• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Jarmulko, kéž bys měla pravdu a krásně by se nám porevizním zanořovaly vajíčka :wink:
5. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Drndi jsem zdravotní sestřička tak něco málo znám :wink: ( ale pocity,zkušenosti atd z knížek člověk nevyčte :unamused:) - ostatním většinou dokážu poradit,ale jak se to týká mě samotné,tak to se raději svěřuji do rukou druhých protože já jsem sama sebou moc ovlivněná :grinning: - snad jsi pochopila jak to myslím. Prostě je pro mě názor druhého objektivnější než ten můj :slight_smile: . Už jsem si zažila dost trápení s bříškem a tak dost věcí vím . A ráda poradím,pomůžu. Od toho tady všichni jsme - abychom si pomáhali :slight_smile:
5. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jarmulko: To zní skoro jako pohádka, co píšeš o té děložní sliznici :wink: Já jsem ji měla ve 4+4tt jen 7mm, to je málo pro mimi, že? Možná i proto mimi nevydrželo :frowning2: Ale vím, že když chodím k doktorovi a mám těsně před mrchou, tak mi vždy při ultrazvuku povídá, že mám zvýšenou sliznici. Co to znamená to zvýšenou ???!!! To je docela široký pojem.....řekl mi to i před těhu ( ještě než jsme na to přišli ) a stejně to bylo málo...
5. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jarmulko: Jen jsem tím taky chtěla říct, že to co píšeš, se strašně pěkně čte :wink: Moje sestra pracuje taky ve zdravotnictví, ale co se týče gynekologie tak mi moc neporadí, protože to nezná, neví....
5. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ajo, to doufám!! Teď se chci na to vrhnout :slight_smile:) zlehka, abychom si v hlavě nevytvořilli blok...ja i manžel :slight_smile:

Jarmul, to by bylo super!! Děkuju.. ja taky cetla, že je po revizi jakoby víc "pohnojeno"... :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
Holky, já jsem taky ráda, že se tady plno věcí dozvím. Každá máme jiné zkušenosti a rady, ještěže sem chodím. Co já bych si už bez vás počala :wink:
5. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
No Áji,na to si klidně vsaď !!!!!!!! Když jsem byla na gynekologii ( na souvislý praxi a pak na brigádě - jako sestřička ) tak se tam každý den dělali revize ( po zamlklém těhu ) nebo holky chodily na potrat :frowning2: . A můžu ti říct,že po dvou měsících se jich tam ukázalo hned několik znovu ( šlo o holky,co mimi dávaly pryč :frowning2: ) takže byly po revizi a šup a byly těhotné znovu :slight_smile: - pro ně neštěstí - pro nás ostatní důkaz,že ,,to,, funguje !!!!! :slight_smile:
5. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jarmulka,a když jsem byla na dvou revizích je to pro tu děložní sliznici špatně??? :unamused: Dá se to třeba nějak poznat na ultrazvuku, že tu revizi udělali blbě a chybí tam kousek, který už nikdy nedoroste? :astonished:
5. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jasně handm, ten blok by nebyl dobrej. U mně trochu je, ale už na tom pracuju. Nesmím na to zkrátka tolik myslet, ale když ono to moc nejde :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jo, já taky byla na revizi dvakrát. Tak jestli mi tam neseškrábli té sliznice moc :frowning2:
5. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ajo, to ja chapu! :slight_smile: protože at si rikam sebevic, ze jsem v poho, tak samo na to myslim taky :slight_smile: ale to se neda moc ovlivnit.. proto se taky tesim na vikend do sklipku a na dovcu, ze clovek rpijde uplne na jiny myslenky :slight_smile:
5. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
Drndi zvýšená sliznice je podle mě opak termínu ( který používají doktoři ) nízká sliznice. Před MS dosahuje sliznice maximálních rozměrů - maximální výšky . Čím vyšší,tím lepší. Po MS by naopak měla bý hodně nízká - vysoká po MS je také špatná - kvůli ní se chodí rovněž na revizi,jelikož na konci cyklu dosahuje ,,obrovských,, rozměrů a to také není dobré,( nepřiměřené krvácení- docela velká ztráta krve,delší trváni MS atd atd... ) ale nebojte holky,tohle má malé procento žen !!!!! A z UZV je hned jasno,jak na tom jste a mudr by to určitě řešil. Na zvýšení nárustu sliznice je dobrý kontryhelový čaj :slight_smile:. Jo a pro uhnízdění vajíčka by měla být sliznice v době otěhu - uhnízďování alespoň 7 mm. Po otěhotnění začíná sliznice narůstat,takže Drndi,bohužel ano,sliznice byla dost nízká :frowning2: - ale jsou i případy žen,které otěhu i při 5 mm sliznici!!!!!!! Ono totiž také záleží na kvalitě sliznice - na prokrvení atd. Kvantita neznamená více než kvalita :slight_smile:
5. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
Holky, abych pravdu řekla, tak na mimi myslím jen v práci, ...když jsem doma, tak buď skládám puzzlíky, nebo jukám na telku, uklízím, vařím atd. - člověk zkrátka má pomyšlenín na jiný věci...o víkndu lítáme po návštěvách, já teď každých 14dní do školy, tak jsem zas myšlenkama jinde...kdybych se na to měla upnout úplně a jen doma ležet, propadat depresím, tak to by bylo zle....protože vím, že když mám depresi, tak se mi nechce nic-vařit, uklízet, jít na návštěvu, na vínko...jen ležím, brečím a koukám do blba....a mimísek chce přece pozitivně naladěnou maminku, tak musíme proti depkám bojovat zuby nehty :grinning:
5. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
Holky já Vám naplácám na zadek !!!!!!!!!!!! :angry:
5. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ty jo, handm, závidím, ty si jedeš na víkend do sklípku. To bude teda snaženíčko :grinning:
5. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
Nikomu z nás neseškrábli víc!!!!!! Na uzv by to eventuelně jít vidět i mohlo,jelikož se na uzv měří síla endometria ( sliznice děložní ) a tak by v jistém místě byl znatelný rozdíl!!!! Ale pravděpodobnost,že by vajíčko vždy chtělo hnízdit právě v tom místě nízké sliznice je strašně strašně mizivá!!!!!!! Ono by se to s největší pravděpodobností projevilo až při těhu - práve do 3 měsíce ( vetšinou ) kdy by mimi ,,odešlo . Neznamená to,že by umřelo v bříšku,ale právě že by bylo s krví vyplaveno. Ale dneska už se takové věci opravdu nestávají - revize je dělána POD uzv KONTROLOU !!!!!!! Holky nebojte,tímhle se netrapte!!!!! To není náš problém!!!!!! :slight_smile:
5. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
Teda Jarmulko, ty jsi hotová MUDr. Až zas nebudu něco vědět, půjdu k tobě pro radu :wink: ! Proč nám budeš plácat na zadek? :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jarmulko, já teda koukám na tvé znalosti. Myslíte, že je normální, že jsem teď 3.den po revizi a vůbec nekrvácím ani nešpiním? Krev byla jen pár hodin po a pak jeden den slabé špinění :confused: Posledně jsem krvácela skoro 10 dnů po revizi, tak je mi to nějaké divné...
5. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj Holky,vždyt vy ste skvělý snažíte se o mimi,a určitě to brzo všem vyjde a jak psala Jarmulka já taky byly na praxi u potratů a revizí holčiny co mimi nechtěly,a nechápu to já sem zastánce života,takže do vánoc bude tabulke všem nahoře jasný :slight_smile:
Bolí mě prsa....au :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale opravdu - tohle není vsugerovaný.....info pro Tauru-nemám na sobě podprsenku dneska :grinning: Teď mě zas pár dní nebolely, a zas to začne....ach joooo :rolling_eyes:
Áji na zadek dostanete všechny proto,že jakmile jsem sem napsala ( v jinak celkem pozitivním textu :slight_smile: ) jen jednu negativní věc,tak jste se všechny začaly strachovat,že to může být právě to,co máte :angry: . Ale dnes už to je opravdu ,,vzácnost,, . Možná tak v rozvojových zemích nebo při revizi dělané neodborně - mimo zdravotnické zařízení atd... Ale jinak dnes tohle není problém našeho zdravotnictví!!!!! :slight_smile:
5. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
Zlab: Já jsem nekrvácela po revizi vůbec, ani nešpinila....až při první MS.....takže je to O.K. neboj :wink:
5. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
žlabi, ahoj!! Já taky nekrvácela, jen asi den po revizi.. myslim, ze je to individuální
5. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
Zlab: To je dobré znamení - že Tě dobře ( pořádně ) vyčistili....říkala mi to sestra v nemocnici, když sjem se ptala, jestli je to normální, že nekrvácím....řekla mi, že mám být prý ráda a neřešit hlouposti....
5. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jrmulko: Teď už se nebojíme - díky Tobě :wink: Máme všichni krásně tlusté prokrvené sliznice připravené na mimísky :grinning:
5. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ok, ok, nebudu tedy řešit hlouposti :wink: Ach joooooo, už aby se začalo aspoň něco hýbat směrem k tomu našemu vytouženýmu uzlíčku :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jo jo žlab - já také po první revizi nekrvácela!!!!! A MS se dostavila za 28 dní po zákroku - také jsem ten den a den po špinila,ale nic strašnýho. Takže buď v klidu. Teda pokud nemáš ( jak jsem psala ) teplotu,bolesti v podbříšku,zimnici,nezvracíš atd... Zkrátka pokud se necítíš špatně,pak se nic neděje. V opačném případě hned k mudr!!!!! Mohla bys mít sraženou krev ( hematom) v děloze . Ale jak píšu,pokud ti nic není,hematom nikde nemáš!!!! :slight_smile:
5. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
zlab: Neboj, uvidíš, že to půjde rychle, doktoři už teď otálet nebudou, a jestli budou, tak se hlavně nenech odbít ....věřím, že to nebude tak hrozný, jak to vypadá. My všechny tady v to věříme a držíme pěstičky, jak nejvíc umíme :wink:
5. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
Žlabinko, všechny ti držíme pěstičky a brzy budeš vědět, co se děje a učiníte nápravu. Pak už to bude do třetice všeho nejlepšího! :wink:
5. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
Drndi ty jsi prostě smíšek : Teď už se nebojíme - díky Tobě Máme všichni krásně tlusté prokrvené sliznice připravené na mimísky - já se zkrátka pořád musím tvým příspěvkům řechtat jak blázen :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
5. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.