• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Drndi, ale dnes už máš 50. DC. Tak ještě týden a testíkovat. Psala si, že jednou si měla pozitivní těhutest 56. DC.
Taky jsem teď byla přesvědčená, že to dostanu, i když opět docela brzy, protože BT klesala, ale dnes je zase nahoře, tak nevím, co se děje.
1. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
bliz: No, to se nám opravdu asi 3x stalo....prostě jsme usnuli a za pár hodin jsme se k sobě otočili, přitulili se a už z toho bylo milování....jelikož on jel ležel a nic nedělal, tak se ani nedivím, že si to nepamatuje :grinning:
1. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
tauru: S tím taky počítám. Týden a testíkovat. A pak už frrr k doktorce bez žádnýho vymlouvání.... :wink:
1. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
chicoo: všechno musíme vidět pozitivně, takže s variantou, že léky hned nezaberou nepočítej :grinning: určitě budeš brzy zdravá jako rybička a navíc těhulka :wink:
1. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
No a manžel si zase jednou vykládal, že když jezdil na kamionu a přijel domů hooodně unavený, tak při sexu s bývalou přítelkyní občas usnul :grinning: No a jednou se mu to stalo u orálních sexyhrátek....to prý byla "ona" hodně naštvaná. Asi ji tžo přestalo bavit, tak si našla náhradu a rozešli se....a díky tomu mám teď manžela já...a u sexu mi neusíná :wink: Čím to asi bude :grinning:
1. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
blizennec: já to beru pozitivně, teď jsem si říkala, že aspoň ještě vydělám nějaké prašulky a holky, pak si za ty všechny útrapy koupim pěknej drahej kočárek...

Jo a jinak už o tom s přítelem špásujeme, teď jsem mu na icq psala, že na tu jeho nemoc prý zabírá, když vůbec nebude používat ovladač od TV (skoro ho má pořád jen on). No a on mi napsal, že mu kožní řekla, že ho vůbec nemam lochtat, že mi to taky pomůže. :grinning: :grinning: :grinning: No tak jsme to rozvinuli a moc jsme se u toho nasmáli. :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Jo Chicoolko, ty narozeniny má ta "moje" mudra :grinning: :grinning: . Už mám předchystaný dárek, tak ještě kytičky, abych je do toho dárku mohla naaranžovat. Má je moc ráda, takže bude určitě radostí celá pryč :grinning: :grinning: .

Drndi, tak to zase budu napnutá jak kšandy :grinning: .

Holky, podle termínu porodu je dnes ségra ve 39.tt. Ta už musí sotva funět. :grinning: Ale jsem moc ráda, že "Eminka" dosud vydržela v bříšku, protože ségře před pár týdny sestupovala děloha. Už aby tu ta mrška malá byla. :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Drndi, tak to jsi tedy vášnivá žínka, viď ???? A nebo že by už nejezdil tím kamiónem ??? Každopádně taky je opět jasně vidět, že všechno zlý je pro něco dobrý :grinning: :grinning:
I u Chicoolky. Mimísek bude mít nádherný luxusní kočárek :grinning: :grinning: .
1. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
Tauru: No asi to bude tím, že už nejezdí kamionem :grinning: neeee, to doufám, že neee.....snad ho to se mnou baví :wink:

Cítím jakoby tlak v děloze, takže buď z toho bude zítra MS nebo se připravuje na mimíska.... :slight_smile: A nebo to může být i něčím jiným? :astonished:
1. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
drndi: jasně že ho to s tebou baví, co jiného by to mohlo být, jinak by přeci s tebou nebyl...! :wink: :grinning:
my věříme, že je to roztahování dělohy, nic jiného.... :grinning:
1. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Drndi, tak uděláme kompromis. Bude to prostě obojím. Nejezdí kamiónem a ty jsi prostě ta pravá a jediná jedinečná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tlaky v děloze ???? Dobrý znamení. 50 - 29 = 21, tak to už by mimísek mohl dělat ty hloubkové vrty. :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Chico to stím kočárkem je luxusní nápad :wink: :grinning: jinak se teda v těch tvých diagnozách už nevyznám a neorientuju :sweat_smile:

Drndi připomněla jsi mi že jsem u toho jendou usnula i já :grinning: došli jsme z hospůdky vrhla jsem se na manžu, pak jsme spadli z postele asi jsem byl hodně ožralá :astonished: a už jsem nepokračovaola v tulení ale řekla dobrou noc :sweat_smile: no prostě trapas jak hora :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Tauru: Ale to bych už taky měla 21DPO // na testíku......takže s tím nepočítám. Teď jsem si jen tak vzpoměla-že prý jde 21DPO už vidět na ultrazvuku bijící srdíčko :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
Teda holky,to tady máme ale dneska ,,zvrhlou,, diskuzi :grinning: :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
bajoch: Holt my brňandy jsme trošku divočekší :grinning: :sweat_smile:
1. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Holky, bude se zakládat nová diskuze, nebo tady ještě vydržíme?? :wink:
1. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
drndi: 21DPO a už takhle brzy je vidět srdíčko??? :astonished:

