• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Dobré ranko,
to je zas pondělí... žlabi.. moc me to mrzí!!! Drž se! A hlavně ať na něco přijdou doktoři... myslím na tebe!!
5. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
Žlababko naše, ježíši marjá! To je strašný! Jak se to může zase stát? Proč už nám ten život taky neuchystá nějakou radost a pořád nás zkouší. To je mi tak líto, já ti tak fandila a držela pěstičky! No nic, přeju ať brzo přijdou na to, čím to je. a posílám hodně síly! :wink:
5. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
Ježiš, holky, já mám kvůli žlababce úplnou depku. Jak to že se to zase stalo? Já se tak bojím, že to bude i u mě, já už bych to podruhé asi nezvládla, mě úplně přešla chuť do snažení! Ach jo...
5. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahoj Ajo... no, měla jsem ji taky.. uplně jsem na to zůstala koukat jak opařená...
a v pátek jsem si zas pěkně zadepkovala.. známá, 37 let, mi oznámila, že budou v dubnu tři.. její první dítě, naprosto bez problémů, je ve 4. měsíci.. jako já měla radost, vím, že i s věkem si mysleli, že to ani nepůjde.. ale prostě mě to uplně zas dostalo.. nedokázala jsem jim pořádně ani vyjádřit radost, jen jsem seděla a koukala a měla chuť se rozbrečet.. ale před nima jsem to udržela, nakonec jsem doma řvala jak blazen.. jak je to nespravedlivý a nefér, a proč se to muselo stát zrovna mě atd.. klasika.. přitom oni to neví, takže asi byli pěkně zaražení... co se mnou najednou je.. ale nedokažu jim to říct, ani nechci..
teď už lepší, ale půl soboty jsem nám taky kvůli tomu zkazila a to jsme měli ještě to výročí svatby.. manžel smutnej ze mě, že já jsem smutná, no paráda...
nakonec jsme si to ale užili.. jen jsem si prostě nějak myslela, že až budem rok od svatby, budu mít aspoň fazolku v bříšku.. a ne za sebou tenhle otřesnej zážitek..
5. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
Hand,Ájo a všichni ostatní - nebojte se,ono to vyjde!!!!!!!!!! Když se tady budeme stresovat,tak nám to v ničem nepomůže - naopak, stres tělu neprospívá,tím spíše miminkám!!!!! Je to smutné,je to zlé,nespravedlivé,ale bohužel je to tak. To co se stalo nezměníme,nemáme to ve svých rukou,ale můžeme se snažit s tím bojovat !!!!! A uvidíte,že si nakonec to maličké vybojujeme všechny!!!!! :slight_smile:
5. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
aja.83: tak honem pryč s tím strachem, že se to stalo zlababince, ještě neznamená, že je to pravidlo, že těm co se to stalo 1x, se to stane i podruhý. Spíš naopak. Většinou se to podruhé už neopakuje. Já jsem ze zlababinky také špatná, ale ona je silná, zvládne to. Bude líp.

handm: tak tahle situace se mi stala pár týdnů zpátky, když mi těhoteství oznámila nejlepší kamarádka. Moc jí to přeju, ale já jsem z toho byla úplně vyřízená a obrečela to. Ale teď je mi to úplně fuk. Dočkám se i já a holt to nebude na mý dupnutí teď hned.
5. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
Chico, mě se to stalo minulý týden dvakrát.. a do toho mi přišla ta MS, takže slušná depka... :frowning2: a kamarádka číslo tři má pozitivní test a přesto Ms, takže neví, co to je..
prostě mi přijde, že je každej kolem těhu a já měla vlastně taky být.. už bych byla na začátku 5. měsíce...
já jsem normálně v pohodě, oklepala jsem se z toho, snažím se pozitivně myslet, chápu, že příroda to musela udělat z nějakého důvodu špatných genů a líp teď, než třeba později.. ale prostě když mi tohle ty holky oznamujou, tak mě to prostě dostane.. uplně mě to vyřadí z provozu....

