak já bude přemlouvat spermijky jo :wink:
30. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Handm, jo ty moje // se schovávaj někde za bukem! Si dávají na čas, abyste byli všechny napnutý! Já jim dám, budu testit asi tak v pátek, když do té doby nepřijde MS. Tak se těšte!
30. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.