• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
aji: je pravda, že u nás taky trošičku sehrála roli hypo - chtěli jsme vlastní bydlení a když jsou dva svoji a nežijou jen na "psí knížku" tak je to daleko výhodnější... samo ale že hlavní důvod to nebyl :grinning: aji myslíš že bys mohla vložit nějaký fotečky, nebo nějaký odkaz na fotečky ze svatby?? mě svatby v zimě vždycky hodně zajímali i když sama bych do toho nešla :slight_smile: pokud to samozřejmě nevadí že bys tu publikovala svojí tvář a svého manžela :grinning:
1. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
Áji myslím na tebe!!!! Takže zítra ráno hodně štěstíčka při testění !!!! :slight_smile: :astonished:
1. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jééé, holky kdybyste tak měly pravdu a příští rok v srpnu bychom toho špuntíka měli. Blléééé, búúúúúú, škyt škyt smrk srmk :cry: . Tááááááááák ...... a už jsem zase O.K. :grinning: :grinning: :grinning:

Ajo, nemyslím si, že je to brzy. Je to tak akorát. Třeba Blíženka se vdávala už po necelých dvou letech známosti a po stejné době jsem byla i já přesvědčena, že si manžela vezmu. Jen jsme to trochu posunuli, ale rozhodně bych nebyla proti svatbě už po dvou letech. To už jsme spolu i bydleli a měli po rekonstrukci větší a náročnější části bytu.
1. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
:grinning:
holky, já tedy nejsem nějak na tyhle ceremonie, ale svatba byla krááásná, hrozně pěknej den, užili jsme si to úžasně.. jak píše žlababa, ráda na ní vzpomínám, občas koukám na fotečky... :slight_smile:)

a koukám, že hodně nás tu je po 3 letech...
já předtím měla 6letý vztah.. a nic. a pak tři roky a hned svatba :slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
Ají, drržím palečkyyyyyy!
Jé, holky, svatba, to už je dááááávno..... :slight_smile: 9/9 2005... Po skoro čtyřech letech vztahu. Měli jsme krásný počasí, vše vyšlo ideálně... Album máme na beremese, pod stejným nickem, tak kdo byste chtěl... :wink:
petule: aha, no a chystáte se trvale bydlet v londýně nebo tady v čechách? zkušenosti s tím bohužel nemám ale věřím, že nějaká diskuse na tohle nebo podobné téma tu určitě bude, zkus kouknout :slight_smile:

