• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holkyy, tak dnes jsem 30. DC mrcha zatím nikde, čípek tvrdý a vysoko, hm na mrchu to nějak asi nevypadá, tak já nevím dnešní ranní teplota 36,9...hmm, tak se uvidí. Třeba se jen mrcha zpozdí, ale chodit by ani nemusela...ať je tam kde je :o)
5. říj 2009 v 16:59  • Odpověz
lulii: Tak o cvičení a vytřepání spermiček jsem ještě neslyšela, já jsem šla po tulení dokonce i plavat, tak snad nám neuplavaly :grinning: Tulit se každý den můžeš, ale před ovu, prej když se pozdržíte tak můžou být pak ty spermijky kvalitnější. Ale každý má jiné tělo ...těžko říct, co na každého platí. :sweat_smile:
5. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
Já tu ještě jsem....taky jsem musela něco udělat v práci, aby to nevypadalo, že jsem tady byla akorát na čučení do PC :grinning:
5. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
syll, s teplotama ti neporadim, to já nedělám, tak nemám tucha.. ani čípek si nezkoumám :grinning: :grinning:
jak dlouhý máš cykly? Není čas na testování?! 30DC už docela jde... moc přeju //

lulli, ahoj, na to asi není jednotný názor, ale já zas nejsem expert, jako holky tady. četla jsem někde. že je lepší jeden den vynechat, aby se vytvořily nový spermie a kvalitní, někde jinde zas, že je lepší, aby se tulilo denně, protože pak je větší šance a buh ví co ještě..
myslím, že tím ale nic nezkazíte, když tzo bude denně, jen spíš aby to hlava nechtěla tak moc, že by tělo se zaseklo a psychicky jste se neblokli a pak to nejde...
Lulii a jíš nějaké vitamínky? Já třeba zobu zatím jen kyselinu listovou, tento cyklus jsem pila první 14dní od mrchy pila kontryhel a na hlen maliník, po 14dnech jsem to vysadila, teda krom listovky. A ted jen teda čekám, jestli to mělo úspěch, ale nevěřím... :confused:
handm...mívám 30-31 cykly, dělala jsem si test..tele jsem 25.DC a nic, tak jsem se na to pak vyprdla :sweat_smile: ted se spíš bojim zklamání, že bude zase čistý jak lilie :confounded:
5. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
Nu docela to jde. A co ty jak se máš?? Nějaké novinky :wink:
5. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
handm: Já jsem od vysazení 2cykly, a MS přišla, za což jsem ráda, ted čekám zda dojde či ne po třetí :confused:
5. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
Jinak 1.10. se kamošce narodila dcerunkaa...snažili se půl roku a pak to vyšlo :wink:
5. říj 2009 v 17:05  • Odpověz
Na 20.10. jdu na prevenci ke Gyn. bylo by fajn jít si tam rovnou pro potvrzení těhu...sakra, to bylo teda fakt štěstí, ale jak říkám, myslím, že nic nebude.
5. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
Drndi, taky si občas tak trochu připadám, že tu jen čučím na koníka :slight_smile:)
ale dneska jsem musela pracovat taky!

nikol, novinky žádné u mě.. nevím, jestli je to dobře, nebo špatně. čekám, až vypadne moje 2. porevizní mrcha a budeme se snažit s manželem :slight_smile:

Syll, ty jo, tak to bych to zkusila už skoro.. :slight_smile: testovat :slight_smile:
5. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
syll, já beru akorát kyselinu listovou, jinak nic. Nechci se na to až tak upínat, to tulení denně neděláme jen kvůli mimi, ale i proto, že nás to baví (zatím :grinning: ). Horší je, že když já něco chci, tak to prostě chci hned, ale snažím se tomu bránit, zatím psychice odolávám co se dá, ale bojím se, že když to nepůjde třeba půl roku, tak tomu propadnu, ale je mi jasný, že nějaký holčiny jsou na tom hůř.
5. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
handm...prdím na test, takových už bylo minulý cyklus..jsem ponaučená, dřív jak za týden testovat nebudu, a třeba ten test ani nepoužiju, když to dostanu... ale teda ten test jeden mi leží v šupleti :grinning: Ale néééééé, asi néééé, stejně zítra je tu mrcha jak na koni :angry: Holky já ji nechciiiiiiiiiiii :slight_smile:
5. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
luli: My jsme se tulili často hned po MS, a pak kolem 10-19 DC a tento týden už teda se nám nechtělo :grinning: , spíš únava z práce a tak...tak až včera a to jsem myslela, že probudíme mrchu akorát tak..a nic, což se divím :slight_smile:
5. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
Jarmulko,jj věděli sme to co čekáme ono na tom uvz to bylo teda nádherně vidět,moc sme chtěli holčičku a jméno podle mm by měla být Linda :unamused: ,což mě se moc nelíbilo,ted je ulítlej na Adélku a doufám,že holčička se povede :wink:

