• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Aji to je mi líto :frowning2:
2. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
no u brachy to bylo dost velky překvapení,chodili spolu ani né 3 měsíce když otěhotněla,navíc ona sama pochází z dvojčat,má sourozence dvoje dvojčata,maminka i babička z dvojčat-všechno dvouvaječné,tak když mu jeho přítelkyně řekla,mám 3 zprávy: 1/ jsem těhotná,2/ nečekáme dvojčata-to si brácha oddechl :slight_smile: ,3/ čekáme trojčata,málem ho ranilo :grinning: ..jsou trojvaječná,tak si říkal že doufá že tam bude aspon jeden kluk,když už mají plán dětí splněný :grinning: ..no zahul to byl,to vám povím,u nich byl cvrkot,měli pul roku pečovatelku,ale zvladli to bravurně..při narození byli všichni velicí jako trojčata 1900,1950,2050..jen bohužel mají trochu problémy,jedna má od narození cukrovku,druhé vyoperovali jednu ledvinu a chlapeček má astma,ale to taky zvádají všichni dobře..ted už mají 5 let ajsou to roštáci
2. říj 2009 v 08:38  •  3 děti  • Odpověz
No to sice neodradí, ale je to pěkně nefér :frowning2: já bych takovou mateřskou dala těm jejich polovičkám a zajímalo by mě, jak by s tím vyžili, kdyby u toho měli splácet třeba ještě hypotéku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aji upřímnou soustrast. Říká se, že když někdo v rodině umře, tak by se měl někdo narodit, tak třeba se zadaří mimi :pensive: a znám hodně případů, kde to takhle bylo
2. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Popellko, to by bylo fajn. Já si říkám, že babičce se ulevilo, ona už měla hroznej život, bylo to pro ni vysvobození. Já jsem si říkala, že dnes jsem měla správně na testu objevit //, tak by to bylo spravedlivý - život za život. No jo, tak snad příště.
2. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
Aji je mi to líto.....vím jak se cítíš ....manřelova babička je v nemcnici a je to zlé....je jí necelých 90....moje babička zemřela v nedožitých 64 to byl děs....
2. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
aji -taky upřímnou soustrast,my už nemáme žádné prarodiče..když umřela babička,já za 3 měsíce čekala dcerku,tak uvidíš že se to brzo povede..
2. říj 2009 v 08:53  •  3 děti  • Odpověz
Holky, děkuju. Je to děsný, pokaždé když někdo umře. Musíme se s tím nějak smířit. Netěším se na pohřeb, to nemám ráda. Ale zas bude líp a babičce už má konečně klid. Teď ještě to mimi, aby zas byla radost v rodině.
2. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
Máš pravdu, tak by to bylo spravedlivé, ale uvidíš, že to bude brzo :wink:
2. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Jarmulko, hned si dám nový grafík do alba, ale chci ti jen říct, že zase pokračujeme ve shodě, viď ? :grinning: Stejně jako u tebe i u mne byla dnes stejná teplota jako včera :grinning: :grinning: .
Pokud si opravdu měla ovulku 18.DC, tak se doktorka při kontrole v tom svém odhadu trošinku sekla, ale to nevadí, hlavní je, že ovulka byla :slight_smile: .

Ajinko, je mi moc líto, že ti zemřela babička i když podle tvých slov to bylo pro ní takto lepší. A souhlasím s Popelkou. Taky jsem slyšela, že když někdo z rodiny odejde, přijde někdo nový. Tak moc přeju, aby to říjen splnil a měla si už mimíska v bříšku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . O své prarodiče jsme se ségrama přišly docela brzy. Babička z máminy strany zemřela asi tak měsíc po svatbě mých rodičů. Nepamatuju si to přesně. Máma v té době teprve čekala nejstarší ségru, tatínkovo rodiče zemřeli, když mi bylo asi pět a devět let a nejdéle tu byl děda s máminy strany, který zemřel, když mi bylo 14.

