• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
lulii: Tak pokud jsi před braním antiko měla cykly přesně po 28dnech, tak je docela pravděpodobné, že máš ovulku kolem 14DC . Pokud jste se v těchto dnech snažili a vyšlo to, tak je možné, že se podařilo na první pokus...
5. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
motol: hm tak v mém případě to nevyšlo po vysazení, ale popravdě jsem byla ráda i za dobře přicházející MS, že jako funguji :slight_smile:
Drndi, já když koukám na ty tvoje příznaky, tak takgle jsem to přesně měla při těhu.. ale když ty říkáš, že nic.. to je hrozně divný..

já tedy teď občas mám takový divný stavy, že mě bolí břiško, občas se mi udělá blbě, ale prsa nic, MS taky tady, a z moči nejspíš nic.. takže se jen zbytečně stresnu, že co když jsem těhu a mam přesto Ms..
luli,prý je dobrý obden aby měli spermie čas se dotvořit a být v dostatečném množství aby oplodnily vajíčko
5. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
No to by bylo super, ale radši nechci nic zakřiknout. Už aby byla půlka října a věděla, jak to snažení dopadlo.
5. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
syll děkuju.. ! Nic se neděje, jsem to blbě napsala..
už jsem docela ok, jen občas mě něco rozhodí.. viz stránky dřív..

já už teď opravdu věřím, tedy spíš doufám, že to klapne..
5. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
Drndi: Tak to jo, držím moc palecky ať to vyjde, aby nepřišla ms a byl tam mimísek. A ten výtok tě svědí nebo pálý? To nemusí znamenat, že ms dorazí. Co si myslíš o tom co jsem psala??
Syll a máš někde svůj graf???? Že bychom to tady s holkama ,,odborně,, zkonzultovaly :slight_smile: . Někdy to totiž lze poznat také právě podle toho grafu - tedy pokud si ho vedeš a vzorně zapisuješ poznámky :slight_smile:
motol: No a myslíš, že kdybych teď třebas začala brát antiko -jako na úpravu cyklu, a pak ji vysadila, že bych měla větší šance na otěhu? To by mi ale asi doktor nedoporučil, že? Dal by mi pravděpodobně Utrogestan. Ono je vlastně blbost začít brát antiko, když chci mimi, že :grinning:
syll určitě je dobrý aspon 2cykly nechat očistitr tělo od ha,tak a ted to pujde ne :wink:
5. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
handm: neboj do vánoc jsme všechny těhu :grinning: , tak byl by to hezký dáreček, ne? :grinning: Já jsem jak na drátkách napnutá, čekam co ta MS semnou zamýšlí :sweat_smile:
5. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
jarmulka: No s tím grafem to není tak žhavé, já to chtěla jen zkusit, tak jsem měřila tak pár dní jen, a držím se tak 36,7-36,9 takže nic moc. Příští cyklus bych chtěla fakt měřit a zapisovat :grinning:
5. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
Jo holky jen měřit v 5ráno, mám nižší teplotu než v sobotu když si pospím do 8,30 :grinning:
5. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
Ad antikoncepce : někomu antiko vůbec nevadí,hned po vysazení má pravidelné cykly,ale bohužel u dost holek tomu tak není. Většinou trvá několik měsíců než se cyklus ustálí - u někoho to trvá i přes rok :frowning2: . Záleží na tom,jak rychle si tělo zvykne opět vytvářet hormony,které ovlivňují MS a které právě antiko potlačuje .
5. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
hadm: Myslím si, že mám úplně rozházený hormony, protože poslední dobou mě je takhle blbě docela často,, takže to bych musela být těhu aspoň 3 měsíce :grinning:

nikohlava: Nepálí, nesvědí, je bílý a spíš vodnatý než hustý.
5. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
drndi pokud máš pravidelnej cyklus je blbost brát ha,a to ti asi radči dr napíše něco na lepší tvoření vajíček a navýšení sliznice,ale pokud bys třeba měla nepr ms možná by to nebyl špatnej nápad nasadit ha třeba jen na 3měsíce a pak vysadit,ale jako nevim nejsem gynekolog
Syll, byl by to super dárek..:slight_smile: jak říkám, já věřím, že to tu hromadně klapne! .)
i bez grafů a td..
Holky já jsem měla tak týden úplně divný výtok, bílý a mega hustý takový jak tvaroh, z kousků...no děs...to jsem nikdy neměla...no dílo :confused:
5. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
moje sestra má problémy s ms a jen s ha dokáže menstruovat,ale kdo ví zda ovuluje
5. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
Jarmulka: taqk já neberu antiko 2roky a 2měsíce a doteď se mi MS neupravila. Minulý rok po laparu jsem ji měla průměrně po 38dnech, pak ale zas na 3měsíce odešla, pak zas byla.....no je taková divoká potvůrka :grinning: Doktor lae s tím nic nedělá, myslíš, že by měl? Je totiž spíš takovej, že nechce do pacientky zbytečně cpát prášky.
5. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
Drndi: Tak to je dobře. To tam přeci naděje je ne? A jak se jinak máme??
já měla v těhu výtoky hodně,ale já na to trpim,ale v těhu to bylo rapidní
já jsem tedy bezpečně poznala ovulaci hned po vysazení prášků. to byl mazec, tak mě břicho nebolelo ani při MS..
minule jsem ji po revizi poznala podle výtoku, ale teď vůbec nevím, jestli byla.. teď jsem zvědavá.. každopádně ode dneška to budem s manželem jistit denně :grinning: :grinning: :grinning:
Holky jak bych si teď měla vypočítat ovulku nebo plodné dny když bylo to zpoždění 14dní? Poraďte mi některá?? Prosím
5. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
handm: denně nebo obden :grinning:
5. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
nikol, já moc nevím.. já to zkoušela na babyweb.cz
tam ti vypadnou z ovulačního kalendáře plodné dny...alespoň přibližně..
5. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
no moje dr,teda se sestrou to řeší ty její nepravidelné ms,ona normálně neměla třeba 6měsíců ms a vůbec jí to nevadilo a dr se zhrozila
5. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
Syll ,tak na to nelze poradit nic jiného než budíček - rychle změřit a zase spinkat. Nebo ( a to se nedoporučuje hlavně v období kdy by měly nastat plodné dny ) udělat odečet - Jde o to že mezi 3 a 4 hodinou ráno je teplota nejnižší. Od 5 se každou hodinu zvedá o 0.1°C - vyzkoušela jsem si to a opravdu to tak je. Takže pokud si měříš teplotu v 5 ráno a v sobotu si jí změříš v 8 tak si od teploty odečti 0.3°C a máš zhruba výsledek teploty v 5 ráno. Říká se tomu korekce,ale jak jsem psala,je lepší se na 5 minutek probrat a mít jsitotu. :slight_smile:
5. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
motol: potřebovala bych nutně nějakýho dobrýho, pečlivýho, příjemnýho gyndaře, který by se mi věnoval a konečně se mnou něco udělal.....poradíš?? :wink: je jedno, kde přesně v Brně, klidně budu jezdit přes celý Brno, když to bude stát za to...
lulli, já radši denně :slight_smile: nejlépe pořád, když bude chuť :grinning::grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.