• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Lucpet, potichoučkou mocinky gratuluju k douškovi a přeju, aby čárka sílila. To, že je zatím čárka slabá, neznamená, že je to něco divného. Spousta těhulek už měla těhu potvrzené od doktora a na testíku pořád jedna čárka. Ona určitě zesílí, uvidíš :wink: .

Petullek, příznaky mohou být k MS i k těhu. Pokud si neuděláš těhutest, tak to hned tak nezjistíš. Jakmile budeš mít přítele doma, tak šup na testíkování. Každopádně dej vědět, jak to dopadlo :wink: .

Snažilky a těhulky, za chvíli v práci končím, tak už se pro jistotu s vámi rozloučím teď. Mějte se moc hezky a zítra se zase ukažte. :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
Holky, moc diky za optimismus! Tez doufam moc, ze to vyjde.... a meli bychom dalsiho blizence :slight_smile:
30. zář 2009 v 15:10  • Odpověz
Lucpet a Davídek se narodil 1.6. letos ??
30. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
nee :grinning: je rok 2007, takze by byli presne o 2 roky :wink:
30. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
:grinning: teda to je ostuda.. splest si rok narozeni sveho milacka :grinning: Davidek se narodil 1.6.2008, spletla jsem si to se svatbou :unamused:
30. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
No, ale dva roky od sebe budou :slight_smile: . V tom ses nespletla. :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
To je úžasné, kolik je tady dalších adeptek na těhu. Tak ať už se s nima brzy roztrhne pytel :grinning: :grinning: .
30. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
a ty jsi kde na poradniku?
30. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
No, podle tabulky jsem pátá od zhora, ale jestli se ptáš na pořadník jako takový, tak v listopadu. Říjen nebude snažilkovací 100%. Budu užívat antiko, kvůli listopadovému IUI. Alespoň doufám, že proběhne v listopadu a ještě víc doufám, že bude úspěšné. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
jee tak to drzime palce.... ja to taky chtela nechat na listopad, protoze me podle cinskeho kalendare vychazi holcicka.... ale manza mi to zkazil :grinning:
30. zář 2009 v 15:38  • Odpověz
Luci,že ti to ale zkazil KRÁSNĚ !!!!!!!!! To se mu musí nechta :grinning: !!! Neboj,vše bude,tak jak má být!!!!!!!! Hlavně žádné stresy, za 9 měsíců už budete 4 :slight_smile: :astonished:
30. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
Tak to je ale příjemné zkažení, ne ??? :grinning:

Tak já frčím, mějte se hezky.
moooc :grinning: tak pa
Tauri,ty píšeš to co já :slight_smile: - že ty jsi na mě nějak ,,napojená,, :grinning:
jarmulka: tesim se, ale mam strach, jak budu zvladat 2 male deti, ale chci je mit blizko sebe, tak nemam na vyber :slight_smile:
koukam, ze uz mas tez jedno ditko, chcete kluka nebo holku?
30. zář 2009 v 15:45  • Odpověz
Lucinko,mně je to tak nějak jedno - máme holčičku a druhá by mi vůbec navedila ale zase bych i docela ráda toho malýho andílka ( kluka ) ,přítel je přesvědčený o tom,že ,,dělá,, kluka tak uvidíme :slight_smile: . Já bych brala to i to - hlavně aby se vůbec nějaké mimi povedlo :frowning2: . A neboj,dva roky - to je v klidu!!!!!!! To zvládneš!!!!!!!! Davídek už se o sebe trošku postará !!!!! Ve dvou letech to jsou už šikulky,uvidíš!!!!! :slight_smile:
30. zář 2009 v 15:55  • Odpověz
Jarmulko urcite se to povede, vzdyt uz jedno ditko mas! Dada je moc sikovnej, tak snad to zvladne. Ale ty to budes mit asi lepsi, holcicka se bude zajimat o mimi vic! :wink:
30. zář 2009 v 15:57  • Odpověz
Kolik ti je Luci???? Vypadáš taky mlaďoučce :slight_smile: . Mně lidi na ulici tipujou tak 18 - 19 :grinning: . No někdy je to docela sranda :grinning: . Už se mi stalo ( u doktorky ) že mi jedna paní povídá : Vy máte ale hezkou sestřičku! A já říkám : a kterou ???? A ona : no přece tuhle ( ukázala na Terku ) . A já na ní : ale to je moje dcera!!!!! A ona : Pane bože, v 16 ???????????!!!!!!! A to mi bylo 21 a půl :grinning: .....
30. zář 2009 v 16:00  • Odpověz
No Luci - když se podíváš do mého alba,tak tam najdeš hodně moc ve zkratce můj příběh ... :frowning2: S mimi to budu mít určitě složité - pokud se vůůůbec zadaří ... :cry: - ale já nepřestávám věřit!!!!!! :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:02  • Odpověz
Kolik bys rekla? No, ta fotka je uz 2 roky stara a hlavne jsem byla vyparadena :grinning: Je mi 27. Ale neni to dlouho, co mi nechtel chlap v tescu prodat alkohol..... ale to bylo fakt jen jednou a po dlouhe dobe. Jinak, ze vypadas mlade je super, ja vzdycky vypadala mladsi a nadavala jsem na to a ted bych za to byla rada :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:03  • Odpověz
Já bych ti tipla tak 25 :slight_smile: !!!! No já třeba dělám velký rodinný nákup a vemu Kubovi ( přítel a tatínek Terezky ) jedno pivo a hned po mě chtějí občanku :slight_smile: .... Už jsem si na to zvykla,ale někdy mě to vážně otravuje - vůbec když spěchám :unamused: .... Terezka by moc mimi chtěla - teda ona chce jen holčičku,kluka prý domu nemáme nosit :grinning: - a je pravda,že všude bere mým kamarádkám kočárky a běda jak si chci povozit já??!!!! Neexistuje,hned mi kočárek veme a vozí a vozí :slight_smile: . Jó - bylo by to moc pěkný. A co ty víš???? Třeba bude Davídek pomáhat a zajímat se taky!!!!! Není to o pohlaví dítěte ale o povaze :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:08  • Odpověz
je tak to diky! No, tak za ty problemy to ale stoji, ne? Vypadat mlade. No, Davidkovi je to zatim jedno :sweat_smile: ale myslim si, ze by byl pro nej lepsi bracha, ale maminka chce holcicku a basta :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
No maminka může chtít co chce - tatínek stejně ,,rozhodl,, sám :grinning: :astonished: - né Luci,tak hlavně aby bylo všechno v pořádku a aby mimčo ( a samozřejmně i TY !!!! ) bylo zdravý !!!!! Holka nebo kluk,stejně to bude prostě tvoje a bude ti pak ve finále ( na porodním sále :slight_smile: ) jedno jestli je to holčička nebo chlapeček,hlavně že je to zdravé !!! No a že to bude to nejkrásnější miminko,to snad ani psát nemusím - pro každou maminku je její mimi to NEJ :slight_smile: :astonished:
30. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
jarmulko to vis, ze mas pravdu, at je to co je to, jsem moc rada! Akorat, jestli to bude druhy kluk, tak to nejspis budeme zkouset jeste napotreti :astonished:
30. zář 2009 v 16:25  • Odpověz
ahoj holky, člověk tady pár dní není a hned přibude 50 stran...
30. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
tak jsem to dostala :frowning2:
30. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz
Ahoj sluníčka, přeju vám první říjnové dobré ráno :slight_smile: .

