• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Žlabi, právě že mi přijde ten můj grafík hodně divoký. Zítra sem hodím aktuální graf a uvidíš. :slight_smile:

Blíženko, takhle už jsem se jednou radovala. Byla jsem 33. DC, volala jsem ségře a mluvila s ní o teplotě a byla celá nadšená, že to vážně vypadá na těhu. Druhý den MS dorazila !!! Takže jsem skeptická. A zářijovému snažilkování jsme určo věnovali pozornost, protože jsme chtěli využít snad poslední možnost na přirozené těhotenství. Pozitivní ovutest jsem měla 14. DC a milovali jsme se 13.,14. a 15. DC. No, nechám se překvapit nebo spíš nepřekvapit.

Teď už ale vážně musím. Mějte se :slight_smile: .
5. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Jarmulko.....Neposílala Tě doktorka náhodou někdy na hysteroskopii??? Já totiž v červnu, když jsem potratila, měla jsem celý pravý vejcovod prorostlý srůstama ( je to ten, kde se mi v květnu 2008 udělalo to mimoděložní - takže srůsty se pořád opakují)....doktor mi v nemocnici, když mě propouštěl říkal, že bych správně měla jít po 3měsících na kontrolu, že by se do mě podívali kamerkou a zkontrolovali, zda je vejcovod průchodný, že se někdy hodně totiž po laparoskopiích stává, že se dělají srůsty a člověk tomu bohužel nemůže zabránit....Můj gyndr mi pak řekl, že to není potřeba, že hysteroskopii nepotřebuji, že to zkusíme i bez toho...a teď mám chvilkama strach, že se srůsty udělaly znovu a že to může být znovu mimiděložní....protože prý ženy, které ho už jednou prodělaly jsou na něj více choulostivé....kvůli těm blbejm srůstům :angry:
Hysteroskopie je dobrá v tom, že se v Tobě nehrabají přes jehly, ale jen spodkem.....a můžou i tak odstranit srůsty a blanky, které znemožňují průchodnost vejcovodu....
U mě to asi totiž vypadá tak, že když otěhu, tak jde vajíčko právě z toho vaječníku na straně kde je ten neprůchodnej vejcovod... to mi říkal doktor...ale myslíte, že je možný, aby třeba ten levej vaječník nefungoval?? A proto bych měla MS jen jednou za 2měsíce??? :astonished:
5. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
Drndi já jsem zatím všechno odmítla - nechci zatím žádná vyšetření. Jednak mám z trach z toho,že to bude hodně bolet a taky ( a to je daleko větší strach ) mám strach z výsledku :frowning2: . Chci si zachovat aspoň ještě chvíli naději - snad mi rozumíš. Některé srůsty totiž odstranit nejdou :frowning2: . A mudr v Hradci mi řekl,že další těhu nevidí moc reálně :frowning2: :cry: . Ty jsi teda na té hysteroskopii byla????? Můžeš mi o tom něco napsat???? Moc prosííííím !!!!! :frowning2:
5. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
Jo a k té tvé otázce : tak pokud máš oba vaječníky,tak tělo automaticky střídá,který bude produkovat daný měsíc vajíčka. A pokud např. levý nefunguje tak jak má,tak sice vajíčko nedozraje,nedojde k vyplavení ( nebo třeba i dojde ale nedoputuje tam kam má ) ,ale to neznamená,že nebudeš menstruovat. Menstruovat můžeš i když nedojde k ovulaci . Takže nevím,kde by u tebe mohl být zakopaný pes :unamused:
5. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
Jarmulko, nebyla, protože můj gyndr. mi řekl, že nebudem zbytečně ještě plašit, že to necháme na přirodě....ale ležela jsem na pokoji s holkami, které tu hysteroskopii podstoupily. Ona se totiž podstupuje i kvůli polypům, různým odběrům tkání atd. Normálně Tě uspí, zespodu Ti zavedou takovou malou tenkou kamerku do dělohy, kterou Tě sledují. Pokud chtějí odebrat vzorek, tak se dá na konec té kamerky dát takový jakoby nástavec na "uštípnutí" toho vzorku, pokud máš třeba ve vejcovodu nějakou blanku, která způsobuje neprůchodnost, tak Ti ji propíchnout, atd. Můžou prostě spodkem operovat, aniž by do Tebe řezali. Strach z toho vůbec mít nemusíš, protože já jsem si zažila už 4laparoskopie a tohle je podle toho lálá...zákrok většinou trvá 30min. ( ale může i dýl ), a když je vše v pořádku ( neomdlíš, hodně nekrvácíš, nemáš teploty ), tak Tě ještě ten večer pustí domů......
5. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jarmulko, podstoupila bych klidně všechna vyšetření, ale laparo už nikdy.....nebudu povídat, jak to šíleně bolí, když den po operaci vytahují drén....asi spousta holek to tady zná, tak mi dá za pravdu...a pak to rozchodit, to taky dost bolí....řezat do sebe už prostě nenechám, ale tohle mi připadá jako docela dobrej kompromis, když chceš zjistit, co Ti je , ale nechceš aby jsi měla po výkonu jizvičky atd.
5. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jo tak o laparoskopiích bych taky mohla vprávět své - mám za sebou 3 :unamused: a dvě ,,normální,, oprace,kdy bylo zapotřebí mě otevřít,protože tam byly velké problémy :unamused: :frowning2: . No po téhle MS asi zajdu k mudr a zkusím si s ní o té hyst. popovídat. Je pravda,že bych se tady nerada honila za něčím,co není možné a každý další měsíc byla chtě nechtě zklamaná :frowning2: .... Tak teda po MS to asi začnu řešit :slight_smile: . Moc ti Drndi děkuju!!!!!!!! Jsi zlatíčko!!!!!! :slight_smile:
5. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
Tauru, moc Ti přeju, aby těhu vyšlo. To by byla teda sranda, zrovna před IUI by to najednou vyšlo normálně. Tak držím palec. Kdy budeš testit, ve čtvrtek? Ty jo, to se snad nedočkám :wink:
5. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
Drndi, já jsem nestačila dočíst vše z víkendu, ty už jsi testovala? Jinak je mi záhadou, že MS stále nikde...
5. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj holky, Zlababko tak to jsem snad ani neměla číst.. :frowning2: snad na všechno přijdete a vyzkoumáte z krve a pošlou Tě na důkladnou hematologickou kontrolu. Já se mám fajně, nevolnosti jsou ty tam. Akorát musím pravidelně jíst, protože jinak omdlívám... Dlouho jsem nic nenapsala, ale semtam vás holky ukecaný přečtu.. chtěla jsem jen dát vědět, že zatím jako druhá těhule po žlababce se držím(e). Kontrola ve středu, tak uvidíme jestli je vše ok.
5. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
Toltec, tak aspoň jedna dobrá zpráva, držím pěstičky, ať to tříměsíční kritický období zdárně překonáte a ať je vše v pohodě. Na středu na vás myslím :wink:
5. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jarmulka: Nemáš vůbec zač :wink:
5. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Holky, takovej malej dotázeček....poslední dobou po tulení s manžílkem ze mě dost vytíkají spermijky. I když si dám polštář pod zadek a dám nohy hoodně nahoru, tak to nepomůže :frowning2: Dřív se mi to nestávalo.....Kamarádka mi říkala, že si mám spíš lehnout na bříško a podložit se něčím, ale dočetla jsem se na netu, že tahle poloha se používá jen pro ženy, které mají obrácenou dělohu, a to já nemám ( alespoň doufám, to by mi doktor řek, ne ). A myslíte, že stačí ležet po sexíku 10minut?? Musím totiž hned vždycky letět na záchod.....Vím, že když jsem otěhu, tak jsem mívala období, kdy jsem po snažilkování usnula, a na záchod a do sprchy jsem šla až ráno...Myslím, že na každou ženskou asi zabírá něco jinýho. Některá se jen otře o trenky ( jak už tady probírala Aja :slight_smile: ), ale některá si k tomu musí dopomoct. Praktikovaly jste některá tu prstíčkovou metodu????? :grinning:
5. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ajo, koukala jsem vedle do zamlklinek - jeden z mých oblíbených darku je sada na fondue, jestli mají rádi sýry. A dá se pořídit i levnější..:slight_smile:

Drndi, zkoušela jsem, ale nevím, jestli zabrala. Ze mě vytékají taky pořád :slight_smile: Někdy si říkám, že je zázrak, že jsem otěhu, protože mám pocit, že se všechny dostanou ven, nikoliv dovnitř.. :grinning: :grinning:
A já mám prý zakloněnou dělohu a měla bych ležet na tom břiše, ale to nedělám :slight_smile:
5. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ajo: Testovala jsem naposledy asi před týdnem.....to že mrcha nedochází mi nevadí z toho důvodu, že nevím, co se děje, spíš si začínám myslet, že dorazí na tu naši dovču, a to pak budu pěkně naštvaná....tyhle zákony schválnosti přímo nesnáším, ale fungujou opradvu poctivě :angry: :angry:
5. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
Drndi, já praktikuju prstíčkovou metodu pořád. Navíc si myslím, že jsem díky ní otěhotněla, tenkrát v květnu mi o ní kámoška řekla a já asi 25.5. poprvé udělala prstíčkovou a do měsíce jsem byla těhu a početí vycházelo zrovna na tento den. Takže tomu věřím a kdyby to nefungovalo, tak se ničemu neublíží, tak proč to nezkusit. Já mám taky zakloněnou dělohu, takže říkáte spíš ležet na břiše, jo? Ze mě to taky vždycky hned vyteče, holky, musíme to tam nějak udržet, ty spermie jsou líný jak vandráci, oni tam sami už ani nedoplujou, musíme jím pomoct :grinning:
5. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
Hadm: Já se snažím skoro ani nedejchat , když na těch zádech ležím :grinning: Ale stejně to nepomůže a je to všechno fuč.....možná je to taky tím, že s manželem provozujem tulení tak jednou za 3-5dní a to se asi těch mršek nahromadí víc a vyteče jen ten zbytek, co nestačím pojmout, ( když to řeknu tak blbě :confounded: ) Te´d jde o to, jestli je lepší větší množství nebo menší, když i v tom větším může být víc mrtvejch spermijek než živejch, že :unamused:
5. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Handm, jo, díky za tip. Půjdu se někam podívat, asi to vidím na něco do té kuchyně, jak říkáš sada na fondue, to teda vůbec nevím, jak to vypadá,ale snad mi poradí.
Na mě vždycky manža kouká, když jako hned "po" nejdu na záchod. Vždycky jsme to tak dělali a teď se snažím ležet a já na to, že musím čekat, až ty lenoši tam docestujou, tak je z toho vždycky vyvalenej :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Holky, to je zase téma :grinning: ! Já si taky říkám, kolik v tom ejakulátu může být mrtvolek a kolik živejch! Včera u mě byla kámoška se dvěma klukama (4 a 6let) a já neměla žádnou pohádku na dvd, tak jsem jim pustila byl jednou jeden život a zrovna díl: Zrození. Byli tam spermijky, jak cestujou k vajíčku a některý že umřou už v tom hlenu, jiné čekají nástrahy po cestě (se tam zamotali do nějakých nitek), no já to zkoumala, co se teda všechno může stát :confused:
5. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
Drndi,podle tvého grafu jsi měla OVU 27.9.2009 - takže jsi dnes 8 DPO . Luteální fáze za normálních okloností trvá 12 - 16 dní - přepočteno u tebe : MS by se měla dostavit ( pokud se ovšem vůůůbec dostaví :astonished: ) tak od 9. - do 13 října... Kdyby se dostavila už teď nebylo by to dobré znamení - pokud totiž trvá druhá fáze cyklu ( ta luteální ) méně než 10 dní,tak to vůůůbec není dobré pro otěhotnění. Souvisí to s nedostatečnou tvrobou hormonů. Takže buď v klidu a pokud MS dorazí,pak počítej,že až tak cca za 4 dny :slight_smile: . Ale testnout bys mohla už klidně za 3 dny - 11 DPO se již hodně holkám ukážou na testu alespoň ,,duchové,, :slight_smile: //
5. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ajo: Já jsem v květnu taky otěhu 25. :astonished: tak to je tedy náhoda :grinning: Doktor mi to řekl už 3.července podle krvě, že jsem těhu, ale 17.6. jsem už byla na revizi :pensive:

Jj, kámoška mi říkala, že má obrácenou dělohu a doktor jí řekl na břicho.....tak ležela na břiše a otěhotněla, má teď krásnou holčičiku :slight_smile:

A jak se teda přesně ta metoda provozuje? :sweat_smile: :grinning: Je mi to blbý, ale já jsem o tom už někde četla, ale moc jsem to nepochopila, tak abych to dělala správně :wink: Zkusím to, za pokus nic nedám, že jo .