Pajinko, taky jsem koukala na ty tři drobečky, i když jak píšeš je jim teď už pět let. Jsou moc hezcí a u vás se to tedy těma dvojčaty jen hemží. :grinning:
2. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Dobré ráno,

aja.83: to mě moc mrzí, že ti umřela babička. I že se neobjevily // čárky a přišla ms. Ale nezoufej, bude líp! Já zatím obě babičky mám, ale nemám už žádného dědečka. Brzy určitě přibyde do tvé rodiny nová radost a vzpruha. :slight_smile:

Jinak vítám nové snažilky!!! :slight_smile:
2. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
Jinak, abych nezapomněla. Zkoukla jsem svatební alba Žlababy a Drndapetky. Takže souhrnně pro obě:

náááááááááááádherný, úúúúúúúúúúúúúžasný, obě nevěsty jak princezny, krása krása krása.

Žlaby, tak fotka s lidičkama do tvaru srdce je překrásná. Je to moc hezký nápad. Moc vám to tam sluší. Všem :slight_smile: .

Drndi, i my jsme měli květiny a doplňky laděné do oranžova. A mám pocit, že naši manžílci měli stejnou barvu košile (možná i naši tatínkové, ale to si nejsem moc jistá). Každopádně mi to připomnělo i mojí svatbu. Akorát jsem koukala, že máš poměrně mladé rodiče. Nebo alespoň velmi mladě vypadají.
2. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
ahojky
vítám nové snažilky a přeji příjemné povídání tady a ještě příjemnější snažilkování doma :wink: :grinning:

pajinko-máš krásnou holčičku a ty bráškovy trojčátka...tak to je teda mazec :grinning: .Já si po potratu říkala,že bych brala i dvojčata,ale tři...to už je fakt moc :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 09:06  •  snaží se  • Odpověz
Jarmulko, tak jsem dala dva grafy do svého alba. Kdybych si nedělala ovutesty, tak mi program stanovil ovulaci na 18. DC (stejně jako u tebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ), ale pozitivním ovutestem jí mám vyznačenou 14. DC. A teď si vyber :grinning: :grinning: . Věřit programu nebo předpokladu svojí gyndr. :grinning: :wink: , podle kterého by byla ovulka cca. ve stejný den jako u mne ?????????????????????????? Ještěže nezahálíte ve snažilkování :grinning: a do plodných dnů se prostě trefíte :grinning: .
Každopádně pokles teploty podle mne neznamená uhnizďování, protože to se prý projevuje jednodenním poklesem teploty navíc nebylo by to dost pozdě po ovulaci ???????????? :astonished:
2. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
díky všem za pochvaly :wink: taky máte moc pěkné fotečky v albumech,ještě vás musím skouknou všechny :slight_smile: tak všem brzké //
2. říj 2009 v 09:27  •  3 děti  • Odpověz
Ještě jsem zapomněla vzkaz pro Jellyy. Je to dost zvláštní, ale zřejmě ne nemožné. Nevím, co ti poradit. Záleží na tom jak dlouhé máš obvykle cykly, jestli se ti to už někdy stalo, jestli nebereš nějaké léky, které to mohly způsobit ... atd. Jedině zkusit ještě za pár dní testnout, nebo prostě a jednoduše zajít ke svému gyndr.
2. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahojky holky :grinning:

Tauru: Já dnes BT zase 36,9 jako včera-drží se tak už čtvrtý den.
Rodiče mám celkem mladý-mamka slavila v létě 45 a taťka měla v červnu 50 :wink: Akorát u taťky si každej myslí, že je to můj partner nebo kamarád :grinning: Sportuje, nekouří, nepije, prostě se udržuje, a do toho ty delší vlasy a blond melír-to ho dělá taky mladšího....

