• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
pajinka: tak takhle nějak by se mně to stráááášně moc líbilo, to by byla nádhera kdyby to vyšlo :grinning: :grinning: :grinning: no a ještě k tomu, když jste to měly skoro stejně. No radši se toho nebudu moc chytat a uvidíme jak to dopadne :grinning:
2. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Drndi podle mě bylo avulka opravdu až ten 46 DC !!!!! Koukala jsem na fertily do grafů a nejsi zdaleka sama,kdo to takhle má a pozor : jejich víc než dost co s takhle ,,pozdní,, ovulkou otěhotněly !!!!!!!!!!! :slight_smile: Snažili jste se v tom období???????
2. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
vítám nové snažilky! :slight_smile: už je nás tu fakt hooodně!!
2. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
Tauru: Hm, taky máš ten grafík tentokrát nějakej rozskákanej :grinning: Ale ta ovule 18DC si myslím, že tam je :wink: Takže to aby jsi za pár dní testovala, že? :wink:
No já už mám pocit, že ovulku ani nepoznám....je teda pravda, jak jsem včera psala, že mám pocit, že mě poslední dny tlačí jakoby v děloze....že by to bylo ono? :astonished: Prsa nebolej, jen je mám nafouklý jak před MS, špatně mi už není, právě že se cítím poslední týden bez těhu příznaků :grinning: Ale vzhledem k tomu, že jsem měla pozitivní testy jednou 56DC a podruhý 63DC, tak proč ne? Klidně ten 47DC ovule být mohla....i když je to teda docela už velkej odvar na Vás všechny, že? :grinning: :grinning: :astonished: :sweat_smile:
Ještě by mě zajímalo-ty zeleně vyznačený DC tzn. plodný dny?
2. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Jarmulko: Snažili jsme se 44DC a pak až včera....nebyla teď vůbec chuť :frowning2:
2. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
Holky je tady některá, která byste chtěla jít na mateřskou na 4 roky?????
No drndi, ty jsi vážně případ :grinning: :grinning: :grinning: myslím to v dobrém. Ale takhle nás tu napínat, to je horší než nějakej seriál v TV, jak je to s tebou napínavý. :wink:
drndi: pokud jsi měla poz. testy 56 a 63DC tak by bylo dost pravděpodobný, aby ta ovu třeba byla teď 47DC ne? :wink: no hlavní ale je jestli jste se vůbec v ty dny snažili a jestli je tu ta naděje... :slight_smile:

handm: dobré ráno :slight_smile:
2. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
drndi: jo tak už jsem si všimla, že odpověď je tu dřívn než moje otázka :grinning: ale nesmutni, počkej ještě pár dní a uvidíš :wink: třeba byla ovu nakonec někdy jindy, kdo se v tom má pořádně vyznat že :slight_smile:
2. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Holky, já vůbec ty drndy grafy nechápu.. tedy vůbec žádný grafy :slight_smile: Ale asi je to lepší! :slight_smile:
2. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
popellka: o 4 letech vůbec neuvažuju. Spíš zvažuju ty dva roky a hned to spojit s dalším mrňousem, ale to abychom se začali snažit už tak, až prvnímu bude 1 rok, abychom to stihli. Takže nevím, ale 4 roky ani náhodou.
2. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
:slight_smile: Drndi,přesně tak,ty zelené dny jsou plodný dny a Vy jste se snažili ten 44.DC takže by to klidně mohlo vyjít !!!!! A jak tady holky psaly - vzhledem k minulému poz. testu z tak pozdního dne cyklu je to více než pravděpodobné,že u tebe ovulka opravdu probíhá okolo 47 DC + - 2 dny asi. Nic není ztraceno!!!!! Ty mršky spermijky si totiž umí počkat až 5 DNÍ !!!!!!!!! A do toho Vy se spolehlivě vejdete :wink: !!!!! No,třeba už si tam někde mimi dělá hnízdečko!!!!! :slight_smile: A špatně ti vůůůbec být nemusí!!!! Může ti být dobře nebo stejně jako když to máš dostat nebo i hůře - takže podle toho se nedá usuzovat!!!!! Počkej,už to nebude tak dlouho trvat a dozvíš se!!!! :slight_smile: Držím palečky!!!!
2. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Jarmulko: Tak to bysme se opravdu strefili :grinning: Manžílkovi spermijky určitě 5dní nevydrží, kouří totiž poslední dobou jak fabrika :cry: Hrozně mu nadávám....Ještě, že mi aspoň papká ten vit.E, když už nic.....A jak dlouho mám teda ještě počkat, než poletím ke gyndr?? Mám strach,aby mi doktor nenadal....tenkrát mi říkal, ža když budu mít na těhu testu // nebo budu mít cyklus delší 50dní, tak mám za ním ihned letět....tak já Ti nevím :confounded:

Chicool: To věřím, že jsem pro Vás záhada a myslím,že i napínavá jak thriller :grinning: Ale mě už to opravdu nebaví mít tak dlouhý cykly....vím, že jsem tak už 2x otěhu a neměla bych si tudíž zoufat, ale vy byste v tuto dobu testovaly už pomalu podruhý a já furt čekám a nic....je to otřesný :unamused: Jenže, když nechci do těla žádný hormony, tak se s tím musím holt smířit, že :slight_smile:
2. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
no to jo,ještě jsou to obě holky,už těhotenství sme si užívaly společně,takže kámšky byly ne od narození,ale už před narozením :slight_smile:
já mám grafy jen na papíře,páč za mě sme brali jen ruštinu :angry: ,takže něm.i angl.je pro mě španělská vesnice,takže ovulku si jen tak musím sama určit,dle teplot,hlenu atd,ale často není z čeho určovat...
2. říj 2009 v 10:39  •  3 děti  • Odpověz
drndapetka: já bych taky vyčkávala...hormony do těla bych též nechtěla, takže tě plně chápu. A ještě, když tu existuje šance, že byla ovulka takhle pozdě a že bys klidně mohla být těhu, zvlášť když se to přesně takhle už 2x stalo. No je to dilema co dělat. Od gyndr asi dostaneš potom pěkně za uši, co? :wink:
2. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
drndi:tak to ten můj má taky líné pulčíky,páč taky hulí jednu za druhou,hrozně se rozkouřil,taky se kvůli tomu pěkně hádáme..ach jooo
já mívala taky hrozně dlouhé cykly,45-70dnů,ale utrogestan mi to spolehlivě upravil a už mám 28 až 30 dní pokaždé
2. říj 2009 v 10:47  •  3 děti  • Odpověz
Pajinka: No manžel přestal v květnu kouřit-vsadil se s mým taťkou.....24.5. jsem otěhotněla (vím přsně který den :slight_smile: ), no ale pak to špatně dopadlo, a manžel bylz toho strašně špatný, nezvládnul to a začal kouřit znova :unamused: :frowning2: No jo, co s něma naděláme.....

Utrgestan doma mám z minulého těhu, ale to by mi asi musel doktor vypočítat, kdy ho mám brát, že? Je to čistě ženský hormon, tak toho bych se ani nebála, ale nic jinýho bych si do těla nevpravila :unamused:

chicool: No nebude mít šanci mi vynadat, protože se chystám zaregistrovat k jinýmu gyndr :grinning: Né z důvodu, že bych nebyla spokojená, pan doktor je strašně sympatickej chlap, ktrej trpělivě všechno vysvětlí a díky němu mám oba dva vejcovody, když mě temkrát asi půl hodiny přesvědčoval, že musím do nemocnice, když špiním...nakonec jsem šla a byla to mimotěhu-mohlo to prasknout a mohla jsem bý bez vejcovodu, díky němu mi ho nechali , protože těhu bylo ještě malé.....mám problém ale s dojížděním.....je 30km ode mě, a když budu těhu a budu mít riziko ( což na 90% mít budu), tak si neumím představit dojíždět, proto scháním nějakýho stejně prímový doktora v Brně, ale zatím se mi to nepovedlo :frowning2:
2. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Holky, musím vám něco napsat - teď jsem si přečetla album (nevím, jak se jmenuje autorka, omlouvám se), ale je to název "naše druhá holčička theuška a to je tedy bomba.. popis porodu, super vtipný, krásný dojemný, smála jsem se a brečela :slight_smile:) ještě že jsem v práci sama :slight_smile:)
2. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
drndapetka: 30 km je opravdu darda na dojíždění v těhu. Takhle když tam člověk běžel jednou za rok na prohlídku, tak to šlo, to věřím. Já také přemýšlím o změně gyndr. Ale váhám. Napřed jsem řešila ty moje peripetie s tou nemocí, to jsem to už zvažovala fakt vážně, ale když se to vyjasnilo, tak jsem zase ustoupila. Ale vždy když tam jdu na prohlídku tak strávím v čekárně i 2 hodiny, přestože jsem objednaná. Je to šílený a prý i u těhulek (má na ně čtvrtky) je to totéž. Ona si vždycky vezme jednu sortu těch co přijdou a když je dodělá, jde pokaždé na kafíčko a cigáro, tam je min. 15 min a vezme další. Tuhle přede mnou byly jen 2 ženský, tak jsem se radovala a stejně jsem tam hodinu čekala. Hrůza. V pokročilém těhotenství si to fakt nedokážu představit. :angry: Tak uvidím.
2. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
utorgestan beru už hodně dlouho ,myslím že nemůže ublížit,je to vlastně progesteron,pomáhá lepšímu uhnízdění vajíčka a pak v počátku těhotenství já ho beru od 17 do 28 dne,nebo prostě po ovulce,chodím měřit 2x až 3x za cyklus folíky,když nějaký doroste ,píchne mi mudr pregnyl a pak za pár dní beru utroš..se divím že ti ten utroš nenasadil na upravu cyklu..já pokaždé otěhotněla až po tom co mi mudr upravil cyklus,jinak to nešlo
2. říj 2009 v 11:10  •  3 děti  • Odpověz
Drndi, ten 18. DC mi spočítal program, když jsem vymazala pozitvní ovutest 14. DC. Když jsem ho tam opět zadala, tak se křivka posunula. Pokud by ale ovulka byla až 18. DC, tak vůbec nemusím testit. Ledaže by ty manželovo bičíkovci skutečně vydrželi tak dlouho. Milovali jsme se totiž 15. DC a pak to bylo určitě až po 20. DC. Takže kdyby byla ovulka 18. DC, tak by spermičky musely čekat 72-96 hodin :confounded: . A to si myslím, že i když měl manžel spermiogram skvělých nadprůměrných hodnot, že to ty mršky určo nevydržely.
Pokud to nedostanu, tak testík mám naplánovaný na 8. října. Ale myslím si, že mi ta mrška ještě přijde. Mám zkrátka zafixovaný to lvíčátko :grinning: :grinning: :grinning: .
2. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
chicool: Tak to je u mýho gyndr. to stejný v růžovým. Jsem objednaná na třetí a jdu až v pět. Plná čekárna, vydejchanej vzduch, přečtlý už všechny časopisy, co tam mají a nuda....koukání na zdi :angry: :confounded: Tak jsem si to vyhmátla....zjistila jsem, že když si přivstanu ( vastnu v pět ráno ) a dojdu před ordinaci o půl sedmé, tak jsem nejhůře třetí pacientka na řadě....doktor vezme první v sedum a já jsem o půl osmé venku....bere totiž v pohodě bez objednání( první objednaná pacientka mu dojde na půl 8). Jenže kdo má vstávat v 5hodin ráno? A ještě když je ženská těhotná, tak cestovat autobusem?No hrůůůza :angry: Doktor je to fakt dobrej-přestávky si chudák ani pomalu nedělá, je to důkaz toho, že je jeden z nej v okrese, když má tak narváno, ale takhle to opravdu nejde, musím jít jinam.....jenže nevím kam, nevím jak a podle čeho si vybrat...každej mi radí někoho jinýho a já už nevím koho.... :confused:
2. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
já dojížděla taky na kliniku v Brně,od nás 45km! jezdila sem tam většinou busem,páč chlap musel do práce..2x přesedat nejdřív tak 2x v cyklu a pka když sem otěhotněla od začátku až do porodu každý týden..fakt bomba,ale vydržela bych to zas,ikdyž ke konci těhotenství sem myslela že v buse všechny pozvracím..na začátku mi nic nebylo,ale ke konci to bylo něco..
2. říj 2009 v 11:17  •  3 děti  • Odpověz
Pajinka: A na jakou kliniku v Brně? Na Obilní Trh? Jestli máš nějaký dobrý tip na doktora, tak poraď budu ráda :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
tak to já mám na doktory s čekáním asi štěstí..nikdy nečekám dýl než půl hodiny,at přijdu kdykoli,většinou jdu i bez objednání dost brzo na řadu a to tam chodí lidí hodně
2. říj 2009 v 11:23  •  3 děti  • Odpověz
no já ted chodím k nám do města ,mám to pouze 10km a všechny papíry mi dal mudr pro tohoto doktora sebou,takže mě léčí stejným postupem,tak su ráda..chodila jsem do GYNPRIVAT V BRNĚ ,dá se to najít i na netu,moc mi tam pomohli,ale ted už bydlím 80km od Brna,takže to už bych nevydržela..
2. říj 2009 v 11:26  •  3 děti  • Odpověz
drndapetka: takže to znáš moc dobře. Já to vychytala přesně naopak, objednávám se úplně nakonec na 17:00 a přijdu tak v 17:30 a stejně ještě chvíli čekám, ale aspoň si kvůli tomu nemusím brát celej den dovolenou :grinning: No ale ty u toho svýho čekáš, protože toho má moc, viď? Já tam čekám, protože si dává tak po skupince 5-10 ženských pauzu a takhle fakt celej den!!!! Prostě vezme ty, co se nacházejí v čekárně, "obslouží je", jde na kafe a otevře dveře a nahlásí se jí další...když člověk přijde těsně po tom, co se jí ostatní nahlásily, je to nejhorší, protože vím, že budu čekat než všechny obslouží plus ještě ta její pauza. Děs běs.
2. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
chicool: no má toho dost, a ještě k tomu je tak poctivej, že se každé pacietce věnuje maximálně, takže 1pacient=15minut ( minimálně). Ale je to fajn doktor...nestresuje, že má plnou čekárnu. A ženský, který opravdu vyžadují max.péči, tak si rády počkají, než dojdou na řadu. Já mám fajn,že mám volný dny i přes týden, takže bych klidně mohla čekat od rána do večera :grinning:
2. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
Holkýýý, kde jste? Tady je dneska nějak prapodivně mrtvo :frowning2: Ale čas oběda, takže dobrou chuť přeji všem :wink:

Já valím za hodinku a půl do školy. Nějak se mi nechce,.... :confounded:
2. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
Drndi, asi všechny baští. Taky přeji dobrou chuť.

Nedivím se, že se ti nechce do školy. Určitě jí budeš mít až do večera a ve škole by se páteční večery trávit nemusely, viď ?? Ale víš jak budeš chytrá ??? Za chvíli s tebou ani nevydržíme :grinning: :grinning: :grinning: .
2. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.