• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Uvidíme, uvidíme drndi. :wink:
1. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
teda holky to není možný kolik vy toho nakrafete :grinning: :grinning: jak to prosím vás stíháte??????
no ale je pravda že když jsme byla ještě bez vendy tak jsme na net měla taky spostu času :grinning: :grinning:

u nás se od včera stávkuje se spaním, malej je tudíž na zabití a já taktéž :wink: :wink:

jarmulko, já mám doma stejnýho nadšence do sexu , akorát já mu to trochu kazím, teda na začátku cyklu je to super ale ke konci už ta chut jaksi není :grinning:
1. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
tauru: mě když máma čekala, tak jedla taky hodně banány a ze sladkých jí skoro všichni nosili marcipán, takže já jsem taky banánožrout a navíc ještě marcipánožrout :grinning: je ale fajn, že banán jsem do sebe během dopoledne nasoukala, to jsem zvládla - je fajn, že aspoň něco, co já můžu :slight_smile:
1. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
Májinko, to víš, když se do toho krafání pořádně vložíme, tak ty stránky přibývají snad samy od sebe :grinning: . Venoušek ti tedy dává pořádně zabrat. Ale když on se určitě snaží spinkat, jen prostě neví, jak na to. Tohle vždycky říkám svým příbuzným nebo kamarádkám a nevím proč, vždycky mi řeknou " si to jednou povíme" . :grinning: :grinning:

Blíženko, tak to já jsem taky marcipánožrout. Je to ale kalorická bomba, takže ještěže jsem líná si po něj už několik měsíců dojít. :slight_smile: Ale jak vidno, ty banány jsou asi v těhotenství dobrý.
1. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
tauru, u nás je to vyjímka, malej spí jinak naprosto ukázkově........v noci si naspí svejch 11 hodin, a přes den dá ještě tak 2 hodky.....
takže tohle vůbec neznám, ale jak ráno říkal manžel, i to k tomu patří :grinning:

jé holky marcipán, blééééé ten teda nemusím, ale banánky mnam , malej je taky miluje ...........
1. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
Máji, asi prostě Vašík roste a trochu se mu mění biorytmus. Ale že spí 11 hodin, to je tedy zlatíčko.
1. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
maji tak to je super že spí 11 hod, to se aspoň v noci krásně vyspíš :wink:

tauru: jj marcipán je strašná kalorická bomba, jenže já si nějak nemůžu pomoct... když mám na něj chuť, tak jsem teda taky tak líná, že nejdu a nekoupím si ho, ale jak je třeba někde pouť (a že v létě je jich u našich příbuzných spoustu :slight_smile: ) tak si prostě jeden kousíček musím koupit ... :slight_smile:
1. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
Blíženko, tak to se neboj, že kdybych se k němu dostala, tak si ho nekoupím. To si piš, že bych ho zblajzla. Už si ale vůbec nepamatuju, kdy jsem ho měla naposled. A dost, nebo na něj dostanu takovou chuť, že překonám lenost a popeláším si ho koupit!!! :sweat_smile:
1. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
tauru: souhlasím, radši stop protože jinak dostanu taky obrovskou chuť...

jdu zkusit nějaký ten oběd, tak mi držte palce ať do sebe něco nasoukám... :slight_smile:
1. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
Tak "vám" přeju dobrou chuť :slight_smile: :slight_smile: .
1. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
jdu na oběd doufám že vás pak stihnu dočíst :slight_smile:
1. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
Bajoch, taky přeji dobrou chuť. A všem kdo jde ještě papkat.
1. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahoj Holky,no začal podzim a malej už mi taky spí přes hodku super :wink:

a co naše těhulky,jak ty se cítí?

taky přeji dobrou chut
1. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
Holky, tak já už jsem po obídku, měla jsem dobrou polívečku. Mňam. Teď ještě překlepat 3hoďky a hurá domů. Už bych nejradši jela teď, chce se mi nějak spát.
1. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ají, tak to jsme na tom podobně. Sice nejsem po obídku, ale taky bych nejraději jela domů. Jsem nějaká ospalá, unavená a navíc se mi teď na pár sekund neudělalo dobře. Motala se mi trošku hlava. Ale musím ty tři hoďky ještě vydržet. :rolling_eyes:
1. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
tak já jsem taky po obědě, teda jestli se to tak dá říct....chovala jsme malýho a jednou rukou jedla :grinning: po 50 minutách byl s pláčem vzhůru, bude za tím ta rýma, na něm jde vidět jak by spal....no musíme to nějak přežít.....
1. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jéjda, zlatíčko malý :frowning2: , tak jestli má rýmu, musí to být pro něj nepříjemné. Určitě je z toho pořádně unavený. Tak ať se brzy uzdraví. :slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Jo, Taurus, musíme to vydržet, ještěže můžu být na koníkovi, aspoň to utíká.
1. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
Teď jsem se objednala na masáž, sice až za 14 dní, ale už se moc těším. Já snad ještě nikdy nebyla na masáži, bylo mi vždy líto peněz, ale teď jsem přešla k jiné pojišťovně, která má plno nadstandardů a proplácí masáže, cvičení, solnou jeskyni, plavání. To se budu teď rozmazlovat.
1. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
tak jsem zpátky...