Ještě jsem se chtěla zeptat, holky, moje 2. ms po revizi je hodně divná.. už to vypadalo, že skončila, ve čtvrtek, tak jsme s manželem "tulili", ale druhý den se vrátila a od té doby trochu špiním.. a na papíru po utření mám takové kusy krve jakoby.. je to normální?? a navíc už je to týden celý, obyčejně jsem to mívala tak 4 dny a první porevizní byla taky jen asi 5
5. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahojky holky, přeji krásné pondělní ráno :slight_smile:

U mě pořád MS nic. Včera večer jsem si někde přečetla, že prý šlavěj vyvolává opožděnou MS ( je prý podobný ženskému hormonu estrogenu), tak jsem si koupila v lékárně sypaný šalvějový čajík.....už už jsem ho měla uvařený, a narazila jsem na internetu na stránky, že prý šalvěj vyvolává v těhu potraty, tak jsem šla a vylila jsem ho :grinning: Co kdyby..... :wink:

hadm: Přesně vím, co jsi cítila. Kolem mě se to poslendí měsíc jen oznamuje, za tento měsíc to je už druhá známá těhule. Beru to dost těžce a taky jim neumím vyjádřit radost, spíš naopak, jak říkáš ty, tak pak brečím, ale to je dobře víš...aspoň to člověk ze sebe dostane....mám pocit, že to není smutek, ale je to spíš už zlost, a ta musí prostě z těla pryč :slight_smile:
5. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Drndi, to máš asi pravdu.. doma už to pak nebyly ani slzy, byly to snad takový křeče, prostě bezmoc a vztek, vypadalo to jak záchvat :grinning: :grinning: říkal manžel.. ale byl skvělej.. ještě že ho mám, lasku mojí...
5. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
musím se jít poradit.. jsem tu SNAD za hodku zpet.. kdyz to pujde dobre a šéfka nebude ve formě :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Handm, já tohle taky teď zažila, známá už dokonce porodila, je starší, je jí asi 39 a má zdravého kluka Ondráška. Má 2 dospělé děti a sice už během života prodělala 2 potraty, vždy na střídačku, tak jsem ji to záviděla. Ale zas vidím, že měla dítě, potrat, dítě...takže kéž by nám příroda alespoň jedno miminečko dopřála, pak už to nebude tak moc bolet, když budeme mít doma už jedno dítě. Bude to taky strašný, ale člověk si řekne, aspoň už jedno dítě mám. Jarmulka má pravdu, musíme být v pohodě a ono se určitě jednou povede! Nemůže být zas tak velká nespravedlnost na tom světě! :wink:
5. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Holky, nemá cenu závidět....ono se to otočí, a pak budou závidět všichni kolem nám, že čekáme mimísky :grinning: Lidi jsou v dnešní době hrozně nepřející.....ale to se netýká nás-my to přece všem přejem, že jo :wink:
5. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
holky nesmutněte tu.. jasně že se to povede, tělo si prostě jen "dává na čas" a chce vás napínat.. nejspíš si vybírá tu nejvhodnější chvilku, o které si myslí, že bude právě ta nejvhodnější. někdo už to tu psal - příroda ví, co dělá, takže důležité je být co nejvíce v pohodě po psychické stránce a uvidíte, že to brzy přijde :wink:
5. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
drndi: jasně , že nás se to netýká, protože já to tu přeju úplně každé z vás :wink:
5. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Ano, ano...závist je ošklivá...přejme, bude nám přáno!!! :slight_smile: Holky, prostě když je nám smutno, když nám to někdo v okolí oznámí, tak si doma klidně pobrečíme, ale nemá cenu se vztekat a nadávat na osud a nespravedlnost. On každý v životě má nějakou tu překážku v cestě. Nikdo nemá jenom dobrý a nikdo jenom špatný. Většinou se to tak nějak zprůměruje. A možná si o těch našich těhotných známých myslíme, že mají štěstí celýho světa, ale není to tak. Štěstí v životě je prostě zprůměrováno. Mnohdy jsem já třeba měla větší kliku v mnoha věcech než ta má nej těhu kámoška. Mnohdy jsem leccos dostala snáž než ona...no a ona má teď zase větší štěstí, že otěhotněla hned. Ale neznamená to přece, že my jsme nějaký chudinky, co jim osud ubližuje. Nebudeme tu naříkat. Každá tady se miminka dočká. Já to vím!!!! :slight_smile:
5. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
:slight_smile: Brý ránko děvčátka. Předem vítám novou snažilku :wink:

