• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
jarmul, pomoooc, ukazuje to nějaké kolo :slight_smile:
1. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
Já se z toho POTO!!!!!! Co mi to zase udělalo???!!!!!!!! Uááááááááááááááááá :angry: :angry: :angry:
1. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
jarmulko-IP
1. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
holky mě to tu najednou nějakou spadlo a stránka se nechtěla vůbec načíst... :unamused: snad už to teď bude ok :slight_smile:

chicoo: určitě tam zkoušej volat a vyžádej si od ní tu zprávu. nech ať se na to podívá nějaký jiný doktor (jestli máš možnost) a nebo prostě rovnou jdi za tou kožní tvého manžílka a ať ti česky řeknou co ti vlastně je a proč vlastně užíváš ty léky které užíváš když to vypadá, že jsou na něco úplně jiného, než ti je...
1. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
Chicoolko, proč ti má pro tvojí gyndr něco posílat ta doktorka z kožního. Ta přece vyšetřovala přítele, zjistila ureaplasma tečka. Co chce vědět dalšího? Vyšetření, jestli je máš taky, ti přece může provést sama, ne ??
A ještě k tomu entizolu. Nejspíš se jedná vážně o zánět, který třeba nesouvisí s přenosem od přítele a naopak. Původně to mohlo být způsobené tampónama. Ale máš pravdu v jedné věci, doktorka by ti měla udělat vyštření na ta ureaplasma a pokud by byly testy pozitivní, měla by tomu léčbu přizpůsobit, aby si nebrala dvoje antibiotika v krátké době.
1. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Nebudu se tady rozčilovat!!!! Takže tady jsou mé přihlašovací údaje : Jarmulka heslo : 112567
1. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
1. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Chico, zkus dojít na gyndu a poradit se tam, co přesně ti tedy je, jestli máš zánět i hpv virus. Pak dojdi na kožní a nech si udělat vyšetření co přítel a napsat léky přímo na ten virus. To je fakt trápení, ale neboj, brzy budeš zase zdravá a snaženíčko zase vypukne :wink:
1. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
Kebulko,jak jsi to udělala ty šikulko?????!!!
1. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
mažu do práce, tak zatím pa :slight_smile:
taurusenko, já jsem teda na netu četla radu od nějakýho doktora, že pokud se u jednoho partnera ureaplasma objeví, tak se má léčit i ten druhý bez ohledu na čekání, zda je pozitivní nebo není. Ach jo, já se klidně budu léčit, ale panebože já se chci léčit na nemoc, kterou skutečně mám. Mě z toho šíbne. :angry:
Blíženko, mě se to taky nechtělo cca 3 minuty vůbec připojit,psalo mi to něco ve smyslu : interní chyba stránky... Ale už je to OK :slight_smile:
1. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
chicoo: pokud by ti náhodou řekla že ten entizol bereš na ten hpv virus, tak jí zkus klidně říct, že sis o tom prostě na internetu zjišťovala víc (dnes ta možnost přeci je - se o všem informovat víc, když to neudělá doktor sám ne..) že jsi prostě byla zvědavá a chceš se o tom víc dozvědět, nebo nějak tam to okecat :slight_smile: a prostě na rovinu se jí zeptat. buď ti to normálně vysvětlí a nebo bohužel bude nepříjemná (jak píšeš) - potom bych určitě změnila gyn dr protože s takovým přístupem bych tam rozhodně nezůstávala.. moje sestřička i gyn dr mi vždycky všechno hezky a vždycky s úsměvem vysvětlí (i když to jsou pro ně občas asi "blbosti"), prostě doktoři musí počítat s tím, že nejsme z oboru a tudíž tomu vlastně "houby" rozumíme... ne :grinning:
Chcicoolko, tak tyhle tvé obavy naprosto chápu, protože moje gyndr taky není zrovna úžasná. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě se zeptej jaký záněť v sobě máš a na co bereš ten entizol. Každopádně na tu lékařskou zprávu máš právo!!!!!, i když se za ní někde musí platit. Držím pěstičky, aby si to s tou doktorkou co nejdřív a nejsnáz vyřešila :wink: :slight_smile: .
Chcicoolko, tak v tom případě není co řešit. Doktorka prostě musí léčbu tomuto zjištění přízpůsobit. Přece do sebe nebudeš půl roku cpát antibiotika, když by to nakonec nebylo nic platné !!!!
1. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Zdravím po tak pošmourném ránu :frowning2: V Brně mlha, zima, brrr :confounded:

Tak co se tady rozebírá?Nechce se mi dočítat :slight_smile:

Ajo: Kdy bude další testík? :wink:

Jarmulko: Jukla jsem v rychlovce na ten grafík, podle mě je ovulka jasná až 18DC.....
1. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
chicoo: tak jí to tak prostě řekni, že se léčit samozřejmě chceš, ale prostě na to , co opravdu máš!! nemá přeci cenu do sebe cpát prášky (navíc atb) když by to vlastně nebylo vůbec čemu platné!!
1. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Hm, a tak jsem si teď vzpoměla, že jsem dneska zapoměla měřit.... :angry: Ráno se mi nechtělo za boha z postýlky. Ale co, u mě je to měření už stejně jedno.
1. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
jarmulka: koukám že snaženíčko tedy vůbec nezanedbáváte.... :grinning: :slight_smile:
1. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Drndi,pro mě je také nesmysl to co mi vyšlo!!!! A s tím 18. dnem naprosto souhlasím. Děkuju,že jsi se koukla!!!! :slight_smile:
1. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Blženko :grinning: :sweat_smile: - on je přítel STRAŠNÝ zvíře!!!!! :slight_smile: - to on by takhle mohl pořád .... Je teď v sedmém nebi :slight_smile: :grinning:
1. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
hezké ránko :slight_smile:
1. říj 2009 v 09:22  •  snaží se  • Odpověz
Jarmulka: No nemáš zač. Já mám totiž tento cyklus taky takový rozskákaný grafík. Holky tady na to už několikrát koukaly a nejdřív mi tu ovulku odsouhlasily na 17DC, pak až na 29DC, no a teď už je to asi jedno, protože pravděpodobně asi ani nebyla, když MS nikde. Nebo, že by byla ještě později? :astonished: To už asi snad ani ne....
1. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Jarmulka: Tak to Ti teda moc závidím. Můj manžílek raději bude sedět u televize nebo hrát hry na PC ( to víš, je ještě malý dítě :slight_smile: ) a já na něj čekám v posteli a stejně pak usnu a nic není ( je schopnej jít spát až ve dvě v noci) :frowning2: Takže nám to vychází opravdu až na každý pátý den, což je velmi velmi málo :cry:
1. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Drndi,třeba byla!!!!!!! Já jsem z toho měla také hlavu kolem a ještě mám,protože čekám,že zítra mi zase ta teplota určitě klesne - to aby byla zábava,abych se moc nenudila!!! :slight_smile: No jestli né,tak budu moc ráda,protože už takhle toho mám až nad hlavu - nahoru,dolů,nahoru,dolů - jako na houpačce!!! A pak se v tom má jeden vyznat!!! :grinning:
1. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
Jarmulko: Ale zas na druhou stranu to není dobrý každý den, je lepší nechat spermijky uzrát....dát jim aspoň 2dny oddech.... :wink:
1. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Holky, tak jsem se dovolala. Bylo mi řečeno, že žádnou zprávu nemá, že má jen výsledek z cytologie, že tam byly změny na čípku a že na to jen ten entizol super. A že ureaplasma s těmi změnami na čípku nemá nic společnýho. Že ona potřebuje zprávu přítelovo výsledků na co je to citlivý a že mi pak případně udělají také testy na ureaplasmu. Ale že jí vůbec mít nemusím. Tak co si o tom myslíte?
1. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj drndi, testik bude zítra ráno! Hned vám dám vědět! Ale nechci si dělat plané naděje, spíš zas přijdu s křížkem po funuse :frowning2:
jarmulka: :grinning: chápu že je teď asi v sedmém nebi... :grinning: i když docela obdivuju, že tam máte am (to je dopoledne tuším ne) - to já jsem ráno ráda, že vůbec vstanu a vypravím se do práce, ještě navíc snažilkovat... no my na to takhle "hupsli" ráno asi dvakrát (a jak jsem zjistila, tak to nejspíš bylo právě v době, kdy došlo k ovulaci, protože mi ten den internet vypočetl jako datum početí :grinning: ) ale řeknu ti, že po ránu bych to každej den rozhodně nedala, stačilo mi to naše dvakrát - a jak je vidět, tak jedině dobře, že k tomu došlo :grinning: :slight_smile:
Jé drndi!!!!!! Jak já bych to tohle chtěla aspoň na dva měsíce!!!!!Kuba je vážně sexuální maniak :slight_smile: !!!!! Tan jen příjde z práce,tak hned : mamko,co budeme dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ????!!!! My dva určitě zvedáme celorepublikovej průměr v počtu milování za týden :grinning:
1. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.