• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Jarmul: Ted jsem poradne docetla tu CNZP a docela sila tedy! ani nevím, co má ta moje.. když já nikdy nic nevyužívám, tak nevím, jestli přecházet...

žlabi :grinning: :grinning: :grinning: já ho mám "flexibilní" pořád po té revizi - mám pocit, že utrogestan spolu s chutí k jídlu z něj udělali dobrej polštář :slight_smile:) už abych byla těhule zas, aby to bylo uuuuuuplně jedno :slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
To jsem taky nevedela, ze toto nabizi. Ja mam taky Zpmv
1. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
já teda takovýhle přehled o pojišťovnách nemám. možná bych o tom ale taky mohla začít uvažovat. já jsem u vzp a když říkáte že ta je na ... nic :grinning: a ostatní nabízejí takový fajn věci tak možná začnu "pátrat" po těch bonitách co nabízejí..

žabka: od teďka budeš muset pár měsíců už pásek jenom povolovat :wink: no a jinak v práci to zvládáš dobře? už jsi jim to tam oznamovala nebo čekáš až to začnou poznávat sami? :slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
Holky,co já vím,tak s českou národní neměl nikdo z mých známých problém a jsou vážně SUPER!!!!! Je pravda že pro nás dospělí toho moc nenabízejí,za to pro děti jsou prostě JEDNIČKA na trhu!!!!!!! A nám přece o ty naše andílky jde,nééé????? :slight_smile: Tady máte odkaz a koukněte na to http://www.cnzp.cz/static.php?fcSoub=prevprogramy&fcSection=Prispivani&prevprogramy.tpl&
1. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
Bliz, tady v práci už to všichni vědí, protože kolegyně je taky těhu asi o 2 týdny déle než já a když to oznamovala asi v 8.tt ona, tak jsem se samozřejmě neudržela a práskla jsem to na sebe taky :slight_smile: Máme to tu takové rodinné, je nás jen 7, takže ani nějak necítím potřebu to tajit.
Ta kolegyně byla dneska na ultrazvuku a přinesla nádhernou fotečku. Už je to normálně malej človíček, má prstíčky a prý sebou strašně mele. Já už se tak těším, až uvidím ty naše špunty příští týden :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
A pozor Žlababko!!!!!!!! Ty jelikož čekáš dvojčátka,tak se ti částka ještě o 1500 zvedá,takže TY dostaneš 6000 Kč příspěvek a to si už myslím,že je vážně pěkný!!!!! VZP ti totiž dá tak maximálně 500 !!!!!! :slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jarmulko, no jo, ta česká národní vypadá taky dobře, možná i líp než VoZP. Ale už jsem se přihlásila, tak to necháme být. I tak je to pořád lepší než u VZP.
1. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ajo, jak se prosím teda dá odhlásit od VZP? Musím tam zajít osobně nebo stačí se jen zaregistrovat jiné pojišťovny a oni si to mezi sebou vyřídi?
1. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj Handm, já budu testit zítra. Doufám, že už se tam něco ukáže, nebo budu zase smutná! To už by snad mělo jít vidět - 34DC, tak vám dám vědět. Když tam nic nebude, asi už je to ztracený :frowning2:
1. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
žabko: hodně záleží na kolektivu, kde pracuješ. je fajn, že se tam cítíš dobře :slight_smile:
takže říkáš že tak v 10tt je už na utz hezky vidět malej človíček a ne "jen flíček" :grinning: no to je bomba... :slight_smile: každopádně i za ten "flíček" je člověk rád že.. :slight_smile: jinak samozřejmě že se těšíme i my na ty tvoje dva uzlíčky a doufáme že nám přineseš nějakou pěknou fotečku, jdeš den přede mnou že :slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Žlababko kontrala se blíží a určitě taky dostaneš krásnou fotečku. A cítíš již mimísky?
Zlababko stačí se nahlásit - jde to i přes net k jiné pojišťovně a oni si to už vyřídí sami :slight_smile:
Ta kolegyně je 10+2 a je to opravdovej pidi človíček, co měří 3 cm :dizzy_face:
Jinak k té pojišťovně, jste mě tedy nahlodali :slight_smile: Našla jsem jen toto: Zdravotní pojišťovnu lze změnit jednou za 12 měsíců, a to vždy jen k 1. dni kalendářního čtvrtletí. Tak študuju, jak na to.
1. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
jarmulka: je tam toho pěkný výčet, vypadá to vážně dobře :slight_smile: a jak je to kdybych se chtěla přihlásit? musím tam osobně a vážně jen ke konci toho čtvrtletí, jak tu padlo, nebo tam pošleš nějakou "přihlášku" a oni tě prostě přepíšou až právě k tomu následujícímu čtvtletí?
1. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
Pojištěnec je u nově zvolené zdravotní pojišťovny registrován vždy k prvnímu dni nadcházejícího kalendářního čtvrtletí (1. 1., 1. 4., 1. 7., 1. 10.), přičemž žádost je nutno podat v průběhu čtvrtletí předchozího.
1. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
Takže podám-li žádost mezi dneškem a 31.12. 2009, od 1.1. 2010 budu u nové pojišťovny, je to tak?
1. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem si udelala test, jeste ted jsem rozklepana...... fuj... teda JUPÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!!!! nemela jsem // ale veliky +
Blíženko, i když půjdeš dnes změnit pojišťovnu, tak bude přehlášená až k 1.1.2010. Já si jen zašla na ZPMV, že se k nim chci přehlásit, vyplnila jsem tam registraci a bylo to. Ale pozor, nezapomeň to dopředu nahlásit zaměstnavateli. Ten má na to jen 8 dní, aby tu změnu provedl.
3 cm a už to vypadá jak človíček, to je krásný :dizzy_face:
pokud bys k té pojišťovně něco našla, tak dej určitě vědět, docela mě to taky zajímá. jestli tam vážně musíš k tomu 1.dni čtvrtletí nebo jak přesně.
Tak koukám, že se bavíte o změně pojišťovny. Já jsem u VZP a několikrát jsem jí chtěla změnit. Ale po té, co mýmu šéfovi onemocněla mamka na rakovinu a jediná VZP za ní dokázala stát a všechno poplatit. Tak zůstávám. Je to věc názoru, ale myslím si, že když se skutečně stane nějaký průšvih, tak ona jediná to ustojí. Viz rakovina a i jak taurusenka psala IUI.
1. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
Petulle, tak to je súúúúúúúúúúúúúúúúúúúúpppppééééééééééééééééééééééérrrrrrrrrrr. Moc moc moc gratuluju a hlavně ať je s tebou i mimískem všechno v pořádku. Tak zase jedna dobrá zpráva :grinning: .
tauru: a nevíš jestli to zaměstnavateli musím nahlásit dopředu - jako že od 1.1.2010 budu registrovaná u jiné pojišťovny - nebo mám přijít 1.1.2010 a říci že jsem k dnešnímu datu změnila pojišťovnu?
Bliz, našla. Všechno je tady: http://portal.gov.cz/wps/portal/_s.155/701/_s.155/708?POSTUP_ID=89&PRVEK_ID=745
Ale vesměs je to, co jsem vycucla a psala sem, tedy: Pojištěnec je u nově zvolené zdravotní pojišťovny registrován vždy k prvnímu dni nadcházejícího kalendářního čtvrtletí (1. 1., 1. 4., 1. 7., 1. 10.), přičemž žádost je nutno podat v průběhu čtvrtletí předchozího.
1. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
Holky jak už tu padlo,jde se nahlásit i online až do 31.12. , ale pojištěncem se stáváte až 1.1.2010 - vždy k čtvrtletí.
1. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
Petullek, moc moc gratuluju! Takové zprávy se skvěle poslouchají! A co přítel? Už to ví?
žabko: bezva, děkuji, mrknu na to

