• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Jarmulka: Já se jen snažím být otimistická budoucí maminka :wink: I když...dneska mám vyjímečně dobrou náladu, ani nevím proč....
5. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jarmul, jasně, máme pořádné tlustice :grinning: ! To se to bude zahnízďovat! Vajíčko, které mine takovou krásnou sliznici by muselo být padlý na hlavu. Poputuje kolem a hup, hned se bude chtít zanořit :grinning:
5. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
Aja: Třeba by to na ně chtělo nějaký lákadla....myslíš, že jsou třeba na čokoládu ? :grinning:
5. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
teda holky vy jste tu toho prokecaly "jen" na téma sliznice.... :grinning:
5. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
drndi: ty myslíš, že zvládneš svoje vajíčka "opít rohlíkem"??? :grinning:
5. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
Jasně, zkusíme na ně čokoládu :grinning: ! To by mohlo zabrat!
5. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
No Blíženko my bysme taky už raději kecaly na témata tipu : to jsem se zase dneska ,,zeblila,, :grinning:
5. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
Holky, já pomažu domů. Tak tu pěkně diskutujte, ať se zase zítra něčemu přiučím, až si to přečtu! pa, hezké odpoledne.
5. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
jarmulko:určitě se všechny brzo dočkáte :wink: ale abyste nakonec nelitovaly, že takový téma je teda pěkně "blbý"... :grinning: zatím vám o tom může referovat z téhle diskuse jen pár z nás..
5. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
Jarmulka: To by nebylo tak romantický jako povídání o sliznicích, vajíčkách a spermijkách :grinning:
To by bylo : Ráno jsem vstala, hodila jsem šavli, šla jsem si lehnout, po cestě jsem šla na záchod se vyčůrat, pak jsem letěla znova na záchod se "vyblít", něco málo jsem snědla, a to jsem taky vyblila, když jsem byla na záchodě, tak jsem se rovnou vyčůrala, šla jsem do postele, a spala jsem dvě hodiny, probudilo mě čůrání,.....atd. atd. :grinning: :grinning: :grinning: ...... Ale náhodou by to bylo hezký....já bych se klidně válela celý den v postýlce, aby mě manža obskakoval :grinning: :wink:
5. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
ajo: papa, měj se pěkně :wink:
5. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
Blíženko mě bylo při těhotenství s Terkou blbě od cca 6 týdne až do konce 5 měsíce a opravdu to bylo hrozný :frowning2: - ale ve finále to stálo za to a i kdyby mi mělo být zase tak zle,tak to prostě chci !!!!! :slight_smile: Chci MIMI !!!!!!! :slight_smile:
5. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
tak se podržte,ted sme mluvila s kamarádkou a ta se právě dozvěděla že je 5 měíci těhotenství..prý byla ve druhém měsíci u dr,tak jí řekli že má jen spožděnou ms,píchli ji injekci na vyvolání,krev že byla negativní ,utz prý taky nic,další ms že měla jenom tak trochu,ted že se už cítila divně a přibrala a má fotku že je v pátym..a to nic neplánovali,zapoměla si vzít antikoncepci..
a my se snažíme a nic
5. říj 2009 ve 14:37  •  3 děti  • Odpověz
pajinka: To je teda fakt mazec. Jak nemůže být vidět mimi ve druhém měsíci na ultrazvuku a být negativní krev?? :astonished: :astonished:
5. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
jarmulko: ptám se jako už "zkušené" těhulky a maminky terezky a také jako zdravotní sestřičky :slight_smile: když jsme u toho zvracení..... :sweat_smile: psala jsem tu nedávno ten svůj "problém". poslední dobou se mi už při pohledu na jídlo dělá docela zle, snažím se teda do sebe "něco nasoukat" aby mimi nehladovělo :grinning: ale po pár soustech se fakt přemlouvám a dělá se mi z toho na blití (pardon) . myslíš že je dost možný že brzo "to propukne úplně"?? :slight_smile: jako že budu lítat k záchodé míse s pozdravem několikrát denně?? :grinning:
5. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
jarmulka: abych se za celý těhu zvládla vůbec najíst a to malé aby tam "nechudlo".... :grinning:
5. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
pajinka: to je vážně možný, aby ve 2.měsíci nebylo na utz nic vidět??? :astonished:
5. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
Blizenec: mě to přešlo, ale blbě při pohledu na jídlo mi bývá furt blbě.... ale musim se donutit jíst po kouskách a pravidelně, protože když nic nesnim, tak je to pak 100x horší.. já jsem nezdravila mísu ani jednou a strašně bych ráda aby to tak pokračovalo. Jsem mimčo přemlouvala hned od začátku ať nezlobí maminku a ono je tak hodné, že mě nechává fungovat relativně normálně.. :sunglasses: ale zato spát chodíme před zprávama - když to jde :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
Teda Pájinko to je něco!!!!! No já mám taky trošku do mlejna,to se taky ,,pobavíte,, . Kamarádka ( spíš známá ) byla těhu,šla k doktorovi,ten viděl váček a že prý ať příjde za týden,že by mělo být vidět srdíčko. Bohužel za týden nebylo a ten doktor jí sdělil,že mimi se nevyvýjí a poslala jí na revizi. Obrečela to - moc mimi chtěli. Po revizi jí nebylo moc dobře. Čekala na MS měsíc.měsíc a půl a pořád nic. Tak si udělala test a hádejte,co tam měla????? No dvě čárky!!!! :slight_smile: Tak celá šťastná běžela k doktorovi na potvrzení a na ujištění,že je vše ok. Doktor jí prohlédl a víte co???? Byla na konci třetího měsíce těhotenství!!!!!!!!!!! Při revizi mimi neodstranili a díky bohu!!!!!! Dnes má skoro roční holčičku Janičku - zkusím najít její foto z porodnice :slight_smile:
5. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
tak to je mazec ,teda v 5měsíci,spíš je to blbý podle mě v tom ,že se celých 9měsíců připravuješ na příchod a pak najednou sou na to jen 4měsíce,to strasně rychle utíká
5. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
toltec: a když jíš tak po pár soustech se ti žaludek nezvedá??
