• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
flosmanka: škoda je, že není nic čím bys zjistila co nejdřív, že to je ono nebo není, ale musí se čekat než dostaneš MS a pak si teprve můžeš počůrat test...... (nebo si to aspoň myslím) :sweat_smile:
Žlababko je to hrozně smutný a já bych brečela snad ještě dýl, ale musíš to brát tak, že všechno špatný je k něčemu dobrý a pokud mimi takhle odejdou samy je to lepší, než kdyby to mělo být potom a ještě mnohem složitější a horší a nebo kdyby se mělo stát něco horšího. Moc ti přeju, aby vám to do třetice vyšlo :pensive:
5. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
zlababa07: tak to je dobře, že sis vzala volno, ono zvídavý otázky, co ti je, by ti asi moc nepomohli. Ví u tebe v práci někdo, žes byla těhu? Jinak je to sice smutný, ale věř, že i tohle neštěstí tě zase o kousek přiblížilo k tomu mít miminko. Věci se dají do pohybu, zjistí se, co ti je a jsi už blízko. Problém otěhotnět s manželem nemáte a teď se přijde na to, proč se stalo tohle a budeš o pořádný kus dál a pořádný kus chytřejší a o pořádný kus silnější a odolnější. :wink:
5. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Kdy jsem tenhle měsíc měla ovu, netuším .. A co je DPO? Ale sexík, kdy si myslím, že by eventuálně mohlo dojít k těhu byl 11 dní nazpět .. Ale jak říkám, nemyslím si, že by se zadařilo - nevím, necítím to u srdíčka :slight_smile: A taky si nechci dělat žádný iluzu, abych nebyla pak zklamaná víte :pensive: Maxim. můžu být mile překvapena :grinning:
5. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahoj Tauri !!!!!! Tak jsem koukla na tvůj grafík a podle OVU určené testem bys měla být tak 16 DPO :slight_smile: ,viď ????!!!! No teda holka,já tě obdivuju!!!!! Já bych to měla dostat v pátek a pokud to do neděle do rána nedostanu,tak teda testnu - to bych měla být 12 DPO. Já mít už 16 DPO tak testím jak splašená :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!! Ono totiž jak píšou,že se má testovat nejdříve v den předpokl. menstruace tak to ale platí u učebnicových cyklů!!!! Vyčetla jsem že 14 DPO už by měl být výsledek s největší pravděpodobností vidět :slight_smile:
5. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
Žlabi, počkej na výsledky a co Ti řeknou doktoři. Já o tom popravdě nikdy neslyšela. Ale buď aspoň ráda, že na něco přišly, třeba to bude tou protilátkou a problém bude vyřešen, nasadí ti nějaké léky a bude to!
5. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
Chico, jojo, v práci to věděli všichni, takže tam to naštěstí vysvětlovat nebudu muset. Ale tak nějak se dneska vůbec necítím na to lézt mezi lidi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
no to by mě taky zajímalo za jak dlouho po teoretickým početí se objeví příznaky těhu :confused:
5. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
Ajo, tohle mi ale řekla doktorka :grinning: no zajdem tam asi ještě tenhle týden a uvidíme, jestli podruhé vypátrají něco konkrétního :wink:
5. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
:slight_smile: Žlabi - sílu a úsměv a pusu ti posílám - to vše pro lepší náladičku a věř, že bude líp :dizzy_face: Všichni jsme tu s tebou
5. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Jo, taky si myslím, že každá taková další ztráta člověka trochu zocelí. přeju žlabince, aby to brzy přebolelo, je fakt, že možná podruhé je člověk už trochu víc přichystanej, ví, že se to může stát a trošinku s tím počítá. To nic nemění na tom, jak to opět bolí!
5. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj Žlabinko, jsem moc ráda, že si mezi nás zase přišla. A je moc dobře, že si nešla do práce. Stejně by si byla myšlenkama jinde a takhle si trochu odpočineš. A ta vyrážka určo bzry zmizí, takže si z toho nedělej hlavinku. Moc na tebe pořád myslím. :slight_smile:

Chicoolko, MS zatím nedorazila, takže jsem moc ráda, že se mi cyklus vrátil do normálu. Alespoň doufám. Včera jsem říkala manželovi, že mám strach, aby se teď ta MS o týden zase nezpozdila, když minule dorazila o týden dřív. Teď když už mám za sebou čtyři týdny, tak ať přijde, ať jdeme s manželem co nejdřív "zadělat" na tu naší šelmičku :grinning: :grinning: :grinning: . S těma práška ti to vůůůůůbec nezávidím. Kdysi jsem si na zánět zaváděla žluto-hnědo-oranžový prášky velikosti větší fazole, takže jsem pochopitelně musela mít klasickou vložku, protože intimka by ten "humus" (pardon) nepobrala a vím, že to bylo nepříjemné. Nesvědilo mě to, vlastně to nedělalo nic, takže to "nepříjemné" spočívalo v tom, že jsem musela mít vložky jako při normální MS.

Už třetí den mi není dobře. Neumím to přesně popsat a netrvá to pořád. Jen několikrát za den. Ani jsem ještě nevypozorovala, jestli je to před nebo po jídle, před nebo po pití. Ségra se na mne významně podívala
:fearful: :sweat_smile: , asi víte proč :sunglasses: , ale tomu nevěřím :confounded: . Jo a drndi, zase zkoumám podprdu :sweat_smile: :sweat_smile: . Mám trošilililililililinku citlivější prsa.
5. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
Přesně tak Žlab - jak píše Chicoolka !!! V krvi se tedy moc nevyznám :unamused: ale ač ti to co napíšu třeba příjde divný tak to je super,že ti něco v krvi našli!!!!!! Třeba je to právě to,co mimískům vadí. Nasadí se ti nějaká adekvátní léčba ( nejspíše hormony - co jiného ) a teď už to vyjde!!!! :slight_smile: S otěhu problém nemáte a tohle třeba bude vyřešeno už tento měsíc a hurááááá !!!!!!! Budete vědět,na čem jste!!!! Všichni nefungujeme tak jak máme,jak se píše v učebnicích,ale je moc důležité vědět v čem je zakopaný pes a zařídit se!!!! Třeba ta krev bylo jediné vyšetření,které jsi musela podstoupit ,už tě nikdo nebude trápit a od teď už nad Váma bude svítit jenom sluníčko!!!! :slight_smile:
5. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
zlababa07: o protilátkách v krvi moc nevím, ale tuhle jsem na jedný svatbě jen tak letmo vyslechla konverzaci jedné známé, je to doktorka a říkala, že když má chlap a ženská jinou krevní skupinu a to dítě tuším bude mít krevní skupinu po otci, tak ženské tělo si na tu krev začne vytvářet protilátky a u druhého těhotenství když to další dítě bude mít krevní skupinu stejnou jako to první, tak se musí něco píchnout, aby právě ty protilátky proti tomu miminku nešly. Možná píšu úplný bludy, ale něco takovýho tam říkala. Ale ber to raději s rezervou. Ale každopádně ať je to jak chce, tak dneska jsou tyto věci prý podchycené...
5. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahojte holky, já mám teď taky strašnou depku a taky všem okolo strašně závidím ne že otěhotní, to u mě není problém ale že mají zdravé děťi co se jim narodí v termínu ! Musí to být na mě strašně vidět protože mi nikdo s kamošek už ani neřekne kdo je těhotný nebo komu se narodilo zdravé dítě a já se to pak dozvídám až hodně s křížkem po funuse ! Ale na druhou stranu je chápu ! Teď jsem z toho ještě víc hotová že jsem měla na zítra termín porodu :frowning2: !

V pátek jsem si dělala test a čárečka byla stejná jako ta kontrolní a včera jsem si test dělala znovu a zdá se mi čarka slabší a to by měla být silnější, tak jsem se vyděsila že jsem mimoděložně nebo že to děťátko vzdalo tak jdu k dr. už dneska místo ve čtvrtek a jsem tak nervozní že lítám jen na záchod a strašně se bojím i když vím že na tom stejně už nic nezměním a co se má stát se stane !
5. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Jarmulko, kéž by :dizzy_face: Ale myslím, že to takhle snadné nebude. Ale nechci předbíhat, ve čtvrtek jdu na KO k gyndr a uvidíme, co se mnou hodlá dál dělat...
5. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
Janinko ahoj. Buď v klidu!Síla čárečky je strašně relativní. Bude to všechno ok, uvidíš. A budeme se těšit na zprávu :wink:
5. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
A žlabinko, mě po šestinedělí brali krev na protilátky na listeriozu, toxoplazmozu, měla brát i cytomegalovir ale ten nevzala, a na nějaké zoocosi to jsou patogeny od zvířat a to vše může způsobit potrat nebo těžké vývojové vady co jsme měli mi ! Nic se mi teda nepotvrdilo tak nc nevíme ! A nebo taky to byli protilátky že máš krev mínus a manža plus a tvé tělo odmítá mimčo, že je jako cizí vetřelec a samo ho zničí !
5. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Janinko, neboj, všechno bude v pořádku! Ale když půjdeš na kontrolu už dnes, aspoň budeš klidná, takže to ti schvaluju. Nějaký čárečky nic neřeší, když tam jsou, nezáleží jak silný a stejně ti to nejlépe potvrdí doktor. Tak držím pěsti!
5. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Jo a Chicoo, tohle o těch RH faktorech vím, máme to přesně tak - já RH- a manžel RH plus.Ten partubulin (to je ta injekce na protilátky) jsem dostala v obou případech hned po revizi, takže tím to 100% nebude.
Tohle spíš vypadalo, že i přes to se nějaké protilátky vytvořily, ale zatím ti dr nezjistili, co jsou zač :confused:
5. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
taurusenko, jéééé...teda já v tobě raději nechci vzbuzovat naději, ale ten významný pohled tvé sestry teda naprosto chápu. To by byla úplně nejlepší zpráva, která by tu zvedla morálku. :grinning: :grinning: :grinning: Tolik bych ti to přála. Ale ať je to, jak je to, ty jsi jedině na dobré cestě, to je jedno jistý. I kdyby to nemělo být teď, bude to brzy. :slight_smile:
No a k těm čípkům, já právě taky čekala, že se to jako rozpustí a že to budu muset chytat vložkou, ale ono se to drolí a škrábe a svědí...No do soboty to vydržím, to jako jo, ale fujtajbl. :confounded:
5. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Žlababinko, u mne je podezření na protilátky proti spermičkám, ale žádné konkrétní vyšetření mi na to nedělali. Takže nevím. Pokud je z toho i doktor paf, tak to už musí být. Každopádně pokud máte s manželem možnost, jděte na ty odběry znovu, ať je ten výsledek co nejdříve. Držím pěstičky, aby všechno dobře dopadlo. No, ono to dobře dopadne, takže přeju, aby to dobře dopadlo co nejdřív :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Jarmulko, ano dnes jsem 16.DPO, ale řekla jsem si, že budu testovat až ve čtvrtek 8.10. Dřív ne (33.den 33.snažení :grinning: ). Mám na to doma přichystaný krásný testík s tím, že 19.DPO už bude mít testíkování vypovídací schopnost. Nejspíš ho ale stejně nepoužiju. BT mi tak nějak blbne. V sobotu 36,9 v neděli 36,6 dnes 36,8 :confused: :confused: :fearful: :fearful: :zipper_mouth: :zipper_mouth: . Vlastně ani nemám potřebu testovat. Vždyť víte, jak jsem se upnula (bohužel) na ten listopad. Navíc, po všech těch zklamáních už s tím vydržením nemám problém. Je to pořád lepší, než jedna čárka na testíku. To jsem ale pochopila až po těch marných hokusech pokusech a všem do jedné vám přeju, abyste k tomuto poznání nedošla a ty // jste brzy objevily :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
5. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
Taurusenko, moc bych ti to přála! Bylo by to naprosto úžasný, už proto, že by se prokázalo, že tahle diskuze fakt funguje :wink: :grinning: No, nebudeme předbíhat, ale třeba právě díky tomu, že ses upnula na ten listopad, se špunt rozhodl usídlit u tebe v bříšku už v září :wink:
5. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
Tauri obdivuji Tě!!!!!!! Já než jsem otěhotněla s Terkou,tak jsem testila každý měsíc - zkrátka jsem to nevydržela :unamused: . Teď je pravda,že mám taky strach si ten test udělat,ale asi ho přemůžu a stejně v neděli testnu :unamused: ... Ale vůůůbec si nedávám šanci - jeden vaječník,jeden vejcovod a ještě k tomu se srůstama :frowning2: ( nevím jak moc je to srostlé - bala jsem jen na hodně podrobném UZV ve fakultce a tam mi to řekli ). Jó holky byl by to opravdu ZÁZRAK :unamused:
5. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
Janinko, neměj tu depku :frowning2: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Určitě je to pro tebe těžký a taky bych měla obrovský strach, ale dnes už ti doktorka řekne co a jak. UVidíš, bude mnohem klidnější.