jinak petulle veliká gratulace, to je zase jedná nádherná novinku k dnešnímu dni.. :slight_smile:
Petule také velíká gratulace!!!!!!!!!!!!!! To září teda ale bylo plodný,có????? :slight_smile: :astonished:
1. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
petulinek, taky moc moc gratuluji, ale nechápu to +, to je nějaký jiný testík?

Jo a blizenko, nevíš, jestli náš fešácký doktor bere i tuhle pojišťovnu? :slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Zaměstnavateli to nahlaš, jakmile si tu pojišťovnu změníš s tím, že změna bude až od 1.1., 1.4., 1.7., 1.10.. Kupříkladu můj šéf nebyl zaregistrovaný u ZPMV jako zaměstnavatel. Takže se tam musel podat přihlášku jako zaměstnavatel, aby pojišťovna věděla, kdo mu to pojistné platí a že za mne odvádí. Pokud by to totiž tvůj zaměstnavatel nevěděl, tak nejenže za tebe nepodá k příslušené pojišťovně přehled za každý měsíc, ale především za tebe nebude to pojistné odvádět. Respektive bude, ale špatné pojišťovně, což by tu tvojí nezajímalo a chtěla by to pak logicky po tobě.
1. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
Zlab není nic jednodušího než tam brnknout a oni ti to rádi poví :slight_smile: ale věř,že má!!!!!!!
1. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.