majinka: rýma je nepříjemná i pro dospělýho člověka, natož pro miminko... já jí měla minulý týden a ještě teď mám od ní odřený nos.. no tak hlavně ať se z toho brzy dostane..

aji: jéé masáž, já na ní snad taky nikdy nebyla. teďka bych řekla ale že bych spíš potřebovala masáž nohou než čehokoliv jiného. stále nám tu totiž nejezdí výtah.... :angry:
1. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ježiš, Bliženko, a co budeš dělat, až budeš nosit s sebou ještě velikej pupek. Snad vám do té doby výtah opraví :grinning:
1. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ajo to se máš. Taky bych šla hned. Kdysi jsem chodila na reflexní masáže kvůli bloku v zádech, ale už bych na ně nikdy nešla. Dělají se bez jakéhokoliv namazání, takže to přes tu kůže vůbec neklouže a bylo to dost bolestivé. Taky se mi to po nich zhoršilo. Jen jednou mě rehab. sestřička namazala krémem a to jsem vrněla :slight_smile: . Ale na tu klasickou bych šla hned. Asi tak před dvouma rokama jsem absolvovala deset lymfodrenáží a ty mi dost pomohly. A k jaké pojišťovně si přešla ??

Blíženko, oni vám ten výtah ještě nespravili ?? :fearful: :confounded:
1. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
ajo já chci taky na masáž, vem mě sebou :grinning: :grinning:

holky tak sice máme pořád opratě u nosu ale je veselej a zdlábnul oběd tak snad to zůstane jenom u tý rýmy .....no my asi vyrazíme chvilku na vzduch,teplotu nemáme tak si myslím že se mu bude na čerstvým vzduchu líp dejchat ne?????
1. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Majinko, jasně, na čerstvým vzduchu mu bude líp, tak si užijte procházku. :wink:
1. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
aji, tauru: no jo bohužel stále se jim to ještě nepodařilo opravit.. vypadá to že budeme rádi, když to vůbec někdy ještě jezdit bude. pořád se tu ptáme přímo těch opravářů (jelikož jinde vnitřně na budově nám nejsou schopný nic říct..) a je to prý ve hvězdách, prý je v dost špatném stavu :frowning2:

aji: pro upřesnění - u nás ten výtah víc nejezdil než jezdil už od února. zhruba tento styl: výtah přestal jezdit, voláme na hospodářskou správu že to opět nejezdí, oni: ano, podíváme se na to. přišli tak za dva až tři dny (a to bylo brzy), něco s tím provedli, jezdilo to v tom lepším případě celý den, no a pak zase nic. a samozřejmě opět dokola :grinning: už tak měsíc až dva po tom, co to takhle začalo, jsme si stěžovali, že by s tím asi měli něco dělat, protože tohle přeci není normální... no samozřejmě že jsme se nedočkali, jelikož právě jejich nohy (těch, kdo to vyřizují , to nešlapou že..) a začalo se to řešit až před dvěma měsíci, kdy v tom výtahu uvízl jeden z toho vyššího vedení. vyřešili to tím stylem, že ho odpojili úplně, paráda že :angry: :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
zavolali opraváře (po tak dlouhé době :astonished: ) a ti slíbili, že to bude do měsíce... no jenže tuto lhůtu už překročili o měsíc a ani teď netuší kdy to vlastně bude jezdit, přijde mi to vážně už jako vtip, jenže když šplhám do těch schodů, tak mi to tak vtipný už nepřijde :angry:
1. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
Tauru, přešla jsem od Všeobecné k Vojenské. VZP neměla skoro žádné nadstandardy, a když je měli, brzo byli peníze vybraný, tak už jsem měla smůlu. Teď si to fakt užiju, doporučila mi to kámoška. Taky tam je příspěvek na cvičení pro těhotné, cvičení s kojenci a na těhu vitamíny. To už doufám budu brzy potřebovat :wink:
jeje trošku jsem se rozepsala... tak snad to nevadí, už mi to ale vážně tady leze krkem..
Ahoj tak se hlásim k vám:slight_smile:Snažíme se od září tak snad to vyjde :slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
Blíž a v kolikátým patře bydlíš? Snad ne v posledním? To je ale fakt mazec. Opraváři na baterky, fakt hustý.
1. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Blíženko, tak až budeš mít pořádný bříško, tak tě ti z "vyšších" míst budou nosit, protože to je docela smutná sranda s tím výtahem.
Ajo, manžel byl u VOZP do 30.6. letošního roku. Jeho obvodní doktorka zrušila s touto pojišťovnou smlouvu, tak přešel k ZPMV. Jsme tam teď oba. V poradně mi třeba řekla, že pro to IUI je lepší VZP. Tak si pak můžeme vybírat pojišťovnu jakou chceme, protože je to stejně na draka, když každý doktor chce jinou.
1. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.