• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
aji: uhodlas.... čtyři patra a já v tom nejvyšším. navíc já chodím ještě jakoby z 0, takže ty čtyři patra vážně vyšlapu. nejhorší na tom je, že kdybych to šla jen ráno a pak na oběd, tak bych si asi tolik nestěžovala, jenže já dělám na sekretariátu a pěkně se tu teda naběhám :frowning2: takže si to pěkně vyšlápnu x-krát denně.. už vážně začínám přemýšlet o tom, že až to budu mít potvrzený od doktora, tak si prostě půjdu stěžovat, že takhle už to nejde, navíc když jsem těhu a ať mě přesunou na jiné místo, nebo ať s tím sakra už konečně něco udělají...

vally: vítej :slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Bliz, a jak dlouho chceš pracovat? Nepůjdeš na neschopenku?
1. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Tauru, to je pravda. Ale já se teď aspoň raduju z těch příspěvků, uvidím, zda tuhle pojišťovnu berou moji doktoři, jinak je vyměním.
1. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj vally :slight_smile: . Tak jsem se mrkla na ten čínský kalendář a asi se můžeme připravovat na chlapečka. Září a říjen je to holčička, což je pasé a listopad a prosinec je to chlapeček. No to jsem na to zvědavá :grinning: .
1. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
tauru: no to mi povídej... navíc až se začnu pěkně kulatit, tak ponesu navíc nějaký kila a do schodů to vážně nebude sranda. pokud to nebude jezdit ani po vánocích, tak buď dostanu "jiné" místo na budově nebo nejspíš odcházím na neschopenku. řekla bych že po těch vánocích už asi bude i bříško :slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ajo, to je právě to šílený. Jednak můžeš přestoupit jen jednou za rok a když už si konečně nějakou pojišťovnu vybereš, tak zjistíš, že s ní tvoji doktoři nechtějí nic mít. Fakt super.
1. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
Blíženko, to si piš, že budeš mít už bříško. A navíc bude zima. Takže žádný lehký triko a sukně, ale pořádné teplé oblečení. Já vím, že jsou to jen dvě tři kila navíc, ale ve tvém stavu budou znát.
1. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
aji: a nebude problém v tom, že často měníš pojišťovnu???
aji asi jsem ti už odpověděla dřív než ses zeptala :grinning: (čas 13:17) nebo mě teď ještě napadla myšlenka, že pokud to zvládnu tak bych na neschopenku nemusela, pokud by můj šéf přijal nějakou jako "výpomoc" pro mě. nejdřív by to mohla být nějaká slečna/paní třeba na půl úvazku a časem po mém odchodu na mateřskou by to mohla převzít úplně. to by nemusel být tak špatný nápad že... asi to navrhnu cca začátkem prosince šéfovi :slight_smile: :grinning:
1. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj Vally!!!!! Vítám tě mezi námi :slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Blíženko, navrhuj navrhuj, máš trumfa v bříšku :grinning: .
1. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj,Ahoj :slight_smile: no snad ten čínský kalendář vyjde, moc bychom si přáli holčičku.. :slight_smile: Ale nevybereme si:slight_smile: tak jako tak se těšíme...
1. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
tauru: přesně tak, ono pro těhulky je znát když dlouho jen tak stojí, natož když se hrabou do schodů :grinning:
každopádně mu to může "jen" navrhnout, souhlasit může a nemusí - každopádně můžu oponovat tím, že pokud nebude "posila", nebudu vlastně ani já, protože odejdu na neschopenku.. jsem zvědavá, jak by to pak zvládnul, no na výběr asi moc mít nebude chlapec že :grinning: :slight_smile: :grinning:
1. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
Bliž, myslím, že pojišťovnu můžeš změnit jednou za rok. Já už nechci být u VZP, zatím měním pojišťovnu poprvé a doufám, že budu s vojenskou spokojená a už ji měnit nebudu. Já bych teda na neschopenku šla hned, minule jsem statečně odolávala a jak to dopadlo...Gyndr. mě stejně chce podruhé nechat od začátku doma, prý to bude hned rizikové, když jsem po potratu. V práci mě to stejně štve, proto si taky nyní hledám novou práci a jestli to zrovna vyjde a já najdu lepší práci a do toho otěhotním, tak to bude pech! Ale samozřejmě mimi je pro mě přednější, takže budu i tak šťastná jak blecha :wink:
1. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
ahoj, tady je zase drbárna. Než vás vždycky doštu, tak zapomenu, na co jsem chtěla reagovat :slight_smile:
Vally, my ještě žádného rošťáka nebo rošťandu doma nemáme, ale i když spíš tíhnu k holčičce, tak je nám to taky fuk a moc se těšíme, až budeme mít drobka v náruči. :slight_smile: Malý byl na té svatbě nějaký dojatý, viď ? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ahoj Žlabi, jak se vede ???????? Co mimískové ???? Dávají už o sobě vědět ??? :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj žlababko, jakpak se vede? Co dvojčátečka v bříšku? Nezlobí? :wink:
1. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
aji: já teda spokojená v práci taky nejsem, jenže si říkám, že pokud půjdu na neschopenku, tak se doma asi unudím a navíc bych přišla o penízky... zatím o tom moc nepřemýšlím (snad jen kvůli tomu výtahu) ale pokud mě tu vážně něco (nebo někdo) nas...e za co opět nebudu moct, tak asi půjdu hned, peníze nepeníze.. stresovat se vážně v tomhle stavu nechci..
s tou prací samozřejmě držím palečky, myslím že jsi psala, že už jsi byla na pohovoru ne? už ti volali jak jsi dopadla?