aji: měj se krásně a zítra ráno budu držet pěstičky :wink:
Aji, myslíme na tebe!! :slight_smile: a těšíme se na // :slight_smile:)
Blíženko, do čeho bys nešla??!!
1. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
Tauru, nebooooj, žádný depkování!! :slight_smile: Ono to bude!! všecičko, co si jen přeješ!! :slight_smile: určitě!!
1. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
Tak tu byly nakonec dvě adeptky na 6.6. :grinning: . Tak vzhledem k tomu, že Žlababince se narodí býčkové ?????????? :grinning: :grinning: tak toho 6.6. zbývá Aje. Tak doufám, že nám zítra oznámí ty //. Měla bych takovou radost.
Na svatbu taky moc ráda vzpomínám. Byla naprosto úžasná a přestože jí předcházel týden pro mne náročných příprav, tak ten stavební den byl vskutku překrásný. Manžel byl hodně dojatý a hlavně jsem pro něho byla ta nej nej nej nej nej nevěsta :slight_smile: :slight_smile: .
1. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
tauru: každý to prostě cítí jinak.. někdo je připravený dřív, někdo na to potřebuje víc času.. navíc čím dál víc je příběhů ve smyslu - byli spolu cca 5,7 let (to je jedno kolik, prostě x let), pak se rozešli z jakéhokoliv důvodu (chlap nevěrný, vztah neklapal) apod. po třeba půl roce se např. ženská najde někoho jiného a třeba do roka vědí že je to ten "pravý" nebo do roka se jim zadaří mimčo, nebo se vezmou atd .. takových "příběhů" v poslední době slýchám docela často... no tak na co s tím čekat třeba pět let že :grinning: :grinning: jasně ale že je to věc názoru...
1. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Blíženko, Aja už ve svém albu jednu svatební fotku má. :wink: Ale rozhodně jsem podle ní nepoznala, že se vdávala v prosinci. Snad jen podle toho bolerka.
1. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
handm: myslela jsem do svatby v zimě... vždycky mě hodně zajímalo jaký to musí být, i fotky (navíc když je krásný bílý nový sníh) jsou nádherný :slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
Blíž, ahaa, no to ja taky jsem si myslela, že nikdy, že se jednou budu vdavat v lete, chtěla jsem nějaký srpen a ejhle, byl to říjen.. a stejně to byl zatím nejkrásnější den :slight_smile:
ten příští nejkrásnější snad bude, až budu mít v náručí toho "balíčka" :slight_smile:)
1. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
tauru: jj koukala jsem jenže právě z té fotky co má v albu bych teda taky neřekla že je to prosinec :slight_smile: navíc já měla taky takový podobný bolerko (s kožíškem uvnitř) a to byl duben :grinning:
1. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
Handm, kéž bys´měla pravdu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
Handm, moje ségra se vdávala taky v říjnu (konkrétně 5.10.) a byl to nejkrásnější den podzimu. Předtím ani potom už nebyl tak hezký, slunečný a méně chladný den.
1. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
handm: já zase chtěla září a nebo začátek jara, jak všechno kvete a tak... manžílkovi se září nelíbilo tak jsme se nakonec shodli na tom dubnu :slight_smile:
až budeš mít ten uzlíček v náručí tak ti bude jedno jaký je to měsíc (jestli padaj kroupy či jestli fouká vítr až láme stromy :slight_smile: ), je jasný že pro tebe (a pro každou z nás) to bude krásný měsíc :slight_smile: :grinning:
1. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
Tauru, no, my měli trochu hnusne .)) jako pršelo, sem tam, takový přeháňky, ale nevadilo.. byl to pátek a chtěli jsme to v pátek.. a v sobotu i ve čtvrtek bylo krááásně, slunce hřálo, pravý babí léto.. ale v pátek lilo..
jsem si vzpomněla, že se vlastně dneska ve 14,00 vdala jedna moje známá :sunglasses: počasí taky docela šlo..snad si to užila :slight_smile:
1. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
Holky, ono je to s tou zimou je to taky dost relativní. My měli svatbu letos v červnu a stejně byla kosa. Pršelo, byla mlha, no prostě sychravo jako v listopadu :grinning: . Týden předtím dokonce na Sněžce napadlo 10 cm sněhu a my to měli jen asi o 600 výskových metrů níž, v jedné horské vísce. Ale i tak to byl te nejkrásnější den v mém životě :dizzy_face:
1. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
Blíž, to si piš, že mi to bude jedno..
Ten náš první uzlík se měl narodit v březnu.. říkala jsem si, jak je to super termín . bylo by to manželovi a mamce a bráchovi k narozkám ... a prd... :frowning2: bylo to evidentně až moc ideální... ale nevadí, bude to jindy!! :slight_smile: A bude to super! .)
1. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
Pepi koukla jsem na fotečky ze svatby a kráááááááááááááásnýýýýýýýýýý!!!!!!!! :slight_smile:
1. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
žlabi, jojo, letošní červen opravdu stál za to.. :slight_smile: ale uplně chápu, že to bylo krásné - taky nám pršelo a bylo chladno, ale prostě super :slight_smile:
1. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
handm: osud to tak bohužel nechtěl, určitě věděl proč... neboj, určitě se brzo zadaří a bude z toho nádherný letňátko :wink: asi se osudu nelíbilo že by to bylo v takový "změti" narozenin a vynahradí tomu malému jeden měsíc kdy bude z vaší rodiny slavit jen on :dizzy_face: :grinning:
1. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
Handm, si piš, že to bude super. Moc se na to těším.

Žlab, tak to my měli hic k padnutí. V den naší svatby se "ochladilo" snad na 29-30 stupňů. Týden před naší svatbou byly pařáky k padnutí. Takže to bylo hodně zajimavé, když jsem dělala do výslužek něco s čokoládou a krémem.
1. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
Blíž, to bude hodně jednoduchý, protože u nás v rodině jsou obsazené v podstatě dva měsíce - březen a říjen :slight_smile: trefit se mimo bude hračka :grinning: :grinning:

Tauru, tys dělala cukroví sama???
1. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
žabko: nám v podstatě skoro celý den taky propršel... takže teď už jen čekám, kdy se dostaví to štěstí, kterýho nám tam tolik napršelo :grinning:
jinak teda to byl ten "nejhorší" den za celý duben... to bylo vážně k naštvání. jestli si ještě pamatujete na letošní duben, tak byl snad nejkrásnější za celý rok. byl dle počasí daleko lepší než třeba červen. celý duben bylo naprosto nádherně a na ten náš den to s tím počasím prostě nevyšlo, docela pech... ale hlavní účel i tak ten den splnil - to že od té doby používáme stejné příjmení :grinning:
1. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
handm: o to jednodušší to bude "úkol" :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
:slight_smile: No uvidíme, co se povede... :slight_smile:
1. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
jinak když už se tu probírá svatba ahlavně pro ty zvědavce - svoje albíčko ze svatby mám taky na beremese :grinning:
1. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.