• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Jarmulko :slight_smile: , pantomimicky se rozkmitávám, ale hop mezi těhulky bude až listopadu :grinning: . Nejdřív :slight_smile: . I když by bylo moc hezký, kdyby se 8.10. narodila mojí ségře Eminka (podle termínu porodu) a na mne vykoukly //, ale to se stává jen v pohádkách. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak budu móóóóc spokojená, když se narodí neteřinka a Žlababince řeknou při kontrole jen samé dobré zprávy a uvidí na ultrazvuku ten srdíčkový duet :grinning: .
30. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ajo, třeba to bude u tebe jako u Drndapetky, které se taky // dlouho schovávají, než vykouknou. Tak to už je třetí důvod, proč se těším na pátek. Bude před námi víkend, Jarmulka bude mít třetí vysokou teplotu v grafíku a ty nám oznámíš výsledek testu :slight_smile: :slight_smile: .
30. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jo jo, už ať je pátek, jsem napnutá jak kšandy :grinning: ! A taky už se těším na víkend, i když ten minulý jsem měla prodloužený a dnes jsem poprvé v práce, ale už mě to tu neba. Si navymýšlím, co. Nejradši bych 3-denní pracovní týden, ale to by zas bylo málo prašulí :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
Mě teď cca 3 dny bolel podbříšek - holky si normálně příjdu jak pro Chocholouška :slight_smile: - jsem si normálně myslela,že to snad dostanu a to jsem teprve 19 DC !!!! Moc moc moc se pozorujeme holky :unamused: ... Měla bych asi ubrat plyn,jenže ono to moc nejde :angry: Ale těhotně,si teda ROZHODNĚ nepříjdu - mám strach zase z nějakého problému :frowning2: A nemám odvahu zajít k mudr na UZV aby se koukla,jestli tam zase není cysta :frowning2: ... Takže to asi nechám koňovi,ten má větší hlavu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a budu raději čekat na vaše veselé zprávičky!!!!!! :slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
Holky to mám hrubek na pohřeb, malý mi tady mlátí do klávesnice tak jsem to po sobě nestihla ani přečíst :grinning: !
30. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
Motol, spermijkám už domlouvám dlouho a jsou nějaký paličatý :rolling_eyes: . Né a né se rozhoupat :grinning: . Když dávali ve Víkendu reportáž o početí, tak tam byl nádherně graficky znázorněný pohyb spermičky, která měla růži a putovala s ní k vajíčku. Tak jsem hned manželovi vyčetla, že jeho spermičky žádnou růži nenosí, takže je moje vajíčko nechce. Vůbec si neberou příklad ze svého nositele, který při každé příležitosti své nositelce vajíčka dává překrásnou kytku !!!!!!!!!!!!!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
to je teda bordel,když už si i ty spermie dělají co chtějí :confounded: :grinning: ,tak snad se konečně umoudří ne to by bylo aby to konečně nebylo :wink:
30. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jarmulko, neboj, cysta nebude a pokud jo, vstřebá se nebo se vyplaví s MS (pokud ještě nějaká bude :wink: ). Já mám taky cystu a nehodlám s ní nic dělat, teď jsem si ještě objednala Jeřáb ptačí, píšou tam, že podporuje ženské orgány a ničí cysty, takže třeba to na to pomůže. Gyndař řekl, že pokud se cysta nezvětšuje, nic s ní nedělají, ničemu nevadí.
30. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
:slight_smile: Holky, já se za chvilku rozloučím! Mám schůzku v centru, tak budu muset vystřelit za chvíli!! Tak hezky pomáhejte // na svět! :slight_smile: a říjen je náš nebo listopad!!! :slight_smile:
ahooj, mějte se
30. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
Tauri mě ta moje teplota zase určitě zítra udělá hop dolů a pak zase hop nahorů a tak pořád dokola :slight_smile: - cítím,že tenhle měsíc nám mimí nevyjde,protože jsem nějak tu ovu absolutně nevychytala a to si dávám záležet!!!! :grinning: Teda frekvence milování byla tenhle měsíc naprosto závratná - na nějakou OVU jsme vůůůbec nehráli :grinning: :grinning: :grinning: Ale zkrátka vím,že to teď opravdu nevyšlo,ale nejsem zklamaná,protože na to tady nejsem sama,mám tady VÁS všechny a společně si dodáváme optimismus !!!!! A říjen - to je taky MOC pěknej měsíc na otěhotnění,nééé?????
30. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jarmulko, těhotně si nepřijde hodně těhulek. :wink: :wink: Žádná cysta. Prostě máš se svým bříškem moc problémů, tak jak se tělíčko snaží to všechno zvládnout, občas zabolí. Budeš O.K. a Terezka bude mít brzy bratříčka nebo sestřičku. :slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Tauri,kéž by se to opravdu povedlo,já bych se normálně snad poto radostí :slight_smile: :sweat_smile: !!!!!!!
30. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
teeda tady je to plné optimismu, tak já taky posílám všem spoustu pozitevní energie :wink: :wink:
30. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jarmulko, koukala si na tu křivku (vložila jsem sem odkaz). To je divočina, takže i kdyby tobě zítra klesla a v pátek zase stoupla, pořád je šance na těhu!!!!!! Taky jsem přesvědčená, že těhotná nejsem, ale 100% to budu vědět, až to dostanu. Zatím čerpám jen ze svých zkušeností, které mi říkají, že i když ovulka probíhá, snažilkování ve správné dny rovněž, těhu se jaksi taksi nekoná.
30. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Holky, teď mě napadlo, že kdyby se nám mimísek povedl hned napoprvé, tak by teď slavil druhé narozeniny. Dnes se přesně na den snažíme 2 roky a 9 měsíců (30.12.2006). 2 a 9 jsou moje šťastná čísla, takže jsem do roku 2009 vkládala veliké naděje. Co to píšu, vkládala, pořád vklááááádáááááám. :grinning:
30. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jarmul, proto se ty těhutesty provádí většinou na záchodě, kdyby k tomu "poto" došlo :grinning: .
30. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
Tauri ty jsi takový sluníčko!!!!! :slight_smile: Ale já to opravdu cítím, mimi se v září nekoná :slight_smile: . Ale teda ta křivka to je taky masakr - jak ta moje!!!!! Jenže křivka oné slečny je těhotenská,když to moje je ,,jen,, rozházená - přisuzuji to všem problémům,které jsem v poslední době s bříškem měla. Nepočítám s tím,že teď hned otěhotním ( samozřejmně bych byla moc šťastná!!!!! ) ale spíš jsem chtěla trochu lépe poznat,ajk mé tělo pracuje,porozumět mu víc,ale tomu co mi dělá váááážně nerozumím :confused: :slight_smile: a třeba ta příští křivka už bude v pohodě a ovulku tam krásně zaznamenám :slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
Tauri - směju se :grinning: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( s tím záchodem ) :grinning:
30. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
No, Jarmulko, ani nic cítit nemůžeš, protože jestli si ovulku měla vážně kolem 25. září, tak teď se teprve vajíčko řítí s kuframa z vejcovodu do dělohy, aby se zabydlelo a než si vybalí, tak to taky bude pár dní trvat!!! Zatím má s sebou jen karimatku a spacák, ale počkej, až bude mít hotovou základovou desku a začne stavět, to pak budeš na dabljusí zpívat budovatelskou písně a rovnou je budeš posílat potrubní poštou do éteru.

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: můžu se k Vám přidat??? My se snažíme tak nějak od července a nic, ale ted už mám 5dní zpožděnou MS.. Teda nemám vůbec pocit, že bych měla být těhu, ale je fakt, že jsem pořád strašně unavená.. Tak uvidíme.. test jsem si ještě nedělala, mám totiž pocit, že to dostanu,tak nevim nevim.. pobolívá mě v podbřišku jako před MS tak ja nevim.. Prsa mě bolej už 2tejdny (ale bolej mě vždycky při ovu) nevim jsem poněkud zmatená :fearful:
30. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj petullek, jasně, vítej mezi námi! Určitě si udělej test, budeš moudřejší. Jinak podle příznaků bys těhu být mohla.
30. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
ahoj holky, tak ja dneska nasla ducha....... ale bojim bojim, myslim, ze by tam mela byt uz silna carka, kdyz jsem 34DC :unamused:
30. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
Lucpet, gratuluju! 34DC ještě nic nemusí znamenat - já jsem 32DC a nešlo vidět zatím nic a stále jsem to nedostala. myslím, že duch už je dobré znamení, test by neukazoval ducha pro nic za nic. To je prostě jenom málo toho HCG v moči, je to ještě na začátku! Takže se raduj! :wink:
30. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
aja: diky a raduju, ale opatrne :slight_smile: ale mam strach, pred 2 dnema jsem tam taky nasla ducha, ale na jinym testu.... tak jsem myslela, ze uz to bude silnejsi...
30. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
Podle příznaků no,já vim, jenže příznaků už bylo tolik předtim a nic :D ze se tim radši uz neřídim :D
JA bych si test udelala už dávno,kdybych byla doma, jenže jsem v Londýně,přítele mam mimo město,tak na něj musím počkat :slight_smile: Slíbila jsem mu to :slight_smile:
no doufam ze tam budou //
30. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
petullek, tak to drzime palce.... uz bys je mela mit jako dalnice :grinning:
30. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
Petullek, držím pěsti, co nejdříve to otestuj a pak nám poreferuj! Máme tu plodné září a to už je u konce, plno těhulek nám přibylo ale potřebujeme další! Tak šup sem se dvěma //!
30. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
Já jsem minule před potratem objevila ducha až 37DC, fakt to byla jen slabá čárka, pak až sílila. Tak to máš ještě pár dní k dobru. Uvidíš, že je to jasné! Jak dlouho jste se snažili?
30. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
Holky, frčím domů, jsem celá vystreslá, abych se nepotentočkovala v buse, jedu domů 30min a teď mám zase křeče v břichu a před chvílí jsem málem nedoběhla. Snad mi řidič nebude muset zastavovat a já letět do lesíka. To by byl trapas :grinning:
30. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
lucpet velká gratulace :wink: určitě to vyjde :wink:
30. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.