• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
holky tohle je hrozně smutný pro každou z nás......ale několik z nás je tu důkazem že i přes neúpěch přijde štatsný konec
takže ti zlababko přejem at mimoušek co si vás vybere příště s váma dojde až na konec cesty.................
a souhlasím s tím že ty vyšetření si určitě vydupej, at víte na čem jste.........

u nás už je venda v poho, sice ještě nudlujeme ale už zase krásně spinká a je veselej, tak nám to netrvalo moc dlouho.......................
mě dneska horzně bolí břicho úplně jako na MS ale jsme teprvá 20 DC že by už PMS???? ach jo ..............
3. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Zlabi: je mi to strašně moc líto a jenom doufám, že v sobě najdeš spoustu síly, jak tu bolest překonat. Věř, že příroda ví, proč to udělala a je dobře, že když už k tomu má dojít, tak se to stane ve velmi ranném stádiu. Určitě si poplač, potruchli, ale pak zvedni hlavu a jdi dál, řeš s to s lékaři, podstup všechna možná vyšetření a věř že kadžý další zítřek bude jen a jen lepší a ty se svého děťátka dočkáš. Myslím na tebe. Drž se!!!
3. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
:frowning2: ahoj holký .. Já tu teda strašně dlouho nebyla a je mi smutno z poslední stránky :pensive:
Žlabí naše, nevím co napsat - je to strašně smutný a je mi z toho ouzko .... Mrzí mě to mooc, ale budu vám i já držet všechny palečky úplně na maximum. Přeju ti, aby u vás brzy přišli na příčinu a uvidíš, že brzy budeš mít mimíska i ty u sebe a budeš ta nej.. maminka na světě. Pusu na tvářičku jen pro tebe kočko :wink:

Jinak co nového u mně: v práci frmol a vůbec mě to tam nějak přestává bavit. Už abych mohla odejít. Jsem zvědavá, jestli příští týden dorazí Ms - poctivě jsme se snažili, ale nevím.. Mám takový pocit, že to nevyšlo :confused: I když manžel pořád tvrdí, že ano. Zrovna včera jsem mu říkala, že mě pořád bolí (asi čtrnáct dnů) ten podbříšek, že mám strach, aby se mi tam znovu nerostla ta cysta a on na to, že to není cysta, co ve mně roste, že je to mimí :grinning: Fakt je, že mě poslední týden pobolívají prsa, mám výtok, bolí mě ten podbříšek a jsem taková víc unavená a nějak se zadýchávám. Ráno vstávám dřív a jdu do lednice něco sníst (třeba v 6ráno) a pak si jdu zas jdu lehnout :grinning: , dřív jsem po ránu nemohla do žaludku nic dřív jak za dvě hodiny. Aleee... Tohle všechno může být i tím, že př. čtvrtek má dorazit MS :unamused: A myslím, že bych to cítila, a nic.

A co tady nového? Jak se máte?
3. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
Flos a všechny ostatní, díky moc za slova útěchy. Holt osud si nikdo z nás nevybírá :pensive: Ale nebojte, tentokrát jsem tak nějak víc v pohodě, asi jak člověk tuší, co se může stát, tak tu prvotní radost potlačuje, fakt nevím. A asi mi taky hodně pomohlo, že jsem se nenervovala jako posledně celou noc čekáním na tu příšernou revizi. Včera ráno jsem z vlastního téměř paranoidního popudu mazala k dr kvůli kapce krve a ten můj divnej vnitřní pocit se bohužel potvrdil. Ani pak ale nebyl čas na smutnění, páč to už jsem mazala na odběry, pak na sál a za necelou hodinku to bylo všechno za mnou. Teď se snažím na to moc nemyslet. Hroutit se nemá cenu, litovat se taky ne. Jen moc moc doufám, že se zjistí, proč se to děje a do třetice už to zvládneme až do konce...
3. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
Žabko,si hrozně silná,já doufám,že najdou příčinu proč se to ,tak děje :wink: ,

my dnes byly na Burčákových slavnostech v Hustopečích,tak to bylo fajn počasí nám přálo :slight_smile:
3. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
:wink: jen tak dál Žlab, jsi silná a mysli jen na to, že jednou a snad brzy to vyjde .. Do třetice to bude dobré :dizzy_face: uvidíš
3. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
motol, na burčákových slavnostech jo :grinning: To musí u vás být veselo :sweat_smile: Dala bych si taky :slight_smile:
3. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
flosi,sem si normálně nedala,burčák moc nemusim a bolí mě hlava jak střep,už sem si musela dát i prášek ,co děláš,takhle při sobotě?
3. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahoj holky!!!! Flo,jsem koukala,že jsi se svým cyklem jen o dva dny předemnou! :slight_smile: To jsem zvědavá,jestli nám brzy oznámíš šťastnou zprávičku :astonished: . Motol já bych si také nedala - nějak jsem celkově tomu alkoholu nepřišla na chuť :unamused:
3. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
Tak to já bych neodolala :grinning: Celkem nic, byla jsem na nákupu a na procházce a pak u souseda - vařili jsme ptáčky s rýží, mnamka .. Teď jukám na TV a baštím a piju čaj s citrónem, nějak mě lehce pobolívá v krku :rolling_eyes:
3. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
já teda taky moc nepiju,opravdu jen občas a ani mi to nějak nechybí
3. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
Jarmu, jak jsem psala, asi ne :fearful:
3. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
To já jsem právě vyslala Kubu pro něco dobrýho na zub k čajíčku :slight_smile: - ještě že je tak obětavej :slight_smile: protože já bych už teď nikam nešla - jsem dneska nějak úplně mimo,ospalá,unavená - no jo,to je to počásko :unamused:
3. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
taky už sedim a dítě skoro spí a večer budem koukat na superstar
3. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
Motol koukám náplň večera se u nás nebude lišit :slight_smile: . Flo,u Terky mi bylo zle - měla jsem snad všechny příznaky těhu ALE potom u obou dvou těhotenství ( bohužel to nevyšlo,ale to je jinam... ) jsem byla naprosto OK!!!!!! Nevěřila jsem tomu,že jsem opravdu těhu!!!!!!! Takže podle toho to nemusíš poznat!!!!! Dokud nedorazí MS je VŽDY šance!!!! :slight_smile:
3. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
no taky co jinýho že?mě ta hlava asi praskne
3. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
ježiši co tu čtu za smutné zprávy.. :pensive: Zlabi, musí se přece přijít na ten problém, co způsobuje, že to zatím nevyšlo :frowning2: Bude líp, přeji jen to dobré.
3. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
zlababa: je mi to hrozně, hrozně líto. Drž se! :pensive:
3. říj 2009 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz
Tak já jsem zvědavá, jak dopadnu tento měsíc já, no moc šancí si nedávám. Ještě 4dny a bude tu asi mrcha jedna :unamused:
3. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahojky holky.
Holky s tím těhu kamarádka neměla ms ale test byl negativní tak běžela k dr na odběr hcg no a teď mají krásnýho 8měsíčního chlapečka.
Je to různý
ten program koukám, že je u všech stejný
3. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
4.10.2009

