• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
To máš pravdu Motol. Dítě a zdravotnictví - 3 směny :unamused: .... Chjo. Mně se jinak ve zdravotnictví líbí :slight_smile:
5. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
Jarmulka: tak to byla na prvorodičku docela rychlovka, že :slight_smile: Moje mamka, když byla těhu se mnou, tak ji prý začaly v deset večer mírný kontrakce a ve dvě ráno jsem byla na světě...takže to byla taky rychlovečka :grinning:
5. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
jo mě taky já musim mít kontakt s lidma bych nemohla být někde zalezlá v kanclu,no uvidim co jednou budu dělat,ale určo budu muset ještě udělat školu nebo nějaký kurzy
5. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
Jarmulko, a bylo to cítit, že se malá sune dolů? :slight_smile: A nebo to byl spíš jen tlak a přes ty bolesti se to nedalo vnímat?
5. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
Měla jsi Kubu u porodu? :slight_smile:
5. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
Já jsem byla celé těhu celkem akční,pořád jsme něco dělali,chodila jsem plavat,ke konci pila maliník,masírovala hráz a tak možná bylo tělo aspoň trochu připravené a lépe se s tím vyrovnávalo než když bych seděla doma jako pecivál a tak... Taky jsem chodila na těhu tělocvik - byla to sranda :slight_smile: . Taky do předporodního kurzu - ukrátka jsem si to užívala :slight_smile:
5. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
Jarmulka: To je fajn, taky bych chtěla chodit v těhu aspoň plavat, ale mě pošle asi doktor na rizikáč a budu si to muset odložet....vím, že prostě budu mít problémy a budu si to dítko muset vybojovat, atakže u mě nějakej tělocvik atd. nehrozí :frowning2:
5. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
Já to vůůůbec nevěděla!!!!!! Netušila jsem,že už je malá úúúplně dole,že je už narotovaná a stačí zatlačit a je tady s náma :sweat_smile: . Byla jsem ve sprše na čtyřech,sprchu nastavenou na záda a kroutila jsem se v bokách,jakoby jsem se houpala. A moc moc moc to pomáhalo. A jasný že Kuba byl u toho!!!! :slight_smile: A víš co mi řekl po porodu ???? Prý : Bylo to moc krásný a kdy půjdem znovu ?????!!!!!!!! No nezastřelila bys ho???? Já hotová ale šťastná a on už že bychom si mohli dát repete :slight_smile: . No jo,když ho nic nebolelo a adrenalinu si užil dost :slight_smile:
5. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
Musím jít něco dělat :slight_smile: . Tak brou noc holky!!!!!!! Ale zítra,zítra tu budu jako na koni a těším se na dvoučárkové zprávičky!!!!! :slight_smile:
5. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
opravdu,chlap je neuvěřitelná podpora

já sem poznala večer,že asi budu rodit protože mi kleslo břicho a pak o pár hodin později i voda
5. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Jarmulka: Já určitě vsadím při porodních bolestech an teplou koupel nebo sprchu, protože mi to pomáhá io při bolestech u MS. Mám takový hřejivý plštář, který je naplněný pšenicí a voní po levanduli, ten se dá na 2min. do mikrovlnky a přiložím si ho na podbříšek....teplo opravdu na bolseti neuvěřitelně pomáhá.

Takže předporodní kurz Ti myslím hodně dal, že?
5. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
Ahojky :wink: ,já mám večer konečně čas malej usíná a mm na rybách
5. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
Jarmulko, papa zítra :wink:
5. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
motol: Máš svatební fotečky na beremese? Tebe jsem ještě jako nevěstu neviděla :slight_smile:
5. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
drndi,mě se třena por.asistentka ptala zda sem chodila do kurzů a já ,že ne,a ona že to je dobře že ty maminky sou pak ze všeho zblblý