a vy?ke komu chodíš v TU na gyndu,já chodila k Červíčkovi super dr :wink:
5. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
Tak ti moc přeju, a všem co se snaží, aby to konečně vyšlo. A děkuju za rady :wink:
5. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
Co když ta HA ještě působí si říkám...kdovi...no zeptám se pak doktorky jak to semnou vypadá :grinning: jestli jsem normální :sweat_smile:
5. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
Syll, kdyze jste to vysadili?? Já vysadila a hned jsem otěhu.. takze dlouhy vedeni ta HA nema...-
5. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
Hadm: Jj, máš recht, ale když tady je kolikrát mrtvo a člověk nemá do čeho píchnout, kor teďka večer....jsem tu až do osmi, tak se musím nějak zabavit :grinning: Byla jsem až teď na obýdku, dala jsem si žemlovku s kakaem, tak jsem dostatečně spokojená :wink: Akorát, že mi je už tak 2hodinky docela šoufl, ale z jídla to není, tak třebas už konečně dorazí ta moje zpožděná potvůrka mrcha!
5. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
:slight_smile: handm no vysadila jsem v červenci. :slight_smile: ahá tak to ti mocinky moc gratulujiiii k těhulkování :slight_smile:
5. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
Handm: Tak to jo, to držím moc palečky ať to vyjde a dotáhnete to do zdárného konce.
Drndi: Ty testovat nebudeš??

Já uvidím co tento měsíc jak to dopadne brala jse Colstik, tak uvidíme. Vůbec netuším jak to mám s ovulko když mám cyklus po 28. a minulý měsíc 14dní zpoždění, tak tomu nechávám volný průběh. Co myslíte holky?
hadm: No kolegyně z práce teď taky vysadila a hned první cyklus otěhu. Prý se říká, že se to první měsíc po vynechání docela takhle daří, ale prý i častěji dvojčátka než normálně, stalo se to tak kamarádce před dvěma lety :wink: Tak si kolikrát taky říkám, že jsem blbá, že jsem vysadila prášky, když jsem byla sama a manžela jsem poznala až za půl roku. Kdybych je vysadila s ním, třebas by to bylo taky tak rychlý, jak u jiných. Ale nemám si vlastně na co ztěžovat-poprvý se povedlo na potřetí a podruhý na počtvrtý, to není žádná hrůza, že :wink:
Holky, ještě se zeptám jestli vám to teda nevadí, že vám sem chodím :sweat_smile: , Ha jsem vysadila 7.9., MS jsem dostala 21.9., je vůbec možný, aby to vyšlo hned? Ale je pravda, že před braním HA jsem měla cykly skoro přesně na den, takže si myslím, že zdravotně jsem snad v poho. Ale HA jsem brala 9 let. No už aby to bylo, to mimčo :grinning:
handm: už tak pár dní cítím břicho jako před ms, tak chvílema ale MS zatím nikde, sem tam cítím vaječník a pak zasej nic..no jsem z toho zmatená.
5. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
Niko: Já testovala před týdnem, a nic. Grafík mi ukazuje , že byla ovu až 46DC, takže jsem teď 8DPO, takže testuji za 4dny.....dřív rozhodně ne....mám ale takový pocit, že se něco děje, mám výtok, začala zas bolet prsa a pobolívá podbříšek takže mrcha je asi na cestě :frowning2: Ale nevadí, aspoň že přijde sama :wink:
5. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
Holky kdepak, já nejsem těhu.. byla jsem v červen, červenec, v srpnu jsem o mimi přišla.. :frowning2:
a teď se začínáme snažit znovu...

Drndi, nám se to právě povedlo na poprvé.. ale teď nevím, sice jsme se snažili nesnažili, ale nic.. tak čekám teď až odejde mrcha a pak se na dovče těšte spermie :slight_smile: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
lilii: Já si myslím, že možné je všechno kočko :slight_smile: Náhoda je blbec, je možné, že to vyšlo, já jsem dostala už 2 přírodní ms, a nic. Což mě teda podruhé docela naštvalo, bo jsme si daváli docela záležet na tom :grinning:
drndi přesně,tak jak píšeš ,nejčastěji hned po vysazení ha se těhotní
handm: Jéééžiš tak to mě mrzí, a já myslela, že jsi nějak z kraje teprv těhu. Chjo, takže ti přeji, ať se znovu a rychle zadaří a ať to dotáhneš až do konce :wink:
5. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
No my se taky snažíme jak blázni ( jak už jsem psala denně), ale já aní vůbec netušim, jak to je s ovulací, prostě tulíme pro "sichr" denně :sunglasses:
5. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.