Těhulky:

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 8.tt ... další KO 18.9.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt

Snažilky:

drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 53 DC ... 1. snažení
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 37 DC ... 5. snažení
Taurusenka: ............. 30 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 33. snažení
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 2. snažení
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 2. snažení
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnž
flosmanka: ............... 29 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 1. snažení
baji: ........................ 31 let ... 1 dítě ... 24 DC ... 1. snažení
Jarmulka: ................. 23 let ... 1 dítě ... 23 DC ... 2. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 0. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 21 DC ... 6. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 21 DC ... 1. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 18. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 12 DC ... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 9 DC ... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 5 DC ... ??.snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 2 DC ... 8. snažení
Veruska007: ............. 29 let ... 1 dítě ... ? DC ... 1.snažení

Nekomunikující snažilky:
lolynka: .................. 29 let ... 0 dětí ... 35 DC ... 2. snažení
4. říj 2009 v 07:17  • Odpověz
Ahojík,já byla těhotná 3x /2x sem o to přišla/,ale ani jednou sem nepoznala že su těhotná,nebylo mi vůbec nic,TT negativní,pak jen z krve,ale taky dost nízké,pak mě začaly bolet záda v křížích a na UTZ už byla vidět ,ani jednou mi nebylo špatně a každou chvilku sem pokaždé čekala že se spustí MS ,pořád sem se kontrolovala-uplně sem cítila že jde a nakonec nepřišla..:slight_smile:
každý to má jinak,moje sestra ta zas říkala,že to poznala snad po týdnu, zvracela od začátku a do konce těhotenství
4. říj 2009 v 08:25  •  3 děti  • Odpověz
Těhulky:

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 8.tt ... další KO 18.9.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt

Snažilky:

drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 53 DC ... 1. snažení
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 37 DC ... 5. snažení
Taurusenka: ............. 30 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 33. snažení
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 2. snažení
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnž
flosmanka: ............... 29 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 1. snažení
baji: ........................ 31 let ... 1 dítě ... 24 DC ... 1. snažení
Jarmulka: ................. 23 let ... 1 dítě ... 23 DC ... 2. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 0. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 21 DC ... 6. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 21 DC ... 1. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 18. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 12 DC ... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 9 DC ... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 5 DC ... ??.snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 2 DC ... 8. snažení
Veruska007: ............. 29 let ... 1 dítě ... ? DC ... 1.snažení
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ... 1 DC ... 3. snažení

Nekomunikující snažilky:
lolynka: .................. 29 let ... 0 dětí ... 35 DC ... 2. snažení
4. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
Krásný den přeji :slight_smile: jakpak se dnes máte??
4. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj Péti!!!! No jsme po nedělním obídku a celkem to jde a co ty??? Co bříško???? Jak se cítíš??? :astonished:
4. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jarmulko: no já jsem v pohodě, dneska mi je ňák divně, tak to zkusim něčim zajíst.. ale chuť veškerá žádná.. :confounded:
a bříško už me tolik nezlobí, bolesti už ustávaj tak jsem ráda :slight_smile:))
no holky chtěla jsem se zeptat maminek nebo těhulek v pokročilém těhu, kdy vás přestaly bolet prsa???
4. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahojky Holky,dneska je fakt krásně sme byly s mm v práci,tak malýho vozil na vozíku tak byl nadčenej

Petullek to je u každýho jiný ,když sem byla těhu tak se to střídalo jeden čas bolely a pak zase ne,to prostě ktomu patří,a blahopřeji k těhu :slight_smile:
4. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte? Jejda Žalbab to je mi moc líto, držím moc palce ať zjistí kvůli čemu se takovéhle věci ošklivé dějou. Jinak copak Drndi jak to s tebou vypadá?? Přeji hezký zbytek víkendu.
4. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
Ahojky holky, dovolte, abych se k vám přidala...právě jsme se s mužem začali snažit:slight_smile:
4. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
motol: dekuju.. no me zacaly bolet skoro hned, a porad nic.. blbe se mi spi :grinning:
4. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.