Holky, jak jsem tu psala už v sobotu. Fakt se cítím divně .. Navíc se poslední dny budím sama od sebe brzy. V sobotu to bylo asi po čtvrtý a včera v půl čtvrtý ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera jsem se musela jít napít, bylo mi šoufl a opláchnout vodou a trvalo mi to asi dvě hodiny, než jsem zas usnula :unamused: Mě z toho za chvíli picne, fakt! A navíc .. Dostat to mám až ve čt a včera jsem odpo jela do práce, a už po cestě jsem měla hrozný křeče v podbříšku, a později bolest, jak když to mám dostat :unamused: Jenže, pak mě to tak bolelo, že jsem šla v práci na WC, že půjdu snad dělat bobek a ejhle - kapička krve. Tak jsem myslela, že jsem to dostala, ale nic .. Nic víc!

Tak vám nevím, co to je ??? A dneska ? Mám nafouklý břicho, zaražený pr... :grinning: , jak kdybych snědla kotel hrachový kaše :astonished: :grinning: Ale že by snad ... No každopádně cítím, že těhu nejsem, i když ty věci okolo jsou jako fakt divný, ale mám ten pocit, že néé :confounded:

A jak se jinak máte vy?
5. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoj, ja se citim netehu :frowning2:, manzel se teda snazi jak hrom, ale myslim, ze je to zatim marny. Asi od pristiho mesice zacnu pit kontryhel nebo jist drmek, je to na zpravidelneni cyklu. No co, maji snizovat materskou, ... a aby se nam to povedlo, na to mame jeste pul roku. Mimochodem, ja minule otehotnela az pote, co jsem tehotenstvi uplne prestala resit. A kamoska taky. Prvni dite se jim ne a ne povest, a druhe bylo na prvni pokus :sweat_smile: .
5. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahojky sluníčka, přeju vám krásný den :slight_smile: a rovněž vítám nové snažilky.

Začala jsem vás dočítat a nevěřila jsem svým očím, když jsem si přečetla zpávu od Žlababy :frowning2: . Myslím, že už tu bylo všechno řečeno a chtěla bych jen Žlababě přát hodně sil do všech těch vyšetření a brzké zjištění, proč mimískové odešli. Nebudu už do toho dál vrtat, jen jsem z toho úplně mimo, protože jsem Žlababince ta dvojčátka moc přála, měla jsem z toho jejího těhu neuvěřitelnou radost a těšila si na další zprávičky. Teď už prostě lékaři musí přijít na to, v čem je problém a začít ho řešit.

