• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
jo, psala uz zlababa :slight_smile:) mas to v ip :slight_smile:
1. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
myslela jsem, že to proleze tak - otevřený.. :sunglasses:
1. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
Spadl mi net, tak jsem byla dlouho mimo, ale koukala jsem na blíženku na svatbu - moc ti to slušelo...představovala jsem si tě jako brunetku :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
chicoo: moooc děkuji :slight_smile: proč myslíš že jsem mohla být brunetka? :grinning:
1. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
blizenko, nééé, že si mohla, ale jak tady spolu krafeme, tak si každou z vás nějak představuju a tebe jsem viděla jako brunetku, víš!!! :slight_smile:
1. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
Ahoj chico :slight_smile:)
1. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
Handm, už se kochám, moc vám to slušelo, tedy hlavně nevěstě :wink: A to počasí vůbec nevadí! Naopak to mělo takovou mystickou atmosféru :wink:
1. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
:slight_smile:) žlabi..!! ona každá nevěsta je vlastně hrozně pěkná!!! Dík ale!!Nápodobně!
1. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
handm: no krásná nevěsta :wink: ty fotky v pozadí s tím kostelíkem jsou vážně úžasný :slight_smile: přijde mi že jsem tě už někdy viděla a nebo jsi někomu strašně podobná, jenom teď nevím komu :grinning:
1. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
Děkuju blíž :slight_smile: Nápodobně! jak jsem psala..!!!!!!

vždyť píšu blíž, že jsem měla důvod se neukazovat na tom beremku :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
holky letím domů, mějte se fajn a zase zítra :slight_smile:
1. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
Měj se blíž :slight_smile: !! Ahoj
1. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
Já taky dneska zmizím.. máme "schůzi" baráku... :sunglasses: to zas bude zábava :rolling_eyes:
1. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
Holky, já jsem se zas nějak sekla v práci :frowning2: Koukám, že se koukáte na svtební fotečky na beremese :wink: Mám tam nick petkamisak, tak kdyžtak jukněte. Datum svatby 11.10.2008, takže za pár dní to bude rok :grinning: Jinak jsme se brali, když jsme spolu byli 9 měsíců a 17 dní, protože jsme se poznali na Vánoce v roce 2007-byl to můj nejkrásnější dáreček pod stromeček, který jsem kdy dostala, proto jsem si ho musela, co nejdřív vzít :grinning: :grinning: :dizzy_face: Vyšlo mi to tak, že mi bylo ještě 23-měla jsem v den svatby 4týdny do 24tých narozenin.
1. říj 2009 v 16:37  • Odpověz
Hand já chci taky vidět fotečky!!!!!!! O jakém IP jsi tu psala????
1. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
zlabab: Ty jsi blondýnka?K :fearful: Já si Tě představovala jako brunetku :grinning: :sweat_smile:
1. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
Holky kdo jste ty fotečky od HANDM viděli,pošlete mi taky prosím to IP nebo ten odkaz či co ....??? :frowning2: Já se chci taky pokochat :slight_smile:
1. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
Drndi,to jsou kráááááásnýýýýýý fotečky!!!!!! Moc moc moc moc moc moc Vám to oběma slušelo!!!!!! A ty tvoje luxusní šaty!!!!!!! Jedním slovem : nádhera !!! :slight_smile:
1. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
Jarmulka: Jaký luxusní ??!! :grinning: Měli na sobě pár perliček do oranžova ( to nejde na fotkách vidět), aby mi to ladilo ke kytce, jinak byli obyč....jen jsem si hrozně přála mít vlečku, a pak jsem zjistila, že byla na ho...o, protože jak jsem si ji po obřadě připla, tak byla děsně těžká a bolely mě pak na druhej den záda :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nhebudu povídat, že mi na ni každej šlapal, hlavně u tancování, a když mě manžel přenášel přes práh, tak mi na ni dupnul tak, že ji kousek roztrhl, takže jsem musela v půjčovně ještě doplácet za opravu :cry: Celkem mi vyšli s tou opravou na 6 500,- což na Brno není drahý...viděla jsem i šaty za 10tisíc :astonished:
1. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
Jarmulko, a vy už máte nějakej termín svatby? Nevím jestli jsi o tom tady nepsala, tak se kdyžtak omlouvám....
1. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
Jarmulka: My jsme se brali opravdu po velmi krátké známosti, ale vůbec toho nelituji, je to ba naopak ještě lepší, než když jsem byla 6let s bejvalým. To jsme spolu nebydleli, a pak když na to mělo dojít, tak byl rozchod. K manželovi jsem se nastěhovala, když jsme spolu byli měsíc, a od začátku jsme naldění na stejnou strunu a klape nám to...myslím si, že když to klape doma, tak je v pořádku pak všechno....nejvíce nesnáším ty páry, co doma po sobě hází pánvičky a na veřejnosti se tváří jak nejzamilovanější milenci, to je na zabití :angry: To my když chceme tak se pohádáme klidně i před našema, a za 5minut je klid, a je zas pohoda :sunglasses:
1. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
Drndi v jednoduchosti je krása!!!!!! A ty tvé šatičky - zkrátka přesně můj vkus!!! :slight_smile: My žádný termín nemáme :unamused: - když Kuba chtěl,tak jsem nechtěla já a teď se o tom sice bavíme,ale né konkrétně - datum a tak vůbec .... Ale pokud by se nám podařilo druhé mimi tak bychom se teda na 100% už vzali. Malá má příjmení po mě a kdyby bylo druhé,tak by Kuba chtěl určitě aby mělo příjmení po něm a mít to takhle rozkouskované - to nechci. A už bychom byli opravdu velká rodina,tak bych chtěla :slight_smile: . Samo že né jenom kvůli druhému bejby - chtěla bych i tak. Ale to druhé by to určitě ,,popohnalo,, . Něco jako tady zaznělo,že si holky brali hypotéku a jako manželé to měli lepší.... Taky to chtěli a ta hypo to ,,jen,, popohnala :slight_smile:
1. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
Jééé ty hrubky!!!!! Já bych si nafackovala!!!!!!! :angry:
1. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
Ahojky holky zdravím vás :slight_smile:
1. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
Jarmulko: Hrubky, neřeeeš :grinning:

To je dobře, že to tak bereš....však už jste rodina teď, jen to nemáte na papíře :wink: Jestli se můžu tak hloupě zeptat-proč nemá malá přijmení po Kubovi? :fearful: Většinou svobodný maminky dávají přijmení po tatínkovi....Jsem asi moc zvědavá, že? :grinning:
1. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
Drndi nejsi!!!!! V pohodě!!!! No on totiž tatínek ( Kuba ) řekl,že když to bude kluk,tak prostě bude příjmení mít po něm a basta. A já mu říkám : a to se ani nezeptáš co chci já?? A on mi řekl,tak když to bude holka,tak ať má příjmení po tobě. No a na sále se nám narodila holčička Terezka a bylo ,,vymalováno,, :slight_smile: :astonished: ...
1. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
drnda: Už jsi byla u mudr, když už jsi 50.DC? Nebo jsi taky těhotná jako holky tady kolem ? :grinning:
Já byla na vyvolávačku, ale stále nic.....cysta ještě nepraskla, nevím, co následuje pak, když nepraskne, nevíte?
1. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jarmulka: Jééé, to je hezký, že jste si to tak hezky rozdělili :wink: A vy jste nechtěli vědět pohlaví miminka před narozením?

Kuratkol: Já testuji za 6dní a když z toho nic nebude, tak už letím stopro na gyndu. No pokud nedostaneš MS po vyvolávačce do 14dní, tak Ti dá doktor ještě jednu injekci, po které to už na stopro dostaneš. Klidně se ptej, já jsem přes vyvolávačky expert, zažila jsem jich víc než dost :grinning:
1. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
Kuratkol: Já když jsem naposled dostala vyvolávačku, tak jsem to do 14dnů nedostala, tak jsem si poslušně běžela ke gyndr pro další, ten mi vzal rovnou krev an byla jsem těhu. Pak jsem se dozvěděla, že Agolutin (ta injekce) mohla k těhu přispět-otěhotněla jsem totiž 5dní poté, co mi ji píchli. A pokud by se stalo, že bys byla těhu, tak nemusíš mít strach, že ta injekce má špatný vliv na mimi, protože Agolutin je čistě jen ženský hormon estrogen :grinning:
1. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
ahojky, kebul preju vse nejlepsi k narozkam a dal docitat nebudu, protoze na to nemam silu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak mozna jeste zitra testnu, protoze jsem to sice vcera dostala docela fest, ale od te doby nic moc.... takze nadeje umira posledni, i kdyz uz jsem se s tim smirila :unamused:
1. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.