Jinak jsem taky někde vypátrala, že prý ke snadnějšímu otěhu může napomoct pozdější orgasmus ženy. Takže vlastně - nejdřív manža a pak vy :grinning: Prý se při tom stahují poševní svaly a napomáhá to k rychlekšímu přesunu spermijek do dělohy :wink: Tak nevím , co je na tom pravdy, ale zní to logicky.
5. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
jinak ja taky skoro vzdycky chodila "po" na wc, nebo spis do sprchy, protoze jsem driv hodne trpivala na nejaky vytoky atd, tak aby to bylo čistě, ale teď už dobrý a je to spíš jen ze zvyku..

Jo, holky, myslíte, že je normální, že ta moje 2. porevizní mrcha trvá už týden??já to vždycky mívala jen tak 4 dni i tu první.. a teď furt spinim, nebo na papíře mám kusy krve...
5. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
Handm a bolí tě bříško????? :unamused: Jko myslím jestli bolí nějak ,,jinak,, než při MS ????
5. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
Drndi, takže to si jako "po" dáš polštářek pod zadek a prstem si nahmatáš čípek a jakoby tam prstem to sperma posuneš. Tím by se měli spermijky líp dostat přes čípek. Přesný návod zde: http://www.emimino.cz/pages/story/2874
5. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jarmu, neboli, vubec nic... občas mě píchne v podbřišku, ale to myslím, že je normální. žádné "neobvyklosti" nepociťuju..
5. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jarmulko: Ty jsi teda znalec :grinning: Nestačím se v tom ani orientovat....tolik informací najednou :slight_smile: Jj, také jsem si to včera pokoušela nějak spočítat, ale jaksi jsem se nedopočítala :grinning:
Mě naposled vyšly // už 10DPO - byl to test s citlivostí 10 mlU/ml ( nebo jak se to píše ). No a na mammatestu jsem měla // dva dny poté -tedy 12DPO....koukala jsem jak tele....nevěřila bych , že jsem těhu, kdyby mi to neřel doktor...ale byly tam, tak jsem nepochybovala.

Jinak bříško pobolívá jako kdyby měla mrcha dojít....ale jinak nic....až na ten výtok.

A jestli by se měla MS podle Tvých propočtů dostavit mezi 9. a 13. říjnem, tak je to přesně to, co jsem říkala-zákon schválnosti :angry: Jsme s manžílkem na té dovči od 11. do 14.října.....to to krásně vychází, že? :grinning: :angry: :frowning2:
5. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
Handm, já myslím, že to může být ještě rozhozené po revizi, já mám teď taky druhou MS a už ji mám 4.den a docela silně, tak možná to chce ještě čas. Ale neboj, třetí už třeba nedostanem, viď? :wink:
5. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Já po revizi také dost krvácela - předtím jsem měla velmi slabou MS ( ale stačila mi,že :grinning: ) a po revizi to začlo být ,,horší,, . Ono totiž jde o to,že při revizi ti ,,oškrábou,, vrtsvu děložní sliznice ( musí se to dělat velmi citlivě protože při seškrábnutí větší části hrozí,že už nenaroste tolik,kolik je potřeba pro mimi :frowning2: ) při normálním cyklu ti odchází jen ta nejsvrchnější část sliznice,když to po revizi ti narůstá daleko více sliznice,tvoří se i ,,nová,, která tam zůstává a klidně může sliznice po zákroku lépe dorůstat - dosahovat vyšších rozměrů - to je pro mimi SUPER!!!!!!! . Ono totiž slabé menstruační krvácení není vůbec žádná výhra - naopak!!!! :slight_smile: Takže pokud ti ,,nic,, není,nemáš bolesti,teplotu,zimnici,třesavku,nezvaracíš atd tak se neznepokojuj,je to OK. Ba naopak možná i lepší než dříve!!!!! Uvidíš že budeš těhu velmi brzy!!!! :slight_smile: Do ,,nové,, krásně prokrvené,čerstvé sliznice se úúúžasně zanořují vajíčka a to se to pak těhotní :slight_smile: :astonished:
5. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
Hadm: Já jsem minulý rok po tom mimotěhu měla mrchy strašně silný, bolestivý a týden dlouhý....to že jdou z Tebe ty kusy, jak píšeš , to se Ti ještě čistí děloha po revizi, proto doktoři říkají, ýže s další otěhu je dobré počkat 3 mrchy...jenže , kdo by to vydržel, že :grinning:
5. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.