Aji: Upřímnou soustrast :pensive:
Věř, bude líp, holka :wink:
Jak jsi psala to "život za život" ta mě to tak vyšlo minulý rok, jak jsem měla to mimoděložní těhu. Přesně v den, kdy jsem se dozvěděla, že jsem těhotná zemřel manželův strejda. Něco na to bude.....slyšela jsem, že to takhle bylo v mnoha případech, takže to asi není náhoda :fearful:

Jinak vítám nové snažilky :grinning:
2. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahoj drndi, to je super s tou teplotou. Máš možnost mi ten svůj grafík ještě ukázat ??????? :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: Osobně jsem zvědavá na dva až tři následující dny, jak u mne ta BT bude vypadat. Každopádně už teď jsem nadšená, že jsem to nedostala tak brzy jako minule. :slight_smile:
K tomu tatínkovi - upřímně řečeno, popis nad fotkou mě překvapil :grinning: :grinning: . Fakt jsem si myslela, že je to tvůj nastávající. :grinning:
2. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
Pajinka: Krásná dcerka a ještě úžasnější jméno. Mám sestru Michaelu, a kdybychom měli holčičku tak jsem uvažovala, že bude Michálka,chlapeček samozřejmě po tatínkovi Michal :grinning:
2. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
Tauru: tak docela by mi to s taťkou seklo, že? :grinning: Víš kolik má taky mladých dvacetiletých nápadnic? :wink:
Grafík zkompletuju a nějak ho sem zase vložím, juj :wink:
2. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Jo a to jsem vám ještě nenapsala, že se snažíme o mimi zároveň s mojí kamarádkou, abysme byly stejně na mateřský a užívaly si to a naše děti vyrůstaly spolu. Je to taková pohádka a sen, ale kdyby to vyšlo bylo by to nádherný. Ona teda začala už v červenci, tak uvidíme, jak to vyjde. Kdyby byl rozdíl jenom pár měsíců bylo by to super :grinning:
2. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
hezké páteční ráno :slight_smile: vítám nové snažilky :wink:

aji: to je mi líto s tvojí babičkou ale věř, že je to pro ní lepší, když píšeš, jak na tom byla... upřímnou soustrast..

drndi: k tvému tatínkovi - nejdřív jsem taky myslela, že je to ženich nebo tvůj brácha :grinning: , opravdu vypadá mladě ..
2. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Tauru: Uáááááááá :astonished: Mě to vyznačilo ovulku 46DC :astonished: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Píše mi to 5tý DPO....no to je mazec....počkej, hned sem ten graf dám....no jsem z toho paf....vždyť ovule byla 29DC :confused:
2. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Tauru: Tak grafík mám v albumu. Bude teda pěkně koukat :grinning: :astonished: :fearful: :rolling_eyes:
2. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Drndi, tak už se na ten grafík těším :slight_smile: . Tak to má tedy tatínek z čeho vybírat, co ???

Popellko, tak vzhledem k tvému pohádkovému "jménu", se to třeba splní a budete současně slavit // a narození mimísků :slight_smile: . Moje švagrová se chce s manželem tuším od listopadu snažit, tak uvidíme, jak nám to půjde. Bylo by to zajímavý, kdybychom v listopadu nevěřícně zíraly na pozitvní těhutesty :grinning: .
2. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Tauru: To jo, on je trošku takovej proutník :grinning:
2. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
popelka já se se svou kamarádkou ani nedomlouvala,tenkrá sem ji řekla že su asi těhotná a ukázala jí test a ona za 5 dní přišla a ukázala mi taky svůj test,jak sem odjela z porodnice ,ona tam přijela,obě sme vychovály holky společně ,jsou ted taky nejlepší kámošky..:slight_smile:
2. říj 2009 v 09:57  •  3 děti  • Odpověz
Drndi :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: . To tedy vážně zírám. Byla jsem přesvědčená, že to bylo ten 29. DC. No, teď ještě jestli tomu věřit. Podívej se do mého alba. Taky mi ten program ovulku posunul. No to by byl tedy ale mazec, pokud byla ovule až 46. DC. Myslíš, že je to možné. Cítila ses jako při ovulce ???
2. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
Páji to je tak pěkný!!!!!!! Ale moc často se nestává,aby maminky byly nejlepší kamarádky a dcery také... Ale je to super!!! :slight_smile:
2. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Pajinko, tak to je super. Mit kamaradku vlastně už od prenatálního věku :grinning: .
2. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Dobré ranko, holky!!
AJI, je mi moc líto babičky! Upřímnou soustrast!
A taky ta mrcha do toho :frowning2:((
drž se!! Bude určitě líp!!!
2. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.