• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Medan, neboj neboj :slight_smile: :slight_smile: , všechno dobře dopadne. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2009 v 07:42  • Odpověz
Neboj, vzdycky je lepsi vedet pravdu, ne? My se poctive snazilkujeme, teda, spis manzel to bere poctive :grinning: . K prvnimu miminku se nemohl odhodlat, a do druhyho je uplne hrrrr. No, to ja vubec nevim, jak dlouhy budu mit cyklus, pul roku po porodu porad nic. No, miminko urcite prijde, jak bude jeho cas. Kdybych mela v zime ci na jare //, tak budu stastna jak bleska :grinning: .
1. říj 2009 v 07:43  • Odpověz
ahoj holky, měním tabulku, protože jsem trošku zestárla :slight_smile:

1.10.2009

Těhulky:
Žlababa: .......... 30 let ... 0 dětí ... 9.tt ... TP 9.5.2010 ... další KO 8.10. - jednovaječná dvojčátka
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 8.tt ... další KO 18.9.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //

Snažilky:
drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 50 DC ... 1. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 43 DC ... 7. snažení
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 34 DC ... 5. snažení
aja.83: .................... 26 let ... 0 dětí ... 33 DC ... 2. snažení
Taurusenka: ............. 30 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 33. snažení
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 2. snažení
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 2. snažení
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnž
flosmanka: ............... 29 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 1. snažení
baji: ........................ 31 let ... 1 dítě ... 21 DC ... 1. snažení
Jarmulka: ................. 23 let ... 1 dítě ... 20 DC ... 2. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 0. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 18 DC ... 6. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 18 DC ... 1. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 18. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 9 DC ... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 6 DC ... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 17. snažení

Nekomunikující snažilky:
lolynka: .................. 29 let ... 0 dětí ... 34 DC ... 2. snažení
1. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
a že nás v té tabulce už je...
1. říj 2009 v 08:15  • Odpověz
Ahoj holky, tabulečka vypadá dobře, nahoře docela našlapáno :grinning: ! Já se stále držím u vrcholu, snad brzy nesletím dolů. MS stále nedorazila, tak uvidíme. Včera mě zas pobolívala prsa, ale nechci se zatím moc radovat, abych nebyla zklamaná. Zítra budu testovat, tak vám zas povím. Snad z toho nebude depka, ale radost :wink: !
1. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
Dobré ráno holky!!!!! Luci, to je mi moc líto :frowning2: - ale ještě počkej na intenzitu!!!! Někdy opravdu dojde ke krvácení ,ale mimi i přesto JE !!!!!! :slight_smile: A kdyby nááááhodou né,tak nezoufej,určitě Vám to brzy vyjde :slight_smile: !!!!
1. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
Áji,držím palečky!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :astonished: A TAURI !!!!!!!!!!!!! Teplota se drží nahoře,KOUKEJ !!!!!!!!!!!!!!! http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.ashx?token=3GiS37TBu1pk5ztZs8b6nj3qJ3Kg1uZTeRo06evgKE6Y6GRs9OgQgS4l5%2b24P%2f0ikeeVorcpqsG4jAjP%2foCMgz4uD57LD5HxrfJTBypt4k8%3d - mám radost,tak snad k té ovulce došlo!!!! Uvidíme ještě zítra - jak jsi psala. :slight_smile:
1. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
Lucpet, to mě mrzí. To teda nechápu, proč test ukazuje slabou čárku a mezitím to dostaneš. Třeba to není MS, je to silné? No uvidíš, ještě počkej, jak dlouho bude MS trvat a zkus znovu test. To je mi líto, člověk se natěší a prd, viď?
1. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
Dobré ráno děvčátka!!!

