• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Tauri uvidíš že jak to teď zařešíte tak se vše určite povede, musí prostě, věřím tomu :grinning: ! Dárek si teda vymyslela skvělý já bych taky chtěl dostata něco podobného ale u nás v rodině se moc tvůrčího umu nedědí :- !N !
2. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
taky počítám za říjen svůj měsíc, když se nepovedlo v září :grinning:
2. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
to si piš, kebulko!! :slight_smile: povede se nám to tu hromadně, i Aji, Tauru a Chico.. prostě všechny :slight_smile: Aporodnice popraskaj ve švech :slight_smile:)
2. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
a navíc, začala jsem brát clostil, tak doufám, že ten už zabere...
2. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
no to by bylo dost dobrý, kdybysme se všichni ze spodní tabulky přesunuli do té horní :grinning:
2. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
A Peti jaké bolesti ? Nejsou ti jen zaražené větříky ? Já je mám teď skoro pořád, dr. mi to minule vysvětlila že se vše stahuje aby se nachystalo tělíčko na zvětšující se dělohu, tak tentokrát už jsem klidná :sunglasses: !
na co je clostil??
já beru jen obyč listovku :slight_smile:
clostil je na stimulaci vaječníků, aby byli krásná vajíčka :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
Chicoolko, tak to si tedy šikulka, protože co se týká malování, předčí mě i prvnáček :grinning: :grinning: :grinning: . To spíš tedy zkompluju již hotové věci :grinning: :grinning: , jako třeba teď s tím dárkem.

Handm, říjen bude vás všech, kromě mě a nejspíš i Chicoolky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Až dorazí MS, tak začínám brát antiko, takže proto pořád zmiňuju ten listopad. S Chicoolkou jsme si už daly předsevzetí, že nám to prostě vyjde v listopadu :grinning: :grinning: :grinning: .

Janinko, moc děkuju. Každé povzbuzení mi pomáhá. :slight_smile:

Kebulko, dvěma slovy - naprosto dokonalý. Nevěsta jak z růže květ a ženich jakbysmet :grinning: :grinning: . Máš moc hezký úsměv a ta zamilovanost z vás jen září :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
2. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
teda holky,jste děsně ukecaný,já vás skoro nestíhám dočítat..

a jinak se k vám holky přidávám,doufám,že i pro nás bude říjen krááásnýměsíc!Ač jinak ho moc nemusím :grinning:

handm-já taky beru jen listovku a asi to tak zatím nechám :slight_smile:
2. říj 2009 ve 14:26  •  snaží se  • Odpověz
jé, Taurusenko, moc děkuji, já se červenám :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
Aha, kebul, tak to já nestimuluju.. jen doufám, že se mi stimulujou samy! :slight_smile:

Tauru, joo, vždyť já na to vždycky zapomínám.. jen bude váš taky protože to se budete snažit o 106, ne??!! Anebo už v tom mám uplně chaos :slight_smile:

Katy, tedy koukej začít "muset" říjen :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
Kebulko, moc ti přeju, aby ten clostík zabral :slight_smile: . Moje kamarádka ho brala a otěhotněla. Mně se tak nepoštěstilo. Jinak Handm, celý název je clostilbegyt, kdyby ses o něm něco chtěla dozvědět a dala si ho třeba do vyhledavače.
2. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
no mám křeče v podbřišku už přes tejden... ono je to prej normální... No asi se mi to tam přizpůsobuje no... ale stejně budu mít klid až mě vyšetří doktor....
2. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
TAuru, dekuju, kouknu na to.. :slight_smile:
Kebul, to se nemusíš červenat. :grinning:

Handm, jestli myslíš to snažení o 106 v listopadu, tak to bude plně v režii doktorů. Předpokládám, že v říjnu obdržím pero se stimulantama a v listopadu, až mi hezky dozrajou vajíčka, popeláším na IUI. Alespoň doufám.
taurusenko, a tebe teď budou stimulovat injekčně, stejně jako před IVF? nebo ještě nějakou jinou formou?
kebul-jééé,já chci taky kouknout :grinning:
2. říj 2009 ve 14:34  •  snaží se  • Odpověz
Přesně tak kebul, budou to injekce, ale naštěstí to bude to pero, takže s tím bych to měla zvládnout. Jestli to budou stimulanty jako při IVF, kdy je potřeba větší množství vajíček, to nevím. Spíš si myslím, že ty léky nebudou tak silné, ale jistá si tedy nejsem.
2. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
Tak Tauru, nakonec "tulit" se můžete i tak :slight_smile: ne?! A úspěch bude pojištěn! :slight_smile:
2. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
katyna - viz IP

taurus, držíme pěsti, ať už to konečně vyjde... je to hrozný, co si ty naše těla s náma dělají...
2. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
Handm, to určitě :wink: :wink: , ale to hlavní "oplodňování" bude na doktorech. Hezky nám zkoncentujou nej spermičky a zavedou je tak hluboko, že k vajíčku to budou mít cobydup :grinning: . Jen jestli nejsem na ty spermičky alergická. Prý mohou být protilátky proti spermičkám nejen v pochvě, na děložním čípku nebo v děloze, ale i přimo na vajíčku. Tak jsem na to zvědavá. Každopádně bude mít manžel týden před tím útrum, aby taky bylo do té centrifúgy co dát :grinning: :grinning: :grinning: .
2. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
kebul fááákt moc krásný.Sluší vám to spolu a ty jsi nevěsta opravdu nádherná!Je vidět,že jste spolu moc šťastní!

handm-dobrá,dobrá,tak já na tom "musím"začnu pracovat a snad se to i potvrdí. :wink: :wink:
2. říj 2009 ve 14:41  •  snaží se  • Odpověz
Díky kebulko :slight_smile: . Jo, i když jsou naše, tak si dělají co samy uznají za vhodné i když mi chceme něco jiného :slight_smile: . Pořád si musíme říkat, že to příroda dobře zařídila, i když nás to může pěkně štvát :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
2. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
děkuji katyna6 :slight_smile: jsme spolu šťastní už 6 let a doufám, že ještě dlouho budem :wink:
2. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
Kebul, koukam, že si z ČB!?! Krajánek.. jupííí, i když jsem už léééta v Pze..

Taurus, to určitě! Ale oni to doktoři i vy dva zvládnete a dobře to dopadne!! :slight_smile:
2. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
handm, jj, z ČB, i když tu bydlím teprve dva roky :slight_smile:
2. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
Holčinky, tak se mějte moc hezky. Končím v práci a za chvilku pojedu domů. Přeju vám nejen krásný páteční večer, ale celý víkend, prožijte ho jak nejlépe to půjde a v pondělí se tu zase všechny sejdeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
2. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
ahoj taurus, měj se krásně a užij si volníčko!

my máme velkou oslavu narozenin - taťka 50, babi 75 a do toho možná ségra porodí :grinning:
2. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
Ahoj, Tauru, klidný víkend, a hezky oslavujte! :slight_smile:)

Kebul a kde?! A si z jižních čech?
2. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.