ale třeba je dobrý chodit přímo v nemocnici na ty kurzy kde víš přesně co a jak než někde ve městě
5. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
mám je u sebe v albu drndi
5. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
ale je jasný,že prostě někho uklidnují kurzy,ale mě to moc nevadilo,že sem nechodila asi i proto že sem zdravotník
5. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
No já mám celekm problémy s bederní páteří, když mám třeba MS tak se nemůžu zohnout....takže si neumím představit, že na mě přijde porod, mě se sekne bederka a co pak? :confused: chtělo by to určitě aspoň nějaký cvičení, ale to bych ensměla mít roziko, abych nepotratila....
5. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
Tak já mám už padla.....jdu to tady uklidit, spočítat penízky a frrrr domů. přeji pěkný zybtek večera, papa zítra :wink:
5. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
drndi to je jasný,je to sice blbý,že si to musíš vyležet,ale za to to stojí,a neboj já měla problémy stěma kyčlema a gyn si poradila :wink: však budeš rodit v nemocnici ne,tk se neboj,tak pěknej večer a pa
5. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
ahoj holky, jste tu nektera?
5. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
drn víš co bych doporučovala Mojžíšovou je to na posílení svalů pánevního dna mě na to přímo posílala moje neuroložka.
5. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
ahojky, zdravím po týdnu, byli jsme u rodičů na Moravě "na dovči" :wink: co tady nového? koukám, že přibylo hodně nových snažilek a taky nějaké těhulky :wink:
a je mi strašně líto žlababky :cry: :cry: :cry:
5. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
ahoj holky, nestiham vas pomalu cist, natoz neco napsat... :slight_smile: ale jak jsem pochopila, je tu par holek ze zdravotnictvi a tak bych prosila o radu - chodim pravidelne darovat krev a mam jit tento tyden na dalsi odber, jen nevim jestli jsem nebo nejsem tehu (vnitrni pocit rika ze ne :( ), tak nevim, jestli muzu nebo nemuzu jit darovat... diky
5. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj holky!!!!!! Teda koukám,že i vy jste měli problémy dnes s přihlášením - celý den mi to psalo chyba servru :angry: ... No jsem moc moc zvědavá,jestli zítra budou nějaké novinky - když to dnes nešlo :slight_smile: .
Těhulky:
toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 8.tt ... další KO 18.9.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt

Snažilky:

drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 55 DC ... 1. snažení
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 39 DC ... 5. snažení
Taurusenka: ............. 30 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 33. snažení
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 2. snažení
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnž
flosmanka: ............... 29 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 1. snažení
baji: ........................ 31 let ... 1 dítě ... 26 DC ... 1. snažení
Jarmulka: ................. 23 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 2. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ...23 DC ... 0. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 23 DC ... 6. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 23 DC ... 1. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 18. snažení
zebrafa..................... 32 let.... 1 dítě ... 17 DC ... 3. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 14 DC ... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 11 DC ... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 7 DC ... ??.snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 8. snažení
Veruska007: ............. 29 let ... 1 dítě ... ? DC ... 1.snažení
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 3. snažení

Nekomunikující snažilky:
lolynka: .................. 29 let ... 0 dětí ... 37 DC ... 2. snažení
6. říj 2009 v 16:44  • Odpověz
ahoj holky, presne tak, celej den se nedalo prihlasit :frowning2: tak doufam, ze pribydou nejake holciny s // :slight_smile:
6. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
Já se hlásím, že mrcha dnes nikde :slight_smile:
6. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahoj Zebrafko!!!! K té tvé krvi : tak to vůbec netuším jak to je s darováním v těhu :unamused: . Ale ono samo těhotenství je v začátku dost náročné pro tvé tělo a co si budeme vyprávět darování krve je rovněž hodně vysilující záležitost. S krví ti samozřejmě odchází spousta živin,které by případně mimi mohlo potřebovat. Také si pak tělo musí krev ,,doplnit,, a to je určitě při těhu - a tím spíše v začátku - opravdu velká zátěž. Já bych zašla k mudr na krev - řekla jí o co mi jde,ona může nechat udělat výsledky STATIM ( tzn . výsledek víš ten den, já ho věděla za hodinu po odběru ) a podle toho se můžeš zařídit :slight_smile: ( z krve se těhu pozná dříve než z moči ). Snad jsem alespoň trochu pomohla při rozhodování :wink:
6. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
Syll ahóóóój!!!!!!! No to je výýýborný !!!!!!! :slight_smile: :astonished: - je teprve začátek října tak uvidíme,komu ještě září nakonec přineslo štěstíčko pod srdíčko :astonished:
6. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
jarmulko: díky moc, je fakt, že to na krvi můžu říct a buď mě pošlou pryč a nebo někomu pomůžu zachránit život...

syll: to je prima, jen tak dál, ať se od tebe ta mrcha drží hodně daleko :slight_smile:
6. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.