• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
jarmulka: tak hlavně aby se o to přihlásilo a "nevracelo" to ostatní "nepotřebné" všechno ven.... :grinning: pít se snažím dostatečně, občas už mi přijde, že mám v žaludku rybník a žáby :grinning: :slight_smile:
5. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
no já se v těhu naučila snídat :wink: ,jinak sem ho měla v celku ok akorát mě mimi sedělo na nervu,tak sem často nemohla chodit jak tlačil
5. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
a co těhulky pujdete do 3d uzv nebo dnes je už i 4d?
5. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
Ahojte holky, tak jsem se vrátila od dr. a na UZ ještě nebylo nic vidět ale říkala že to ještě nic neznamená ale mám s toho blbý pocit a ta slabší čárka mi nepřidala ! Nevím mám strach že jsme skončili ještě než jsme pořádně začali ! Taky říkala že je dorbý že jsem tak rychle otěhotněla ale na druhou stranu není dobře že jsem tak rychle těhotná, že to byly jen tři cykly !! Mám jít na krev ale tam se nedostanu protože bych to musela vysvětlovat našim kam tam brzo ráno jedu a to se mi teda nechce takže jdu na kontrolu až ve čtvrtek, jak jsem původně chtěla ale do té doby se asi zblázním !! Malý je nemocný a věčně dole u babičky a já doma sedím na řiti a nemám co dělat, magořím, hnusný podzim !!!!
5. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
motol: to já naštěstí jsem zvyklá snídat, tak jsem ráda, že aspoň po ránu něco zvládnu sníst... jsem zvědavá, kde malé bude tlačit mě... :grinning:
jinak o 3d nebo 4d utz jsem zatím nepřemýšlela, ale na to se stejně dá jít až v pozdějším stadiu - tak ke konci druhého trimestru nebo ne??
5. říj 2009 v 15:15  • Odpověz
Holky, to jsou tedy story s těmi, co nikde nic, a pak najednou paty a třetí měsíc...
to je fakt mazec..

si říkám, že tedy jestli si neudělat test nebo co :slight_smile: pro jistotu.. ale zas někde jsem četla, že ani z moči to není 100%, kamarádka mi psala, že má pozitivní moč na //, ale přišla ji MS. tak jde radši na krev, protože by měla jít záítra na CT a co kdyby, že...to jsou někdy opravdu neuvěřitelné věci..
5. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
blizenec no jasně,až později,třeba u prvního sem nebyla a u druhýho bych docela chtěla,tak snad tě mimi nikde tlačit nebude,jo a hrozně mě pálila žáha :unamused:
5. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
handm,nj kolikrát máš ms sice slabou,ale máš a přesto si těhu
5. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
no a pak věřte testům.no nepamatujete si ted ten případ ty ženy ,která porodila a nevěděla o tom to je teprve šok
5. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
no to byl muj pripad v prvnim tehotenstvi - dostala jsem normálně ms, takže jsem si žila v klidu v domnění, že nejsem, až o měsíc později, když nepřišla, tak jsem si udělala test a ejhle byla jsem v tom, k mému překvapení o 4 týdny dál, než jsem myslela... akorát tenkrát to bylo hodně neplánované...
5. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
motol: no to je teda potom fakt mazec... když o tom fakt neví.. to mi řekněte, je možný, že ta ženská ani necítila pohyby mimíse? , prostě vůbec nezpozorovala změnu, nic... :astonished: to chápu že je to pak šok, mít na "přípravu" vlastně jen několik hodin a zařídit vše pro mimíska...
5. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
blizenec mě to teda taky nejde do hlavy třeba pochopim,když třeba děti ještě nemáš a je to první těhu,ale ona už měla 2dcery,no nevim nemůžu soudit,hold se to stává,ale teda mít takovou krátkou dobu na přípravu je extrém,nakupuješ vše postupně ,něco našetříš,mimi je docela drahá záležitost
5. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
Holky já když byla tady v Trutnovské porodnici na praxi tak nám na oddělení volal vyděšený tatínek z Mladých Buků ( to je vesnice hned za Trutnovem ) že jeho žena má strašný bolesti břicha a že neví co má dělat. Volal do nemocnice a oni ho přepojili na gynekologické odd. Tak hned pohotová sestra co sloužila poslala k paní sanitku. Vypadalo to na nějakou náhlou příhodu břišní ,paní byla hodně tlustá ,,od přírody,, . No a asi za půl hodinky nám volali na oddělení ( porodnické ) že nám přivezou paní co doma porodila a hádejte,kdo to byl??? No ta paní z Mladých Buků !!!!!! Tatínek se dozvěděl,že bude tatínkem a za pár minut měl syna na světě :slight_smile: . Všichni se na ně chodili koukat a celý odd. porodnice nemluvilo o ničem jiném :slight_smile: . Vše dopadlo výborně,maminka i miminko byli v pořádku :slight_smile: :astonished:
5. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
Jarmul,tak u těch obézních to docela chápu,tam je to opravdu někdy těžké poznat
5. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
motol: jasně, kdyby to bylo první těhu, tak by ženská ani nemusela tušit, co se pořádně děje...ale myslím si, že by jí to minimálně mělo být divné.. pokud už měla dvě dcery, tak moc nechápu, jak je možný, že to vůbec netušila. i kdyby byla trošku víc při těle, tak přeci i takový ženský cítí pohyby a přeci přiberou ne...
5. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
Paní měla tolik tuku,že zkrátka mimi ,,ten tuk neprokoplo,, . :slight_smile: A určitě i patřilo k těm klidnějším mimísům,co se v bříšku nijak nevrtí :slight_smile: . Ono to u těch obézních lidí je opravdu složitější. MS také nemusí mít z důvodů vysoké váhy - hormony na takovou velkou váhu nestačí a pak je to jako u vychrtlých holek co také občas přestanou úplně menstruovat.... Ale to se nás zdravých holek ( co jsme tady ) netýká,my fungujeme normálně a změny rozpoznáme dříve jak za 9 měsíců :slight_smile:
5. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
no každopádně zjistit v den porodu, že vlastně čekáš dítě a navíc už rodíš - tak to by se mnou vážně asi šlehlo!! :grinning:
5. říj 2009 v 15:53  • Odpověz
ono kolikrát ti to přijde jako když ti škrouchá v břiše nebo ve střevech,takže třeba někdo kdo to netuší,tak tomu nepřikládá váhu
5. říj 2009 v 15:53  • Odpověz
jarmul snad jo :grinning:
5. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
Motol je jasné,že to poznáme hned na začátku,protože my ( narozdíl od oné maminky ) na to těhu čekáme!!!!! A moc si ho přejeme,takže si nenecháme nic uniknout :slight_smile: .... No taky proto občas býváme i smutné,jelikož věci,kterým jsme dříve nepřikládaly žádnou důležitost a byly pro nás normální, nyní mylně vyhodnocujeme jako možný těhu příznak :unamused: . Ono to má holky své kouzlo - zjistit najednou bez nějakého pozorování,že jste těhu :slight_smile: . Zažila jsem to a je to obrovský šok!!!! Ale krásný :slight_smile:
5. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
Motol,věděli jste co čekáte???? Nebo byl malý překvápko??? A jak by se jmenovala holčička???? :slight_smile:
5. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
jarmulka: krásný překvápko to asi musí být, jenže to bysme nesměly být zde na koníku co :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
To jo blíženko :slight_smile: :grinning: :slight_smile: A co ty???? Necháte si říct pohlaví????? A co by sis více přála???? Vím,zdravé miminko,pohlaví ti je jedno. Ale přeci : k čemu má tvé srdíčko blíž???? A jaké by se ti líbily jména????? Jsem zvědavá,có???? No jo,klasická ženská!!!!! :slight_smile:
5. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
jarmulko: určitě si to chci nechat říct, jsem taky strašně zvědavá, takže až do konce bych to určitě nevydržela :grinning: každopádně jelikož chci děti dvě (samozřejmě jestli nám bude přáno) tak bych jako prvního chtěla kluka.. nevím proč, ale trošku víc mě to táhne ke klukovi.. :dizzy_face: jména se mě osobně líbí např. tomáš, štěpán, vítek, dominik, jenže manžovi se líbí max tomáš - na tom jediném se shodneme, tak ještě uvidíme, jaký to bude boj... :grinning: třeba nakonec budeme muset přemýšlet nad hočičímy jmény :dizzy_face:
5. říj 2009 v 16:16  • Odpověz
jarmulka: ještě jsem ale pořádně neprolistovala kalendář , takže je dost možný že nějaký jména přibydou, nebo že se třeba ještě změní pořádí ..:grinning:
5. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
holky letím konečně domů, přeju hezký zbytek dne a zase zítra :slight_smile:
5. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
Holkyyy, je tu někdo?!
já konečně dodělala co potřebuju a tady nikdo :slight_smile:
5. říj 2009 v 16:42  • Odpověz
Ahojík já jsem tady
5. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
Ahoj, nikol! jaxe vede?!
5. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
Ahoj holky, čtu vás už docela dlouho, proto se zeptám vás (mám pocit jako že už vás dlouho znám :slight_smile: ). Je to špatně, když se tulíme každý den (1x denně)? Přejeme si strašně moc miminečko, ale jestli by to nemělo být spíš obden? Zase nadruhou stranu, mám pocit, že když se tulíme každý den, tak děláme maximum pro to, aby to vyšlo. Jestli mi rozumíte. A vadí, když chodím na aerobic? Abych ty spermijky nevytřásla z těla :grinning: :grinning: :grinning: Tak vám moc děkuji a přeju v životě moc moc štěstí a zdraví.
5. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.