žabko: nevadí, že nedočítáš, většinou stačí zkouknout tabulku, jestli přibyla nová těhulka či snažilka - takže to důležitý tam najdeš.. :wink:
1. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
žabko: jinak jak se vám vede? už rostete, je to znát?? :slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak se mate? Ja jsem se po dlouhe dobe dostala na net. Ja doufam, ze do Vanoc to zvladnem?! Gratuluji k novejm tehulka. A i holky uz tehulky opatrujte se nam.
1. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
Bliz, pohovor ok, ale prý ještě budu muset tak 3x přijít. Nevím, asi si mě chtějí oťukat, zda na to mám a vydržím chodit na pohovory. Zítra mi mají volat a domluvit další schůzku, uvidíme. Kdyby to vyšlo, moc bych si polepšila. Víc peněz a lepší práce, záživnější.
1. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
Koukám, že řešíte neschopenky. Já bych teda nejraději zůstala v práci co nejdéle to půjde, jednak tu mám celkem pohodičku, doma bych se asi celý den nudila (nebo proseděla s vámi na koníkovi, což můžu omezeně v práci taky :grinning:
No, já jsem na tom pořád tak nějak stejně, špunti zatím moc nezlobí, akorát včera jsem musela vystoupit z tramvaje po cestě ráno do práce, neb se mi najednou neudělalo nejlépe a pak jsem čekala 20 minut na další, protože vypadl proud :grinning: Legrace byla hlavně to, že jsem vystooupila zrovan na zastávce, kde byla tuna lidí, nikde žádnej parčík ani skulinka v dohledu, ale nakonec jsem to vydejchala a svou první šavličku (pardon za ten termín) jsem donesla až do práce. No a dneska je mi zase už úplně dobře.
1. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
Bliozenko, ani nevim, prsa se mi tedy asi zvětšily, ale měla jsem B-C už předtím, taže zatím nosím stejné podrpsenky, ale nějak mi z nich už holky přetejkaj :sweat_smile: No a bříško myslím, že zatím roste jen po jídle, jsem pořád strašně nafouknutá, ale na nějaký dramatický růst je myslím ještě brzy. Co ty, jak se cítíš?
1. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
aji: držím palečky aby ti to dopadlo dobře :wink:

žabko: je fajn, že v tomhle tt to bylo teprve první obrácení žaludku ne.. :slight_smile: některé holky to potkává už pomalu od začátku.. myslela jsem, že když čekáš ty dvojčátku, jestli třeba bříško nezačne vykukovat už pomalu teďka :slight_smile: jinak mě je zatím i celkem, v rámci možností, docela fajn. jen to s tím jídlem je horší. psala jsem to tu dopoledne. mám strašný hlad, dám tak tři sousta do pusy a najednou se mi to jídlo zhnusí a mám pocit na zvracení.. dnes jsem snědla asi půlku svého oběda a to jsem se musela přemlouvat. myslela jsem že to už dneska nezvládnu, aby statečně jsem snědla alespoň tu půlku :grinning: aby si kolegové nemysleli že třeba držím dietu :grinning:
1. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
Tak jsem Ájo koukla na tu VOZP a vypadá to dobře - nabízejí spoustu ,,věcí,, :slight_smile: . Já chci také přejít - jsem u VZP a hrůůůůůza děs!!!!! Sice tě všude vezmou,ale to je tak vše!!!! Tak bychom chtěli přejít k české národní - je druhá největší ( co do počtu pojištěnců ) a pro děti je pro mě bezkonkurenční!!!!! :slight_smile: Např. VZP přispívá na očkování max. 500 Kč ročně a ČNZP ti ,,dá,, balíček 3000 Kč a ty si můžeš vybrat,jaké očkování chceš ( samozř. ze seznamu - jsou tam snad všechny důležité očk. látky ) . Příklad : budu chtít mimi nechat naočkovat vakcínou Priorix Tetra ( to je proti příušnicím,zarďenkám,spalničkám a neštovicím ) . Vakcína stojí 1700 Kč. VZP mi dá 500 Kč takže mě vakcína příjde na 1200 Kč. ČNZP mi jí zaplatí celou a ještě mi zbyde dalších 1300 na další očkování. Abych se dostala na částku 3000 Kč co mi dává ČNZP tak bych musela nechat oočkovat své dítě 6-ti vakcínama u VZP,což je samozř. nesmysl a žádný rozumný lékař to nepovolí!!!! Jedno až dveě očkování do roka ( mimo těch povinných !!!! ) je naprosto dostačujících a lékaři více ani nechtějí. Z toho vyplývá,že ČNZP mi v podstatě zaplatí každý rok celá očkování :slight_smile: !!!! Nebo na rovnátka pro děti přispívá VZP 500 Kč a ČNZP 2400 Kč!!!! Také u ČNZP dostanete balíček : MANAŽERKA TĚHOTENSTVÍ - 4500 Kč - a dá se to použít na ,,věci z lékárny : např. plíny,čaje,mastičky,teploměry,mlíko atd atd,také na nákup autosedačky nebo poplatek za otce u porodu,nadst. pokoj v nemocnici,3D ultrazvuk,dá se z toho platit vlastní lékař u porodu atd atd!!!!! Je toho hodně!!!!!! Takže pro mě ČNZP - jasná volba :slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
Pardón za román :confounded:
1. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vás zběžně dočetla.. to je tedy síla, asi 6 stránek, od te doby, co jsem včera odešla :slight_smile:)

Aji, dneska si netestila? A drndi taky ne?
A těhulky, těm se daří dobře, jen šavličky házej :slight_smile:)
to je prima..

Jarmul, já mám OZP.. ale žádný zvláštnosti nevyužívám.. ani o ničem nevím.. .)
A vítám nové snažilky! :slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
Bliz, s tím mým břuchem je to dost těžký poznat. Mám ho totiž dost flexibilní :grinning: Tím myslím, že i před těhu jsem někdy vypadala na 4.měsíc a někdy zas obrácnej lavor. Teď mám pocit, že se teda už ani po ránu nevrací do té původní podoby žádného břuchu, ale že by rostlo, to těžko říct. Ale pásek nosím o jednu dirku povolenější už týden :wink:
1. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
Týýjoo Jarmulko, ty máš tedy přehled. To jsem ani nevěděla. Musím se mrknout, co nabízí ta ZPMV, abych toho taky mohla případně využít.
1. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
No já taky uvažovala o změně pojišťovny, ale tuším, že jsem to teď už prošvihla, protože jsem někde četla, že se dá změnit vždycky na začátku čtvrtletí, takže te´d to bylo právě dneska. Mám taky VZP a uvažovala jsem buď o vojenské nebo o čeké národní. Ale asi si zas budu muset počkat na leden :slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.