• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
handm: je jedno co se povede, hlavně že to bude zdravé :wink:
1. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
Handm, až na jedno ano. I svatební dort jsem si dělala sama. Je totiž takový tradiční v naší rodině. I ségra si ho na svou svatbu připravila :slight_smile: . Akorát druhá ségra, která se vdávala jako první, měla na svatbě kupovaný.
1. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
Blíž, to jooo, tak to přesně myslím!
1. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
Tááák jsem si prohlídla album pepi a opravdu tam jsou krááááááásnnnééééé fotky a ještě krásnější popisky :slight_smile: .
1. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
tedy holky, koukám, že tady se šmíruje.. :slight_smile:) my to tam taky máme, ale nic moc tam vidět není :slight_smile:)
1. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
Tauru, ty jsi tedy taky žena-umí-všechno :slight_smile:
a vy jste tři ségry? to je síííla, to is neumím představit...
1. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
tauru: no teda klobouk dolů :slight_smile: já naštěstí "jen" pomáhala protože cukroví pekly maminky, ale i tak mi to stačilo...
1. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
Taky jsem koukla tedy na Pepibubu :slight_smile: mooc krááásný! :slight_smile: super oznamko!
1. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
blíženko tak jsem nakoukla taky a náááádhera!!!!! Ty jsi moc moc moc moc moc pěkná něvěsta!!!! A s kočárkem - jéje,to budeš krásná maminka :slight_smile: !!!!!!
1. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
Holky, tak šmíruju vaše alba, no kráááááááása a musím se přiznat, že tam taky jedno mám :sweat_smile: takže pro zájemce nick kacuela :wink:
1. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
Blíženko, rovněž krásné fotečky. Měla si krásnou kytici a s maminkou máte totožný úsměv, viď ?? :slight_smile:

Handm, tak jestli já jsem žena-umí-všechno, tak jsou moje ségry z jiného světa nebo dimenze, protože pořád tvrdím, že jak jsem třetí v pořadí, tak se na mne už nedostalo :slight_smile: . Např. moje nejstarší ségra je skvělá a výborná ve vaření, v ručních pracech všeobecně tzn. že ti vyšije soupravu ubrusů a deček ve stylu ryšelie (holky píšu to foneticky, nevím, jak se to píše přesně) a jen tak mimochodem ti položí plovoucí podlahu a s akuvrtačkou taky řádí jako drak a k tomu všemu je vysoce inteligentní. Proto je taky mudra, ale jak jde o papíry, tak na ty jsem pro ní expert zase já. Tak alespoň v něčem vynikám :grinning: :grinning: :grinning: . A moje starší ségra je to samé v bleděmodrém.
A náhodou tatínek je hrdý na to, že má tři holky. Pořád říká, že si to nechá patentovat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
Holky, už frčím. Mějte se hezky. :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
Jo, ani nemusíte pátrat, přídávala jsem tam před chvílí ještě jenu fotku, takže je hned na 1. stránce :wink:
1. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
Holky, jdu na žlabab, blíž už jsem taky zkoukla.. Krásná princezna!! :slight_smile: a jak jsem psala, když už se šmíruje :grinning: stejný nick taky...

Tauru :grinning: :grinning: :grinning: tatínek je kabrňák..!!! Takový šikulky!!!
Holky, jak vypada hnizdici spineni? Muze byt nahnědlé, hlenovité? nebo to musi bytZačala jsem ted 4dny pred terminem MS spinit a tak jsem cela zvedava, co to ma jako znamenat. Testovala jsem 22DC, ale bylo to negativni, asi to bylo prilis brzy. Kdy myslite, ze mam zkusit dalsi testik? cyklus mivam 28-29dni.
Zlab ty jsi teda taky pěkná hubeňule!!!!! :slight_smile: Ale moc Vám to sluší - z těch foteček úplně dýchá ta euforie,radost,nadšení,láska..... :slight_smile:
1. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
žlabababí, krásný prostředí!!! Takhle na louce to musí být super!! :slight_smile:
A krásný pár, nevěsta !! .) proste svatba jak má být..
Tauru ahooj!!

Majdalena, to už si moc nepamatuju. vydržela bych být tebou do termínu předpokládané Ms...
1. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
Handm, díky moc, všimla sis doufám za námi v pozadí Sněžky? :grinning: Sice se trochu schovala do mlhy, ale je tam!

Vám to taky moc slušelo, ale je pravda, že moc vidět nejste :wink: Ale vybrala sis nádherné kytičky, chválím.
1. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
tak jsem zkoukla všechny fotečky co jste tu napsaly že tam jste :grinning: nádherný fotečky od všech, fakt :dizzy_face: akorát handm je taková "tajemná" , nechává se schovávat za srdíčka :grinning: :slight_smile: ne vážně, pěkný, pokud tam nechceš ukazovat svůj obličej, je to každého věc a respektuju to.. :wink:
1. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
jinak všem děkuji taky za pochvalu :grinning:

tauru: jj úsměv máme s mámou stejný, ale jinak mi každý od základky říká, že jsem tátova.... :slight_smile: :grinning:
1. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Majdalenko, já tuším, že se to projevuje jako lehoučký nahnědlý výtok (dokonce si myslím, že jsem ho jeden den měla taky, teda spíš jen 1 x na papíru asi 5 den po ovulce). Ale jak říká Handm, počkala bych do termínu ms a až pak bych testila, dřív se stejně ukáže něco jen málokomu :wink: tak vydržet!!! :dizzy_face:
žlabi: Koukala jsem, co tam máte za kopeček :grinning: :grinning: :grinning: ale je fakt, že prostě příroda je prostě mocná, že to vypadá prostě hrozně krásně majestátně...

holky, kdybyste chtěli, pošlu vám do IP odkaz na jiné fotky - my se jen nechtěli moc ukazovat, mám trochu blbý zaměstnání na to...
handm: navíc moc hezký účes :wink: v mníšku jsem byla na svatbě bývalé kolegyni v červenci 2007 a bylo to tam moc pěkný :dizzy_face:
1. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
Já bych si prosila handm, děkuji :slight_smile:
1. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
handm: no jasný, klíďo pošli :wink:
1. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
HOLKY všem Vám to moc a moc slušelo!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
1. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
:slight_smile: máte to tam, snad se to nezabali :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mníšek je kouzelnej!! :slight_smile:
díky holkY!!
1. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
handm: chce to po mě přihlaš. jméno a heslo :frowning2:
1. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.