• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Zpráva ve 14:22 byla odpovědí pro Blíženku, zapomněla jsem to tam uvést :slight_smile: .
1. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
žabko: to bohužel netuším, ani nevím jestli to má třeba někde na nástěnce, jaké bere pojišťovny. zkus se na to zeptat při kontrole sestřičky :wink:
1. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
Petulee!! GRatulace!! Holky, tady to padá jedna za druhou, to je super!!! :slight_smile: samá // nebo + (co to jee? to je nějaký speciáal test?? ¨)

Aji, to jsem zvedava, tedy.. ale kdyz nejde ta MS, tak je to hodně divny! Takovy dlouhy cykly si měla předtím??
1. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
Holky, září je plodný jak blázen, to by bylo, abychom to v říjnu nedohnaly!!!Dnes teda bude snaženíčko, jinak už mě manža naštve. Sice jsem jakoby před MS, ale četla jsem taky, že někdy na ovulce nezáleží, nebo jestli bývá 2x - prý někdo otěhotní třeba 4dny před MS, někdo hned po MS. Je to různý. Takže nic se nesmí podcenit :wink:
tauru: děkuji :slight_smile:
Děkuju :slight_smile: No já jsem v Londýně a tady mají jiné testíky, + tam bylo v podstatě hned :slight_smile:) přítel to ví, je šťastnej, ale po těch pár měsících zkoušení tomu už nevěřil.. Chudák, teď máme oba plnou hlavu toho co bude :D Já musím jet domů a oznámit to rodině a hlavně jít k doktorovi.. No je to překvápko =D ale krásný..
1. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
Holky, on bude plodný celý podzim i zima, takže kdo neotěhotněl v září, ať neklesá na mysli, dáme to na podzim nebo v zimě...co taky jiného dělat za dlouhých nocí? :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
Prááávě, souhlasím :slight_smile: Dlouhé noci se musí využívat!!
Já už se těším, že už MS odejde! !:slight_smile: můra jedna.. těsím se na víkend. v sobotu máme výročí od svatby, rok.. tak jen doufám, že už nebudu mít MS :frowning2:
Petulek, ahaaa. tak hlavně aby bylo všechno ok, určitě bude!!!
1. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
chicoo: a hlavně za chladných nocí :grinning: :dizzy_face:

petulle: možná to tu padlo ale teď si to neuvědomuju - ty jsi v londýně nějak služebně na nějakou dobu, nebo jako zahraniční pobyt na delší dobu??
1. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
S těma plusama na těhu testech jsem to poprvé viděla v televizi a moc se mi to líbilo. Taky dvě čárky, ale ještě ke všemu umístěné do znaménka + což znamená pozitivní. Jestli jsou ale k mání u nás, to nevím.

Chicoolko, taky souhlasím. Podzim je náš :grinning: .
1. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
Handm, snad MS odejde abyste mohli krásně oslavit výročí :wink: ! Já doufám, že do výročí svatby už budu těhu, nebo to aspoň manžovi oznámím - to je až v prosinci, tak mám ještě čas.
1. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
Holky můžu dotaz ???? V kolika jste se vdávali?????? A po kolikaletém vztahu to bylo?????
1. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
Holky, tak jestli nebudu těhu do oslavy našeho druhého výročí svatby, tak mě trefí šlak. Máme ho 2.8.2010. :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
Taurus, to už možná budeš rovnou rodit, ne? :wink:
1. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
To jo Tauri,Ája má pravdu!!!!! To budete mít dáreček k výročí :astonished:
1. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jarmulko, vdávala jsem se loni, bylo mi 29 let a s manželem jsem byla 3 roky 1 měsíc a 1 týden :grinning: :grinning: :grinning:. Přestěhovala jsem se k němu po roce známosti. Věděla jsem, že je to ten pravý a financovat dva byty a dvě domácnosti se nám nechtělo :grinning: :grinning: .
1. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
tauru: to už by mohl být mimísek na světě ne? :slight_smile: a nebo se k tomu minimálně bude v hodně blízké době chystat :grinning:
Jo, Tauru, abys to neoslavila na porodním sále :slight_smile::slight_smile: to by byla oslavička! Anebo s prckem na ruce :slight_smile:

Aji, dík!: .) Taky doufám.. máme říjen takový akční :slight_smile: jak jsem asi už někde psala, říjen je můj oblíbený!!!
¨
Jarmul, já se vdávala v necelých 30 po 3,5 letech vztahu a asi 6 let jsme se znali.. :slight_smile:
Tauru, já si taky vzala manžu po 3 letech a 2 měsících. Někomu to připadalo málo, ale mě ne. Věděla jsem, že to je ten pravej. A taky si to pořád myslím! :wink:
1. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
Jééé,to jste to měli hezkýýýýý Tauri !!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
jarmulka: já se vdávala letos v dubnu a znali jsme se 1 rok 8 měsíců a 1 týden :grinning:

aji: ty ses vdávala v prosinci?? to je docela neobvyklý měsíc pro svatbu, pokud na ní "nepospícháš"... :slight_smile: jen ze zvědavosti - proč jste si vybrali tenhle měsíc?
1. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ají a Jarmulko, to doufááááááááááááááááááám :slight_smile: . Vždyť víte, že moc spoléhám na ten listopad. Asi už jsem to tu jednou psala. Kdyby k oplodnění došlo 1.11., tak termín porodu by byl 8.8. A už se nepamatuju kdo, ale některá jste tu psala, že kdyby se to teď povedlo, tak by TP byl 6.6. Což by bylo na výročí svatby jedné snažilky nebo těhulky. Holky já mám HOSIPA to je hrůza. Ale je nás tu tolik, že si to vážně nepamatuju.
1. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
My jsme spolu přes 6 let a Kubas se chtěl ženit už dřív,ale já jsem tak nějak potřebovala ,,dozrát,, - jestli mi rozumíte. Nechtěla jsem se vdávat kvůli tomu,že čekáme mimčo... Zkrátka jsem to potřebovala cítit vnitřně a to dřív nebylo... Ale teď - teď už bych si asi dala říct :slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
aji: podívej jak se znali dlouho my :slight_smile: viz víše. někomu to taky připadalo že je to strašně brzy, jenže v srdíčku víme naprosto přesně co děláme že :wink: :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
Bliz, my jsme to nějak neřešili, manža dlouho nechtěl do chomoutu a když jsem ho nalomila kvůli hypotéce - kupovali jsme zrovna baráček - tak to bylo v listopadu a další termín na radnici byl v prosinci. Žádný dlouhý zdržování, měli jsme necelý měsíc na přípravu a stačilo to bohatě, vše proběhlo krásně, i počasí vyšlo! Sluníčko, zima sice byla ale sníh ne. Jo, kdybych se vdávala znovu, jakože snad už ne, tak bych se vdala v létě - pěkně hostina někde na zahradě, opékané prasátko a tak. To by bylo asi lepší a levnější.
1. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
A děkuju,že jste odpověděli - aspoň se zase známe o něco více :wink:
1. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jéé svatba. Tak ráda na ní vzpomínám :dizzy_face: Já se vdávala letos 6.6. po 3,5 letech vztahu a je mi 30 :grinning:
1. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
No přítel je z walesu, tak jsme ted v Londýně pracovně... Takže teď musim co nejdřív domu.. Jinak máte někdo zkušenosti "s těhotenstvím v zahraničí"?
Já jsem teď uplně mimo :D
1. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
Taurus, to jsem byla asi já s tím 6.6. když jsem ještě špekulovala o tom, že se nám zadaří až v září. :grinning:
1. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
Tauru, 6.6. to by byl můj TP. Tak snad to vyjde. Už musím běžet domů. zítra zas přijdu a držte pěsti. Ráno budu hlásit, doufám, že dobré zprávy :wink:
1. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.