Chicoolko, ve mně trochu naděje pochopitelně je, protože MS ZATÍM nedorazila, ale že bych měla takové štěstí ?? To tedy nevím nevím. Každopádně jsem moc ráda, že jsem , jak píšeš, na dobré cestě . Jsem na to IUI zvědavá, ale ještě zvědavější jsem na ten "výsledek" :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
5. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Jarmi zázraky se dějí :grinning: !!
5. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Taurus, ten tvůj grafík je ale taky ukázkový :wink:
5. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
tauru: no a pokud se i sestra a navíc gyn dr! na tebe tak zadívala, tak na tom už přeci musí něco být, vždyť ona je ta z oboru :wink: :grinning: navíc právě proto, že ses upnula až na ten listopad, tak jsi tomu teď "tolik nevěnovala pozornost" a právě proto by se mohlo podařit třeba už teď ne :wink: moooc bych ti to přála :wink:
5. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
Žlababinko, ta diskuze funguje. Dala mi hodně síly, informací, klidu a dobré nálady. To je přece taky úspěch :slight_smile: . Holčinky, víte co jsem si dnes uvědomila ?? Kdysi jsem tu psala, že moje šťastná čísla jsou 2 a 9. Bylo mi 29 let, když jsem se vdávala, momentálně je rok 2009,tento měsíc se snažíme 2 roky a 9 měsíců, je 9. měsíc a když jsem se koukla na den pozitivního ovutestu, tak předpokládaná ovulka mohla být i 20.09.2009 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Jarmulko, u mne to naštěstí není otázka strachu. Pokud MS nedorazí a budu ve čtvrtek testit, tak budu určitě nervózní. A k tomu jednomu vaječníku a vejcovodu. I jeden vaječník a jeden vejcovod přispěje k vytouženému mimísku. Srůsty se dají odstranit i kdyby tam byla minimální šance na přirozené těhu, tak máte velikou šanci na umělé oplodnění. Podívej se na mne. Mám oba vaječník, oba vejcovody, laparoskopie prokázala, že jsem v pořádku a jdu IUI. Takže hlavinku vzhůru, aby mimísek viděl, jak hezkou bude mít maminku a povrčí k ní co nejrychleji :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink: .

Teď musím tady něco rychle udělat, tak nevím, jestli se tu dnes ještě ukážu. Pokud ne, tak vám přeju moc hezký pondělí a zítra se tu opět objevím. :slight_smile:
5. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
taurusenko, teda ale byla by to pěkná sranda od toho vašeho špunta, kdyby si teď najednou před IUI usmyslel, že k vám teda jako už přijde. :grinning: :grinning: :grinning: Asi si to chce už dopředu zařídit, aby z něj máma a táty byli posraní a on byl rozmazlované dítě. :grinning: Proto na sebe nechává tak dlouho čekat. To je jasný. Teď jsem na to přišla. Je pěkně mazanej. :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
Tauru: Ta Tvoje BT vypadá ale nadějně, holka......pamatuji si, co jsi mi jednou už psala - jednodenní pokles a pak zas vzestup znamení zahnízdění :grinning: Jinak moje BT se pořád drží NAD 36,8....ale nejvíc jsem za poslední týden měla 37,1....Jinak dneska mám celej den pocit, že mám vlhko v kalhotkách :sweat_smile: a že každou minutu MS dorazí ( konečně ), ale mám furt jen ten výtok, dneska teda pořádnej a už není do žluta, ale je normálně bílej a až vodovej....Prsa mi zas naběhla, ale snad to bude tím, že dorazí už konečně ( doufám) mrcha....nevím proč, ale chtěla bych ji raději teď hned než po vyvolávačce-nehled na to, že za týden jedem s manžou na dovču, tak bych si to tam chtěla trošku užít :grinning:
5. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.