• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Tak to sme na tom stejně :grinning: :grinning: :sunglasses:
5. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
drndi,tady je na to téma na gyn v brně hodim ti sem odkaz,ale teda určitě je podle mě lepší soukromník u kterýho něco zaplatíš,ale sou pečlivý,ochotní tot má zkušenost
Už se vidím, jak vám sem zítra píšu , že mrcha je tu :unamused: Grr bych byla táááák naštvaná :sweat_smile:
Jarmulka, já měřím teplotku každý den ráno až v osum....to vadí? Je výsledek potom ovlivněný tým časem? Tzn: že když jsem měla dneska ráno teplotku 36,8, tak v 5 ráno bych měla 36,5? :astonished:
jarmulko, tak příští cyklus si to budu fakt pečlivě zapisovat, aspon uvidím, jak to moje tělo funguje. Měří se jen ráno, že? No né, já, že jsem jednou zkoušela odpo a to jsem třeba měla 37,4, tak to kdyby bylo i ráno...to by byla paráda :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
motol: A máš konkrétně ty s nějakým doktorem dobrou zkušenost?
5. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
holky, psala mi kamarádka, že má z moči //, ale přišla jí MS.. a že nechápe..
což se jí tedy nedivím...
jsem jí poslala na krev, protože je objednaná na CT a to by byl asi pěknej malér, kdyby byla těhu a šla tam...
jsem hrozně zvědavá, co jí řekne ta krev...
tyhle případy mě vždycky mírně vykolejí :grinning:
Já dnes v 5 ráno jsem měla 36,7 :slight_smile: v 5 ráno tak na mrchu by to mohlo být nižší asi co?
motol: Slyšela jsem, že je dobrý Pfeifer, který má ordinaci u hlavního nádraží, akorát že má už plno a nebere. Pak prý je dobrá MUDr. Kudelová z Bohunic-to bych měla dokonce blizoučko, jenže mám blbý zkušenosti s ženskýma, chtěla bych raději gynekologa než gynekoložku
5. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
tady v Brně ne já mám tady u nás v Židlochovicích ,ale nejsem moc spokojená a moje sousedka má stejně starou holčičku chodí k gyn na cejl a je sním moc spokojená už minule sem se jí ptala zda nabírá,pak ti kdyžtak napíšu zítra ip zeptám se jí na kontakt
5. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
Nikolko počítej od prvního dne MS. Ale jestli máš MS nepravidelnou,tak ti jsou výpočty na nic. Oni celkově nejsou spolehlivé ... :unamused: Daleko lepší je měřit si bazální teplotu,sledovat hlen a hlavně čípek!!!! Čípek ti totiž poví nejvíce. Z teploty se dozvíš ovulaci až zpětně,hlen můžeš mít klidně 20 dní v měsíci,ale ČÍPEK ten ti změkne,zkrátí se,otočí se a otevře se JEN při ovulaci. A víš to hned a né až po :slight_smile: . Já být tebou - teda pokud se ti to neprotivý - jdu do všeho co jsem napsala : teplota,hlen a čípek - když si vše budeš zaznamenávat,tak ti to jako celek poví určitě více než jen jedna věc. A uvidíš,že se to miminko už povede :slight_smile:
5. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
no já teda taky mám lepší zkušenosti s chlapem než s babou
5. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
motol: Jj, to bys byla moc hodná, děkujuuuuu :slight_smile:
5. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
jarmulko: prosím a jaký má být čípek při těhu? Tvrdý nebo měkký? :sweat_smile:
5. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
motol: My se teda budeme příští rok stěhovat asi do telnice, takže bych musela dojíždět, ale je to do centra jen 10km, což není zas až tak hrozný....ty dědinský gyndaři asi nejsou dobří
5. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
jasně zeptám se i u nás holek kam chodí a jakou mají zkušenost a napíšu ti to vše do ip,at máš více možností výběru
5. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
drndi já mám jako dobrou gyn,sice starší,ale dobrou,jenom my vadí,že nemá uvz jako soukromníci,takže musíš čekat až do 12tt do prenat.amb. v Brně,jinak jako pečlivá je,ale to vybavení no klasicky vesnický
5. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
motol: to néééé, to já si pak nevyberu vůbec, víš :grinning: Ale jestli máš třebas nějakou kámošku, která měla problémy s otěhu nebo problémy v těhu, tak spíš od ní se zeptej jaký má zkušenosti....chtěla bych doktora, aby se mi opravdu věnoval a nic nezanedbal
5. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
jj napíšu ti ho pak
5. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
motol: přece uvz je základní vybvenost, kterou by měl mít v ordinaci každý gyndař....nejlepší jsou vyloženě gyndaři, kteří jsou přímo i porodníci.....
5. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
no a to ona není proto chci jinýho u druhého těhu,se vší vybaveností
5. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
Holky, já mám doktorku ženskou a jsem hrozně spokojená!! .) Sice jsem taky byla xkrát u chlapa, ale nějak je mi to u ženský přijemnější...
5. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
motol: Můžu být zvědavka? :grinning: Tvůj manžel je tak strašně mlaďoučkej, není náhodou mladší než Ty? Že je? :slight_smile:
5. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
Jé,já nestíhám :slight_smile: - Takže MOTOL : chodím ke Kokrhounový - výýýýborná doktorka!!!!!!DRNDI : je jedno v kolik ráno měříš - dúležité je,aby to bylo hned po probuzení a abys ani nevstávala a hned měřila :slight_smile: Já měřím vždy v 7 ráno (jsem na MD) . A ano,tvůj výpočet je správný :slight_smile: . SYLL : určitě ( pokud to teda ještě bude potřeba :slight_smile: :astonished: ) vše zapisuj a uvidíš,že budeš mít i radost,když na sobě poznáš,že tělo správně funguje a ty víš,co se právě odehrává a kdy je ten NEJ čas na tulení :slight_smile: !!!! Teplota . K té tvojí teplotě dnes v 5 ráno : no někdo má normální teplotu třeba 37°C a zvedá se mu třeba k 37.5°C a těhu není. Jiná holka má třeba max. 36.7°C. Musíš měřit celý cyklus a podle toho se uvidí :slight_smile: a ještě k tomu čípku : takže měl by být tvrdý,dlouhý,uzavřený. Hlen okolo čípku nemusí skoro žádný,ale hodně holek popisuje že měly hlen takový vodnatý,bílý ( někdy i nažloutlý ),spíše řidší. Tak snad jsem na nic nezapomněla :slight_smile:
5. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
Jarmulko: My Ti dneska dáváme pěkně zabrat, že? :grinning:

Ty jsi se rozhodla, že budeš na MD 4roky? Jak se tam liší ten rodičovský příspěvek, je to velký rozdíl, než kdybys byla na MD 3roky?
5. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
Ach jo,proč to nemůže být jednodušší????? Vědět,že když udělám to a to tak prostě budu těhotná??!!!!! Třeba jako když mě kručí v žaludku a sním něco,tak vím,že to přestane :unamused: . Bych chtěla moc,có???? :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
5. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Holky, pasuju Jarmulku na naší hlavní věrohodnou rádkyni, poradkyni :grinning: Souhlasíte? :wink: Za to, na co všechno dneska musela odpovědět, si zaslouží metal :dizzy_face:
drndi a není je starší o 5měsíců on je září a já leden :slight_smile:

kokrhounka je dobráí,ale Koulová je pěkná pííí
Tedy Jarmul, ty si poradna :slight_smile:

Holky, já miziím domů.. už konečně! Tak se hezyk opatrujte a zítra ať někdo hlásí // :slight_smile:
mějte se,pa
5. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
motol: Jééé, takže mu je taky 24? To je ještě mlaďoučkej...oni ti chlapi asi vizáší dospívají později.....co máš z toho...mýmu je 27 a taky pořád vypadá jak děcko :grinning: Kolikrát si vedle něj připadám jako mamina :grinning: :confounded: :astonished:
5. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.