taurusenko, tak si představ, že jsem se včera "radovala" zbytečně, že vím, co mám za zánět. Odpoledne jsem volala sestřičce, že přítel má tu uroaplasmu a jestli na to zabírají ty prášky Entizol, co mi dala. Tak že ne. Já jsem si potom na netu o tom našla info, že na tyhle záněty se při preventivce vůbec testy nedělají, že si o to musíš speciálně zažádat a že se za to snad i platí (přítel na kožním ale neplatil nic). Takže jsem léčena na nějaký úplně jiný zánět a vůbec netuším na jaký. Sestřička včera říkala, že jestli bude ta kožní co k čemu, že pošle po příteli léky i pro mě - super další antbiotika do těla. :angry: No a kožní mému příteli řekla, aby s sebou přinesl mojí zprávu, na co se tedy léčím. Já žádnou v ruce nemám, takže volám na gyndu, jestli bych si jí mohla vyzvednout (zatím jsem se nedovolala). Tak se snad konečně dozvím, na co se vůbec léčím. Doufám, že ten entizol neberu zbytečně, protože mám pocit, že tam viděla nějaký zánět, nasadila tyto prášky, které však vůbec na uroaplasmu nezabírají, mam 100 chutí ty léky nebrat a jít také na to kožní a nechat si udělat tytéž testy co přítel. Jsem z toho docela špatná, i když se snažím myslet pozitivně, že se na to aspoň přišlo teď a ne třeba za rok.
1. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
Holky mám VELIKEJ dotaz!!!!!!!! Prosím prosím. Zadávám si teploty i do toho grafu co je na fertility frien a ono mi to tam dnes vyznačilo ovulaci,ale že už prý proběhla před 10 dny!!!!! Chtěla bych se zeptat,kde najdu ta URL adresu,kterou zkopíruji abych Vám sem mohla vložit odkaz aby ste to mohli taky vidět??????? :unamused: - jsem z toho jelen :fearful:
1. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
kebule82: tož to všechno nejlepší!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Kebul, tak všechno nejlepší k narozeninám. Pořádně ty narozky oslav :grinning: :grinning: :grinning: .

Ajo, držíííííííííííííííím pěstičky, aby se ty // objevily už zítra a nenapínaly nás tak dlouho. :wink: :slight_smile: :grinning:

Jarmulko, tak mi to s tou teplotou vyšlo i podruhé, tak snad to zítra do třetice taky vyjde a teplota se bude stále držet tak vysoko :slight_smile: . Ta moje mě taky dnes překvapila, tak jsem na zítřek zvědavá. :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Chici to je teda síííla!!!!! :unamused: Tohle je vážně otřesný - ona tě léčí jak se jí zachce!!!! Něco uvidí a tak ti nasadí to,co je zvyklá dávat a basta. Neřeší to.... :angry: A ty si kvůli ní huntuješ tělo!!!!! Protože co si budeme povídat - každé ATB ( i chemoteraputika atd ... ) oslabují imunitu,zatěžují ledviny,játra a tak dále!!!!!! Nechtěla bys změnit mudr?????
1. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
Chicoolo, to je trápení. Tak si zavolej na tu gyndu a se zprávou dojdi na kožní, nebo se nech vyšetřit i na kožním. Ten Entizol bych teda asi přestala brát, když na to nezabírá, na co si ho rvát do těla. Ale jak to budeš cítit sama. Tak ať to dobře dopadne a hlavně ať to brzy vyléčíte. :wink:
1. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
díky holky :wink:
1. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:

kebule: no tak všechno nejlepší a ať si příští měsíc dáš dodatečně nádherný dárek k narozkám v podobě // :wink:

aji: dobrá zpráva, že ms ještě nedorazila, držím palečky aby tam ty // zítra byly :slight_smile:

chicoo: od nálezu toho zánětu je to tedy story co.... hrůza tohle, možná bych uvažovala o změně gyn dr co?
1. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
jarmulko: v levém panelu Sharing, home page setup a adresa v tomhle formátu:
http://www.fertilityfriend.com/home/239462
1. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
Holky, to je fakt něco...ona mi včera klidně řekla, ať ten entizol beru a pak ať mi pošle ještě něco ta kožní. Ale na co ten entizol? Když se teď díky přítelovi zjistilo, co to je za zánět, tak to přeci nebudu jen tak pro nic žrát, že jo? To bych musela mít ještě něco dalšího. Ale já nevim co. Posledně mi tam mektala jen o tom hpv viru a na to entizol také není. No ráno jsem si vzala první 2 prášky, ale fakt to asi do sebe cpát nebudu.
Volam jí, ale nikdo mi to tam nebere. Jsem dost zvědavá, co bude ve zprávě, jestli mi jí vůbec dá.
Ale já vážně nechci brát zbytečně nějaký ATB, když nezabírají. A navíc na tu uroaplasmu jsou ty antibiotika asi pěknej dryák, tak bude stačit, že se odrovnám těmito, na co ještě ten entizol. Ach jo. Holky, začínám se srovnávat s tím, že se snaženíčko posune možná i o půl roku. Nechci malovat čerty na zeď, ale to nebude jen tak... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
Kebule, taky přeji vše nejlepší a brzy // na testíku :wink: !
1. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
Chico, blizenka má pravdu, možná bych uvažovala o změně gynekologa. Proč ti cpou nějaký ATB, když to nezabírá na to, co ti je? To je fakt děsný! Správný gyndař musí udělat nějaká vyšetření, aby přesně zjistil, co ti je. To u nás je taky takovej gyndař, co na každej zánět předepíše augmentin. Přitom augmentin já dostávala na angínu, tak jak to, že by zabíral i na zánět dole? No nic, já bych asi změnila doktora.
1. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
blizennec: jojo, je to story. Jsem zvědavá, jaký to nabere ještě směr. Každý den samá lepší zpráva. O změně gyndr už začínám uvažovat dost silně. Chjo, chjo... :angry:
Kebulko,taky vše nej!!!!!!! A s tím dárečkem souhlasím!!!!! Děkuju za tu radu,ale já to tam nikde nevidím :frowning2: - najedu si na svůj grfa,na levo nejedu na SHARING, pak na to HOME PAGE SETUP a ukáže se mi taková tabulka s nápisy img,url atd ale nevím co s tím???? Když na to kliknu,tak se mi nic neukáže... :frowning2: :unamused:
Chicoolko :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :confounded: :confounded: :confounded: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: Tak z toho, co píšeš, jsem tedy jelen. Takže ty máš nějaký zánět, na který máš brát entizol, manžel má ureaplasma, na což taky dostal léky, ale ty ta ureaplasma nemáš, nebo alespoň ti na ně nedělali vyšetření. Pokud ti tedy to vyšetření udělají a bude tam pozitivní nález, budeš se léčit na dvě věci ???? No tak to by tedy byla síla. Zkus se na té gyndě zeptat o jaký zánět se přesně jedná, nebo co ho způsobilo. Prostě na co si měla tu pozitivitu.
1. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
jarmul: já tam mám hned nahoře napsáno:Your Charting Home Page Web Address: a hned pod tím je ta adresa...
1. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Tak to tam nemám :frowning2: :cry: .... Jak to????!!!!! :angry:
1. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
aja.83: no já právě nevím, jestli tam nalezla nějaký svůj jiný zánět, nebo jak k tomu entizolu přišla. Ona mi prostě o zánětu na té kontrole už nic neříkala, řekla mi že mám hpv virus, ale jak jsem zjistila na hpv virus ty prášky taky nejsou. Proto jsem dost zvědavá na tu zprávu, jestli tam kromě hpv viru bude ještě nějaký jiný zánět. Ale to by snad pak našli i přítelovi. Já už vůbec nevím, co mám dělat.
1. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
no chico tak to každopádně změň lékaře :wink:

kebule vše nej!!
1. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Kebulko už to mám!!!!! Tak jsem v nastavení nacvakala všechno co šlo a už to tam je!!!!! Tak tady je ten můj ,,slavnej,, graf : http://www.fertilityfriend.com/home/2a1734 jsem z něho pěknej jelen!!!!!
1. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
holky, moc díky za přáníčka, taky si ty // přeju ze všeho nejvíc :dizzy_face:
taurusenko, když já se bojím. Když se jí zeptám, na co vůbec beru ten entizol...tak ona mi určitě řekne, že na ten hpv virus...a to jí mam jako říct, že jsem si na netu našla, že na to entizol vůbec není, vždyť to ani nevím jistě? :frowning2: To mi vynadá a řekne, tak se holt vyléčte sama, když jste tak chytrá. Absolutně nevím, co mám dělat. Přítel jde na kožní až příští týden, zatím žádné léky nemá.
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.