taky se snažím mimi "přemlouvat" aby mamku nezlobilo.. :slight_smile: jinak teda únavu na sobě taky docela dost pozoruju. i v práci jsem unavená dřív než normálně a do postele zalehám cca v devět :grinning:
5. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jarmul to sou občas fakt případy co nám na zdrávce vyprávěly učitelka měla kámošku,která měla rakovinu a léčila se take ozařování atd a v 6měsíci zjistili,že je těhu,a teda miminko uplně zdravý,někdy to sou fakt zázraky
5. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
Holky kdo ví kolik z vás je ted těhotnej a nevíte o tom :confused: :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
:frowning2: Blíženko,já jsem v těhu nezvracela,ale pořád mě to natahovalo a bylo mi kolikrát tak zle,že jsem nemohla ani z postele - motala se mi hlava,chtělo se mi zvracet,omdlévala jsem :unamused: - jen málo holek má těhu bezproblémové - většinou nás něco trápí. Ale pokud do 3. měsíce maminka nezvrací a je jí ,,celkem,, dobře,pak bude s největší pravděpodobností patřit mezi ty šťastné!!!!! :slight_smile:
5. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
blzenec: jo to mi dělalo tak dva týdny zpátky - takže jsi na tom teďka podobně.. ten týden jsem i jeden den musela zůstat doma, protože mi bylo extra zle a ještě jsem nebyla nic schopná sníst. Takže vydrž kočko, jestli na tom budem podobně, tak za dva týdny budeš mít skoro klid, ale jídlo si hlídej. Semtam furt něco zobej, jabko, piškot, lehké věci a furt se snaž něco v žaludku mít. Moje zkušenost... :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
To jo Motol!!!! Někomu stačí hrozně málo a hned je malér na světě a někdo jiný může podstoupit ozařování a mimi je naprosto zdravé :slight_smile:
5. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
jarmulka: to je teda taky síla.. samozřejmě že je fajn, že při revizi mimi neodstranili, ale jak je to možný?? :astonished:
jinak teda aspoň jsi mě trošičku "potěšila" že většina holek nemá bezproblémové těhu :grinning: já se teď jen bojím, když je mi takhle zle při pohledu na jídlo (ale zatím teda nezvracím) tak aby to mimi dostalo dost "výživy" nebo jak to říct.. :frowning2:
5. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jj souhlasím - je nutné pořád v žaludku něco mít !!!!! Jinak je zle !!!! Také jsem neměla absolutně chuť k jídlu,po pár soustech mi bylo zle ale daleko horší to bylo bez jídla!!!! Takže doporučuji každou chvíli něco sezobnout - byť jen jedno sousto!!!!! A také dost pít!!!!!! :slight_smile:
5. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Blíženko,neboj mimi se o nic neochudí!!!!! Vše totiž co potřebuje ,,spapá,, tobě. Takže spíš ty pak budeš mít problémy. Ale tělo si o to řekne : např. ve formě toho,že budeš mít strašnou chuť na to či na tamto. Mimi se odbýt nenechá :slight_smile: :astonished:
5. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
toltec: teď jsi mě aspoň trochu uklidnila, že za dva týdny by to mohlo třeba přejít :slight_smile: jíst se fakt přemlouvám, tak doufám, že to zvládnu. navíc jogurty a takový podobný věci (dobrý na vápník) tak to si dám lžičku do pusy a pomalu už musím běžet.. a to bych to pro mimi takhle na začátku zrovna potřebovala - myslím vápník apod...
5. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.