Lucpet, tak to je mi moc líto, že MS dorazila. U tebe jsem to těhotenství brala už jako hotovou věc, když si měla tu druhou čárečku. A není to třeba jiné, nešpíníš třeba, nebo není to krvácení slabší, než jindy ?? Tady na koníkovi je diskuze o menstruaci v těhotenství a skoro celou jsem si jí přečetla, protože mi z toho šla hlava kolem, co všechno je možné.

Jinak, jak jste se tady bavily o vzhledu a věku, tak jsem podle mého názoru vypadala vždycky starší. Ale předevčírem mě potěšila manželovo teta, že se jí jedna sousedka ptala, že jsem asi o dost mladší než manžel, tak jí teta řekla, že mi bylo 30 a prý vykulila oči. Tak to potěší, ale jinak si nedělám iluze. Navíc jsem teď dost přibrala. Vzhledem k tomu, že se tak stalo během krátké doby a v době braní progesteronu a clostíku, tak si myslím, že to s tím trošičku souvisí, ale nechci se na to vymlouvat. Jenom ta rychlost mě zarazila.

Jarmulko, nevím, jestli jsem na tebe napojená :grinning: . Co se týká mojí BéTé, tak ta si taky ze mne dělá šprťouchlata :slight_smile: . Takovou křivku jsem ještě neměla. Nejdřív mi tři dny klesá (36,7...36,6...36,5) a dnes najednou 36,8 ... což je moje druhá nejvyšší teplota tento cyklus. Max. bylo 36,9. Tak jsem zvědavá na zítřejší. Každopádně ani dnes se necítím na to, že by měla MS přijít. Nejspíš se mi konečně srovnává cyklus na mých obvyklých 29-31 dní (nejdelší byl 34, ale to jsem brala progesteron). Minuých 21 dnů mě dost překvapilo a trochu vyděsilo.
1. říj 2009 v 07:09  • Odpověz
1.10.2009

Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 9.tt ... TP 9.5.2010 ... další KO 8.10. - jednovaječná dvojčátka
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 8.tt ... další KO 18.9.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //

Snažilky:
drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 50 DC ... 1. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 43 DC ... 7. snažení
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 34 DC ... 5. snažení
aja.83: .................... 26 let ... 0 dětí ... 33 DC ... 2. snažení
Taurusenka: ............. 30 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 33. snažení
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 2. snažení
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 2. snažení
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnž
flosmanka: ............... 29 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 1. snažení
baji: ........................ 31 let ... 1 dítě ... 21 DC ... 1. snažení
Jarmulka: ................. 23 let ... 1 dítě ... 20 DC ... 2. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 0. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 18 DC ... 6. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 18 DC ... 1. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 18. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 9 DC ... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 6 DC ... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 3. snažení
kebule82: ................. 26 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 17. snažení

Nekomunikující snažilky:
lolynka: .................. 29 let ... 0 dětí ... 34 DC ... 2. snažení
1. říj 2009 v 07:12  • Odpověz
lucpet: :frowning2: ale to neva ne tak příště :wink:
1. říj 2009 v 07:20  • Odpověz
Dobré ránko, tak jsem dnes vystresovaná ach jo, v 8 jdu na odběry, bojím bojím :frowning2:
1. říj 2009 v 07:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.