jarmulko: ale vůbec nám to nevadí ne :wink: :slight_smile:

holky mě je zase nějak divně... najednou jsem měla strašnou chuť na čokoládu, vezmu si dva kousky a najednou zase mi to hrozně nechutná a je mi zle jen z toho, že myslím na jídlo... a to je za chvíli oběd. poslední dobou se mi to stává často.. :frowning2:
1. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
bajoch: já už ohledně kočárku v podstatě mám jasno...jen to i s autosedačkou vyjde na 25 tis. Ale teď po všech těch peripetiích a i tím, že v práci ještě nějaký ten měsíc zkejsnu, tak si ho prostě dopřeju a hotovo! :slight_smile:
Jinak diagnóza je zatím jediná a to: změny na děložním čípku. Pak půjdu na další stěry a uvidí se. Ale bylo to peklo, než jsem se vůbec dopátrala na co se léčím a jak to bude dál.
1. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
blizennec: jéééé tak na tyhle stavy se vůbec netěším. A jak jsi na tom s únavou?
1. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
bliz: To já jsem měla minulý těhu taky. Bylo mi blbě, tak jsem se nadlábla...udělalo se mi fajn, ale tak na pět minut, a zničehonic se mi to jídlo, co jsem snědla zhnusilo a už jsem ho dál jíst nechtěla...pak se nedivím, že některý ženský na začátku těhu hubnout....já jsem měla dole 2kila za 14dní-ale bylo to určitě taky tím stresem.
1. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
bliz: U někoho by to srdíčko viodět mohlo být, ale u někoho později, takže bych na to úplně nespoléhala. Každopádně jsem to četla v nějaké knížce, kde byl vývoj miminka od početí
1. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Drndi, obvykle ano, ale povinné to určitě není. A navíc ty sis dnes nedělala testík, tak jak víš, že tam ty // nejsou :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: . :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To s tím srdíčkem mi přijde taky docela brzy. Myslela jsem, že až tak 28. DPO v 7. tt.

Blíženko, ať žije těhu, viď ?? To jsou normální chutě nechutě.

Myslím, že i když je říjen, tak bychom mohly pokračovat v této diskuzi. Ale jak chcete vy, mně je to celkem jedno. Hlavně, abych vás pak našla :slight_smile: :slight_smile: .
1. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
chicoo: no zjišťuji, že jsem dřív unavená než kdysi. v práci teda toho teda bylo teďka za ty poslední dva dny trošku víc (i proto jsem se sem nedostala) , ale i tak jsem to včera teda už hůř zvládala... navíc mi i tak trochu včera vynadal šéf, sice za něco, za co jsem vůbec nemohla (ale prostě jsem byla "po ruce") a pak jsem se u sebe v kanceláři málem rozbrečela normálně.... no vypadá to, že začínám být i dost citlivá - to je hrůza ty hormony :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Tauru, jasně že budem pokračovat v této diskuzi. Vždyť už jsme tu skvělá parta, tak se dál budem povzbuzovat a radit si :wink: !
1. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
drndi: jj přesně kvůli tomuhle se nedivím, že spousta ženských ze začátku spíš trochu zhubne.. pozoruju to zhruba od víkendu. mám hrozný hlad, tak si chci dát nějaký jídlo, dám tak dvakrát třikrát do pusy a pak už nemůžu pozřít ani sousto, jak se mi najednou udělá zle a je mi na zvracení... už i manžel koukal když jsme si chtěli dát o víkendu večeři. no jsem zvědavá, jak to bude u mě s váhou

tauru: no je to šílený, doufám, že to dlouho trvat nebude.. teda v to doufám :grinning:
1. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/prvni-znamky-tehotenstvi

Drndi, mrkni do tabulky, kde se uvádí, kolik jednotek HCG se v jakém dni po oplodnění objeví. Konkrétně u 21. dne je to 18 - 7340 jednotek, takže když je mama test citlivý od 20 jednotek, tak ti ještě nic nemusí ukázat.
:wink: :slight_smile: Ovšem za týden už by ti to měl ukázat 100%. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
já bych taky pokračovala v téhle diskusi, vždyť kdybysme změnily název tak ten kdo tu dnes není a hledal by tuto diskusi cca třeba za dva dny, tak by jí ani nemusel najít... :astonished: navíc název je jasný - snažilkování OD září, takže bych to klidně nechala :slight_smile:
1. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
Tauru: Dneska jsem netestila, ale testila jsem v sobotu ráno, a včrea večer jsem zkusila po párci jen tak mamatest a nic tam nebylo, takže pochybujuuuuu :sweat_smile:
1. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Blíženko, obvykle to prý trvá první trimestr. Ty i mimísek to určitě zvládnete. Hlavní je, že vůbec něco sníš. Máma, když čekala ségru, tak prý snesla převážně jen ořechy a banány. Asi proto je ségra banánožrout.
1. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
tauru: Já vím, kdysi jsem ty tabulky testovala. Já jsem mjěla minulé těhu už 12DPO 28 jednotek, takže mamatest mi to ukázal....teď se mi to zdá pozdě....ale asi každé těhu to hcg stoupá jinak....doufám
1. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.