Chicoolko, plně s tebou souhlasím. Taky u nikoho tu "trávu" nevidím zelenější než u sebe. Prostě pečuju o tu svojí, aby byla co nejhezčí a mimísek se k nám určitě přiřítí :slight_smile: :slight_smile: .
5. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
Flo a víš kdy u tebe ,,proběhla,, ovulace???? Který den cyklu????
5. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
flosmanko: víš kolikátý DPO jsi?? tohle by vážně mohlo vypadat nadějně :wink: cca týden před ms jsem měla taky docela dost bolelo břicho, jako bych to měla dostat, a bála jsem se , že tentokrát to bude fakt "velký".... no a jinak mě v podstatě nic moc nebylo taky :slight_smile:
5. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
Flo, nechci ti brát iluze, jen píšu můj poznatek, já byla minulý týden skoro týden nafouklá, pořád jak kdyby zaražený prdy, ale spíš zaražený nebyly :grinning: a taky mě bolela prsa a chodila jsem furt čůrat. No, už jsem si myslela, že to jsou ty správné příznaky, taky už jsem měla týden zpoždění MS. A ejhle, v pátek MS, no hrůza! Ale třeba to v tvém případě bude něco jiného, každý to má jinak. Držím pěsti! :wink:
5. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
flo: Já když byla naposledy těhu, tak jsem měla zaražený prdíky.....a bolelo to tak moc, že jsem měla až křeče...podobná bolest v podbříšku jako když mám chytnout MS...takže být tebou tak vyčkám a uvidíš :wink:
5. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
flo: A ještě jsem zapoměla dodat, že mě z těch prdíkovejch křečí bylo dost šoufl, motala se mi hlava a polívalo mě šílený horko....
5. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Kuk, tak jsem tu :confused: Holky, díky za všechnu tu podporu, nějak se s tím začínám srvonávat, ale včera to na mě nějak všechno dolehlo a probulela jsem fakt skoro celej den :frowning2: Radši jsem dneska ani nešla do práce, mám oči opuchlý jak balonky a do toho mi vyrazila na obličeji vyrážka jak v 15 :confounded: No radost pohledět...
5. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
flo: A ještě třetí dodatek :slight_smile: Ještě než jsem zjistila, že těhu jsem, tak jsem měla dost špatný spánek - a to jsem velkej spáč....pořád jsem se v noci přetáčela ze strany na stranu a nemohla usnout....jenže koho by napadlo, že prdíky a nespavost může být těhu příznak? :astonished:
5. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
Holky, ja se minule strasne tesila na tehu, snazili jsme se, ale doktorka nam nedavala sanci. A pak mi bylo zle, litala jsem furt na zachod, nemohla jist... a ze jsem tehu me teda vubec nenapadlo :grinning:
5. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
Žlababko jen zůstaň doma a odpočívej!!!!!! Potřebuješ nabart sílu. Psychika je půl zdraví!!!!! Já bych na tvém místě také nikam nešla - tvoje zdraví je přednější než cokoliv jiného!!!!!! V práci ať si třeba trhnou!!!!! Moc na tebe všechny myslíme :pensive:
5. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj taurusenko, tak s tou trávou je to moc pěkný přirovnání a plně s tebou souhlasím. Už jsem se těšila, až přijdeš a též připojíš nějaký optimistiký příspěvek. :wink:
Co u tebe? Ms nikde??? :slight_smile:
Já trpím jako zvíře...ty čípky co mám nejsou čípky ale normální prášky, tudíž se pořádně nerozpustí a udělají se spíš takový hrudky, který mi tam vevnitř děsně svědí :grinning: :grinning: :grinning: takže pořád chlemtam čaj, abych chodila pořád čůrat a vypudila to ze sebe. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Žlabinko, ahoj! No to je vážně smutný a vůbec není divu, že si probulela celej den. Já bych probulela i dva! Ale zas bude lépe, neboj, hlavně ať zjistí, čím to je aby se to příště nestalo. Tak držím palečky a buď silná, jednou na tebe štěstíčko taky čeká!!! :wink:
5. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Holky, vyznáte se některá v protilátkách v krvi? Nabírali me je po revizi a teď jsem volala na výsledky a dr mi řekla, že ten můj rozbor upřímně vůbec nechápe, že je to celý divný, ale nedokáže říct, co to tam našli :confused: Prý bějaká nespecifická protilátka nebo co, no máme přijít znova a dokonce i s manžou a udělají to znovu a oběma. Tak jsem zvědavá, co najdou.
5. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.